VIP Sport

23. května 2020 • 16:16

Kollerova exmanželka dráždí fanoušky: Má je pod čepicí!

Autor: as
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Proklatý kšilt! Fanoušci nadávají na pokrývku hlavy Hedviky Kollerové (43). Exmanželka fotbalového čarostřelce Jana Kollera (47) si totiž pod ni na fotce ukryla své nepřehlédnutelné »zbraně«!Že ji loňský rozvod psychicky zničil? Na to zapomeňte! Heduš si plnými doušky užívá života a v jednom kuse vystavuje své sexy tělo. Naposledy se vyprsila na verandě své chatičky v jihofrancouzském Venice, pár kilometrů od monackého domova.

Hedvika Kollerová si užívá nahoře bez
Hedvika Kollerová si užívá nahoře bez

„Je to kousek, pěstujeme tam i trochu zeleninu a ovoce,“ prozradil kdysi Aha! nejlepší střelec historie nároďáku. A teď tam jeho ex pod čepici schovala své »melouny«. „Děcka, léto je tady!“ provokovala navíc do Česka.

„To jsou panoramata! Jen ta kšiltovka mi tam vadí!“ reagovali fandové. Jen jedno zůstává záhadou. Ačkoli její exmanžel válel za Anderlecht, Dortmund či Monako, ona si hlavu chrání čapkou Arsenalu. Že by dárek od Honzova letitého souputníka Rosického , jenž v Londýně hrával?

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud