Fortuna liga Slovensko - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : ŠKF Sereď - 1. března 2020   15:30

Trenčín
Trenčín
26' Čataković  • 56' van Kessel
2:1
(1:1)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
5' Vuk
Trenčín
Bergsen – Keston, Kapuadi, Križan, Šulek – El Mahdioui, Zubairu (62. Koolwijk), Roguljić, van Kessel – Čataković, Bukari.
Šemrinec – Comvalius, Depetris, Kadák, Koolwijk, Kpekawa, Ligeon.
ŠKF Sereď
Kanurić – T. Dabó, Ba, Michalík, Hučko – Potoma, Morong, Duranski, Šumský (54. Špehar) – Vuk, Jarovič.
Penksa – Louka, Mečiar, Pankarićan, Špehar, Slaninka, Vucenović.

90+3'
90'
Vucenovič se snažil přihrávku sklepnout centr na některého ze svých spoluhráčů, ale výborně se vrátil El Mahadui a vystihl jeho úmysl a sebral míč.
88'
Červenou kartu dostává Dabó (ŠKF iClinic Sereď).
Dnešní utkání sleduje pouhých 293 diváků.
85'
Žlutou kartu dostává Tomáš Hučko (ŠKF iClinic Sereď).
80'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází David Depetris, přichází Ivenzo Comvalius.
77'
Van Kesselom skvěle sklepů míč jeden z jeho spoluhráčů a Gino Van Kessel už šel sám na bránu, ale příliš si Předkopy míč a dostal as již velmi blizko Kanuričovi a snažil se ho ještě nějak oklamat, ale brankář Seredě se nenechal a nepustil Van Kessela ani k střele, ani k centru
73'
Bukari našel úplně volného Roguljiča před bránou, ale ten zahodil tisíc procentní šanci a trestuhodně netrefil bránu
70'
Šulek nyní poslal pěkný centr před brány a nadělal problémy hostující defenzivní, který ale dokázali nakonec hosté zvládnout.
62'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abdul Zubairu, přichází Ryan Koolwijk.
59'
Fotbalisté Seredě už zvedali ruce nad hlavu, ale ofsajd přerušil jejich radost.
56'
Trenčín právě vstřelil branku!
Autorem branky je GINO VAN KESSEL.
54'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Nicolas Šumský, přichází Dino Špehar.
49'
Na hrací ploše se svíjí v bolestech Vuk po ataku od Zubairuho, ale měl by být v pořádku a pokračovat v utkání.
46'
45+1'
45+1'
Bude se hrát ještě minutu.
45'
Čatakovič si vyměnil míč s Van Kesselom, který se snažil narazit si z Zubairuom, ale jeho úmysl byl sice hezký, ale nebyl až takový povedený
44'
Hučko poslal centr do pokutového území a našel i Jaroviča, ale od něj se míč pouze odrazila a tak jsou znovu při míči domácí hráči.
42'
I když snaha domácích je citelná a už i přebírají převahu nad setkáním, ale stále je na jejich kopačkách ještě hodně nepřesností.
39'
Obrovská šance Trečína! Ale stoprocentní šance skončila pouze na břevně.
35'
Jeden z hráčů Seredě posílal přízemní centr před bránu, ale jeho centr byl odváceny do bezpečí.
33'
Van Kessel zkusil střelecké štěstí, ale jeho střela nebyla velmi prudká a mířila přesně do středu brány a pro Kanuriča to byla lahůdka.
29'
Žlutou kartu dostává Steve Kapuadi (AS Trenčín).
26'
Autorem branky je HAMZA ČATAKOVIĆ.
24'
Van Kessel šel sám na bránu po přihrávce Roguljiča, ale parádně se vyznamenal Kanurič a nepustil míč za svá záda.
20'
Exslavistický Van Kessel nyní nedokázal zpracovat jednoduchou míč, která mu utekla až do autu.
17'
Morong se snažil najít zajímavou přihrávkou Daboa, ale přihrávka byla příliš dlouhá a skončila mimo hřiště.
15'
Vuk vystřelil z poza pokutového území a Bergsen musel předvést své brankářské umění a naštěstí pro domácí to zvládl.
12'
Domácí se snaží přebírat iniciativu a částečně se jim to i daří, ale hosté je do ničeho vážnějšího zatím nepustili
9'
Účet utkání otevřel hostující mužstvo, kdy se po centru trefil VUK! 0:1.
5'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Autorem branky je MATEJ VUK.
3'
První rohový kop setkání budou zahrávat hráči Trenčína.
1'
Vítejte při sledování on-line přenosu z 21.kola fortuna ligy. V tomto utkání na sebe narazí Trenčín a Sereď. Trenčínu patří šestá příčka a Sereď se drží na desátém místě, ale mezi oběma týmy je rozdíl jen dvou bodů. Jediné vzájemné setkání těchto týmů v probíhající sezoně skončilo remízou 1: 1. Poslední čtyři vzájemné setkání přinesly jednu výhru Trenčínu, dva remízy a jednu výhru Seredě v lize a jednu po penaltách.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.