Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Lyon - 21. října 2021   21:00

Sparta
Sparta
3' Haraslín  • 19' Haraslín (Minčev) • 90+6' Ladislav Krejčí ml. (Hancko)
3:4
(2:1)
Lyon
Lyon
42' Toko Ekambi  (J. Boateng) • 53' Aouar   • 68' Paquetá  (Toko Ekambi) • 88' Toko Ekambi  (Guimarães)
Sparta
Nita – Wiesner, O. Čelůstka, Panák, Hancko – Pavelka (C) (84. Polidar), Sáček (73. Ladislav Krejčí ml.) – Pešek (84. Karabec), Hložek, Haraslín – Minčev (63. Dočkal).
Jug – Žunič, Vukan (vš. Slovinsko)
Generali Česká pojišťovna Arena, Praha - Bubeneč
12 427 diváků
Lyon
A. Lopes – Gusto, Denayer, J. Boateng (69. Diomande), Henrique (46. Emerson) – Guimarães, Aouar (C) (90+4. Caqueret), Mendes – Shaqiri (75. Dubois), Kadewere (46. Paquetá), Toko Ekambi.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:9.
V příštím kole Evropské ligy Spartu nečeká nic jednoduchého, když zamíří právě do Lyonu, jenž bude bojovat o jistotu postupu už po čtyřech kolech.
V souběžně hraném zápase skupiny A Rangers porazili Bröndby 2:0, čímž získali své první body do tabulky a posouvají se na třetí místo. Lyon navýšil svůj náskok v čele a nezadržitelně míří za prvním místem, Sparta je druhá o bod před Rangers, další dva body ztrácí dánské Bröndby.
Sparta v dramatickém zápase na Letné prohrává s Lyonem 3:4, když neudržela dvoubrankové vedení, které Lyon otočil čtyřmi trefami, v samém závěru pak už jen korigoval skóre Ladislav Krejčí mladší, jenž se na trávník dostal poprvé po tříměsíčním zranění.

Sparťanům skvěle vyšla úvodní dvacetiminutovka, během niž dvakrát skóroval Lukáš Haraslín, před přestávkou však snížil Karl Toko Ekambi a po přestávce už byl vysoce favorizovaný Lyon lepším týmem na hřišti, čehož využil ke třem brankám, než v samém závěru snížil již zmíněný Krejčí.
90+7'
90+6'
Sparta právě vstřelila branku!
LADISLAV KREJČÍ MLADŠÍ v samém závěru ještě okořenil svůj návrat na trávníky vstřelenou brankou! Krejčího parádním centrem našel Dávid Hancko a mladý záložník hlavou uklidil míč do sítě.
90+5'
Ještě jedna sparťanská šance! Po Polidarově centru se do nadějné pozice dostal Filip Panák, ránu bez přípravy však nasměroval mimo hostující branku.
90+4'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Maxence Caqueret.
90+4'
Po celkem dlouhé konzultaci s videorozhodčím Matej Jug nakonec rozhodl,, že při Haraslínově střele byl Ladislav Krejčí mladší skutečně v ofsajdu.
90+3'
Lukáš Haraslín si na pravém křídle našel střelecký prostor, trefil vzdálenější tyč, míč pak do sítě dorazil Ladislav Krejčí mladší, je mu však máván ofsajd.
90+2'
Do střelecké pozice se dostal Dávid Hancko, jeho pokus ale hosté zablokovali, v držení míče však zůstává Sparta.
90+2'
I za nepříznivého stavu panuje na Spartě velmi dobrá atmosféra, fanoušci oceňují sparťanskou snahu proti velkému favoritovi.
90+1'
Rozhodčí Jug oddaluje závěrečný hvizd o pět nastavených minut.
90'
Dnešní utkání na Letné sleduje 12 427 diváků.
90'
Hosté už si troufají na parádičky, po „zidanovce“ byl Karabcem sražen Bruno Guimaraes a Lyon může rozehrávat ve středu hřiště.
88'
Lyon právě vstřelil branku!
Na Letné se zdá být rozhodnuto! Pas Bruna Guimaraese si s velkým štěstím zpracoval KARL TOKO EKAMBI, kolem Dávida Hancka se dostal před Nitu, jehož snadno překonal.
87'
Vysoký centr Matěje Polidara před dotírajícím Krejčím stáhl ze vzduchu Anthony Lopes, ten je velkou oporou Lyonu při těchto centrech.
86'
Z nějakých pětadvaceti metrů střílel Dávid Hancko jen do hostující zdi.
85'
Adam Hložek byl při průniku po ose hřiště přidržen Thiagem Mendesem, ten dostává žlutou kartu a navíc bude Sparta zahrávat nebezpečný volný kop.
84'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Pavelka, přichází Matěj Polidar.
84'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jakub Pešek, přichází Adam Karabec.
82'
Hanckovu přihrávku na Haraslína vystihl Leo Dubois, ten si pak vynutil Dočkalův nedovolený zákrok.
82'
Adamu Hložkovi je teď navíc pískán faul na Emersona, Spartě se nedaří dostat se znovu do náporu.
81'
Pavelkovi se nepovedla přihrávka na Wiesnera, nasměroval ji do zámezí a hosté se mohou ujmout autového vhazování.
80'
David Pavelka po prohraném osobním souboji s Brunem Guimaraesem srazil soupeřova hráče a prohlíží si žlutou kartu.
78'
Pro Dočkalův centr od praporku si došel brankář Lopes a pevně zachytil míč do svých rukavic.
78'
Peškův centr hosté odvrátili k Wiesnerovi, jehož střela je sražena na roh a publikum žene Spartu dopředu.
77'
Bruno Guimaraes byl faulován na vlastní polovině a brazilský fotbalista nespěchá s postavením se zpět na nohy.
76'
Po Wiesnerově centru Adam Hložek přistrčil míč Ladislavu Krejčímu mladšímu, ten se na příliš zahuštěném prostoru nedostal do zakončení.
75'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Xherdan Shaqiri, přichází Léo Dubois.
74'
Lyon bude dohrávat v deseti! Gusto je vyloučen po druhé žluté kartě za sražení Lukáše Haraslína u postranní čáry.
73'
Ladislava Krejčího mladšího po tříměsíční absenci vítá na trávníku bouřlivý ohlas obecenstva.
73'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Michal Sáček, přichází Ladislav Krejčí ml..
72'
Florin Nita si nejdříve před vlastní brankou troufl na elegantní kličku proti Paquetovi, pak Sparta rychle přenesla hru dopředu, Adam Hložek ale svoji individuální akci zakončil střelou levačkou do připraveného Anthonyho Lopese.
70'
Jakub Pešek se dral do pokutového území kolem nového muže na hřišti Sinaly Diomandeho, blíže k míči ale měl brankář Lopes.
69'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Jérôme Boateng, přichází Sinaly Diomande.
68'
Žlutou kartu dostává Lucas Paquetá (Olympique Lyon).
68'
Lyon otáčí průběh zápasu na Letné! Po hostující souhře na levém křídle Karl Toko Ekambi napříč pokutovým územím přihrál míč rozběhnutému LUCASI PAQUETOVI, jenž zavěsil míč pod břevno!

Žlutá karta za vysvlečený dres při oslavě už Paquetu trápit nebude.
66'
Po rohu Shaqiriho se k hlavičce dostal Lucas Paquetá, mířil však přímo do středu branky, kde byl připraven Florin Nita.
65'
O pár sekund později Gusto vybojoval míč na hraně faulu u rohu sparťanského pokutového území a do další velké příležitosti se dostal Lucas Paquetá, ten však trefil jen tyč!
65'
Obrovská šance hostů! Emersonovu tečovanou střelu Nita vyrazil před sebe, pak dokázal skvěle vychytat dorážejícího Ekambiho!
63'
Sparťanské střídání znamená, že Adam Hložek se vysune na hrot a Bořek Dočkal bude hrát pod ním.
63'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Martin Minčev, přichází Bořek Dočkal.
63'
Žlutou kartu pak dostal i náhradník Leo Dubois, jenž byl se svými spoluhráči z lavičky poblíž této situace.
62'
Neúspěšná souhra Ekambiho s Emersonem, jehož obehrál Tomáš Wiesner, toho pak Ekambi fauloval, zlostně nakopl míč za sparťanskou branku a dostává žlutou kartu.
61'
Peškovi se tentokrát povedl z rohu kvalitnější centr, přesto se hosté znovu ubránili a David Pavelka byl nucen odehrát míč až k Florinu Nitovi.
60'
Sparta následně vybojovala další roh, rozhodčí Jug pak hostům ukazuje, že do ruky se míč odrazil od těla bránícího hráče.
60'
Střela Lucase Paquety byla zablokována, brazilský reprezentant se mocně dožaduje odpískání penalty za údajnou ruku, zatím ale marně.
59'
Následně vznikla strkanice mezi Boatengem a Haraslínem, za níž oba účastníci dostávají žlutou kartu.
59'
Šance pro Spartu! Lukáš Haraslín se nejdříve neúspěšně snažil zaseknout míč v pokutovém území, pak se ale do míče opřel dobíhající Dávid Hancko a prudkou ránou jen těsně minul hostující branku!
58'
Peškovi ale roh nevyšel, trefil nejblíže stojícího Emersona, byť italského Brazilce tento zásah míčem pořádně bolel.
57'
Sparta se po zisku míče pokusila o rychlý přechod do útoku, Peškův pas před branku Denayer srazil na rohový kop a následovat bude standardní situace pro Spartu.
56'
Lyon nadále hýří aktivitou, hosté si přihrávají ve středu pole a hledají cestu do sparťanské defenzivy.
54'
Rozhodčí Jug s kolegy u videa ještě zkoumal, zda-li během gólové akce nedošlo k nějakému ofsajdu, branka už je ale potvrzena.
53'
Lyonu se povedlo vyrovnat! Aouar rozjel gólovou akci na hranici pokutového území přihrávkou doprava na Lucase Paquetu, jehož střílenou přihrávku Florin Nita vyrazil jen před sebe, kde právě HOUSSEM AOUAR dorazil míč do sítě a vyrovnal na 2:2!
53'
Michal Sáček aktivním napadáním pořádně zavařil v rozehrávce Brunu Guimaraesovi, tomu se povedlo dostat míč z hostujícího pohledu do bezpečí.
52'
Lukáš Haraslín centrem ze standardní situace překopl všechny fotbalisty před brankou, Filip Panák pak už marně dobíhal míč na pravé křídlo.
52'
Také druhá žlutá karta zápasu putuje na lyonské konto, inkasoval ji Gusto za faul na Lukáše Haraslína.
51'
Hosté po pravidlově hraničním souboji ve středu hřiště mohli zaútočit do otevřenější sparťanské obrany, první střela Ekambiho však byla zablokována, pak kamerunský útočník sparťanskou branku přestřelil.
50'
Hložek před pokutovým územím Lyonu neuspěl v souboji proti dvěma protihráčům. Škoda pro Spartu, že se mu předtím nepovedlo přihrát volnému Jakubu Peškovi.
49'
Tomášovi Wiesnerovi se v mimořádně těžkém osobním souboji povedlo odtlačit od míče Ekambiho a vybojoval balón ve prospěch Sparty.
47'
Na Denayerův dlouhý nákop na levé křídlo si z ofsajdu nabíhal Aouar, ten však přenechal míč rozběhnutému Ekambimu, jemuž se ale nepovedlo zpracovat míč na hrací ploše a vhazovat budou sparťané.
46'
V závěru úvodní minuty druhého poločasu se Jakub Pešek po zisku míče snažil vysunout do brejku Martina Minčeva, ten však měl k míči příliš daleko.
46'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Henrique, přichází Emerson.
46'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Tino Kadewere, přichází Lucas Paquetá.
46'
Fotbalisté se vrací z útrob zpět na trávník. Hosté budou do druhého poločasu střídat, do hry zasáhnou Emerson a Lucas Paquetá.
Po prvním poločase Sparta nečekaně vede nad výrazným favoritem 2:1, když po brankách Lukáše Haraslína přitom vedla už o dvě branky, hostům se ale v závěru prvního poločasu povedlo snížit díky trefě Karla Toka Ekambiho a druhý poločas tak nabídne velmi zajímavou podívanou.
45+2'
45+2'
Mendesovi je pískán faul ve středovém kruhu na Michala Sáčka, Sparta bude moci dohrát poločas s míčem ve svém držení.
45+1'
Boateng tentokrát vysunul do pokutového území Kadewereho, ten si však nechal míč výrazněji odskočit, pak z ostrého úhlu už jej nasměroval jen za sparťanskou branku.
45+1'
Rozhodčí Jug k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává dvě nastavené.
45'
Zatímco gólová asistence se Boatengovi povedla perfektně, tak teď zkušený obránce velmi nepřesně přihrával k postranní čáře Gustovi, míč doletěl daleko do zámezí.
44'
Ondřej Čelůstka byl v osobním souboji nepříjemně zasažen, slovinský rozhodčí však nechal zprvu pokračovat ve hře a hvízdl až v momentu, kdy Čelůstka nebyl stoprocentně fit pokračovat ve hře.
43'
Od videa přišlo potvrzení, že Ekambiho trefa je regulérní a Sparta navazuje hru rozehrávkou ze středového kruhu.
42'
Jerome Boateng dokázal propasírovat svoji kolmici za sparťanskou obranu na KARLA TOKA EKAMBIHO, jenž se vyhnul ofsajdové pasti a tváří v tvář překonal Florina Nitu!
41'
Dávid Hancko se na vlastní polovině pokusil o elegantní patičku k Adamu Hložkovi, ta mu nevyšla ideálně, přesto se pro Spartu nejednalo o žádnou pohromu a hosté musí hrát až od brankáře Lopese.
40'
Martin Minčev u postranní čáry dokázal doběhnout takřka ztracený míč, přesto jej v těžké pozici neudržel, dočkal se alespoň potlesku publika.
39'
Publikum skanduje jméno rumunského brankáře Florina Nity, ten si dnes připsal gólovou asistenci a také likviduje hostující příležitosti.
38'
Sparťané byli poslední minuty v útlumu, teď ale Lukáš Haraslín po přechodu středové čáry vybojoval faul na svoji osobu a rudí mohou hru uklidnit.
37'
Po hostujícím zisku míče na útočné polovině Aouar kolmicí vysunul do úniku Kadewereho, ten zblízka nevyzrál na Florina Nitu!
36'
Čelůstkovi při zpracování odskočil míč příliš daleko od kopačky, Shaqiri toho ale nedokázal využít k přesnému pasu na Aouara.
36'
Wiesner teď výborně odblokoval tělem Ekambiho u postranní čáry a vybojoval aut pro Spartu.
34'
Další lyonský nákop za sparťanskou obranu končí jen ofsajdem Karla Toka Ekambiho, ten se zatím jen ztěžka prosazuje.
32'
Nepovedlo se to ani teď, kdy Ekambi přihrával na paty Shaqirimu a míč se dokutálel k Florinu Nitovi.
31'
Lyon se po zisku míče snaží zrychlovat hru, přesto se hosté velmi složitě prosazují proti sparťanské defenzivě.
29'
Adam Hložek se po zisku míče pokusil nadechnout k velkému sólu, proti značné početní převaze ale neměl šanci na úspěch.
28'
K rohovému praporku se přiběhla rozcvičovat trojice sparťanských fotbalistů včetně Ladislava Krejčího mladšího, kterého bujaře přivítali domácí příznivci.
28'
Po Kadewerově průniku se do zakončení dostal Ekambi, střelu přes nohu kolem Ondřeje Čelůstky však namířil až za sparťanskou branku.
27'
Jerome Boateng pořádně skákavou malou domů vystrašil brankáře Lopese, ten si však v nelehké pozici dokázal poradit.
26'
V souběžně hraném zápase skupiny A Rangers vedou nad Bröndby 1:0. Mimochodem celkem se nyní hraje osm zápasů v Evropské lize a kromě Rangers už dokázalo skórovat zatím jen Monako, přičemž Sparta už vstřelila rovnou dvě branky!
25'
Po Peškově následném centru se k hlavičce dostal Panák, míč však přeci jen měl v těžké pozici za sebou a nasměroval jej výrazně mimo hostující branku.
25'
Za nebezpečný zákrok na Jakuba Peška se prvním žlutě napomenutým hráčem zápasu stává hostující obránce Henrique.
24'
Nepovedená akce Henriqueho u postranní čáry, Brazilec se sám vyhnal do zámezí a autu se ujme Tomáš Wiesner.
23'
Hosté drží míč na své polovině, složitě se ale dostávají přes středovou čáru.
21'
Při Haraslínově zpětné přihrávce v roli posledního podklouzl David Pavelka a Kadewere mohl běžet do úniku, výborně se ale stačil vrátit Filip Panák a skvělým zákrokem v pokutovém území vybojoval míč.
19'
Věřte, nevěřte, Sparta vede nad Lyonem o dvě branky a hrdinou je znovu LUKÁŠ HARASLÍN! Ten si naběhl na dlouhý pas na levé křídlo, ve zdánlivě těžké pozici si dokázal poradit s Jeromem Boatengem a přesnou přízemní střelou k bližší tyči podruhé pokořil Anthonyho Lopese!
19'
Lyonu se poprvé povedlo dostat za sparťanskou obranu, Karl Toko Ekambi běžel z úhlu sám na Nitu, kterého nepřekonal, navíc mu je zpětně máván ofsajd.
18'
Adam Hložek se u pokutového území Lyonu marně snažil najít střeleckou pozici v souboji s Gustem.
17'
Hancko se podél levé postranní čáry snažil vysunout dopředu Minčeva, Bulhar však měl míč přes nohu a nepovedlo se mu jej udržet na hrací ploše.
16'
Sparťané to ale sehráli katastrofálně, Pešek přihrál příliš prudce Pavelkovi, jemuž se nepovedlo míč zpracovat a rudí se museli rychle vracet, aby zamezili hrozícímu brejku, to se povedlo právě Peškovi.
15'
Po faulu na Davida Pavelku bude Sparta zahrávat standardní situaci v blízkosti rohu lyonského pokutového území.
14'
Hložek s Minčevem si proti početní přesile soupeře vedli velmi zdatně, ani jednomu se však nakonec nepovedlo protlačit do pokutového území.
13'
Sparťanští příznivci ve svém sektoru odpálili různé světlice, mezitím si hosté přihrávají na své polovině.
12'
Tomáš Wiesner dostal obrovské množství prostoru na pravé straně hřiště, pak ale svým centrem trefil prvního soka v cestě do pokutového území, tedy obránce Henriqueho.
11'
Davidu Pavelkovi se ve středu hřiště povedlo vypíchnout hostující rozehrávku, míč už pak však měl na dlouhou nohu a neměl možnost rozehrát na své spoluhráče.
10'
Do hry už se zapojil i Aouar a Lyon pokračuje v plném počtu.
9'
Ve hře už se pokračuje, Wiesner přenesl balón na levé křídlo, kam si naběhl Hancko, jenž sklepl míč Haraslínovi a naběhl si do pokutového území na zpětnou přihrávku svého slovenského krajana, ta však mířila do Hanckova protipohybu.
8'
Za doprovodu fyzioterapeutů už Aouar pozvolna odchází k pokračování ošetření do zámezí.
7'
K Aouarovi se sklání i rozhodčí Jug a zjišťuje jeho zdravotní stav, zda-li půjde posunout jeho ošetření za postranní čáru.
6'
Tím otřeseným je Houssem Aouar, jedna z klíčových postav lyonské sestavy. Aouar musí být ošetřen a nevypadá to s ním úplně ideálně.
5'
Sparťané se brzy zase vrhli do náporu, který je ale přerušen hvizdem rozhodčího Juga, neboť ve středu hřiště zůstal ležet na trávníku jeden z fotbalistů Lyonu.
3'
Ohromná euforie na Letné! Do Peškova centru se nůžkami pokusil položit Martin Minčev, míč netrefil, ten však doputoval k LUKÁŠI HARASLÍNOVI, jenž si navedl balón do střelecké pozice a svoji ránu otřel o Jasona Denayera do protipohybu brankáře Lopese!
2'
Jakuba Peška nepustil v rozletu podél postranní čáry Jason Denayer, Sparta ale může vhazovat.
1'
David Pavelka se ujal zahajovacího výkopu a je rozehráno! Sparta oblékla tradiční rudé dresy, Lyon, běžně hrající celý v bílém, dnes oblékl bílé dresy a červené trenýrky.
1'
Ochozy na Letné dnes nejsou zcela vyprodané, přesto velmi dobře zaplněné a můžeme se těšit na výbornou atmosféru.
Trojice slovinských rozhodčích přivedla fotbalisty na trávník, nejdříve sparťany, pak hosty z Lyonu.
Utkání bude řídit nesmírně zkušený Matej Jug. Pro jednačtyřicetiletého Slovince to přesto bude poprvé, kdy bude řídit zápas Sparty. Jug už například dvakrát pískal v Plzni, na Letné to však je jeho premiéra.
V sektoru francouzských fanoušků jsou odhadem čtyři stovky lidí, ti byli nadšeni, když se hráči Lyonu přiběhli rozcvičovat přímo pod jejich sektor.
Na trávníku letenského stadiónu už se oba celky rozcvičují. Sparta vyběhne do dnešního zápasu ve stejné sestavě, v jaké tu porazila Rangers i Slavii, oproti poslednímu duelu se tak vrací David Pavelka místo Bořka Dočkala, Pavelka nemohl hrát v Ďolíčku kvůli trestu za žluté karty.

AC Sparta Praha: Nita – Wiesner, O. Čelůstka, Panák, Hancko – Pavelka (C), Sáček – Pešek, Hložek, Haraslín – Minčev.
Náhradníci: Heča, Holec – Vindheim, Vitík, Štetina, Ladislav Krejčí ml., Dočkal, Polidar, Moberg Karlsson, Karabec, Pulkrab, Drchal.

Olympique Lyon: A. Lopes – Gusto, Denayer, J. Boateng, Henrique – Guimarães, Aouar (C), Mendes – Shaqiri, Kadewere, Toko Ekambi.
Náhradníci: Bonnevie, Pollersbeck – Caqueret, F. Da Silva, Diomande, Dubois, Cherki, Emerson, Lukeba, Keita, Paquetá.

Rozhodčí: Jug – Žunič, Vukan (vš. Slovinsko).
Olympique Lyon

Do Prahy přijíždí velký favorit této skupiny, jenž má rozhodně i vyšší ambice než jen postup do jarní části soutěže. Lyon v úvodních dvou kolech neměl sebemenší problémy s Rangers i Bröndby, ve Skotsku vyhrál 2:0 a dánského soupeře smetl třemi brankami po přestávce, když už v prvním poločase měl na trávníku ohromnou převahu.

Ve francouzské lize se Lyon rozjížděl jen pomalu, prvních šest kol odehrál s bilancí 2-2-2, od té doby však neprohrál a tabulkou se vyšvihl už na šesté místo, když ztrácí jen dva body na druhé Lens, přičemž první Paříž už je s obrovským náskokem v nedohlednu. Naposledy si Lyon poradil s ambiciózním Monakem 2:0 a jak dopadly letní souboje Sparty s Monakem si jistě všichni pamatují, což jen dokazuje obrovskou sílu Lyonu.
AC Sparta Praha

Sparta dnes rozhodně nebude v roli favorita, přesto nastupuje do utkání v dobré psychické pohodě, neboť se ji povedl přelom reprezentační přestávky. Před ní v důležitém zápase Evropské ligy porazila Rangers 1:0, načež si dokázala po více než pěti letech v derby pražských "S" poradit se Slavií a pořádně zamotala čelo české nejvyšší soutěže. Po návratu z reprezentační přestávky Sparta bez problémů zdolala Pardubice v jejich azylu v Ďolíčku 4:2 a brousí si zuby na francouzského favorita.

Do dnešního zápasu Sparta vstupuje z druhého místa skupiny, neboť na úvod remizovala v Kodani s Bröndby 0:0, pak porazila Rangers 1:0 a v dosavadním průběhu soutěže tak ještě neinkasovala.

Letenským se zužuje marodka, nejčerstvěji uzdraveným hráčem je Ladislav Krejčí mladší, jenž by měl v dnešním zápase být na sparťanské soupisce. Naposledy přitom nastoupil ještě v červenci proti Rapidu Vídeň, od té doby byl neustále mimo hru.
Hezký večer z pražské Letné, kde se v atraktivním utkání skupiny A Evropské ligy utká domácí Sparta s francouzským Lyonem a půjde o první místo po polovině bojů v základní skupině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.