VIP Sport

1. června 2020 • 08:30

Těhotná tenisová superstar: Nestihla vybavit pokojíček!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po Slovence Dominice Cibulkové přivede co nevidět na svět prvorozeného potomka také jiná bývalá tenisová superstar Agnieszka Radwaňská (31). Její manžel Dawid Celt (34) teď přiznal, že  koronavirová pandemie populární dvojici narušila přípravy na miminko!   „Zaskočilo nás to. Nestihli jsme všechno připravit tak, jak jsme si představovali. Výbavu, pokojíček, ale to doženeme, “ řekl bývalý hráč, jehož slibně rozjetou kariéru před lety ukončily zdravotní lapálie. Vrhl se tedy na kariéru trenéra. A před sedmi lety se dal dohromady s rozkošnou Agou, které o čtyři roky později řekl »ano« při pompézní svatbě v Krakově!

Jejich děťátko se narodí během několika týdnů. „Ale do tenisu jej nutit nebudeme. Když bude chtít hrát fotbal, ať hraje fotbal. Když bude mít nadšení pro balet, ať dělá balet,“ řekl Celt.

Jeho drahá polovička praštila s tenisem po třinácti letech mezi profíky předloni. Jen sportem si vydělala v přepočtu více než 333 milionů korun a ve světovém pořadí to dotáhla až na druhou příčku, když vyhrála rovných 20 turnajů WTA.

Bývalá tenisová hvězda Agnieszka Radwaňská se co nevidět stane maminkou
Bývalá tenisová hvězda Agnieszka Radwaňská se co nevidět stane maminkou

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud