Německo - Dánsko | ONLINE | 17.6.2019 21:00 | EURO U21 2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

EURO U21 -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Dánsko - 17. června 2019   21:00

Ukončeno
Německo
Německo
27' Richter (M. Eggestein) • 52' Richter  • 65' Waldschmidt (Richter)
3:1
(1:0)
Dánsko
Dánsko
73' Skov  
Německo
Sestavy:
Nübel – Klostermann, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Öztunali, Maier (46. Neuhaus), M. Eggestein – Dahoud (79. Serdar) – Waldschmidt, Richter (70. Amiri).
Náhradníci:
F. Müller, Schubert – Amiri, Anton, J. Eggestein, Koch, Löwen, Mittelstädt, Neuhaus, Nmecha, Uduokhai, Serdar.
Rozhodčí
Grinfeld – Yarkoni, Hassan (všichni Izrael)
Dacia Arena (Udine)
Dánsko
Sestavy:
Iversen – Kristensen, Nelsson, Rasmussen, Valentin – M. Jensen (C), Billing (80. Duelund), Andersen (70. Abildgaard) – Skov, Ingvartsen, Bruun Larsen (80. Wind).
Náhradníci:
Snorre, Vindahl Jensen – Maehle, A. Poulsen, J. Andersen, Abildgaard, Duelund, Skov Olsen, A. Sörensen, Stage, Wind, Dreyer.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:7.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Německa, které svého soupeře porazilo poměrem 3:1. Druhý poločas byl o poznání záživnější, Německo si totiž přichystalo další dva přesné zásahy, díky čemuž se dostalo do patřičné herní pohody. Dánové najednou pořádně začali hrát, výsledkem byla kontaktní branka, kterou byla tou poslední v tomto zápase. Německo tak naplnilo roli favorita tohoto zápasu, z prvního duelu na tomto turnaji bere tři body.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
Iversen se musel ještě jednou činit, v tomto případě pokryl zakončení k bližší tyči.
90+3'
Německo si koncovku utkání zřejmě už pohlídá. Nübel si totiž dával s rozehrávkou celkem načas, nakonec odkopávat na Waldschmidta.
90+2'
Přenesení hry směřovalo na pravou stranu, kde se nacházel Skov. Ten předvedl ukázkové zpracování, po kterém následovala zpětná přihrávka.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě můžeme počítat s nastaveným časem.
88'
Nakonec si nedovoleným zákrokem pomohl obránce Baumgartl, který poslal k zemi Winda. Dánové budou mít k dispozici standardní situaci.
87'
Německo zapojil do kombinace také brankáře Nübela, který své spoluhráče trochu zahnal. Následně se k míči dostal Skov, který přihrával dozadu.
83'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Německo stále vede o dvě branky, navíc je v posledních minutách o něco aktivnější.
82'
Žlutou kartu dostává Mathias Jensen (Dánsko).
82'
Střídající Amiri dokázal pohotovým centrem najít Baumgartla, před kterým odklízel Nelsson. Jednalo se o riskantní řešení, míč skončil kousek vedle.
81'
Waldschmidt se postaral o provedení rohového kopu, který rozehrával nakrátko. Ihned poté se k hlavičce dostával Baumgartl, jenž neuspěl.
80'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Philip Billing, přichází Mikkel Duelund.
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Jonas Wind.
80'
Dánové podnikli rychlý protiútok, po kterém Billing roztáhl hru na Jensena, jehož vzdušnou nabídku dokázal pohotovým způsobem odklidit Baumgartl.
79'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází Suat Serdar.
78'
Obrannou povinnost si dokázal splnit Klostermann, který za sebe nepustil pas pro Bruuna Larsena. Na opačné straně sledujeme delší kombinaci.
77'
Do kombinace svého celku se zapojil také Nübel, který zkoušel přenést hru na volného Henrichse, jenž předvedl náramné zpracování padajícího míče.
76'
Málem se do pokutového území dokázal dostat Eggestein, avšak ven z branky vystartoval brankář Iversen, jenž schoval míč do svých rukavic.
73'
Dánsko právě vstřelilo branku!
Máme sníženo! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil ROBERT SKOV, který zvolil velice tvrdé a také přesné zakončení k pravé tyči, na které brankář Nübel neměl šanci dosáhnout.
72'
Je tu pokutový kop pro Dánsko! V pokutovém území zahrál Baumgartl rukou.
70'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Nadiem Amiri.
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Magnus Kofod Andersen, přichází Oliver Abildgaard.
69'
Hodně nepovedenou kolmicí za obranu to zkoušel Andersen, který nenašel žádného spoluhráče. Nübel tak bude moci rozehrávat od své branky.
68'
Za postranní čárou je ošetřován Billing, jeho celek tak bude chvíli hrát v početní nevýhodě. Mezitím Dánsko kombinuje s míčem na vlastní polovině.
67'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Německo se druhou branku o poznání uklidnilo. Dánové se stále nemohou dostat do kloudnějšího zakončení.
66'
Skov se drzým způsobem dostal do velkého vápna, kde to zkoušel levou nohou. Proti jeho střele zasahovala dvojice hráčů, která míč zablokovala.
65'
Německo právě vstřelilo branku!
Další rychlý protiútok Německa končí brankou! Öztunali dokázal přeposlat přihrávku na Richtera, který v pádu vysunul do samostatného úniku GIAN-LUCU WALDSCHMIDTA, jenž vyběhnuvšího brankáře Iversena přehodil ukázkovým lobem.
64'
Iversen měl další práci, poradil si totiž se střelou do pravé části brány, následná dorážka německého hráče směřovala vysoko nad břevno.
63'
Öztunali si hodil míč na levou nohu, načež se pokoušel o centrovanou nabídku. Tu mu zablokoval Ramussen, na pořadu dne bude další rohový kop.
62'
Zničehonic se do pokutového území dostal Henrichs, proti kterému bleskovým způsobem vyběhl brankář Iversen, jenž dokázal zakročit.
61'
Kristensen se rozhodl pro zpětnou přihrávku na Iversena, který opět roztáhl hru k postranní lajně. Skov ale centroval mimo dosah všech spoluhráčů.
60'
Dánsko si vybojovalo další rohový kop, tentokráte z levé strany. Jensen to zkoušel dalekonosným centrem, přičemž Billing nedokázal nikoho najít.
59'
V pokutovém území si loktem pomáhal forvard Ingvartsen, který za své počínání vyfasoval žlutou kartu. Jednalo se o hodně ostrý zákrok.
58'
U postranní čáry se povedlo zasáhnout Baumgartlovi, který poté předal na kopačku Öztunaliho, jehož ukvapené zakončení nebylo nebezpečné.
57'
Kristensen se dostal k pohotovému zakončení, kterým prověřil brankáře Nübela. Ten zasáhl velice zodpovědně, míč totiž schoval do svých rukavic.
56'
Henrich se chystal podpořit útočné kolegy, avšak nedokázal načasovat svůj náběh za obranu. Pomezní si toho všiml a pochopitelně odmával ofsajd.
55'
Akrobatickým zakončením to zkoušel Dahoud, jehož nůžky neměly šanci na větší úspěch. Následně se Jensenovi nepodařilo zažehnat nebezpečí.
54'
Hlavní sudí byl i v tomto případě pozorný. Bruun Larsen si totiž u postranní čáry pomohl nedovoleným způsobem, naopak soupeř rozehrál po zemi.
53'
Dánsko se tak naprosto zbytečně dostal do složitější situace, musí dotahovat dvoubrankové manko, na což má ještě hodně času.
52'
Německo právě vstřelilo branku!
Jenomže je tu druhá branka německé reprezentace! K rozehrávce volného kopu se nakonec postavil sám faulovaný. Jeho prudká nabídka trefila protihráče na malém vápně, který nepřipustil nebezpečí. Následně fatálně chyboval Mini, který nahrál pouze do běhu na MARCA RICHTERA, jenž bez větších potíží prostřelil Iversena.
51'
Napadající Ingvartsen nakonec sáhl k dalšímu nedovolenému zákroku, k zemi totiž skolil Henrichse. Německo se rozhodlo rozehrát nakrátko.
50'
Billing roztáhl hru na pravou stranu, kde se nacházel Skov. Druhý jmenovaný si chtěl obhodit Henrichse, který fauloval za žlutou kartu.
49'
Rohový kop Dánska se zrovna příliš nepovedl, naopak dokázal zasáhnout pozorný Baumgartl. Německo si následně došlo pro zisk volného kopu.
48'
Ihned v úvodu druhého poločasu se do vyložené šance dostal Skov, který si ale na brankáře Nübela nepřišel. I přesto bude jeho celek zahrávat roh.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči Dánska, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Florian Neuhaus.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nebyl zrovna atraktivní. Téměř celou dobu jsme sledovali velice poklidné tempo, které dlouho dobu nepřinášelo nic nebezpečného. Nakonec se Německo přeci jenom dostalo do vedení, o což se z první šance svého celku postaral Richter. Dánové tak museli dotahovat jednobrankové manko, vyrovnat se jim zatím nepodařilo. Stále na to mají ještě celý druhý poločas.
45'
První poločas skončil.
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem dvou minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
42'
Nelsson si nekomplikoval život, naopak na půlící čáře se snažil najít Andersena. To se povedlo, avšak reprezentace Dánska se opět musela vracet.
41'
Málem to bylo o dvě branky! Za pokutovým územím totiž velice pohotově napřáhl Waldschmidt, jehož prudkou ránu dokázal Iversen zneškodnit.
40'
Henrichs prodlužoval přihrávku na Richtera, který se po souboji s Kristensenem ocitl na zemi. Německo bude rozehrávat z vlastní poloviny.
37'
Žlutou kartu dostává Arne Maier (Německo).
36'
Míč opět skončil pouze za postranní čárou, což znamenalo autové vhazování pro Německo. Favorit tohoto zápasu se drží na vlastní polovině.
35'
Přenesení hry našlo na pravé straně právě Kristensena, který se k ničemu vážnějšímu nedostal. Naopak jeho celek raději postupuje přes druhou stranu.
34'
Na opačné straně musel Iversen kombinovat se svým celkem. Německo se totiž vytáhlo hluboko k pokutovému území, Kristensen to zkouší po pravé straně.
33'
Dahoud pouze prodlužoval na Taha, který opět musel režírovat hru. Jako ideální varianta se jevila přihrávka na Baumgartla, což se také podařilo.
32'
Hodně prostoru měl kolem sebe Maier, který místo toho ještě přenášel míč na lépe postaveného Henrichse, jenž se nakonec k žádnému centru nedostal.
31'
Klostermann si nakonec rozmyslel přihrávku vpřed, místo toho roztáhl hru na levou stranu, kde se Dahoud dostal kolem početného bloku protihráčů.
30'
Dánové to nyní budou mít hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. I tak do konce tohoto zápasu zbývá celkem dostatek času.
29'
Dánsko si celkem zbytečně komplikovalo rozehrávku, do které se nakonec zapojil také brankář Iversen, po jehož odkopu skončil na zemi protihráč.
28'
Tah se podíval vpřed, načež zkoušel najít Waldschmidta, což se ale nepovedlo. Posléze se k centru dostal Richter, avšak nenašel nikoho v bílém.
27'
Německo právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Německo se totiž svižným způsobem dostalo do pokutového území, kde ještě kombinovalo. Nakonec Eggestein dokázal najít lépe postaveného MARCA RICHTERA, jehož okamžitá rána levou nohou byla pro Iversena příliš prudká.
26'
Vzápětí si podobnou situaci vyzkoušel také Baumgartl, který raději vhazoval k vlastnímu pokutovému území, kde se nacházel brankář Nübel.
25'
Bruun Larsen se pokoušel prodrat podél autové čáry, avšak hrací předmět se přeci jenom ocitl za lajnou. Klostermann tak obstaral další aut.
24'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou přesnou trefu. O něco aktivněji se přeci jenom jeví Německo.
19'
Na jistotu se rozhodl zahrát zadák Nelsson, který raději odpálil míč daleko do ochozů stadionu. To vše znamená, že Klostermann bude moci vhazovat.
18'
Dahoud si nevěřil na průnik středem hrací plochy. Místo toho přihrával zpět na kopačku Baumgartla, který rozjel kombinaci na vlastní polovině.
17'
Jensen vybojoval pro svůj celek další rohový kop. O rozehrávku se postaral právě dánský kapitán, jehož centr nabídl útočný faul Rasmussena.
16'
Nelsson v tísni volil zpětnou přihrávku až na Iversena, který mu okamžitě vracel. Dánsko má problémy s přechodem do útoku, naopak soupeř napadá.
15'
Dánové se opět chvíli nacházeli u svého pokutového území, přičemž se do rozehrávky zapojil také Iversen, který i tentokráte rozehrával do strany.
14'
Baumgartl spolupracoval s Tahem, který dalekonosným pasem dokázal najít Richtera, jenž si nedokázal ideálně zpracovat míč, což ho vyhnalo z šance.
13'
Jensen zkoušel najít naběhnuvšího Miniho, avšak druhý jmenovaný na přihrávku nedosáhl. Také brankář Nübel tak mohl rozehrávat od své branky.
12'
Nedovoleným zákrokem si pomohl Henrichs, který u postranní čáry fauloval Billinga. Jednoznačný faul, hráči Dánska se rozhodli rozehrát po zemi.
11'
Rasmussen si nakonec rozmyslel nákop na druhou stranu, místo toho spolupracoval s vedle stojícím Nelssonem, který mu vracel zpět na nohu.
10'
Waldschmidt si zasekl míč na levou nohu, avšak poté se mu nepodařilo najít nikoho ze svých spoluhráčů. O rozehrávku se tak stará zadák Nelsson.
9'
Öztunali dokázal zachytit přihrávku soupeře, nicméně poté trefil pouze Rasmussena. Klostermann se ujal autového vhazování, kterým hledal Taha.
8'
Henrich se pokoušel o centr z levé strany, avšak ten se mu hrubě nepovedl. Iversen tak rozehrával od branky, jako adresáta si nakonec vybral Jensena.
7'
První zakončení tohoto zápasu měl na svědomí Dahoud, který si dost možná zpracoval míč rukou. Poté pravačkou vypálil vysoko nad branku.
6'
Pro přihrávku si seběhl Billing, který okamžitě oslovil vedle stojícího Rasmussena, přičemž po jeho přenesení hry si Ingvartsen nedošel pro faul.
5'
Mezi obránce si dokázal seběhnout obránce Mini, jehož následnou přihrávku srazil Tah. Jensenova rozehrávka rohu putovala pouze na hlavu Baumgartla.
4'
Následně to po pravém křídle zkoušel Skov, který se daleko s míčem nedostal. Dánsko uklidnilo hru na vlastní polovině, načež to Nelsson zkoušel pasem.
3'
U postranní čáry dobře pracoval s míčem Henrichs, který se ho snažil propasírovat na kopačku Dahouda, jenž narazil pouze do Kristensena.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hráči Německa, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Německo: Nübel – Klostermann, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Öztunali, Maier, M. Eggestein – Dahoud – Waldschmidt, Richter.
Náhradníci: F. Müller, Schubert – Amiri, Anton, J. Eggestein, Koch, Löwen, Mittelstädt, Neuhaus, Nmecha, Uduokhai, Serdar.

Dánsko: Iversen – Kristensen, Nelsson, Rasmussen, Valentin – M. Jensen (C), Billing, Andersen – Skov, Ingvartsen, Bruun Larsen.
Náhradníci: Snorre, Vindahl Jensen – Maehle, A. Poulsen, J. Andersen, Abildgaard, Duelund, Skov Olsen, A. Sörensen, Stage, Wind, Dreyer.

Rozhodčí: Grinfeld – Yarkoni, Hassan (všichni Izrael).
Dánsko

Na opačné straně stojí Dánsko, které si počínalo tak trochu podobným způsobem. Dánové rovněž postoupili z první pozice, přičemž dohromady získali třiadvacet bodů, avšak náskok na druhé Polsko činil pouze jeden jediný bod. Dánové zvládli poslední skupinový zápas, na domácím stadionu totiž přivítali poslední Faerské Ostrovy, které si nakonec odvezly porážku poměrem 0:3. Dánsko se rovněž opíralo o velice efektivní útok, který za tím německým zas tak moc nezaostával. Na druhou stranu se velice dobře jevila také obrana, jenž inkasovala pouze osmkrát.
Německo

Fotbalisté Německa si v kvalifikaci na tento turnaj počínali velice přesvědčivým způsobem. S celkovým ziskem pětadvaceti bodů se umístili na první pozici skupiny, přičemž na druhé Norsko měli náskok deseti bodů. Němci z deseti odehraných utkání prohráli pouze v jediném případě, navíc hned osm zápasu přineslo kýžené vítězství. Německo bylo stoprocentní na domácím stadionu, tam logicky získalo patnáct bodů, navíc inkasovalo pouze dvě branky. Ostatně, Německo mělo nejlepší ofenzívu celé kvalifikace, ta totiž měla průměr více než tří vstřelených branek na zápas.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let má před sebou první zápasy, v tomto duelu se proti sobě představí Německo a Dánsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.


Články odjinud