Fortuna liga Slovensko - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Senica - 30. listopadu 2019   14:00

Z. Moravce - Vráble
0:0
(0:0)
Senica
Senica
Pindroch – Brašeň, Pintér, Asanović, Čögley – Duga (81. Jacy), Sloboda – Kovaľ (76. Rodrigues Junior), Ďubek (C), Švec (46. Gustavo) – Jarovič.
Chovan – Eklu, Grozdanovski, Chren, Jacy, Gustavo, Rodrigues Junior.
Peter Ziemba – Radoslav Bobko, Martin Vitko
Senica
Vorel – Dias (C), Didiba, Addo, de Assis – Cvek, Klapan, Yenne, Akinyoola – Baumgartner (81. Ramirez) – Castaňeda.
Taborda – Ramirez, Krišica, Zmajkovič.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne!
A je konec zápasu, ve kterém jsme gól neviděli. Zasloužená remíza, i když hosté byli o něco více aktivnější. Ale myslím si, že oba týmy vzhledem k výkonu mohou být s bodem spokojeny.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 2:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 24:17.
90+3'
90+2'
Špatné zakončení, ale míč se odrazil od Ramíreze do tyče, následně i do břevna, ale to se už píská faul!
90+1'
Začala nám jedna z posledních tří minut, které byly nastaveny.
89'
Ani Antonio Asanovic nedokázal hlavou překonat brankáře Senice a zřejmě se dnes gólu opravdu nedočkáme.
88'
Frank Castaneda má určitě své kvality. Dokázal to i teď, když se centr snažil uklidit do sítě nůžkami. Jeho pokus mu však úplně nevyšel, ale zajímavé zakončení.
87'
Senad Jarovič přiťukl míč v šestnáctce spoluhráči, ale Maranhão Oliveira Jacy vyslal velmi slabý pokus, který Vorel zkrotil.
86'
Hlavní rozhodčí píská ofsajd hostů. Poslední minuty se hra pořádně kouskuje.
85'
Žlutou kartu dostává Michal Pintér (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
83'
Frank Castaneda si pěkně obehrál prvního, druhého i třetího protihráče, ale Pintér ho nakonec zastavil.
81'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Denis Duga, přichází Maranhão Oliveira Jacy.
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Denis Baumgartner, přichází Luis Ramirez.
80'
Pintér odvrací hlavou a dokonce zazněl hvizd. Útočný faul hostů.
79'
Hosté hrají technicky, ale všechny jejich akce jsou nedotažené. Yenne nyní vybojoval alespoň roh.
78'
Žlutou kartu dostává Denis Duga (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
77'
Peter Čögley poslal dlouhý míč do vápna a Senad Jarovič ho hlavou poslal na bránu, ale tento pokus neměl absolutně žádnou šanci na úspěch.
76'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Silvio Rodrigues Junior.
Cabral De Souza Gustavo přesprintoval polovinu hřiště s míčem na noze, další dva spoluhráči se mu uvolnili před šestnáctkou, ale on trefuje pouze před sebou stojícího hráče.
74'
Velmi špatně kopnutý centr, domácí obrana nemá problém ubránit tento pokus.
73'
Tečované zakončení v podání Samsona Akinyoolu, míč těsně míjí bránu. Senica bude zahrávat rohový kop.
71'
Do konce zápasu zbývá zhruba půl hodina, ani jeden z týmů zatím není blízko ke vstřelení branky.
69'
Gustavo Cascardo de Assis vyřadil svého spoluhráče ze hry, když ho trefil míčem přesně do mužských partií. Věřme, že to rozchodí.
68'
Množství nepřesností a faulů na obou stranách. Asi takto vypadají poslední minuty tohoto zápasu.
67'
Za hlavu se chytá i Tomáš Ďubek. Tato střela mu vůbec nesedla a trefuje pouze diváky za bránou Senice.
66'
Vojtěch Vorel míč ukryl v náručí a snaží se rychle rozehrát. Trefil však pouze spoluhráče na vlastní střídačce.
65'
Svobodovi utekl míč a domácí dokázali z této zpackané akce vybojovat alespoň rohový kop.
64'
Další úspěšný zákrok předvedl Pindroch. Tato střela zpoza šestnáctky byla sice umístěna dobře, ale neměla potřebnou razanci.
62'
Pohrozili i hosté, když Lovro Cvek napálil míč z hranice šestnáctky jen do brankáře Pindrocha.
61'
Od rohového praporku nebezpečí nepřišlo, Senica může založit novou ofenzivní akci.
60'
Jakub Brašeň napřáhl zpoza šestnáctky a tento pokus měl gólové parametry! Vojtěch Vorel předvedl krásný zákrok, když jen konečky prstů vyrazil míč na rohový kop.
59'
Opět se píská a opět proti domácím, hráči Moravce vše řeší faulem.
58'
Mihovil Klapan poslal kolmou přihrávku rovnou na hrot, ale jeho spoluhráč si ji nedokázal zpracovat, a tak končí v náruči brankáře Pindrocha.
57'
Žlutou kartu dostává Peter Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
56'
Cvekův centr do šestnáctky zkrotil Branislav Pindroch a akce Senice končí. Domácí brankář dává svým spoluhráčům čas na vydýchání.
54'
Další z řady nedovolených zákroků. Zlaté Moravce jsou v této sezóně na první příčce, co se nedovolených zákroků týká v rámci celé soutěže.
53'
Hra pokračuje dál a hosté se snaží vytvořit si tlak. Nyní však rozhodčí píská, Frank Castaneda se nachází v ofsajdu.
52'
Tvrdý úder inkasoval Duga a zůstává ležet v šestnáctce, hraje se dál. Duga sice první udeřil Castanedu, ale ten mu to patřičně oplatil.
51'
Další střela od Castanedy, ale tentokrát byla zablokována a uvidíme rohový kop.
49'
Žlutou kartu dostává Cabral De Souza Gustavo (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
48'
Centr z pravé strany a hlavička, která letí vysoko nad bránu brankáře Senice.
47'
Druhý poločas pokračuje ve stejném trendu. Za dvě minuty jsme viděli hned tři nedovolené zákroky.
46'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Jakub Švec, přichází Cabral De Souza Gustavo.
46'
Přichází přestávka a hráči jdou z trávníku za bezbrankového stavu. Aktivnější jsou hosté, ale ani jim se nepodařilo skórovat. Věřme, že po přestávce se dočkáme nějakých přesných zásahů.
45+2'
45+1'
Branislav Pindroch musel tento centr Cveka zneškodnit a v samém závěru uvidíme ještě rohový kop Senice.
45'
Rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Frank Castaneda to zkusil silou a jeho dělovku zastavila dobře postavená zeď bránících hráčů.
43'
Ďubekov vyslal centr, ten vyboxoval Vorel a hosté jdou do brejku! Faul Svobody, následuje standardní situace pro Senicu z nebezpečné pozice.
42'
Edmund Addo dokázal zabránit tomuto centru, ale jen za cenu rohového kopu. Domácí budou moci v závěru pohrozit.
41'
Míč od rohového praporku byl odvrácen, ale zpoza šestnáctky se do něj tvrdě opřel jeden z hostujících hráčů, poslal ho ovšem až na tribunu.
40'
Rohový kop bude zahrávat i Senica. Domácí obránce chtěl poslat míč brankáři, ale tato malá domů nebyla z kategorie nejlepších.
38'
Vojtěch Vorel vytáhl fantastický zákrok! Míč našel ve vápně hlavu Pintera, jeho zakončení bylo dost těsné. Brankář Senice vytěsnil míč, který směřoval pod břevno na další rohový kop.
38'
Jakub Švec se prodral do šestnáctky, ale byl čistě zastaven, následovat bude rohový kop domácích.
37'
První poločas se nám blíží k závěru, ale na přesný zásah stále čekáme.
36'
Jakub Brašeň naservíroval krásný míč do šestnáctky a ještě líp si na něj naběhl Jakub Švec. Střela míří na bránu, ale nemá potřebnou razanci. Obrovská škoda, že se domácí lekl zakončení.
35'
Opět aktivní Frank Castaneda. Jeho střela z dálky však trefila pouze domácího stopera.
34'
Další nedovolený zákrok si připsal Denis Duga. Faulovaný Jarovič už je zpět na nohou a snaží se rychle rozběhnout.
33'
Hosté s míčem na kopačkách obléhají šestnáctku soupeře. Domácí pozorně brání a snaží se uhasit nebezpečí.
32'
Žlutou kartu dostává Gustavo Cascardo de Assis (FK Senica).
31'
Cvek padá, rozhodčí píská. Domácí diváci a Denis Duga se samozřejmě zlobí. Fanoušci Zlatých Moravců zatím nejsou spokojeni s výkonem hlavního arbitra.
30'
Půlhodina hry je za námi a můžeme zhodnotit, že mnohem aktivnější jsou hosté a na hřišti po slabším úvodu dominují. Zlaté Moravce se hledají a nemohou déle podržet míč na svých kopačkách.
29'
Frank Castaneda se dokázal uvolnit a poslat míč před domácí bránu, ale ani jeden ze spoluhráčů ho nyní nedoplnil a ve vápně neměl kdo zakončit.
28'
Ani jeden z týmů nepolevuje v agresivitě a tvrdosti. Nějaký ten šrám nyní utržil i domácí stoper Pintér.
27'
Žlutou kartu dostává Denis Baumgartner (FK Senica).
26'
Skvělý defenzivní zákrok předvedl Pintér. Hosté jsou však stále velmi nebezpeční hlavně po křídelních prostorech.
25'
Tak tohle už byla opravdu gólová šance! Míč z pravé strany přiletěl do vápna domácích a Frank Castaneda střílí těsně vedle levé tyče! Hostující střelec je dnes velmi aktivní.
24'
V posledních minutách dominují hosté a domácí se neumí vymanit z pod tlaku.
23'
Frank Castaneda vyslal nepovedenou střelu zpoza šestnáctky, ale před bránou se zmocnil míče Cvek a z dobré pozice střílí vysoko nad bránu Pindrocha.
22'
Hosté dokonce vyrazili do rychlého brejku, ale Tenton Yenne se zamotal a domácí obránce neměl problém ho odzbrojit.
21'
Tomáš Ďubek poslal míč na přední tyč, ale tam byl pozorný bránící hráč, Senica se ubránila.
20'
Dočkáme se prvního rohového kopu, zahrávat ho budou Zlaté Moravce.
19'
Samson Akinyoola dostal dobrou přihrávku a pokusil se vystřelit přes bránícího hráče. Míč prošel a směřoval na branku, ale neměl potřebnou razanci.
17'
Stále pokračuje boj o střed hřiště a množí se nám fauly. Hlavní rozhodčí má plné ruce práce.
16'
Jeden z hráčů Senice padá v šestnáctce soupeře, ale nakonec se píská proti hostům. Frank Castaneda se nacházel v ofsajdu.
15'
Domácí se dostali do zakončení, které branku neohrozilo, míč opět skončil nad břevnem.
14'
Krásná kombinace před šestnáctkou domácích, ale zakončení už hostům nevyšlo. Yenne z dobré pozice poslal míč vedle pravé tyče.
13'
Centr hostů branku neohrozil, balón opět končí u brankáře domácího celku.
12'
Další dlouhý balón na hostující útočníky končí až u domácího brankaře, ten neváhá a míč posílá ihned zpět do středu pole.
11'
Střela Senice z přímého kopu nijak branku Zlatého Moravce neohrozila, míč totiž vůbec nezamířil mezi tři tyče.
10'
Žlutou kartu dostává Antonio Asanović (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
10'
Po faulu se dostanou hostující fotbalisté k přímému kopu ze zajímavé pozice, přijde také žlutá karta.
8'
Hosté drží balón na vlastní polovině a kombinují, domácí nemohou získat balón.
7'
Domácí brankář Vorel poslal míč za půlící čáru, domácí bojují o balón.
3'
Na druhé straně se snažili také zaútočit hosté, ale ani jejich akce úspěšná nebude, Senica míč ztrácí.
2'
Tomáš Ďubek poslal míč jen do rukavic brankáře Senice.
2'
Domácí se snažili zaútočit po pravé straně, ale akce rychle končí, hostující obrana byla pozorná.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Brašeň, Pintér, Asanović, Čögley – Duga, Sloboda – Kovaľ, Ďubek (C), Švec – Jarovič.
Náhradníci: Chovan – Eklu, Grozdanovski, Chren, Jacy, Gustavo, Rodrigues Junior.

FK Senica: Vorel – Dias (C), Didiba, Addo, de Assis – Cvek, Klapan, Yenne, Akinyoola – Baumgartner – Castaňeda.
Náhradníci: Taborda – Ramirez.

Rozhodčí: Peter Ziemba – Radoslav Bobko, Martin Vitko.
První vzájemný duel v tomto ročníku dopadl lépe pro Zlaté Moravce, když v Senici zvítězily 3:1. Dvěma přesnými zásahy se prezentoval Tomáš Ďubek. Doma má Vion proti Záhorákům výbornou bilanci. Podaří se jim ji udržet, nebo se dočkáme překvapení?
FK Senica se nachází na deváté příčce a na svém kontě má 18 bodů. V předchozím kole sahal tým Michala Ščasného v Ružomberku na vítězství, ale dvoubrankové vedení po prvním poločase neudržel a domů si tak odvezl pouze bod za remízu 2:2. Castaneda má na svém kontě již osm přesných zásahů a je druhým nejlepším kanonýrem v lize. Záhoráci nemají problém se střílením gólů, zlepšení by však potřebovali v defenzivě.
FC ViOn Zlaté Moravce se momentálně nachází na lichotivém pátém místě a na svém kontě má už 21 bodů. Už tři zápasy však čeká na vítězství. V předchozím kole si svěřenci trenéra Praženice v souboji s Pohroním připsali pouze bod za remízu 1:1. Nejlepším střelcem týmu je se šesti góly Tomáš Ďubek, na kterého se určitě budou domácí spoléhat.
Vítejte při sledování nejvyšší slovenské fotbalové soutěže! FC ViOn Zlaté Moravce přivítá na svém hřišti soupeře ze Senice! Nenechte si toto utkání ujít a sledujte ho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.