Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Everton : Leicester - 18. prosince 2019   20:45

Everton
Everton
70' Davies  • 90+1' Baines
2:2
(0:2)

2:4 (PEN)

Leicester
Leicester
27' Maddison   • 29' Evans
Everton
Pickford – Baines, Mina, Keane, Coleman – Bernard (46. Kean), Davies, Holgate, Iwobi (78. Tosun) – Calvert-Lewin, Richarlison (84. Gordon)
Stekelenburg, Tosun, Kean, Niasse, Cuco Martina, Adeniran, Gordon
Jonathan Moss
Goodison Park, Liverpool
Leicester
Schmeichel – Ricardo, Morgan, Evans, Chilwell – Ndidi, Praet (86. Choudhury), Maddison, Pérez (69. Gray), – Albrighton (82.Soyuncu), Vardy
Ward, Justin, Soyuncu, Choudhury, Gray, Barnes, Iheanacho

Je dobojováno. Leicester nakonec v penaltovém rozstřelu potvrdil pozici mírného favorita a postupuje do semifinále anglického poháru.Pro dnešní večer se loučím a budu se těšit u dalších přenosů nejen z anglického fotbalu.
Střílení penalt začíná.
Pomalu se blíží penaltový rozstřel, který určí posledního semifinalistu poháru.
Tak nám to nekončí. Hostující Leicester byl většinu zápasu lepší, ale v nastaveném čase přišel o svůj náskok po nádherné střele Bainese. Následovat bude penaltový rozstřel.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Everton právě vstřelil branku!
Neuvěřitelný gól. Domácí Baines napřáhl pět metrů za vápnem a nádherně trefuje šibenici Schmeichelovi branky. Krásný gól levého beka domácího týmu.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty
90'
Opět Maddison. Další dalekonosný pokus. Míč končí asi metr vedle šibenice Pickfordovi branky.
88'
Závar v hostujícím vápně po rohovém kopu. Hráči Evertonu se dožadují penalty, rozhodčí ukazuje jen na kop od branky.
87'
Dlouhý aut domácích úspěch opět nepřinesl.
86'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Praet, přichází Choudhury.
85'
Jeden z nejaktivnějších hráčů zápasu Maddison pálí z třiceti metrů. Míč jen těsně minul branku Pickforda.
84'
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Gordon.
82'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Albrighton, přichází Soyuncu.
81'
Vstupujeme do poslední desetiminutovky. Domácím se nedaří vytvořit si ten trvalejší tlak, se kterým by mohly přijít i šance na vyrovnání.
78'
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Iwobi, přichází Tosun.
76'
Maddison pálí z dvaceti metrů, ale trefil jen spoluhráče Vardyho.
73'
Na druhé straně hned velká šance na vyrovnání. Z malého vápna hlavičkoval Calvert-Lewin, ale nasměroval míč jen nad břevno.
73'
Vardy se pokusil hned odpovědět, ale jeho střela zblokována.
70'
Blesk z čistého nebe. Domácí, kteří byli do této doby naprosto neškodní, střílejí kontaktní branku. Richarlison krásně odcentroval z pravé strany a Davies volejem nedal brankáři Leicesteru žádnou šanci.
69'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Pérez, přichází Gray.
66'
Další velká šance Leicesteru. Vardy opět vybojoval už ztracený míč, patičkou prostrčil na Meddisona a jeho křižná střela ze šestnácti metrů skončila na břevně Pickfordovi branky.
63'
Po několika šancích přišlo opět pár klidných minut, ve kterých Leicester svého soupeře nepouští nejen do šancí, ale ani do nějakého většího tlaku.
59'
Fotbal se nám trochu rozjel. Velká šance hned na druhé straně. Praeta vychytal výborný Pickford.
59'
A z rohu velká šance Evertonu. Mina ale na malém vápně míč netrefil.
58'
I domácí zahrozili. Kean se dostal do zakončení. jeho střela zblokována na roh.
57'
Náznak šance na straně Leicesteru. Vardy se ale do zakončení neprotlačil.
54'
Evertonu se stále nedaří vytvořit si nějaký tlak. Hosté i na začátku druhé půle v klidu kontrolují svůj dvougólový náskok.
51'
Krásný fotbalový moment. Pérez napřáhl z dvaceti metrů, ale Pickford bravurním zákrokem vyrazil na roh.
49'
Vardy vybojoval na Colemanovi téměř ztracený balon. Přiťukl dozadu na Péreze, ale jeho střela byla zablokována.
47'
Domácí oživili začátek druhého poločasu střídáním a pokusí se ještě zvrátit průběh zápasu.
46'
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Bernard, přichází Kean.
46'
Po prvním poločase vedou hosté z Leicesteru 2:0. Zápas zatím nenabízí žádnou strhující podívanou, hostům se ale podařili dvě minuty, ve kterých dvakrát udeřili. Uvidíme, zda se Evertonu podaří s utkáním v druhých pětačtyřiceti minutách ještě něco udělat.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví první poločas o jednu minutu.
43'
Leicester v pohodě kontroluje hru. Nepouští domácí do tlaku a směřuje vše k poločasovému hvizdu rozhodčího.
39'
Hostující Maddison se tlačil do šance. Na poslední chvíli mu ji zmařila obrana Evertonu.
36'
Velká šance Evertonu. Na malém vápně ale nedůrazně hlavou zakončil Richarlison a Schmeichel v pohodě míč chytil.
34'
Hra se po dvou rychlých gólech opět zklidnila. Everton se snaží o zkorigování, vytvořit vážnější šanci se mu nedaří.
29'
Leicester právě vstřelil branku!
Rohový kop Maddisona přizvedl na přední tyči Praet a na zadní doklepl do prázdné branky Evans. Hosté rychle odskakují na dva góly.
27'
Maddison si krásně převzal přihrávku od Ricarda a nedal Pickfordovi střelou k pravé tyči žádnou šanci.
23'
Bojovný fotbal bez šancí a střel pokračuje. Everton srovnal hru a také se snaží o tvorbu hry. Oběma týmům se to zatím ale příliš nedaří.
20'
Na hřišti se trochu přiostřilo. Hráči obou mužstev si vyměnili několik ostřejších zákroků.
16'
Velká šance Leicesteru. Ricardo krásně zatáhl míč po pravé straně, Vardy pustil mezi nohami, ale Perez branku domácích z deseti metrů přestřelil.
16'
Hosté vybojovali svůj první rohový kop.
13'
Hraje se velmi opatrný fotbal. Leicester drží míč, kombinuje na polovině hřiště, ale jeho hra je jen po vápno domácích.
11'
Standardní situace hostů. Maddison zahrál centr příliš krátký.
7'
Hra je poslední minuty velmi nepřesná. Hraje se především mezi oběma vápny, bez zakončení.
4'
Velká chyba Schmeichela při odkopu. Domácí se tlačili do šance, ale Richarlison si v poslední chvíli míč ukopl.
1'
Už v první minutě zahrávali domácí roh, po kterém se k zakončení dostal Calvert-Levin. Nemířil mezi tři tyče.
1'
Rozehrávka patřila domácím..
1'
Za pět minut začne zápas v Goodison Parku v Liverpoolu, mezi domácím Evertonem a hosty z Leicesteru. Domácí nastupují v tradičních modrých dresech, hosté v nezvyklé růžové.
Podle sestav je zřejmé, že oběma týmům na výsledku v ligovém zápase hodně záleží a rozhodně jen nemíní odkládat na vedlejší kolej.

Everton FC: Pickford – Baines, Mina, Keane, Coleman – Bernard, Davies, Holgate, Iwobi – Calvert-Lewin, Richarlison
Náhradníci: Stekelenburg, Tosun, Kean, Niasse, Cuco Martina, Adeniran, Gordon

Leicester City: Schmeichel – Ricardo, Morgan, Evans, Chilwell – Ndidi, Praet, Maddison, Pérez, – Albrighton, Vardy
Náhradníci: Ward, Justin, Soyuncu, Choudhury, Gray, Barnes, Iheanacho.
Vítejte v Goodison Parku. Na zdejším stadionu startuje za hodinu čtvrtfinále anglického ligového poháru mezi domácím Evertonem a hosty z Leicesteru. Vzhledem k formě v letošní sezoně jsou mírným favoritem hosté, ale pohárové zápasy v Anglii mají svá specifika a kdo je favoritem úplně tak nerozhoduje.
Leicester
Leicester je největším překvapením dosavadního podzimu v Anglii. V lize se mu velmi daří a zatím postupuje i v anglickém ligovém poháru. Už v srpnu uspěl na půdě soupeře z Premier league Newcastelu. I když až po penaltách. Následovaly dvě výhry na hřištích soupeřů z nižších soutěží. Nejprve v Lutonu 4:0 následně v Burtonu 3:1.
Everton
Domácí Everton se v posledních kolech Premier league zvedá. V dosavadním průběhu ligového poháru se představil zatím třikrát. V srpnu zvítězil na půdě Lincolnu 4:2. V následujícím kole uspěl na půdě Sheffieldu Wed. 2:0. Naposledy vyřadil doma Watford stejným výsledkem. V lize se liverpoolští zvedají a ligový pohár je pro ně šancí zabojovat o Evropu.
Anglický ligový pohár dospěl do čtvrtfinále a největší šlágr se bude dnes večer hrát v Liverpoolu. Domácí Everton v něm hostí Leicester.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.