Fortuna liga Slovensko - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Z. Moravce - Vráble - 23. srpna 2019   19:00

Senica
Senica
25' Didiba
1:3
(1:1)
Z. Moravce - Vráble
16' Ďubek   • 68' Ďubek   • 71' Jarovič
Senica
Taborda – Krč, Didiba, Favaro Amaral (75. Baumgartner), de Assis – Addo (46. Ramirez), Klapan – Yenne, El Moudane (C), Totka (74. Sulley) – Castaňeda.
Vorel – Sulley, Ramirez, Košút, Baumgartner.
Dohál – Kováč, Poláček
Štadion FK Senica, Senica
712 diváků
Pindroch – Čögley, Asanović, Brašeň – Duga (80. Mihálik) – Válovčan (30. Švec), Tóth, Sloboda, Kovaľ – Jarovič, Ďubek (C).
Chovan – Mihálik, Chren, Švec, Orávik, Rodrigues Junior, Murilo.

Ačkoliv FK Senica zcela ovládla 25 minut druhé půle, avšak své šance trestuhodně zahazovala tak rychle přišel trest v podobě dvou branek Ďubka a Jaroviče a utkání již skončilo 1:3. Zlaté Moravce si tak připisují tři body do tabulky po výborném výkonu kapitána Tomáše Ďubka. Mějte hezký zbytek večera.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:30.
90+5'
90+4'
Domácí hráči byli ve středu pole zablokováni.
90+3'
Domácí hráč se nedostal po přímém kopu ke střele, jelikož výborně a včas zasáhl brankář Pindruch.
90+2'
Dle asistenta rozhodčího byl faulovaný u postranní čáry Saddam Sulley.
90+1'
Castaňeda byl zablokovaný – rohový kop pro celek FK Senica!
90'
Sudí nastaví 4 minuty!
89'
Ošetřován je i další spoluhráč Klapana jmenovitě Jakub Krč.
89'
Nepříjemný souboj v podobě ostrého skluzu a nejvíce to odnesl fyzicky na vlastní kůži Mihovil Klapan.
88'
Jarovič před pokutovým územím zakončoval na způsob spíše slepého než jednookého krále či v jeho případě střelce.
87'
Přímý kop z dobré pozice pro domácí celek žádný zázrak nepřinesl.
86'
Před pokutovým územím se hloupého faulu dopustil Anton Sloboda a ještě navíc se velmi diví.
85'
Dnešní utkání sleduje 712 diváků!
85'
Míč z levé strany hřiště končí v rukavicích brankáře Pindrocha.
84'
Špatnou souhru hostujících hráčů vyřešil brankář Taborda.
83'
Velmi slabě a špatně zakončoval Tenton Yenne zcela mimo branku soupeře.
82'
Žlutou kartu dostává Jakub Brašeň (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
82'
Jakub Brašeń si v tomto souboji rozhodně nebral servítky.
82'
Ve vzdušném souboji u postranní čáry fauloval Adam Mihálik.
81'
Na hrací ploše leží Jakub Krč jelikož špatně došlápl a zřejmě si pochroumal svůj kotník.
80'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Denis Duga, přichází Adam Mihálik.
79'
Na druhé straně hřiště velmi špatně zakončoval Castaňeda a vysloužil si hněv na svou hlavu jak od spoluhráčů tak zejména od fanoušků.
78'
Přihrávka z brejku končí pouze u brankáře Tabordy.
77'
Hlavička Sulleye neprošla až k brankáři Pindrochovi.
76'
Ztečovaná přihrávka obráncem značí rohový kop pro tým FK Senica.
75'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Joao Francisco Favaro Amaral, přichází Denis Baumgartner.
75'
Poslední střídání Senice se odehraje zvláště a bude muset ještě chvíli počkat, i když střídající hráč Baumgartner je dávno připravený.
74'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Marko Totka, přichází Sadam Sulley.
72'
Tomáš Ďubek si dnes zatím připsal (2+1), čili byl u všech branek svého týmu.
71'
Zlaté Moravce daly gól! Po rohovém kopu Tomáše Ďubeka si mezi dva obránce nejlépe orientoval NENAD JAROVIČ a přesnou trefou zvyšuje již na 1:3!
69'
Ďubekova střela levou nohou byla zblokována obětavým zásahem Favara Amarala na rohový kop.
68'
Zlaté Moravce daly gól! Švec zprava skvěle dal míč pod sebe a tam nabíhající TOMÁŠ ĎUBEK střelou vyslanou pravou nohou umístil míč, svým druhým dnešním gólem, přesně k pravé tyči – 1:2!
67'
Skákavý míč do pokutového území s menšími obtížemi krotí Pindroch.
66'
Ve druhém poločase je jasně aktivnější tým FK Senica, jen tomu chybí koření v podobě branky.
64'
Jakub Krče u postranní čáry ukázkově sundal Čögley.
62'
Žlutou kartu dostává Tenton Yenne (FK Senica).
62'
Tenton Yenne ve středu hřiště zbytečně důrazně dohrál Antona Slobodu.
62'
Švecovu střelu s přehledem kryje brankář Taborda.
61'
Žlutou kartu dostává Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
61'
Z hrací plochy se jen velmi těžko zvedá Gustavo Cascardo.
60'
Centr zprava Castaňedy trefil pouze hlavu Tótha v pokutovém území , diváci i hráče Senice se marně a zbytečně dožadují pokutového kopu.
59'
Brašeň z levé strany výborně uvolnil Jaroviče, ale jeho střela byla zablokována.
58'
FK Senica ve středu hřiště rozehrává přímý kop.
57'
Po Ramírezově práci v pokutovém území se míč odrazil přímo k Yennemu, ale jeho střela levačkou byla velmi slabá, řekneme diplomaticky tak na úrovni divize. Brankář Pindroch si tak připisuje další snadný zásah.
55'
Tato fáze hry jasně patří týmu Senice.
54'
Klapan po rohovém kopu donutil k dalšímu dobrému zásahu brankáře Branislava Pindrocha – rohový kop!
53'
Další rohový kop pro celek FK Senica.
52'
Po skvělém uvolnění Mihovila Klapana, velmi nebezpečně zakončoval Luis Alejandro Ramírez a brankář Pindroch srazil míč na rohový kop!
51'
Frank Castaňeda dobře odcentroval z pravé strany, ale míč bere brankář Pindroch.
50'
Velmi slabý pokus po zemi vyslaný pravou nohou Tentona Yenenho v poklidu likviduje brankář Pindroch.
49'
Po centru z rohu do pokutového území je odpískán útočný faul Martina Tótha.
48'
Následně slabý centr do pokutového území odehrává zbytečně na rohový kop Jakub Krč.
47'
Dobře zapracoval defenzivní záložník Klapan v osobním souboji.
46'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Edmund Addo, přichází Luis Ramirez.
46'
První poločas skončil nerozhodně 1:1, kdy Zlaté Moravce z penalty dostal do vedení Ďubek, aby ve 25. minutě vyrovnal pohotově z těžkého úhlu hráč FK Senica Didiba. Druhý poločas začne cca ve 20:04
45+3'
45+2'
Přímý kop pro hostující celek blízko levé postranní čáry.
45+1'
Žlutou kartu dostává Senad Jarovič (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
45+1'
Vzápětí po tomto v pokutovém území fauloval Jarovič.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
45'
Aleksandar Asanovič namířil míč z přímého kopu pouze do dobře postavené zdi.
44'
Dvacet metrů od branky Senice byl faulován pronikající Nenad Jarovič.
43'
Na levé straně hřiště výborně v defenzívě zapracoval Gustavo Cascardo.
42'
Hra se odvíjí převážně ve středu hřiště.
41'
Narážečka ďubka společně s Jakubem Švecem na pravé straně hřiště nic zásadního nepřinesla.
40'
Zápasnický souboj ve středu hřiště byl posouzen správně jako faul Denise Dugy.
38'
Poblíž pokutového území si útočným faulem vypomohl Ďubek.
37'
Míč byl opět odehrán mimo pokutové území, ale Senica je stále na své útočné polovině.
36'
Žlutou kartu dostává Martin Tóth (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
36'
Brutální zákrok předvedl u postranní čáry Tóth a bude po zásluze a spravedlivě potrestán.
35'
Po faulu se k míči dostávají po delší době hráči týmu FK Senica.
34'
Nakopávané míče většinou hledají jediného hrotového hráče Zlatých Moravců a sice kapitána Tomáše Ďubeka.
33'
Centrovaný míč byl s menšími obtížemi odvrácen na aut pro Zlaté Moravce.
32'
Opět je na řadě spousta osobních soubojů.
31'
Ve vzduchu byl příliš důrazný extrnavský Senad Jarovič.
30'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Válovčan, přichází Jakub Švec.
30'
Je to tak Martin Válovčan je odnášen na nosítkách mimo hrací plochu.
29'
S Válovčanem to vypadá tuze zle, dokonce jsou připravená i nosítka k použití.
28'
Nyní po dalším souboji má problémy s pravým kolenem Martin Válovčan.
27'
Další z hráčů Senice leží na hrací ploše.
25'
Senica dala gól! Tenton Yenne perfektně zastihl míč ještě na hrací ploše, poslal ho před branku, kde Brašeň neuhlídal JOSSE DIDIBU, který z otočky z velmi ostrého úhlu vyrovnává na 1:1!
24'
Kulhající Castaneda bude doošetřen mimo hrací plochu za postranní čárou.
23'
Na zemi se s bolestivou grimasou ve tváři svíjí Frank Castaneda.
22'
V osobním souboji u rohového praporku předvedl příliš důrazu Peter Čögley v souboji s Krčem.
21'
Asanovič sice ve vzduchu uspěl, ale hra je rozhodčím přerušena.
20'
Ďubek dostal v osobním souboji ve středu hřišti naloženo.
19'
V hlavičkovém souboji úřadoval Favaro Amaral.
17'
Smolař utkání je zatím jasný a je to obránce Jakub Krč. První jeho kiks nebyl potrestán, jeho hraní rukou v pokutovém území, však již ano.
16'
Zlaté Moravce daly gól! TOMÁŠ ĎUBEK poslal míč k levé tyči a ačkoliv brankář Taborda správně vystihl směr, ale míči ve své síti nezabránil – 0:1!
15'
Po centru z levé strany se píská pokutový kop pro Zlaté Moravce za hru rukou Jakuba Krče v pokutovém území!
12'
Po katastrofální rozehrávce brankáře Tabordy společně s Jakubem Krčem, netrefil prázdnou branku překvapený kapitán Tomáš Ďubek!
11'
Střela Válovčana byla zablokována obětavým obráncem ještě před pokutovým územím.
10'
Rohový kop pro FK Senicu byl pohodlně odehrán obranou hostí mimo pokutové území.
9'
Po krásném pasu kapitána El Moudaneho nepřesně střílel Tenton Yenne jenž si, ale nepohlídal své ofsajdové postavení.
8'
Centr z přímého kopu v domácím pokutovém území nic nebezpečného neznamenal.
7'
Zatím předváděný fotbal od obou celků je hlavně o nasazení a bojovnosti.
6'
Na trávníku se ocitl Edmund Addo.
5'
Dle sudího byl ve středu hřiště faulován Jakub Krč.
4'
Martin Válovčan před pokutovým územím nezvládl ideálně souboj jeden na jednoho a o míč přišel.
4'
Úvod utkání je dle očekávání velmi opatrný.
3'
Ve vzdušném souboji byl úspěšnější hráč FK Senice.
2'
Útok Zlatých Moravců končí ještě před pokutovým územím Senice.
1'
Kapitán Ďubek rozehrál míč na své spoluhráče.
1'
FK Senica nastupuje v modrých dresech, Zlaté Moravce budou hrát v bílé kombinaci.

FK Senica: Taborda – Krč, Didiba, Favaro Amaral, de Assis – Addo, Klapan – Yenne, El Moudane (C), Totka – Castaňeda.
Náhradníci: Vorel – Sulley, Ramirez, Košút, Baumgartner.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Čögley, Asanović, Brašeň – Duga – Válovčan, Tóth, Sloboda, Kovaľ – Jarovič, Ďubek (C).
Náhradníci: Chovan – Mihálik, Chren, Švec, Orávik, Rodrigues Junior, Murilo.

Nitra – Zlaté Moravce 0:1
V šestém kole slovenské ligy přivítá FK Senica (11) tým FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble (6). Podstatně lépe se povedl start do ligy hostujícímu celku a bude tak mírným favoritem.