Vandevoordt – Patris (46. Siquet), De Winter, Debast, De Cuyper – Keita, Matazo, Raskin – Vertessen (46. Balikwisha), Openda (89. Ramazani), De Ketelaere (C).
Lammens, Delanghe – Pletinckx, Al-Dakhil, Van der Brempt, Deman, Vranckx, Descotte, Engels.
Nizozemsko
Verbruggen – Rensch (77. van Ewijk), van Hecke, van de Ven – Timber (C) (77. Zirkzee), Hartman, Gravenberch, Taylor (64. Burger) – Ekkelenkamp (65. Mijnans), Brobbey, Summerville (69. Maatsen).
Scherpen, Schendelaar – Manhoef, Reis, Dallinga, Tavşan, Sambo.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 11:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:10.
Tak nakonec ani druhá půle gól nenabídla, šancí měla tentokrát více Belgie, která v úvodu trefila břevno a poté nevyužila další slibné příležitosti. Hosté jakoby formu z úvodní půle nechali v kabině, až v závěru přidali na aktivitě, avšak ani jim se branka vstřelit nepovedla. Duel končí zaslouženou remízou, ovšem vstřelené góly by si rovněž zasloužil.
90+4'
90+3'
Oranžoví zkoušeli zaútočit, po špatné přihrávce ale o balón přišli.
90+1'
Largie Ramazani to zkusil, ovšem Bart Verbruggen byl připraven na jeho ránu a pohotově zasáhl.
90'
V závěru zápasu přichází ještě rohový kop Belgie.
89'
Střídání v týmu Belgie:
ze hřiště odchází Loïs Openda, přichází Largie Ramazani.
88'
Ian Maatsen dobře zahrál v obraně a nebezpečný míč stačil odkopnout za postranní čáru.
87'
Žlutá karta pro tým Belgie (Eliot Matazo). Karta přichází za nesportovní chování.
86'
Belgičané reklamují hru rukou v pokutovém území, ale zcela zbytečně. Ruka sice byla, ale u těla.
86'
Loïs Openda si v útoku počínal nedovoleným zákrokem, jeho celek tak přichází o možnost zahrozit.
84'
A stejný hráč o chvíli později zakončoval směrem do horní části brány Belgie, Maarten Vandevoordt natáhl svou pravou ruku a balón vyrazil. Tak hosté přeci jen v závěru šlápli více na plyn.
83'
Sven Mijnans zůstal zcela sám před bránou Belgie, avšak trestuhodně míč nezasáhl tak, jak by si představoval a ztečoval jej pouze mimo tři tyče.
82'
No, tak jsem to zakřikl. Quilindschy Hartman po kombinaci zakončoval v pokutovém území levačkou, avšak jeho nepříliš prudká střela byla zblokována obráncem na roh.
81'
Maxim De Cuyper hlavičkoval z malého vápna pouze nad břevno. Tak jak byli v první půli nebezpeční Nizozemci, tak nyní to jsou Belgičané.
80'
Domácí kombinují před vápnem soupeře, který se musí mít na pozoru.
78'
Charles De Ketelaere poslal svou přihrávku po zemi z levé strany jen k připravenému gólmanovi hostů, který v tomto případě moc těžkou práci neměl.
77'
Střídání v týmu Nizozemsko:
ze hřiště odchází Quinten Timber, přichází Joshua Zirkzee.
77'
ze hřiště odchází Devyne Rensch, přichází Milan van Ewijk.
75'
Parádní kombinace Belgičanů gól nepřináší, Loïs Openda poslal do úniku Balikwishu, který sám před gólmanem neuspěl přízemní střelou. Bart Verbruggen dnes už poněkolikáté podržel svůj tým a jen díky němu je to stále 0:0.
73'
Brian Brobbey šel proti dvojnásobné přesile, přes kterou se mu nepovedlo s míčem projít do zakončení.
71'
Nebezpečný centr do vápna, Loïs Openda se pokoušel míč hlavičkovat na slepo za sebe, jenže žádného spoluhráče nenašel.
69'
ze hřiště odchází Crysencio Summerville, přichází Ian Maatsen.
66'
Michel-Ange Balikwisha krásně zakroutil svůj střelecký pokus a Bart Verbruggen se musel pořádně natáhnout. Míč by sice i bez jeho zásahu skončil nad břevnem, jistota je však jistota.
65'
Brian Brobbey se znenadání ocitl před brankářem, ovšem neměl moc místa, kudy míč dostat do brány a Maarten Vandevoordt tak stačil zasáhnout.
65'
ze hřiště odchází Jurgen Ekkelenkamp, přichází Sven Mijnans.
64'
ze hřiště odchází Kenneth Taylor, přichází Wouter Burger.
64'
Raskinova přihrávka neprošla, následuje aut, ale ještě předtím střídání.
63'
Odvrácený míč přináší Belgii další roh, tentokrát z druhé strany.
62'
Nicolas Raskin střílel tvrdě z dálky, zblokovaný míč končí v zámezí.
60'
Míč končí až u Vandevoordta, který rozehrává na krátko.
59'
Loïs Openda chtěl přihrát z pravé strany na střed, do jeho přihrávky zajel skluzem jeden z hráčů Belgie a zblokoval míč do zámezí.
56'
Charles De Ketelaere se dokázal i přes přesilu před sebou dostat do zakončení, levačkou ale střílel vedle bližší tyče.
55'
Ryan Gravenberch to zkusil střelou z dálky, která však šla do míst, kde stál připravený Maarten Vandevoordt.
52'
Pěkná kombinace oranžového celku, Kenneth Taylor však v rozhodujícím momentu přišel o míč, Mandela Keita jej čistým skluzem odehrál do bezpečí.
51'
Ani Belgičanům se v útoku moc nevedlo, rozehrávat bude Bart Verbruggen.
50'
Hosté kombinovali před pokutovým územím, nakonec o balón přišli.
49'
Rohový kop pro Nizozemsko.
47'
Velké štěstí na straně Nizozemska, kdy jeden z jeho hráčů tečoval přízemní přihrávku do břevna své brány. Málem tu byl ukázkový vlastenec.
46'
ze hřiště odchází Louis Patris, přichází Hugo Siquet.
46'
ze hřiště odchází Yorbe Vertessen, přichází Michel-Ange Balikwisha.
46'
Loïs Openda se snažil projít na levém křídla skrz dva protihráče. To se mu sice nepovedlo, ale vynutil si faul.
46'
Hlavní arbitr ani nenechal doběhnout celou minutu. Nizozemsko vstoupilo do zápasu aktivněji a bylo velmi blízko gólu, trefilo však tyč. Begličané se do hry dostávali postupně, ale nakonec si i oni dokázali vypracovat velkou možnost, když v samém závěru Openda šel sám na brankáře, překonat jej ale nedokázal. Na světelné tabuli tak svítí bezgólový stav.
45+1'
45+1'
Maarten Vandevoordt sebral lehký míč do rukou a rozehrál na krátko.
43'
Nizozemci hrají, ale do vedení mohl jít soupeř. Loïs Openda využil otevřené obrany oranžového mančaftu a šel zcela sám na brankáře, střílel ze svého pohledu na levou stranu a do horní části brány, avšak Bart Verbruggen mu dobře zmenšil střelecký prostor a pravačkou balón vyrazil do zámezí. Výborný zákrok.
42'
Devyne Rensch prostrčil přihrávku z pravé strany na Brobbeyho, jehož střela letí vysoko nad bránu.
41'
Nizozemci svou útočnou akci teď možná až překombinovali, budou ale rozehrávat opět rohový kop.
41'
Devyne Rensch byl faulován na obranné půli Belgie, která se tak musí mít na pozoru.
40'
Maxim De Cuyper si zpracoval přihrávku, jenže následná střela mu vůbec nesedla a míč mezi tři tyče neletí.
38'
Na druhé straně Loïs Openda poslal přihrávkou do šance Vertessena, jehož rána bez přípravy letí nad břevno. Slušná možnost a Belgičané mohli jít klidně do vedení.
37'
Další pěkná kombinace oranžových, Brian Brobbey s finálním zakončením však vyčkával a o míč nakonec přišel. Následuje roh.
35'
Crysencio Summerville zakončoval po přihrávce na střed skluzem, jeho pokus zblokoval jeden z protihráčů mimo tři tyče.
33'
Quinten Timber střílel z hranice vápna na ze svého pohledu pravou tyč, zblokovaný míč přináší jeho celku roh.
32'
Loïs Openda se málem dostal do šance, ovšem míč mu utekl, hráč jej sice stačil doběhnout, ale patička, kterou chtěl přihrát za sebe, mu vůbec nevyšla a balón přeci jen končí v zámezí.
30'
Charles De Ketelaere se dostal do dobré možnosti, avšak svůj slabý pokus odeslal jen do náruče gólmana hostů.
28'
Žlutá karta pro tým Nizozemsko (Quinten Timber). Po jeho ataku končí na trávníku Loïs Openda. Hlavní arbitr nasadil poměrně přísný metr, není odehraná ani půl hodina a už jsme viděli čtyři žluté karty.
27'
Žlutá karta pro tým Belgie (Yorbe Vertessen). Belgičan fauloval unikajícího Summervilleho.
25'
Nyní se toho na hřišti mnoho neděje, hra se odbývá daleko od obou branek. Vstřelený gól by duelu jistě pomohl, Nizozemsko mu bylo hodně blízko už několikrát.
23'
Hosté zklidňují hru a posílají míč svému gólmanovi, který s rozehrávkou nespěchá.
21'
Žlutá karta pro tým Nizozemsko (Ryan Gravenberch).
21'
Hra se otáčí a faulem se provinil oranžový tým, následuje žlutá karta.
20'
Maxim De Cuyper ve vzdušném souboji fauloval Ekkelenkampa.
18'
Nizozemci rozehráli přímý kop, Quilindschy Hartman to zkoušel, ovšem mířil nad břevno.
18'
Žlutá karta pro tým Belgie (Mandela Keita).
17'
Po rohovém kopu hlavičkoval Brian Brobbey mimo.
16'
Hosté velmi rychle rozehráli, s čímž Belgičané vůbec nepočítali a byly z toho dvě velké příležitosti, Maarten Vandevoordt však nejprve stačil Brobbeyho střelu vyrazit, následná dorážka Summervilleho byla zblokována do zámezí.
16'
Parádní kombinace Nizozemska, přihrávku před odkrytou bránu však žádný z hráčů nezpracoval.
14'
Brian Brobbey byl faulován u středové lajny, jeho tým tak pokračuje u balónu.
12'
Eliot Matazo se sice dostal k hlavičce, ale ta vůbec nebyla přesná.
11'
Rohový kop bude rozehrávat Belgie, která ještě směrem dopředu moc nezahrozila.
9'
Oranžoví nyní kombinují na své polovině a hledají cestu k bráně soupeře. Oba dnešní soupeři patří do tzv. Beneluxu, třetím do party je pak Lucembursko.
7'
Brian Brobbey velmi dobře pustil míč lépe postavenému spoluhráči, tím byl Kenneth Taylor, který přízemní střelou překonal gólmana Belgie, trefil však jen vzdálenější tyč. Velká škoda pro Nizozemce.
5'
Na druhé straně zasprintoval za obranu soupeře Crysencio Summerville, avšak i v tomto případě je správně pískán ofsajd.
4'
Charles De Ketelaere se vydal sám na brankáře, avšak jeho šanci překazil zdvižený praporek pomezního arbitra.
2'
Quilindschy Hartman nebezpečně přihrával z levé strany, přihrávka však byla zblokována.
1'

Belgie: Vandevoordt – Patris, De Winter, Debast, De Cuyper – Keita, Matazo, Raskin – Vertessen, Openda, De Ketelaere (C).
Náhradníci: Lammens, Delanghe – Siquet, Pletinckx, Al-Dakhil, Van der Brempt, Deman, Vranckx, Descotte, Ramazani, Engels, Balikwisha.
Trenér: J. Mathijssen.

Nizozemsko: Verbruggen – Rensch, van Hecke, van de Ven – Timber (C), Hartman, Gravenberch, Taylor – Ekkelenkamp, Brobbey, Summerville.
Náhradníci: Scherpen, Schendelaar – Maatsen, Manhoef, van Ewijk, Burger, Mijnans, Reis, Dallinga, Tavşan, Zirkzee, Sambo.
Trenér: E. van de Looi.

Rozhodčí: A. Achajev – Z. Zejnalov, A. Amirali (všichni AZE).
Zajímavost

Oba mančafty se v přípravě na tento turnaj utkaly s Českou republikou a v obou případech skončil zápas nerozhodně, s Belgií hrála "Lvíčata" 24. března bez gólů, s Nizozemskem o tři dny později 1:1.
Vzájemné zápasy

Mladí Belgičané a Nizozemci se spolu utkali dosud v pěti případech, třikrát v rámci EURA, dvakrát v přípravném duelu. Dvě výhry si odnesli Holanďané, jednu protivník a dva mače skončily nerozhodně.
Skupina A

Společně s Belgií a Nizozemskem se ve skupině nachází ještě Gruzie, jakožto pořadatel turnaje, a Portugalsko. Gruzie bude v těžké konkurenci jasným outsiderem, ze zbylých tří mančaftů je těžké někoho favorizovat, o postupu mohou rozhodovat maličkosti.
Oba dnešní soupeři prošli kvalifikací velmi podobně suverénně, Belgie si odnesla z osmi utkání dvacet bodů, když šestkrát zvítězila a dvakrát remizovala, vstřelila čtrnáct gólů a pouhé dva inkasovala.
Nizozemsko hrálo v šestičlenné skupině, proto odehrálo o dva zápasy navíc, vybojovalo šestadvacet bodů díky osmi výhrám a dvěma bodům za dvě remízy, skórovalo ve dvaatřiceti případech a jen třikrát inkasovalo.
Na úvod turnaje se tak střetnou celky se silným ofenzívou i defenzívou a lze očekávat vyrovnaný souboj.