Fortuna liga Slovensko - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Michalovce - 3. srpna 2019   19:00

Z. Moravce - Vráble
7' Ďubek
1:0
(1:0)
Michalovce
Michalovce
Pindroch – Brašeň, Asanović, Pintér, Chren – Válovčan (69. Orávik), Tóth, Grozdanovski (79. Rodrigues Junior), Kovaľ – Ďubek (C), Tkáč (63. Richtárech).
Chovan – Čögley, Richtárech, Orávik, Mihálik, Haspra, Rodrigues Junior.
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce, Zlaté Moravce
1463 diváků
Michalovce
Kira (C) – Rota, Grič, Carrillo, Vojtko – Begala (60. Hovhannisyan) – Kountouriotis (46. Popovits), Danko, Mavretić (84. Kolesár), Kolesár – Trusa.
Dráb – Popovits, Kolesár, Hovhannisyan, Špak, Petro.

Zlaté Moravce dokázaly po úvodní prohře v Nitře podruhé v řadě zvítězit, když na domácím stadionu udolaly fotbalisty Michalovců. Hosté po přestávce přidali a byli herně lepší, jenže na nádhernou trefu Tomáše Ďubka z volného přímého kopu odpovědět nedokázali a zůstávají bez bodu. Konečný výsledek zní. FC ViOn Zlaté Moravce 1 MFK Zemplín Michalovce 0.
90+2'
90+1'
Silvio Rodrigues Junior měl obrovskou brankovou příležitost, jenže včas se k němu vrátil Jakub Grič a odvrátil míč na rohový kop!
90'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 2 minuty.
88'
Silvio Rodrigues Junior mohl vzápětí pálit zpoza šestnáctky, jenže měl proti sobě dvojnásobný blok.
87'
Domácí rozehráli standardní situaci nakrátko a do šestnáctky přilétl pěkný přízemní centr, na který si naběhl právě Silvio Rodrigues Junior, jeho přízemní střela ale zamířila pouze do náruče Matúše Kiry.
87'
Silvio Rodrigues Junior dobře potáhl míč podél pravé postranní čáry a pěknou kličkou si vykoledoval faul.
86'
Hru hostujícího celku hodně oživil střídající Armen Hovhannisyan, který mohl 25 minut před koncem vyrovnat. Přízemní střela ovšem skončila těsně mimo.
85'
Michalovce jsou po přestávce lepším týmem, kýžený efekt v podobě vyrovnání ovšem zatím nepřišel.
84'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Til Mavretić, přichází Martin Kolesár.
82'
Matúš Kira si v pohodě došel pro míč a stáhl centr domácího týmu ze standardní situace do své náruče.
81'
Michalovce se zmocnily míče a okamžitě ho poslaly směrem vpřed, dlouhá kolmá přihrávka ale nic nepřinesla. Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
80'
Zlaté Moravce mohly vyrazit do rychlého protiútoku, jenže ho zhatila nepřesná diagonální přihrávka.
79'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomče Grozdanovski, přichází Silvio Rodrigues Junior.
79'
Dávid Richtárech zbytečně vlétl do protihráče, který přihrával na vlastní polovinu hřiště, a viděl žlutou kartu.
77'
Dnešní utkání sleduje 1463 diváků.
76'
Jakub Grič mohl obstarat vyrovnávací gól, jenže po centru z pravého křídla hlavičkoval vedle levé tyče.
75'
Hra je v současné chvíli hodně neurovnaná a odehrává se převážně ve středu hrací plochy. Domácí vedou.
73'
Michalovce se snažily prosadit na pravém křídle, jenže Martin Tóth zkontroloval míč v cestě do zámezí.
72'
Michal Pintér předvedl ve středovém kruhu ostrý skluz, za který byl nyní zaslouženě potrestán žlutou kartou.
69'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Válovčan, přichází Peter Orávik.
68'
Michalovce před pár okamžiky nevyužily slibnou gólovou příležitost a krátce na to mohl přijít trest.
67'
Martin Válovčan si naběhl na levé straně šestnáctky na nádherný kolmý pas za obranu a z úhlu míč napálil těsně vedle přední levé tyče!
65'
Armen Hovhannisyan si naběhl na krátkou přihrávku na pravé straně šestnáctky a přízemní střelou těsně minul vzdálenější levou tyč brány!
64'
Těsně před střídáním dostali domácí míč podruhé do sítě, jenže přízemní střela gólová nebyla. Pískalo se.
63'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Vladimír Tkáč, přichází Dávid Richtárech.
61'
Armen Hovhannisyan byl zřejmě hráčem, který se dostal ke střele zpoza šestnáctky, jeho rána ale skončila vysoko nad domácí bránou Zlatých Moravců.
60'
Matej Trusa si naběhl uprostřed šestnáctky na krásný centr z levého křídla a jeho hlavička skončila nad.
60'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Roman Begala, přichází Armen Hovhannisyan.
59'
Stanislav Danko se nepříjemně srazil v blízkosti středového kruhu s Vladimírem Tkáčem. Následuje ošetření. Na hřišti zůstali ležet po střetu oba hráči.
58'
Peter Kolesár si řekl pohybem o přihrávku na levé straně šestnáctky, kolmý pas mu ale mířil na paty.
56'
Domácí se tentokrát dostali k přízemnímu centru na levé straně, na přední tyči ale našel pouze hráče hostí.
55'
Jakub Brašeň se dostal na pravém křídle k pěknému přízemnímu centru, na vzdálenější tyči ale nikoho nenašel. Následoval tedy odkop od brány Michalovců.
53'
Michalovce se opět tlačily do útoku, jenže tentokrát jejich snažení zastavil zbytečný útočný faul. Míč pro domácí, kteří vedou krátce po přestávce stále 1:0.
52'
Fotbalisté hostujícího celku vstoupili do druhého poločasu velice dobře a ženou se za vyrovnáním.
51'
Michalovce měly k dispozici ještě jeden rohový kop, jenže následný centr našel pouze Branislava Pindrocha.
50'
Hosté v rychlém sledu rozehráli dva rohové kopy a druhý z nich se málem stočil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Branislav Pindroch byl ale proti.
49'
Peter Kolesár se dostal na levém křídle k přízemnímu centru, který domácí snadno odvrátili na rohový kop.
48'
Zlaté Moravce vybojovaly standardní situaci a Martin Tóth hlavičkoval uprostřed šestnáctky vysoko nad.
46'
Domácí fotbalisté rozehráli druhých pětačtyřicet minut, do kterých vstupují s jednobrankovým vedením 1:0.
46'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Christos Kountouriotis, přichází Dimitrios Popovits.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
Zlaté Moravce vlétly do střetnutí pořádně zostra, a přestože po necelých třech minutách utkání zahodily obrovskou příležitost, krátce na to se ujaly vedení, když se nádhernou střelou z volného přímého kopu prosadil Tomáš Ďubek. Skóre po prvním poločase zní. FC ViOn Zlaté Moravce 1 MFK Zemplín Michalovce 0.
45'
44'
Matej Trusa se tentokrát dostal k míči na pravé straně šestnáctky a z ostrého úhlu posílal na hranici malého pokutového území nebezpečnou přihrávku, jenže jeden ze spoluhráčů ji ve skluzu na přední tyči minul.
43'
Matej Trusa vlétl do šestnáctky domácího týmu jako utržený vagón a z úhlu napřáhl k prudké střele, která minula přední levou tyč! Pěkný pokus, byť nepřesný.
42'
Christos Kountouriotis si dobře obhodil protihráče na pravé straně šestnáctky, ke střele se ovšem nedostal.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát necelých pět minut a zatím sledujeme velice atraktivní fotbal.
40'
Standardní situace domácího týmu žádné nebezpečí nepřinesla, stejně jako následná přihrávka do ofsajdu.
39'
Tomáš Ďubek se mazlil s míčem v blízkosti levého rohového praporku a vybojoval standardní situaci.
38'
Jakub Grič musel spěchat do vlastní šestnáctky, aby předvedl parádní a čistý skluz. K míči se poté dostal brankář Matúš Kira a okamžitě ho odpálil do bezpečí.
35'
Martin Tóth nyní předvedl na pravé straně obranné poloviny Zlatých Moravců dobrý zákrok a vybojoval vhazování. Michalovce se zatím nedostaly ke střele.
34'
Do šestnáctky Michalovců přilétl z pravé strany další nebezpečný centr, jenže byl příliš dlouhý a domácí se následně v téměř nulovém úhlu k ničemu nedostali.
32'
Matej Trusa si dobře pokryl míč na vlastní polovině hřiště a vykoledoval si faul jednoho z domácích hráčů.
31'
Tomáš Ďubek tentokrát rozehrál rohový kop na levé straně hřiště a po jeho nádherném centru se dostal k hlavičce Antonio Asanović, míč ale těsně minul levý horní roh brány! Málem 2:0!
30'
Tomáš Ďubek rozehrál rohový kop a Matúš Kira měl co dělat, aby vysoký centr vytáhl mimo svou bránu.
29'
Tomče Grozdanovski nyní vyrážel na ose hřiště do nebezpečného protiútoku a Til Mavretić zatáhl za záchranou brzdu. Taktický faul a žlutá karta k tomu.
27'
Martin Kovaľ na útočné polovině naskakoval na vysoký míč a ve vzdušném souboji fauloval Romana Begalu.
26'
Domácí obrana se ocitla pod mírným tlakem, vše ale vyřešila krátkou malou domů na Branislava Pindrocha.
24'
Martin Válovčan využil tragické rozehrávky hostí k utažené střele zpoza šestnáctky, která mířila k přední pravé tyči, Matúš Kira ji ale vyboxoval!
23'
Zlaté Moravce napadají rozehrávku Michalovců hodně vysoko a hodně mu komplikují rozehrávku. Skvělý tlak.
21'
Tomáš Ďubek hledal krásnou kolmou přihrávkou rozběhnutého Martina Kovaľa, jenže domácí fotbalista se ocitl v obležení dvou protihráčů a míč tedy ztratil.
20'
Vladimír Tkáč operoval s míčem na levé straně hrací plochy, jenže fotbalisté Michalovců ho dokázali ustrážit.
19'
Til Mavretić se dostal k míči na levém křídle a ihned posílal kolmou přihrávku do šestnáctky, domácí obrana ji ale vystihla a bez problému odvrátila mimo nebezpečí.
18'
Ze zápasu uběhlo sedmnáct minut a Zlaté Moravce jsou výrazně lepší. Hosté se zatím nedostali do hry.
15'
Po útočném faulu hostujícího Tila Mavretiće přišel nebezpečný centr domácího celku, který hledal Martina Kovaľa a málem skončil v bráně, Matúš Kira ho ovšem dokázal vytáhnout mimo!
14'
Til Mavretić se snažil prosadit podél levé postranní čáry, jenže jednoho z protihráčů zezadu povalil na zem.
12'
Následný centr z rohového kopu nebyl špatný, jenže hosté ve snaze zakončovat faulovali. Útočný faul.
11'
Zemplín se poprvé v zápase dostal do pokutového území domácího celku a vybojoval rohový kop.
9'
Zlaté Moravce vstoupily do utkání pořádně zostra a po necelých sedmi minutách otevřely skóre. Zaslouženě.
7'
Zlaté Moravce daly gól! TOMÁŠ ĎUBEK se postavil k rozehrání volného přímého kopu a nádhernou střelou vymetl přední pravý horní roh brány, kde se míč odrazil do sítě od tyče!
6'
Fotbalisté Michalovců faulovali nedaleko pokutového území a domácí budou zahrávat volný přímý kop.
3'
Zlaté Moravce měly obrovskou šanci skórovat, jenže ji nedokázaly využít! Vladimír Tkáč nejprve orazítkoval z blízkosti pravou tyč brány hostí a na vzdálenější levé tyči se poté dostal k dorážce Tomáš Ďubek, jenže fantastický brankář Matúš Kira dokázal míč ve skluzu vyrazit! Neskutečné!
2'
Martin Kovaľ se dostal uprostřed šestnáctky k pohotovému zakončení, které bylo zablokováno.
1'
Fotbalisté Michalovců právě obstarali výkop zápasu a ihned poslali dopředu dlouhý nákop, který skončil u připraveného domácího brankáře Branislava Pindrocha.
1'
Na hrací plochu právě přichází mladé vlajkonošky a za nimi už přichází hráči obou týmů. Do výkopu dnešního zápasu slovenské ligy zbývá jen několik málo okamžiků.

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Brašeň, Asanović, Pintér, Chren – Válovčan, Tóth, Grozdanovski, Kovaľ – Ďubek (C), Tkáč.
Náhradníci: Chovan – Čögley, Richtárech, Orávik, Mihálik, Haspra, Rodrigues Junior.

MFK Zemplín Michalovce: Kira (C) – Rota, Grič, Carrillo, Vojtko – Begala – Kountouriotis, Danko, Mavretić, Kolesár – Trusa.
Náhradníci: Dráb – Popovits, Kolesár, Hovhannisyan, Špak, Petro.

Rozhodčí: Michal Očenáš. Asistenti: Mário Roszbeck, Andrej Hrmo. Čtvrtý rozhodčí: Erik Gemzický.
Michalovce vstoupily do nového ročníku slovenské Fortuna ligy dvěma porážkami v řadě a o první ligové body budou usilovat v sobotu večer na hřišti Zlatých Moravců, které ve druhém kole zvítězili 1:0 v Nitře a odčinili úvodní domácí porážku s Dunajskou Stredou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.