Fortuna liga Slovensko - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nitra : Ružomberok - 22. srpna 2020   19:00

Nitra
Nitra
87' Faško
1:1
(0:0)
Ružomberok
Ružomberok
52' Zsigmund
Nitra
Šípoš – Kuník, Podhorin (C), Kolčák – Mustafič – Fabiš (85. Magda), Vrábel (60. Adamec), Faško, Záhumenský – Šefčík (77. Hovhannisyan), Chobot (85. Franko).
Trnovský – Hovhannisyan, Magda, Franko, Adamec, Danek, Tancík.
Ružomberok
Macík – Čurma, Maslo (C), Mrva – Kmeť (50. Ďungel), Zsigmund (74. Filinský), Brenkus, Múdry (61. Kochan), Mojžiš – Kružliak (62. Boďa), Gerec (75. Dopater).
Krajčirík – Boďa, Kochan, Dopater, Filinský, Holub, Ďungel.

Já Vám dnes děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na shledanou.
Zápas 4. kola je na konci. Oba týmy si body po dnešním zápase dělí po remíze 1:1
90+3'
90+3'
Žlutou kartu ještě k závěru vidí Kochan.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Utkání na stadionu sleduje 893 diváků.
87'
Nitra právě vstřelila branku!
Skvělé sklepnutí a neméně skvělé zakončení do dolní části branky. Autorem branky je FAŠKO – 1:1
85'
Z hřiště odchází Fabiš a do hřiště jde Magda.
85'
Z hřiště odchází Chobot a do hřiště jde Franko.
80'
Hráči Ružemberoku nelení a i přes to, že jsou ve vedení jsou stále aktivní v útočení.
77'
Z hřiště odchází Šefčík a do hřiště jde Hovhannisyan.
75'
Z hřiště odchází Gerec a do hřiště jde Dopater.
74'
Z hřiště odchází Zsigmund a do hřiště jde Filinský.
69'
Brenkus dostal krásnou přihrávku od Ďungela na hranici velkého vápna. Prvním dotekem si přihrávku zpracoval, ale zakončoval pouze nad branku.
68'
Hráči Nitry se tlačí do vápna, ale díky skvělému bránění Ružomberoku se jim to zatím nedaří.
62'
Z hřiště odchází Kružliak a do hřiště jde Boďa.
61'
Z hřiště odchází Múdry a do hřiště jde Kochan.
60'
Z hřiště odchází Vrábel a do hřiště jde Adamec.
59'
Skvělý zákrok brankáře Šípoše. Po úniku 3 na 2 brankář skvěle zlikvidoval střelu z krátké vzdálenosti.
58'
Podhorin se ocitl v obrovské příležitosti. Prudkou hlavičkou však zakončil jen nad branku golmana Macíka.
52'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Autorem branky je MAREK ZSIGMUND. – 0:1
50'
Z hřiště odchází Kmeť a do hřiště jde Ďungel.
48'
Po faulu vidí žlutou kartu Kmeť.
46'
První poločas zatím branku nepřinesl ani na jedné straně. Nitra je však zatím aktivnějším týmem a týmem s více šancemi na vstřelení branky. Za zhruba 15 minut se vrátíme k zápasu. Stav utkání po 1. poločase 0:0
45+1'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
41'
Rotující míč od Brenkuse ve vápně nenašel adresáta. Vykopávat bude Šípoš.
38'
Chobot prošel kolem bránícího hráče a poslal přihrávku na Ševčíka. Jeho zakončení však skončilo pouze na boční síti.
33'
Chobotova přihrávka na bližší tyč byla zastavena bránícím hráčem Ružomberoku.
32'
Gerec hledal v šestnátce Brenkuse. Jeho zakončení přes nohu končí nad brankou.
30'
První žlutou kartu zápasu obdržel hráč Nitry – KOLČÁK.
30'
Ševčík se pokusil o střelu z hranice velkého vápna. Jeho zakroucená střela po zemi končí u golmana Ružomberoku.
28'
Přestávka na občerstvení. Gerec je po souboji, který proběhl před přestávkou ošetřovaný.
20'
Chobot si skvěle na hranici velkého vápna obhodil bránícího hráče a po zrychlení šel do zakončení. To bylo však pouze zblokováno hráčem Ružomberoku.
18'
Ševčík si po faulu připravil míč a nacentroval ho do vápna. Míč byl však sražen a posunut do autu.
14'
Chobot se po pravé lajně vydal do vápna, ale jeho přihrávka byla zastavena.
11'
Ani Ružomberok nezůstal ticho a z hranice velkého vápna zkoušeli hráči Ružomberoku zakončit. Obě střely byly ale zblokované.
9'
Obrovská příležitost hráčů Nitry! Skvělá kombinace, která vedla k zakončení, bohužel však pouze mimo bránu.
5'
V úvodních minutách vidíme především držení míče na straně obou týmů.
1'

FC Nitra: Šípoš – Kuník, Podhorin (C), Kolčák – Mustafič – Fabiš, Vrábel, Faško, Záhumenský – Šefčík, Chobot.
Náhradníci: Trnovský – Hovhannisyan, Magda, Franko, Adamec, Danek, Tancík.

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo (C), Mrva – Kmeť, Zsigmund, Brenkus, Múdry, Mojžiš – Kružliak, Gerec.
Náhradníci: Krajčirík – Boďa, Kochan, Dopater, Filinský, Holub, Ďungel..
Zápas Nitry a Ružomberoku je zápas týmů v druhé polovině tabulky. Zatímco Nitra si drží pozici osmou, Rožumberok je na předposlední (11.) pozici. Nitra ale Rožumberok v posledních 5ti zápasech neporazila. Poslední zápas v červnu skončil bezgólově 0:0. Podaří se Rožumberoku urvat cenné body?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.