Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Antverpy : Frankfurt - 30. září 2021   18:45

Antverpy
Antverpy
0:1
(0:0)
Frankfurt
Frankfurt
90+1' Paciência
Antverpy
Butez – Buta, B. Verstraete, Almeida, De Laet, Dessoleil – Samatta, Benson, Nainggolan, Fischer – J. Eggestein (46. Frey).
De Wolf – Dwomoh, Van Den Bosch, Quirynen, Gerkens, Frey, Mijoši.
Kehlet (DEN) – Hummelgaard (DEN), Sorensen (DEN)
Het Bosuilstadion, Antverpy
Frankfurt
Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger – Chandler, Sow (90+3. Tuta), Jakić, Kostić – Hrustic (46. Kamada) – Borré (86. Paciência), S. Lammers (72. Lindström).

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí výhrou Eintrahchtu poměrem 1:0. I druhý poločas nám přinesl poměrně vyrovnanou podívanou, leč trochu aktivnější přeci jenom byl Eintracht Frankfurt. Tomu se ovšem ovšem nakonec povedlo vyzrát na domácího brankáře, a sice až v nastaveném čase, kdy svému celku vystřelil tři body Goncalo Paciencia.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:12.
90+7'
90+7'
Ještě jedna žlutá karta, a sice pro domácího Freye.
90+5'
Žlutou kartu dostává Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt).
90+3'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Tuta.
90+3'
Domácí to nyní pochopitelně hodně složité, do konce tohoto zápasu nezbývá moc času.
90+1'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Hostující celek se přeci jenom dostává do vedení! GONCALO PACIENCIA si vzal na starost rozehrávku penalty, se kterou naložil na jedničku.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, přesto ještě musíme počítat s nastaveným časem.
86'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Gonçalo Paciência.
85'
Frey se nejprve nacházel v ofsajdu, při další útočné akci pro změnu hodně vedle branky zakončoval domácí Gerkens.
84'
Hinteregger si v chumlu těl dokázal naskočit na vzdušnou nabídku, po které se mu nepovedlo vypálit směrem na Buteze.
83'
Kamada se při hostujícím tlaku dostal do zakončení, avšak znovu trefil pouze soupeře a je tu další rohový kop.
82'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. Stále platí, že marně čekáme na první branku zápasu.
81'
Eintracht Frankfurt zahrával v krátkém časovém sledu hned dva rohové kopy, ani v jednom případě nepřišlo nic závratného.
79'
Německému celku se povedlo vybojovat rohový kop, který si vezme na starost Kamada.
78'
Kostić si na sebe bere rozehrávku standardní situaci, kterou zcela určitě pošle přímo do pokutového území na své spoluhráče.
77'
Na druhou stranu se pro změnu dostával domácí Frey, na kterého si nedovoleným způsobem vyšlápl Sow.
76'
Verstraete se nyní dostal do palebné pozice, jenomže se mu nakonec nepovedlo propálit blok protihráčů.
75'
Eintracht Frankfurt se pokoušel útočit přes levou stranu hrací plochy, kde ovšem před protihráčem zasahoval Almeida.
74'
Míč se nyní dostal ven z hrací plochy, což znamenalo autové vhazování, ke kterému se postavil zadák De Laet.
73'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední dvacetiminutovka, stále platí, že marně čekáme na první přesný zásah.
72'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sam Lammers, přichází Jesper Lindström.
71'
Fischer zahrával standardní situaci velice nebezpečně a znovu tak musel zasahovat brankář Trapp, který podržel svůj celek.
69'
Nyní musel pro změnu zasahovat také domácí brankář Butez, kterému se povedlo zakročit proti slabému zakončení.
67'
Touré si pomohl nedovoleným způsobem, o rozehrávku standardní situace se tak postará domácí záložník Samatta.
66'
Samatta si seběhl do druhé vlny, odkud nakonec pálil na branku soupeře, avšak brankáře Trappa nedokázal vůbec ohrozit.
65'
Nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a hra se tak otočila na opačnou stranu, kde branku nedokázal trefit Frey.
64'
Nyní Hinteregger mohl útočit na druhé straně, bude totiž zahrávat poměrně slibnou standardní situaci.
63'
Almeida se dostal do poměrně slušné šance, avšak po delší době se povedlo včas zakročit Trappovi.
62'
Máme za sebou hodinu hry, která nám stále nepřinesla ani jednu branku. Také druhý poločas nabízí hodně vyrovnanou podívanou.
60'
A nyní si pro změnu nedovoleně počínal také hostující Hinteregger, který se tak musí vrátit ke svému pokutovému území.
59'
Do kombinace svého celku se nyní zapojil také hostující brankář Trapp, kterému se povedlo rozehrát na Hasebeho.
58'
Rozehrávky se tak mohl ujmout domácí brankář Butez, který to zkoušel dalekonosným odkopem směrem kupředu.
57'
Rohový kop nakonec nepřinesl nic moc nebezpečného, posléze v ofsajdovém postavení zůstal hostující Chandler.
56'
Eintracht Frankfurt si vybojoval rohový kop.
55'
Jakić si dal do souboje o míč také nohu napřed, načež se na zemi zjevil domácí Samatta a domácí celek se tak vrací k míči.
54'
Hrací předmět se tak pokoušel vybojovat zpět střídající Frey, který ovšem znovu poslal na zem jednoho z protihráčů.
53'
Hinteregger se dnes znovu ujal rozehrávky volného kopu, tentokráte se mu nepovedlo ohrozit branku domácího brankáře.
52'
Znovu z vlastní poloviny mohl rozehrávat domácí obránce Buta, který se pokoušel vysunout kolegu Nainggolana.
51'
A znovu jsme sledovali faul velezkušeného Hintereggera, který v souboji o míč poslal na zem Bensona.
50'
Eintracht Frankfurt se postupnou akcí dostal na polovinu soupeře, kde ovšem zasahoval Almeida a následovat bude vhazování.
49'
Nakonec se o rozehrávku volného kopu postaral domácí Buta, který z vlastní poloviny rozehrával po zemi na Almeidu.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu si nedovoleným způsobem počínal Hinteregger, který poslal na zem domácího Bensona.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ajdin Hrustic, přichází Dajči Kamada.
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Johannes Eggestein, přichází Michael Frey.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl ani jednu branku. Sledovali jsme ale poměrně atraktivní podívanou, neboť oba celky dokázaly hned několikrát proniknout do slibné šance, avšak ani jeden z brankářů zatím ani jednou neinkasoval.
45+3'
45+2'
Trapp musel v nastaveném čase přeci jenom ještě jednou zasahovat.
44'
Rohový kop pro hosty.
43'
Blíží se konec prvního poločasu. Trapp byl znovu zapojen do kombinace svého celku, přičemž přeposlal míč na Hasebeho.
41'
Eggestein zakončoval z poměrně přijatelné vzdálenosti od branky, Trapp tak musel po delší době znovu zasahovat.
38'
Touré zahrával standardní situaci svého celku, levačkou ovšem našel pouze dobře postaveného spoluhráče.
37'
Již se žlutou kartou hrající Nainggolan znovu fauloval a jeho celek se tak bude muset vrátit do pokutového území.
35'
Brankář Trapp proto ani v tomto případě nemusel zasahovat a uvede tak míč do hry svojí další rozehrávkou.
34'
Verstraete na opačné straně zahrával volný kop ze zajímavé pozice, Benson ovšem nedokázal zamířit vůbec přesně.
33'
Eintracht Frankfurt to zkoušel centrovanou nabídkou do malého vápna, kam ovšem dokázal přistoupit brankář Butez.
32'
Dessoleil si pomohl evidentním nedovoleným zákrokem a na zemi tak skončil hostující křídelník Hrustic.
31'
Máme za sebou také třetinu utkání, jenomže na první branku stále čekáme. Nyní jsou u míče hostující hráči.
30'
Butez odkopával od branky a jeho celek si po chvíli došel pro rohový kop.
29'
Žlutou kartu dostává Radja Nainggolan (Royal Antverpy FC).
28'
Trapp tak nemusel zasahovat, místo toho jsme sledovali rozehrávku od branky, která na druhé straně našla Lammerse.
27'
Zajímavou střeleckou pozici nyní měl před sebou domácí Verstraete, kterému se nakonec nepovedlo zamířit přesně.
26'
K míči se po delší době dostal také hostující brankář Trapp, který to pro změnu zkoušel rozehrávkou do strany na Hasebeho.
25'
Butez tak mohl odkopávat od své branky, přičemž se mu míč povedlo dostat daleko na druhou polovinu.
24'
Svůj náběh za obranu si nyní nedokázal pohlídat hostující Chandler, který s dle sudího nacházel v ofsajdovém postavení.
23'
Po předchozí zablokované střele se zahrával rohový kop pro Eintracht Frankfurt, který z pravé strany obstaral Kostić.
22'
Almeida se dostával v pokutovém území do zakončení, trefil však pouze dobře postaveného Lammerse.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu. Zatím sledujeme vyrovnanou podívanou, oba celky měly své šance.
19'
Na opačné straně se Eintracht Frankfurt po hezké kombinace dostal ke střele, Kostić prověřil připravenost Buteze.
18'
Butez zahrával standardní situaci, kterou dokázal rozehrát přímo na křídelníka Fischera, který ovšem na Trapap nevyzrál.
17'
V krátkém časovém sledu bude moci Eintracht Frankfurt zahrávat další standardní situaci Eintrachtu.
16'
Verstraete si vzal na starost rozehrávku volného kopu, nakonec to zkoušel nakrátko po zemi do kombinace.
15'
Hrustic byl v souboji o míč příliš pozdě, u postranní lajny tak po tomto souboji skončil na zemi Benson.
14'
Nakonec se o rozehrávku volného kopu postaral hostující Touré, který to zkoušel vysokým centrem do pokutového území.
13'
Nainggolan doslova vletěl do protihráče, na zemi se tak zjevil hostující Lammers a následovat bude standardka.
12'
Royal se nyní nastěhoval s míčem na opačnou polovinu, kde se ale povedlo zakročit pozornému protihráči.
11'
V ofsajdovém postavení se nyní zapomněl hostující Borré, o rozehrávku se tak bude muset postarat brankář Butez.
9'
O provedení autového vhazování se nakonec postaral hostující zadák Touré, kterému se povedlo najít Kostiće.
8'
Eintracht Frankfurt s míčem přešel na druhou stranu hrací plochy, kde si vybojoval autové vhazování.
7'
Hinteregger si dokázal naskočit na vzdušnou nabídku, po které se dostal k hlavičce, se kterou si domácí brankář dokázal poradit.
6'
Hrustic se postavil k rozehrávce rohového kopu, jenomže pro padající míč si vyběhl brankář Butez.
5'
Eintracht Frankfurt bude zahrávat rohový kop.
4'
Před malým momentem si nedovoleným zákrokem pomohl domácí De Laet, který před sudím poslal na zem Sowa.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se k míči dostal také domácí brankář Butez, kterému se povedlo rozehrát na Almeidu.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Royal Antverpy FC: Butez – Buta, B. Verstraete, Almeida, De Laet, Dessoleil – Samatta, Benson, Nainggolan, Fischer – J. Eggestein.
Náhradníci: De Wolf – Dwomoh, Van Den Bosch, Quirynen, Gerkens, Frey, Mijoši.

Eintracht Frankfurt: Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger – Chandler, Sow, Jakić, Kostić – Hrustic – Borré, S. Lammers.
Náhradníci: Ramaj – D. da Costa, Barkok, Paciência, Tuta, Hauge, Kamada, Lindström, Ilsanker..
Royal Antverpy FC

Na opačné straně stojí belgické Antverpy, kterým naopak v domácí soutěži patří čtvrtá pozice a na vedoucí Bruggy ztrácejí pouze jeden bod. Royal z devíti odehraných zápasů dokázal hned pětkrát vyhrát, na svém kontě má dokonce sérii čtyř výher za sebou. Proti řeckému Olympiakosu to ovšem na první body do tabulky nestačilo. Olympiakos se sice ujal vedení, avšak dvacet minut před koncem zápasu bylo srovnáno. Řecký celek ovšem lépe zvládl koncovku zápasu a povedlo se mu vybojovat první tři body do tabulky.
Eintracht Frankfurt

Německý Eintracht Frankfurt nepředvádí zrovna ideální výkony a v domácí soutěži mu patří až čtrnáctá pozice, přičemž ho od sestupového pásma dělí jeden bod. Eintracht Frankfurt v letošním ročníku ze šesti zápasů nedokázal ještě ani jednou vyhrát, na svém kontě má totiž pět remíz a jednu porážku. Nerozhodný výsledek byl navíc k vidění také ve skupinovém souboji proti tureckému Fenerbahce. To dokonce v poslední minutě nastaveného času mohlo strhnout vedení ve svůj prospěch, nakonec se Pelkasovi nepovedlo proměnit pokutový kop.
Evropská liga má na programu skupinové boje, my budeme společně sledovat souboj mezi Royal Antverpy FC a Eintracht Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.