Fortuna liga Slovensko - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dunajská Streda : Michalovce - 13. června 2020   20:00

Dunajská Streda
31' Divković  • 57' Divković  • 64' Kalmár  • 67' Divković  • 90+1' Rodolfo
5:0
(1:0)
Michalovce
Michalovce
Jedlička – Kružliak, Šimić, Beskorovajnyj – M. Vida (77. Bednár) – Rodolfo, Schafer, Kalmár (C), Davis – Ramírez (68. Boateng), Divković (77. Fábry).
Száraz – Šimčák, Boateng, Bednár, Fábry, Malý.
Michalovce
Kira – Žofčák (C), Carrillo, Grič, Vojtko – Savvidis – Kvocera (68. Kolesár), Turik (73. Neofytidis), Danko, Diarra (62. Kountouriotis) – Sidibé.
Dráb – Kountouriotis, Popovits, Mendez, Neofytidis, Hovhannisyan, Kolesár.

Druhý poločas byl z pohledu domácích fantastický, DAC nedal hostům prakticky žádnou šanci. S konstatováním, že Dunajská Streda nakonec vítězí nad Michalovcemi jasně 5:0 se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera.
90+1'
90+1'
Dunajská Streda dala gól!
Tak nakonec ještě jeden gól v síti hostí. Kalmár patičkou našel Davise, míč putovala ke Schäferovi, který ještě našel CÉSARA RODOLFA, který si pohrál s obráncem a bravurně překonal i nešťastného Matouše Kiru v brance Michalovců!
89'
V samém závěru zápasu ještě zkusil střelecké štěstí Kalmár, Kira však s jeho pokusem neměl problém.
88'
Sidibého centr z levé strany do šestnáctky domácího týmu byl nepřesný, Žofčák byl od míče velmi daleko.
87'
Sympatická snaha hostů v závěru zápasu alespoň o čestný gól.
85'
Fábry zkusil technickou střelu zpoza šestnáctky, s jeho pokusem však Kira neměl absolutně žádný problém.
83'
Domácí fotbalisté kombinují ve středu pole a užívají si závěr zápasu.
82'
Kontouriotis napřáhl z poměrně velké vzdálenosti, trefil však jen jednoho z hráčů domácího týmu.
81'
Do konce řádné hrací doby zbývá méně než 10 minut, DAC vede nad Michalovcemi bez větších problémů 4:0.
80'
Snaha o rychlý útok v podání hostů, Sidibé byl však v postavení mimo hru. Ve druhém poločase je hrot Michalovců prakticky zcela vypojen ze hry.
79'
Další snaha o střelecký pokus v podání Boatenga. Míč mu však vůbec nesedl na kopačku, toto se ani nedá nazvat střelou.
78'
Okamžitě po příchodu na trávník se ke střele dostal domácí Fábry, při následně v dorážce nepochodil ani Boateng.
77'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Andrej Fábry.
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Máté Vida, přichází Martin Bednár.
76'
Domácí v těchto momentech doslova zamkli hosty v obraně, Davis našel přihrávkou na hranici šestnáctky hostí Vidu, ale jeho střela byla zblokována.
75'
Kalmár se znovu probíjel do šestnáctky hostí, tentokrát po levé straně. Míč nakonec končí v Kirově moci.
74'
A další střídání chystá i domácí střídačka na čele s novým trenérem Berndem Storckem.
73'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Jozef-Šimon Turik, přichází Georgios Neofytidis.
73'
Kalmár se snažil probít přes obranu hostí, jeho následná střela však byla zblokována.
70'
Trenér hostí Jozef Majoroš připravuje i třetí dnešní střídání.
70'
Hra se však i navzdory jasnému skóre přelévá ze strany na stranu, Jedlička nyní po zakončení hlavou v podání Vojtka vytáhl výborný zákrok a podržel svůj tým!
68'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Eric Ramírez, přichází Ernest Boateng.
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Milan Kvocera, přichází Martin Kolesár.
67'
Tak tohle byla paráda! Kalmár našel na hranici šestnáctky hostí MARKA DIVKOVIĆE, který si technicky vychutnal Kiru a završil tak svůj hattrick!
66'
Dnešní utkání sleduje 319 diváků.
64'
Rodolfo z pravé strany našel ideální přihrávkou na hranici šestnáctky svého kapitána ZSOLTA KALMÁRA, který oklamal Kiru a střelou k pravé tyči branky hostí zvyšuje vedení svého týmu už na 3:0!
63'
Rychlý útok domácích do otevřené obrany hostí, nakonec je to však postavení mimo hru v podání DACu.
62'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Cheick Alan Diarra, přichází Christos Kountouriotis.
61'
Další velká šance v podání Divkoviće, který chtěl obstřelit Kiru, domácí střelec se však nacházel v postavení mimo hru.
59'
Hosté z východu Slovenska už nemají co ztratit a musí všechny své síly vrhnout do útoku.
57'
Schäfer centrem našel Šimiće, který si poměrně těžkopádně zpracoval míč. Našel však na hranici šestnáctky hostí MARKA DIVKOVIĆE, který dělovkou pod břevno do středu branky nedal Kirovi šanci na úspěšný zákrok! Řekl bych však, že míč byl i jemně tečovaný jedním z hostujících hráčů. Divković má tedy dnes na svém kontě už dva góly!
56'
Další rohový kop domácích z pravé strany rozehraje tentokrát Schäfer.
55'
Davis znovu rozehrával rohový kop domácích, tentokrát z levé strany. Schäfer však v útoku fauloval a míč získávají hosté.
54'
Žlutou kartu dostává Kyriakos Savvidis (MFK Zemplín Michalovce).
52'
Druhý poločas je zatím zajímavější než ten první. Tentokrát pohrozil obloučkem Turík, ale míč končí nad břevnem Jedličkovy branky.
51'
Opět se o zakončení pokusili řecký fotbalista ve službách Michalovců Savvidis, Jedlička však nemusel zasahovat.
50'
Následně zůstává ležet na trávníku hostující Diarra, uvidíme, zda bude moci pokračovat v zápase.
49'
Na opačné straně našel Danko před šestnáctkou nabíhajícího Savvidise, ale jeho dělovku obětavě zblokoval Šimić.
48'
Davis nacvičeným signálem našel na hranici šestnáctky Kalmára, který však v dobré pozici těsně minul levou tyč Kirovy branky.
47'
Domácí začínají aktivně a budou zahrávat rohový kop z pravé strany.
47'
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy beze změny v sestavách.
46'
Úvodní výkop druhého poločas patří fotbalistou domácího týmu.
46'
Po prvním poločase vede Dunajská Streda nad Michalovcemi 1:0. Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.
45+2'
45+2'
Kapitán hostí Žofčák při exekuci rohového kopu nepříjemně uklouzl a míč končí na tribuně.
45+2'
Danko poslal dlouhý centr do šestnáctky domácích, defenziva DACu míč odvrátila na rohový kop.
45+1'
Žlutou kartu dostává Lorenco Šimić (FK DAC Dunajská Streda).
45+1'
Další střela v podání domácích, Vida však z hranice šestnáctky nemířil přesně.
45'
Drobné emoce ve středu pole okamžitě řeší hlavní rozhodčí Kišš. V prvním poločase bude nastavovat minimálně jednu minutu.
44'
Ke střele se dostal Turík, ale Jedlička jeho pokus bez problémů skryl do svých rukavic.
43'
Kružliak se pokusil o dělovku z poměrně velké vzdálenosti, jeho rána ale míří vysoko nad Kirovu branku.
43'
Útok hostí byl zastaven pro postavení mimo hru.
42'
Žofčákovi tentokrát nesedla přihrávka po pravé čáře. Míč končí za ní a domácí tak získávají vhazování.
41'
Rychlá akce domácího týmu, do zakončení se zpoza šestnáctky hostí dostal Schäfer, který si obhodil Žofčáka. Jeho pokus však výborným zákrokem zlikvidoval Matúš Kira!
39'
Danko zkusil tvrdou křížnou střelu z levé strany, ale minul prostor branky Dunajské Stredy.
38'
Roh domácích zatočil do šestnáctky hostí Davis, ale Ramírez v zakončení fauloval a míč tak získají do své moci fotbalisté Michalovců.
37'
Divković se dostal ke střele ze zajímavé pozice. Jeho nepříjemný pokus byl ztečovaný na rohový kop.
36'
Hráči DACu znovu v kombinaci na polovině hostů.
35'
Diarra na levé strany zakombinoval s Vojtkem, domácí obránci však situaci bez problémů zvládli.
34'
Domácí v těchto momentech kontrolují střed pole, snaží se nepustit Michalovce do žádného protiútoku.
33'
Utkáním rázem dostal větší náboj, hostům se však zatím nedaří vážněji ohrozit Jedličku.
32'
Hráči DACu znovu kombinují ve středu pole a snaží se znovu dostat na dostřel Kirovy branky.
31'
Domácí kapitán Kalmár parádně vysunul na levé straně Ramíreze, který poslal výborný centr do šestnáctky hostí. MARKO DIVKOVIĆ se bez problémů dostal k míči a doťukl jej do opuštěné branky hostů!
31'
Domácí hráči se znovu snaží o kombinaci ve středu pole, fotbalisté ze Zemplína však do těchto chvil výborně brání.
29'
Kalmár se snažil vysunout do volného prostoru aktivního Divkoviće, znovu však Grič předvedl výborný obranný zákrok!
28'
Výbornou práci v obraně hostí odvedl Grič, když na levé straně čistě tělem odstavil domácího hráče.
27'
Diarra se snažil prosadit po levé straně, po zákroku obránce domácího týmu získávají hosté alespoň vhazování z levé strany.
26'
První vážnější akce hostí, po zakončení Sidibého však Jedlička nemusel řešit žádný vážný problém.
25'
Kapitán hostí Žofčák se z pozice pravého obránce snaží podporovat útok, jeho přihrávky jsou pro domácí obranu hodně nebezpečné.
24'
Přihrávka za obranu hostí byla pro Ramíreze příliš dlouhá, domácí forvard neměl dostatečnou rychlost.
23'
Hra se v těchto chvílích přelévá ze strany na stranu, ani jeden z brankářů však nemusí vážněji zasahovat.
21'
Davis výborným centrem z levé strany vyzval na zakončení Ramíreze, který však hlavičkou minul prostor Kirovy branky.
21'
Sidibé se přes Šimiće snažil dostat do zakončení, Jedlička však mohl zůstat klidný.
19'
Snaha domácích o rychlou kombinaci, zatím však neúspěšná. Navíc na trávníku zůstává ležet Kvocera. Hostující záložník bude v pořádku a bude pokračovat v zápase.
18'
Po rychlé rozehrávce hostů končí míč v moci Jedličky, který ji okamžitě rozehrává dopředu.
17'
Ramírez se po levé straně probíjel za obranu hostí, je mu však odpískán útočný faul.
15'
Davis nakonec poslal centr do šestnáctky hostí, k zakončení hlavou se dostal Beskorovajnyj, ale Kira s jeho pokusem neměl vážnější problém.
14'
Domácí se nahrnuli do pokutového území hostí, vypadá to na centrovaný míč.
13'
Turík fauloval před vlastní šestnáctkou, domácí mají výhodu přímého kopu z výborné pozice.
12'
Tvrdý souboj Ramíreze ve středu pole, míč do své moci berou fotbalisté Michalovců.
11'
Zápasu zatím chybí tempo, je vidět, že "koronavirová přestávka" byla pořádně dlouhá.
10'
Máme za sebou úvodních deset minut prvního poločasu, stav zápasu je stále bezbrankový. Jedlička nyní při rozehrávce trošku vystrašil spoluhráče, aktivní Sidibé se však k míči nakonec nedostal.
9'
Domácí fotbalisté se snaží o kombinaci ve středu pole, obranný val hostů je však zatím pozorný.
8'
Domácím fotbalistům ve středu pole trošku vázne kombinace, zatím se nedostali do zápasového tempa.
7'
Do rozehrávky DACu se zapojuje i gólman Jedlička.
6'
Davis si v defenzivě musel dát pozor před dotírajícím Sidibém, situaci ale zvládl.
5'
Další centr domácích z pravé strany, kapitán Kalmár zkoušel zakončení nůžkami, ale nevyšlo mu ideálně. Zsolt navíc nepříjemně dopadl na trávník, ale zdá se, že bude moci pokračovat v zápase..
4'
Na opačné straně rychlá kombinace, Kvocera však kříižou střelou minul pravou tyč Jedličkovy svatyně.
3'
Velká šance domácích, z levé strany výborně centroval Divković. Našel před brankou hostí Ramíreze, ale ten mířil těsně vedle pravé tyče Kirovy branky!
3'
Do rozehry hostů se dostává i brankář Kira, ale jeho odkop od branky končí v moci domácích fotbalistů.
2'
U postranní čáry zůstává ležet Sidibe, který se dostal do mlýna mezi dva hráče domácího týmu. Inkasoval nepříjemnou ránu kolenem od Beskorovajnyje, zdá se však, že hostující útočník nakonec bude v pořádku.
2'
První akce hostů, Žofčákův centr však Davis zblokoval za postranní čáru.
1'
Úvodní výkop zápasu patří hostům, jako první se míče dotkl Modibo Sidibe.
1'
Příjemný dobrý večer z Dunajské Stredy. Vítejte při sledování on-line přenosu ze zápasu DAC Dunajská Streda – MFK Zemplín Michalovce.

FK DAC Dunajská Streda: Jedlička – Kružliak, Šimić, Beskorovajnyj – M. Vida – Rodolfo, Schafer, Kalmár (C), Davis – Ramírez, Divković.
Náhradníci: Száraz – Šimčák, Boateng, Bednár, Fábry, Malý.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Žofčák (C), Carrillo, Grič, Vojtko – Savvidis – Kvocera, Turik, Danko, Diarra – Sidibé.
Náhradníci: Dráb – Kountouriotis, Popovits, Mendez, Neofytidis, Hovhannisyan, Kolesár..
Vzájemný zápas

V podzimním duelu se Michalovce radovaly z triumfu 5:0.
Slovenská nejvyšší soutěž je zpátky po přestávce způsobené koronavirem! Společně se dnes v den restartu podíváme na souboj skupiny o titul mezi Dunajskou Stredou a Zemplínem Michalovce. V lepší pozici vstupuje do zápasu Dunajská Streda, která má na kontě třicet osm bodů a patří jí třetí pozice ligové tabulky. Michalovce jsou aktuálně na pátém místě. V posledním ligovém souboji před přestávkou prohrála Dunajská Streda s Trnavou, zatímco Michalovce přehrály 1:0 Pohronie.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání slovenské ligy mezi FC DAC Dunajská Streda a MFK Zemplín Michalovce. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.