ČFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Dobrovice - 5. května 2018   10:15

Chrudim
Chrudim
1' Mastík  • 82' Kopecký
2:0
(1:0)
Dobrovice
Dobrovice
Chrudim
Mrázek – Ptáček, Drahoš, Krčál, Mastík – Langr (C) – Kesner (78. Kopecký), Vodrážka, Dostálek (90. Zavřel) – Vavrouš, Rybička (71. Vašulín)
Zíma, Stránský, Zavřel, Vašulín, Tlapák, Kopecký
Musil – Cichra, Opočenský
Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim
345 diváků
Dobrovice
Bartoš – Novák (85. Kovach), Routek, Soběslav, Tvaroha (C), Fotr (90. Jakubec), Sedláček (69. Schubert), Žaloudek, Krystan, Peljak (60. Bernát), Volf
Dědek, Bernát, Schubert, Kovach, Jakubec, Kalíšek

90'
90'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Adam Zavřel.
90'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Adam Fotr, přichází Zdeněk Jakubec.
89'
Chrudimský Mastík se uvolnil na levé straně, pohledné akci chyběl jen povedenější centr. Vašulín na letící míč nedosáhl.
87'
Chrudim si závěr zápasu hlídá a je s míčem nastěhována u šestnáctky Dobrovice.
85'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Jakub Novák, přichází Vladyslav Kovach.
84'
To byla nejlepší odpověď Chrudimi na vzrůstající tlak soupeře, domácí jsou tak velmi blízko k přerušení čtyřzápasové série bez vítězství.
82'
Chrudim právě vstřelila branku!
Sám faulovaný LUKÁŠ KOPECKÝ se nebál vzít si míč, postavit si ho na penaltový puntík a následně překonat brankáře! Bartoš sice vystihl stranu, na střelu nejlepšího střelce Chrudimi ale nestačil – 2:0!
82'
Lukáš Kopecký se velmi šikovně uvolnil v pokutovém území, byl podražen a Chrudim tak bude kopat penaltu!
81'
Vodrážka si ve středu hřiště při zpracování pomohl rukou, akci domácích tak velmi rychle odzvonilo.
80'
Kopecký v souboji jeden na jednoho neuspěl, míč doputoval až do zámezí.
79'
A právě střídající Lukáš Kopecký ihned z volného přímého kopu ohrozil brankáře Bartoše! Střílený centr nakonec hostující gólman dokázal ukořistit a udržel tím naději Dobrovice na bodový zisk.
78'
Ještě před standardkou nahrazuje Ondřeje Kesnera Lukáš Kopecký.
78'
Hra je velmi často kouskována řadou nedovolených zákroků, což nyní velmi vyhovuje Chrudimi.
77'
Jiří Krystan napřáhl z velké dálky k nebezpečné ráně, brankář Mrázek plachtil vzduchem marně a měl velké štěstí, že míč skončil jen těsně vedle jeho šibenice!
76'
Předchozí tvrzení příliš dlouho nevydrželo, stantardka se naopak chystá na opačné straně.
75'
Vašulín zasažen do hlavy Soběslavem, míč zůstane na kopačkách chrudimských fotbalistů.
74'
Střídající Bernát na druhé straně oživil útočnou hru hostí, na levé straně dokázal umotat Ptáčka, jeho následný centr ale v poklidu odvrátil do bezpečí Mastík.
72'
A právě Vašulín se mohl stát chrudimským hrdinou. Naskakoval si totiž na centr Dostálka, k hlavičce se ale nedostal. Následuje kop od rohového praporku v podání domácího týmu.
71'
Střídá také trenér Pavel Jirousek, který ze hry stahuje Petra Rybičku, místo kterého jde na trávník Daniel Vašulín.
70'
Dnešní utkání sleduje 345 diváků.
70'
Druhá výměna na straně hostí, Marka Sedláčka vystřídal Jiří Schubert.
69'
Chrudimští mohou zahrozit z rohového kopu.
68'
Dobrovice začíná postupem času přebírat aktivitu na svoji stranu a chystá si závěrečný tlak za vyrovnáním.
66'
Centr od rohového praporku nebezpečí nepřinesl, míč do hry pošle chrudimský gólman výkopem z klidu.
65'
Drahoš velmi podcenil nákop za chrudimskou obranu, útočící Volf si následně chtěl vymodlit v souboji s Mrázkem pokutový kop, ale neuspěl. Dobrovice bude zahrávat pouze roh.
64'
Nepodařilo. Rybička nejprve nedokázal míč ve vápně zpracovat, následný centr z nohy Ptáčka zaplul přímo do rukavic gólmana Bartoše.
63'
Routek zboural u lajny Kesnera a postupný útok Chrudimi tak přetavil ve volný přímý kop. Podaří se domácí zahrozit?
63'
Adam Fotr pouštěl míč na rohový kop, ale zmýlil se. Dle názoru asistenta se balon dotkl jako poslední a hrát tak bude chrudimský brankář Mrázek.
62'
Bernátův centr z levé strany sražen Ptáčkem, hosté budou vhazovat kousek od rohového praporku.
61'
Dobrovice se snaží rychlou kombinací zahrozit přes střed hřiště, ani jeden z týmů se ale ve druhém poločase k ničemu nedostal.
60'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Denis Peljak, přichází Pavel Bernát.
57'
Nadějně vypadající akce Chrudimských končí ofsajdem Ondřeje Kesnera. Ten mohl s Dostálkem postupovat ve dvou sám na brankáře.
56'
Ven z šestnáctky musel i brankář Bartoš, který byl u míče před Rybičkou o chlup dříve.
55'
Kolmice pro Krystana postrádala přesnost, míč doputoval až k Mrázkovi.
54'
Hra obou mužstev přináší řadu nepřesností, souvislejší převahy na jedné či druhé straně prozatím svědky nejsme.
52'
Zajímavý centr přinesl drobné nebezpečí, finální fáze celé akce se ale první týmu České fotbalové ligy nevyvedla.
51'
Dostálek při průniku podél lajny faulován, všichni hlavičkáři nyní míří do pokutového území Dobrovice.
50'
Drahoš nyní přidělal starosti Mrázkovi, který musel ven z pokutového území na poslední chvíli odkopnout míč před dotírajícím Volfem. Pro domácí to dopadlo bez úhony.
49'
Druhá půlka zatím přináší především překopávanou ve středu hřiště ve středu hřiště a řadu osobních soubojů. Šestnáctky obou týmů zatím zůstaly téměř neporušeny.
47'
Brankář Bartoš je dnes velmi nejistý, nyní mu znovu vypadl z rukavic centr z nohy Kesnera, naštěstí pro něj ale nebyl poblíž nikdo, kdo by jeho chybu dokázal potrestat.
46'
Adam Fotr si na pravé straně nepohlídal ofsajdové postavení a akci Dobrovice tím pádem ukončil.
46'
První polovina nebyla rozhodčím nastavena ani o jednu minutu a sudí poslal hráče do kabin. Chrudimští se šťastnou brankou dostali velmi rychle do vedení zásluhou dalekonosné střely Lukáše Mastíka, následně byli ale nebezpečnější hosté. Uvidíme, co nám na východě Čech nabídne druhý poločas.
45'
44'
Langr si šikovně počkal na faul a ukončil tím dobrovické počínání si na útočné polovině.
43'
Rychlý protiútok Chrudimi skončil trochu nepřesným pasem Dostálka na Mastíka, od kterého se ve velké rychlosti balon odrazil do zámezí. Brankář Bartoš bude vykopávat.
42'
Drahoš si u postranní čáry pohlídal Volfa, s kombinací budou na vlastní polovině pokračovat Chrudimští.
41'
Mastík měl na levé straně spoustu času na centr, nakonec ho ale nasměroval přímo do rukavic již pozorného Bartoše.
40'
David Vavrouš ukázal své sprinterské schopnosti, když na levé straně nejprve přesprintoval vracející se hráče, nakonec dokázal i zakončit. Ostrá rána ale byla na poslední chvíli sražena na rohový kop.
39'
Útočné nebezpečí Dobrovice je ukončeno pro šlapák proti Ptáčkovi. Domácí defenzíva si bude moci na chvilku odpočinout.
38'
Krčálovo držení naopak posílá hlavičkáře znovu do pokutového území domácího týmu.
37'
Centr Kesnera z pravé strany trochu nečekaně propadl až na zadní tyč na Tomáše Dostálka, který byl zřejmě sám překvapen a letící balon nedokázal zasáhnout. To byla velmi zajímavá příležitost chrudimského MFK!
36'
Chrudimští hrozí zejména z dlouhých autů, brankář Bartoš si rozhodně nevybírá zrovna kvalitní utkání. Nyní podcenil další míč, který dopadl až na nohu Kesnera, proti němu ale dobrovický gólman rychle vyběhl a jeho zakončení ve skluzu včas zastavil!
35'
Střela Volfa zasáhla prodlouženou zeď, od které se míč odrazil za brankovou čáru. Brankář Mrázek pošle míč do hry výkopem.
34'
Vzápětí přichází další faul, nyní v podání Kesnera, který přinese nebezpečnou standardní situaci.
33'
Chrudimští si koledují o problém, zadáci se nyní nedomluvili, z čehož pramenila záchranná brzda v podobě Jakuba Krčála za žlutou kartu.
32'
Dobrovice nehraje v Chrudimi druhé housle a nyní byla znovu blízko vyrovnání! Po standardní situaci přišel centr na zadní tyč, kde byl neobsazený Krystan, proti kterému musel Mrázek vytáhnout skvělý zákrok! Nakonec vše bylo zbytečné, protože byl hostům odmáván a odpískán ofsajd!
31'
Centr do šestnáctky přinesl nebezpečnou hlavičku, kterou z brankové čáry na poslední chvíli vykopával bránící Ptáček!
30'
Mastík po souboji zůstal ležet na hrací ploše a následně chyběl vzadu při přečíslení soupeře. Dobrovice z toho vytěžila pouze rohový kop.
28'
Krčál zkoušel vzduchem vysunout rozběhnutého Kesnera, pravý chrudimský záložník ale balon na hrací ploše nezachytil.
26'
Domácí se snaží soupeře zatlačit, k většímu ohrožení branky Bartoše se ale již velmi dlouho nedokázali dostat.
24'
Ondřej Soběslav šel do hlavičkového souboje s Petrem Rybičkou příliš aktivně a za úder do jeho hlavy dostává žlutou kartu. Pro stopera z kraje utkání rozhodně nepříjemná záležitost.
22'
Marek Volf měl na noze vyrovnání! Nejlepší střelec Dobrovice se velmi rychle otočil s balónem na hranici pokutového území a z otočky vypálil po zemi jen těsně vedle pravé tyče Mrázkovy branky!
20'
Dlouhé vhazování Mastíka nabídlo šanci Krčálovi, který dělovkou skrumáž hráčů ve vápně neprostřelil.
18'
Volf se na opačné straně provinil přistrčením a ukončil tím postup Dobrovice.
17'
Domácí se drží častěji na balonu a snaží se soupeře rozkombinovat. Další jejich útočný pokus končí ofsajdem Tomáše Dostálka.
15'
Z nohy Vodrážky zamířil do vápna přízemní centr, na který si chtěl doklouzat Langr. Těsně před ním ale míč sebral do své náruče brankář Bartoš.
14'
Dlouhý aut do vápna končí v náruči Bartoše, který ihned vysílá hosty na útočnou zteč.
13'
Dobrovice se v Chrudimi snaží o smazání těsného manka a hraje s lídrem České fotbalové ligy více než vyrovnanou partii.
12'
Skvělou individuální akci táhl Marek Volf, který využil podklouznutí Drahoše a mohl postupovat sám na gólmana. Bleskurychlý návrat ale předvedl Langr, který ho na poslední chvíli zablokoval a zabránil mu tím možnosti zakončovat.
11'
O ostrou ránu se postarala Vavrouš, bohužel pro domácí mužstvo ale nastřelil pouze dobře postavenou zeď.
10'
Na straně Chrudimi se nyní chystá zajímavá standardní situace.
9'
Na opačné straně se o nůžky pokusil Langr, z nadějné akce ale nakonec nic nebylo, protože kapitán Chrudimi míč promáchl.
7'
Denis Peljak dostal na levou stranu skvělý míč do běhu, se zajímavým protiútokem ale nenaložil vůbec dobře. Místo přízemního centru na nabíhající spoluhráče zvolil kličku, při které si ale příliš předkopl míč a ten zamířil až k Mrázkovi.
6'
Zadáci obou týmů nyní málem vyrobily velké minely, které mohly ovlivnit skóre, ani v jednom případě se ale útočníci k balonu nedostali.
4'
Další útočné počínání Chrudimi je ukončeno pro útočný faul Sebastiena Langra.
3'
Rybička ve sprinterském souboji s posledním zadákem neuspěl, domácí ale zůstanou v pozici pro ohrožení Bartošovy branky.
2'
Tak to byl vynikající vstup lídra tabulky, který se v posledních kolech vyloženě trápil. Nyní ale soupeře od první minuty silně mačká v jeho šestnáctce.
1'
Tak to bylo velmi rychlé! Centr Ptáčka z pravé strany brankář Bartoš vyboxoval ven z pokutového území, smolně se ale srazil z bránícím hráčem a poté již jen sledoval, jak LUKÁŠ MASTÍK ranou z obrovské dálky trefil odkrytou branku Dobrovice – 1:0!