Fortuna liga Slovensko -  ONLINE PŘENOS -  Nitra : Dunajská Streda - 25. srpna 2019   19:15

Nitra
Nitra
39' Ristovski
1:2
(1:1)
Dunajská Streda
40' Koštrna   • 57' Fábry
Nitra
Šípoš – Kuník, Podhorin, Farkaš (C), Magda – Faško, Vrábel, Fabiš (64. Guláš, 90+2. Elexa) – Šefčík, Gatarić, Ristovski.
Kuciak – Fábry, Guláš, Remeň, Šurnovský, Štefanec, Elexa.
Jedlička – Koštrna (C), Kružliak, Beskorovajnyj, Davis – Vida, Oravec, Fábry – Rodolfo, Abdulrahman (63. K. Vida), Ramírez.
Száraz – Šimčák, Veselovský, K. Vida, Čmelík, Divković, Bednár.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:15.
Je konec! Dunajská Streda nakonec zvládla dnešní duel na půdě Nitry a zvítězila 2:1. Dunajská Streda si během první půle vypracovala několik tutovek. Nakonec však šli do vedení domácí, když se ve 39. minutě trefil Ristovski. O minutu později však zadáci Nitry propadli ve velkém vápně a Koštrna hlavičkoval přesně. Ve druhé půli pokračovali hosté v aktivitě a rychle se dočkali odměny, když se trefil Fábry. Nitra už si ve zbytku utkání šance nevypracovala a body bude muset získat jindy.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Samuel Šefčík (FC Nitra).
90+2'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Dominik Guláš, přichází Ondrej Elexa.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Máté Vida (FK DAC Dunajská Streda).
89'
Eric Ramírez skvěle napadal rozehrávku soupeře na polovině Nitry. Hosté prakticky nepouštějí soupeře do blízkosti své šestnáctky.
88'
Domácí ještě vybojovali rozehrávku na polovině Dunajské Stredy. Hráči v bílém se ve velkém počtu ženou na hranici velkého vápna.
87'
Blackman byl předskočen na polovině hrací plochy a musel si pomoci nedovoleným zákrokem. Nitra se může vydat vpřed.
85'
Rozehrávka přímého kopu se však hostům vůbec nepovedla. Na přetažený centr nedosáhl nikdo ve žlutém.
84'
Cesar Rodolfo si skvěle pokryl míč u pomezní čáry a vybojoval přímý kop pro hostující celek. Dunajská Streda si hlídá své vedení.
83'
Dunajská Streda se opět usadila na polovině soupeře. Domácí celek se sice snaží napadat rozehrávku soupeře, ale hráči ve žlutém jsou důrazní.
82'
Danylo Beskorovajnyj se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhl Michal Faško.
81'
Máté Vida v těžké pozici vybojoval rohový kop pro hostující celek. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud míč vyboxoval Dávid Šípoš.
80'
Eric Ramírez poslal krásnou kolmici do pokutového území. Na jeho pobídku si naběhl Matej Oravec, který nedokázal přesně přihrát.
79'
Nitra má velké problémy s dopravením míče do pokutového území. Centrovaný balón z levé strany skončil na noze prvního obránce.
77'
Žlutou kartu dostává Martin Jedlička (FK DAC Dunajská Streda).
76'
Dominik Kružliak znovu zkoušel štěstí zpoza pokutového území. Jeho rána tentokrát skončila na holeni prvního obránce v bílém.
75'
Hosté znovu kombinují házenkářským způsobem kolem pokutového území soupeře. K ráně nakonec natáhl Dominik Kružliak, ale Dávid Šípoš si připsal snadný zákrok.
74'
Dunajská Streda zahrávala rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, ale tam bez problémů zasáhli zadáci domácí Nitry.
72'
Nitra se znovu tlačí na polovinu soupeře, jenže kombinace domácího celku je hodně nepřesná. Naopak Dunajská Streda brání skvěle.
71'
Nikola Gatarić poslal vysoký centr před branku Dunajské Stredy, jenže jeho pobídka byla příliš vysoká a skončila v rukavicích brankáře.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá dvacet minut. Hosté si stále drží své těsné vedení a nadále se tlačí do útoku.
68'
Hostující Vida upadl po souboji s domácím hráčem a potřebuje ošetření. Podle všeho tam došlo ke kontaktu loktu s obličejem.
67'
Dávid Šípoš poslal dlouhý nákop na polovinu soupeře, jenže tam nebyl nikdo v dresu domácí Nitry. Domácí mužstvo se nemůže dostat do šancí.
66'
Fábry prodloužil míč na malé vápno, ale Blackman odehrál míč do bezpečí.
65'
Guláš napadal rozehrávku Dunajské Stredy. Hostující zadáci si na jeho pohyb dali velký pozor a raději zakopli míč do bezpečí.
64'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Lukáš Fabiš, přichází Dominik Guláš.
63'
Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Taiwo Abdulrahman, přichází Kristopher Vida.
62'
Exekuce přímého kopu se ujal Milan Ristovski, který zvolil technickou střelu, ale jeho pokus prolétl vysoko nad břevnem.
61'
Blackman fauloval unikajícího soupeře a dal sudímu důvod odpískat přímý kop pro domácí celek. Zajímavá šance pro Nitru.
60'
Žlutou kartu dostává Taiwo Abdulrahman (FK DAC Dunajská Streda).
59'
Hosté jsou po vstřelení druhé branky pořádně nažhavení a nadále se tlačí do útoku. Nikdo v bílém rozehrávku soupeře neatakuje.
57'
Dunajská Streda dala gól! Hosté přidávají druhou branku a otáčejí vývoj dnešního souboje! ANDREJ FÁBRY se odpoutal od svého strážce, počkal si na odražený míč a napálil jej do sítě!
56'
Davis dostal přihrávku na levou stranu, jenže svou přihrávku poslal mimo hrací plochu. Dunajská Streda se nemůže dostat do zakončení.
55'
Ristovski se hnal za přihrávkou za obranu soupeře, nicméně zadáci hostujícího celku si jeho pohyb s přehledem pohlídali.
54'
Dominik Kružliak si chtěl připravit míč ke střele levou nohou, ale na poslední chvíli se mu pod nohy položil jeden ze soupeřů, který míč vypíchl.
53'
Taiwo Abdulrahman si naběhl na přihrávku na pravou stranu, odkud vyslal dělovku pravou nohou, ale jeho pokus prosvištěl kolem domácí branky.
52'
Nikola Gatarić nakopl míč na polovinu soupeře, nicméně tam byl jen jeden hráč domácího celku proti přesile zadáků ve žlutých dresech Dunajské Stredy.
51'
Daniel Magda trefil loktem jednoho ze soupeřů a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu. Dunajská Streda však bude rozehrávat.
50'
Blackman z pravé strany pronikl do pokutového území, jenže střílel z ostréhoh úhlu a obránce špičkou kopačky srazil míč na rohový kop.
49'
Brankář hostujícího celku se musel znovu zapojit do rozehrávky Dunajské Stredy. Jeho nákop však skončil v místech, kde číhal obránce v bílém.
48'
Nikola Gatarić motal jednoho ze stoperů hostujícího celku, nicméně důrazný zadák ve žlutém dresu se nenechal oklamat.
47'
Ristovski hlavou prodloužil míč za obranu hostujícího celku, ale Dunajské Strede pomohl brankář, který vyrazil ven a odkopl míč do bezpečí.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté v něm budou chtít zlepšit efektivitu, která jim v první půli scházela.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavý fotbal! Dunajská Streda si během první půle vypracovala několik tutovek. Nakonec však šli do vedení domácí, když se ve 39. minutě trefil Ristovski. O minutu později však zadáci Nitry propadli ve velkém vápně a Koštrna hlavičkoval přesně. Do kabin se proto jde za stavu 1:1.
45+3'
45+2'
Domácí celek se v nastavení musí srdnatě bránit. Fotbalisté Dunajské Stredy kombinují kolem pokutového území, ale nemohou se dostat do zakončení.
45+1'
45'
Samuel Šefčík táhl útočnou akci Nitry po levém křídle. Jeho následný centr levou nohou skončil v místech, kde kralovala obrana Dunajské Stredy.
44'
Žlutou kartu dostává Andrej Fábry (FK DAC Dunajská Streda).
44'
Hostující brankář se musel zapojit do rozehrávky Dunajské Stredy. Jeho rozehrávka však byla hodně riskantní. Hosté však udrželi míč na kopačkách.
43'
Stopeři Dunajské Stredy kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se najít si mezírku v obraně domácí Nitry. Závěr první půle je hodně zajímavý.
42'
Hra je znovu přerušena! Domácí střelec Ristovski se srazil s Beskorovajnyjm. Hostující hráč si ze souboje odnesl nějaké zranění.
40'
Dunajská Streda dala gól! O minutu později je vyrovnáno! Do pokutového území přiletěl nádherný centr z levé strany, který propadl až na zadní tyč a důrazný KRISTIÁN KOŠTRNA hlavou vyrovnal!
39'
Nitra právě vstřelila branku!
Nitra se překvapivě dostává do vedení! MILAN RISTOVSKI si naběhl na přihrávku za obranu, byl úplně sám a krásně obstřelil vyběhnutého brankáře!
38'
Dávid Šípoš nakopl míč na pravé křídlo, nicméně tam nebyl nikdo v dresu Nitry. Dunajská Streda se tak znovu může vydat do útoku.
37'
Máté Vida procedil přihrávku na malé vápno, odkud zakončoval Andrej Fábry, ale domácí brankář vytáhl neskutečný zákrok!
36'
Milan Ristovski zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
35'
Zadáci Dunajské Stredy si nerozuměli při kombinaci na vlastní polovině. Domácí teď napadají velice vysoko a komplikují soupeřům život.
34'
Nitra se po dlouhé době usadila před pokutovým územím soupeře. Do vápna přiletěl centr z pravé strany, ale nikdo v bílém nezakončil.
33'
Domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky Nitry. Jeho nákop na levé křídlo však skončil na noze pozorného hráče ve žlutém.
32'
Kristián Koštrna se vrátil na vlastní polovinu a pomohl spoluhráči v souboji s Fabišem. Domácí však budou vhazovat.
31'
Ramiréz si naběhl na centr z levé strany, ale nedal si pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme vyrovnaný duel. O něco více šancí měli hosté, ale efektivita je zatím slabá.
29'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
27'
Samuel Šefčík si nepohlídal své postavení a asistent rozhodčího jej nachytal v ofsajdovém postavení.
26'
Dominik Kružliak se probil do pokutového území, jenže domácí kapitán Farkaš si jeho pohyb pohlídal a nenechal jej odcentrovat do vápna.
25'
Vida znovu zkoušel odcentrovat z pravé strany, nicméně jeho pobídka skončila v prostoru, kde stáli jen pozorní obránci v bílých dresech Nitry.
24'
Taiwo Abdulrahman se hnal za přihrávkou na malé vápno, jenže Vidova pobídka byla příliš pomalá a míč skončil v na noze stopera.
23'
Ondrej Vrábel ostrým zákrokem zastavil rozběhnutého soupeře a uviděl žlutou kartu.
22'
Eric Ramiréz se dostal do pokutového území, ale místo zakončení ještě zvolil přihrávku pod sebe. Nakonec našel jen pozorného obránce.
21'
Matej Oravec chtěl přenést hru na pravou stranu, jenže jeho rozehrávka byla hodně nepřesná a míč skončil v zámezí. Nitra bude vhazovat.
20'
Rodolfo si v hlavičkovém souboji na polovině soupeře pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
19'
Cesar Rodolfo odcentroval do pokutového území, jenže Taiwo Abdulrahman v pádu vůbec netrefil branku domácí Nitry.
18'
Blackman si naběhl na oblouček na levou stranu hrací plochy, ale nepotykal si se zpracováním. Míč mu uskočil do zámezí.
16'
Aktivní Blackman si naskočil na centr z levé strany, ale svou hlavičku poslal opět mimo tři tyče domácí branky.
15'
Také Nitra nyní zahrávala přímý kop. Michal Faško se pokusil odcentrovat na malé vápno, ale jeho pobídka byla nepřesná.
14'
Šipoš si pohlídal centrovaný míč od rohového praporku a schoval míč do rukavic. Nitra si na malou chvíli může oddechnout.
12'
Davis vymyslel krásnou kolmici do pokutového území, kde se k míči znovu dostal Blackman, ale jeho ránu zastavil Magda.
10'
Hosté jsou v úvodních deseti minutách jasně lepším týmem a svému soupeři prakticky nepůjčují míč.
9'
Blackman si naběhl na malé vápno, kde se dostal k centru z kopačky Ramiréze, ale jeho pokus minul branku!
7'
Obrana Dunajské Stredy si dala pozor na průnikovou přihrávku za svá záda a nepustila hráče Nitry do vyložené šance.
6'
Eric Ramiréz se hna za centrem z pravé strany, jenže se k pomalé pobídce nedostal.
5'
Až nyní se Nitra dostala pryč z vlastní poloviny. Na polovině velkého favorita se však hráči domácího celku dlouho neohřáli.
4'
Hosté jsou v úvodních minutách jasně aktivnější. Dunajská Streda zahrávala rohový kop, ale nikdo z hostů se nedostal k hlavičce.
2'
Farkaš měl velké problémy s centrem z levé strany, který se pokusil odvrátit. Málem z toho byl krásný vlastenec.
1'
Nitra obstarala výkop do dnešního utkání a ihned se vydala do útoku. Nákop na levé křídlo skončil v autu.
1'

FC Nitra: Šípoš – Kuník, Podhorin, Farkaš (C), Magda – Faško, Vrábel, Fabiš – Šefčík, Gatarić, Ristovski.
Náhradníci: Kuciak – Fábry, Guláš, Remeň, Šurnovský, Štefanec, Elexa.

FK DAC Dunajská Streda: Jedlička – Koštrna (C), Kružliak, Beskorovajnyj, Davis – Vida, Oravec, Fábry – Rodolfo, Abdulrahman, Ramírez.
Náhradníci: Száraz – Šimčák, Veselovský, K. Vida, Čmelík, Divković, Bednár..
Dnes budeme sledovat souboj dvou rozdílných kalibrů. Domácí Nitra se v dosavadním průběhu slovenské ligy trápí a patří jí až dvanáctá pozice. Na týmy před sebou však nemá velkou ztrátu. Naopak Dunajská Streda se drží v horní části tabulky. Zatím je se sedmi body čtvrtá. Na vedoucí Slovan Bratislava však ztrácí propastných osm bodů. V posledním kole Nitra prohrála v Žilině, zatímco Dunajská Streda remizovala s Michalovcemi.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování utkání slovenské Fortuna ligy mezi FC Nitra a FK DAC Dunajská Streda. Výkop je stanoven na 19:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.