Fortuna liga Slovensko - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Z. Moravce - Vráble - 7. prosince 2019   14:00

Ružomberok
Ružomberok
0:0
(0:0)
Z. Moravce - Vráble
Ružomberok
Krajčirík – Čurma, Maslo (C), Twardzik – Kojnok, Takáč (70. Mir. Almaský), Zsigmund, Qose, Mojžiš – Bobček, Regáli (82. Novotný).
Kohár – Mrva, Már. Almaský, Novotný, Múdry, Ondrek, Mir. Almaský.
Gemzický – Štrbo, Bednár
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
Pindroch – Brašeň, Pintér, Asanović, Tóth (46. Grozdanovski), Chren – Sloboda, Ďubek (C), Jacy (46. Orávik) – Kovaľ (81. Rodrigues Junior), Jarovič.
Chovan – Grozdanovski, Švec, Richtárech, Orávik, Haspra, Rodrigues Junior.

Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:25.
90+3'
90+3'
V poslední sekundě měl Kristi Qose na noze vítěznou branku, z malého vápna ale v pádu přestřelil!
90+2'
Centr Almaského na zadní tyč odvrátila obrana na poslední rohový kop zápasu.
90+1'
Branislav Pindroch (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble) dostává žlutou kartu za zdržování hry.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
90'
V poslední minutě budou kopat hráči Ružomberka rohový kop.
89'
Domácí i v posledních minutách mají jasně navrch, zatím ale ne a ne vstřelit vítěznou branku.
86'
Odražený míč si našel Filip Twardzik, jenž trefil protihráče. Tečovaná střela končí na rohovém kopu, po kterém zakončoval Čurma nad branku.
86'
Kojnok se po tvrdém zákroku protihráče ocitl na hrací ploše. Další přímý kop ze strany pro domácí tým.
84'
Kristi Qose (MFK Ružomberok) zbytečně zahrál rukou a dostává kartu žluté barvy.
83'
Miroslav Almaský svým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
82'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Ondřej Novotný.
81'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Silvio Rodrigues Junior.
81'
Žlutou kartu dostává Alexander Mojžiš (MFK Ružomberok) za tvrdý faul u postranní čáry.
79'
Míč se v pokutovém území odrazil k domácímu Martinu Regálimu, ten to ale nečekal a podle toho také vypadal jeho následný střelecký pokus.
77'
Ďubek skvěle našel hlavu Senada Jaroviče, tento vytáhlý útočník hostů ale nasměřoval hlavičku jen do míst, kde byl připravený brankář Ivan Krajčirík.
74'
Domácí se hnali do přečíslení, Zsigmund ale přihrávkou pouze odevzdal míč hostům.
73'
Po neúspěšném rohu domácího týmu si rozehrávku z rohu vyzkouší i fotbalisté Zlatých Moravců.
72'
Zajímavá akce Ružomberku! Po pěkné kombinaci střílel na zadní tyč Alexander Mojžíš, Pindroch vyráží na roh!
70'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Miroslav Almaský.
66'
A další nedovolený zákrok hostů. Po souboji se ocitl na zemi Martin Regáli. K míči se staví Takáč, na střelu to ale rozhodně nebude.
64'
ViOn se nyní snažil zahrozit po centrech ze strany, ale ani jednou se jeho hráči nedostali do zakončení. Na druhé straně Ružomberok vybojoval kop od rohového praporku.
60'
Martin Chren zahrál rukou a následuje tedy další přímý kop domácích fotbalistů.
59'
Po dobrém vstupu domácích do poločasu nyní budou rozehrávat hosté po útočném faulu.
57'
Další nedovolený zákrok hostů v okolí šestnáctky. Twardzik poslal míč do pokutového území, obrana si poradila.
54'
Jasná gólová šance domácích! Dalibor Takáč se, díky skvělému prvnímu dotyku, dostal přes dva obránce a ocitl se tváří v tvář proti brankáře, z hranice malého vápna ale trestuhodně minul!
54'
Senad Jarovič dloubáčkem hledal Martina Kovaľa, který si nabíhal za obranu, k balónu ale měl blíže domácí brankář.
52'
Kojnok z levé strany odcentroval levačkou a na zadní tyči vše zavíral Filip Twardzik, jenž se ocitl v dobré pozici, na míč ale jen o kousek nedosáhl.
51'
Střela Marka Zsigmunda z přímého kopu byla tečována zdí a to znamená rohový kop pro domácí.
51'
Mojžíš vyl faulován v zajímavé pozici pro domácí. U míče stojí Filip Twardzik a Ján Maslo.
48'
Lukáš Kojnok (MFK Ružomberok) zatáhl protihráče, který unikal do protiútoku a dostává za to žlutou kartu.
47'
Hosté hned ze začátku druhé půle vybojovali rohový kop, po něm ale nedokázali ohrozit branku Krajčiríka.
46'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Tóth, přichází Tomče Grozdanovski.
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Maranhão Oliveira Jacy, přichází Peter Orávik.
46'
První poločas je u konce! Žádná branka, zatím, k vidění nebyla. Nejblíže ke skórování byl domácí Tomáš Bobček, ten ale v obrovské šanci minul.
45+1'
45+1'
V závěrů první půle se drali do útoku domácí, Maranhao byl faulován na útočné polovině a tak poslední šanci skórovat v prvním poločasu budou mít hosté.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
43'
Domácí se sice dostali k balónu, bylo to ale po šlapáku jednoho z domácích hráčů.
39'
Kristi Qose vystřelil zpoza pokutového území, jeho pokus ale skončil několik metrů nad břevnem branky Pindrocha.
37'
Další tvrdý zákrok jednoho z hostů. Tentokrát to byl Martin Kovaľ (FC ViOn Zlaté Moravce), který ve vzdušném souboji fauloval Mateje Čurmu a vidí za to žlutou kartu.
35'
V posledních minutách mají míč na kopačkách častěji domácí hráči, kteří se snaží o otevření skóre zápasu.
32'
Martin Tóth (FC ViOn Zlaté Moravce) šlapákem tvrdě fauloval Tomáše Bobčeka a zaslouženě za to vidí žlutou kartu.
30'
Alexander Mojžíš dostal dobrou přihrávku na křídlo a odcentroval, obránce odvrátil. Domácí pokračovali v tlaku, ani další centr ale nenašel nikoho v oranžovém.
27'
Takáčův centr nebyl vůbec dobrý, trefil totiž nejblíže postaveného obránce ViOnu.
26'
Brašeň tvrdě poslal k zemi Qoseho a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Míč si staví Dalibor Takáč.
24'
Po útočném faulu na Michala Pintéra se k míči dostávají hosté.
23'
Přihrávka za obranu mířila na Martina Regáliho, brankář Pindroch ale dobře vyběhl a zažehnal nebezpečí.
20'
Tomáš Bobček se nyní ocitl v obrovské šanci! Dostal přihrávku do pokutového území, kde byl úplně osamocen, v jasné gólové šanci ale levačkou zamířil vedle levé tyče!
19'
Alexander Mojžiš nezachytil míč před postranní čarou a tak mohou hrát hosté.
16'
Po centru Qoseho z levé strany hlavičkou zakončoval Kojnok, trefil ale jen místa, kde se vyskytoval gólman Zlatých Moravců.
14'
Z volného kopu vystřelil Ján Maslo, míč ale trefil zeď a následně si por něj doběhl brankář Pindroch.
13'
Tomáš Bobček byl faulován dvojicí protihráčů a Ružomberok tedy bude mít k dispozici volný přímý kop ze zajímavé pozice.
13'
To už nyní neplatí, míč totiž mají domácí fotbalisté.
11'
V posledních minutách jsou aktivnější hráči ViOnu, kteří nyní jsou s míčem na útočné polovině hrací plochy.
8'
Ďubek pěkně našel nabíhajícího spoluhráče, který ještě vracel míč pod sebe. Tam nikdo z jeho spoluhráčů nebyl a i kdyby byl, tak byl odpískán ofsajd.
7'
Míč se po centru z levé strany odrazil na kopačku Martina Tótha, jenž číhal před pokutovým územím, svým pokusem ale trefil jenom obránce.
4'
Martin Regáli si naskočil na centr z pravé strany, který vyslal Lukáš Kojnok, hlavičkový pokus domácího útočníka skončil vedle branky.
3'
O první faul utkání se postarali domácí. Na zemi se ocitl Maranhão Oliveira Jacy.
2'
Ze začátku zápasu mají míč na kopačkách domácí fotbalisté, zatím se pohybují okolo půlící čáry.
1'
Domácí dnes nastoupili v oranžových dresech, hosté ze Zlatých Moravců jsou celí v bílém.
1'

MFK Ružomberok: Krajčirík – Čurma, Maslo (C), Twardzik – Kojnok, Takáč, Zsigmund, Qose, Mojžiš – Bobček, Regáli.
Náhradníci: Kohár – Mrva, Már. Almaský, Novotný, Múdry, Ondrek, Mir. Almaský.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Brašeň, Pintér, Asanović, Tóth, Chren – Sloboda, Ďubek (C), Jacy – Kovaľ, Jarovič.
Náhradníci: Chovan – Grozdanovski, Švec, Richtárech, Orávik, Haspra, Rodrigues Junior.

Rozhodčí: Gemzický – Štrbo, Bednár.
Zlaté Moravce jsou prozatím na poslední příčce zaručující postup do skupiny o titul. Na šestém místě jsou se ziskem 20 bodů a skóre 18:20. Fotbalisté FC ViOn nemají vůbec optimální formu, z posledních deseti zápasů si totiž připsali jen jednu jedinou výhru za tři body, když doma zdolali Nitru. Od té doby jsou na šňůře čtyř zápasů bez výhry.

Hráčem s nejvíce góly v týmu je Tomáš Ďubek, který se v letošním ročníku první ligy Slovenska trefil už šestkrát. Tento záložník v minulosti několik let nastupoval právě za Ružomberok, motivace mu tedy chybět nebude.
Oba dnešní soupeři se pohybují v horní polovině tabulky. Lépe je na tom Ružomberok, jenž získal ze 17 zápasů 24 bodů za šest výher a stejný počet remíz. Tým, jehož barvy hájí Češi Filip Twardzik a Ondřej Novotný, má skóre 22:23 a na třetí místo, které zaručuje účast v pohárové Evropě, ztrácí už osm bodů. V posledním utkání svěřenci trenéra Jána Haspry podlehli na venkovním hřišti Spartaku Trnava 0:2.

Nejlepším střelcem týmu je právě Filip Twardzik. 26letý Čech se z pozice obránce úctyhodně rozstřílel, když v 15 zápasech dal hned pět branek. Druhý v pořadí je Dalibor Takáč, jenž se trefil třikrát a má i tři asistence.
Vítejte u online přenosu ze zápasu 18. kola slovenské Fortuna ligy, ve kterém se utkají týmy MFK Ružomberok a FC ViOn Zlaté Moravce. Výkop utkání je naplánován na 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.