Fortuna liga Slovensko - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : Ružomberok - 1. listopadu 2020   17:00

Trenčín
Trenčín
20' Maslo(vl.)  • 68' Čurma(vl.)  • 87' Kadák
3:1
(1:0)
Ružomberok
Ružomberok
90+1' Maslo
Trenčín
Šemrinec – Ligeon (68. Yem), Križan, Šulek, Pirinen – Roguljić (C), El Mahdioui – Ghali (67. Comvalius, 86. Gajdoš), Čataković (86. Ikoba), Tučný (75. Zubairu) – Kadák.
Bergsen – Zubairu, Kapuadi, Gajdoš, Ikoba, Comvalius, Yem.
Ochotnický – Pozor, Jánošík
Mestský štadión Trenčín
Ružomberok
Macík – Čurma, Maslo (C), Mojžiš – Kmeť (85. Boďa), Múdry (46. Ďungel), Kochan, Kostadinov, Madleňák (56. Takáč) – Almási (46. Gerec), Regáli.
Krajčirík – Mrva, Takáč, Gerec, Boďa, Filinský, Ďungel.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! Tři body si z tohoto utkání do tabulky zapíšou domácí fotbalisté po výhře 3:1. Trenčín se dostal do dvougólového vedení, když si rohový kop do vlastní sítě hlavičkou poslal Alexander Mojžiš. Ružomberok poté tlačil a měl dobré šance, avšak znovu inkasovali. Po rychlé protiakci se trefil Jakub Kadák. Hosté vstřelili alespoň čestnou branku, když se po centru hlavou trefil Ján Maslo. Kapitán hostí ale prohru týmu neodvrátil.
90+3'
90+1'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali alespoň čestné branky, avšak ta už nic moc řešit nebude. Na míč si po standardní situaci Tihomira Kostadinova nejlépe naskočil JÁN MASLO, jenž ho prodloužil nechytatelně k zadní tyči. Body z toho ale dnes nebudou.
90'
Žlutou kartu dostává Artur Gajdoš (AS Trenčín).
90'
Nastavovat se budou tři minuty!
89'
Richard Križan byl tvrdě sestřelen, když odehrával balón. Soupeř ho trefil někam do kotníku a střelec první branky zatím zůstává v bolestech na trávníku.
88'
Domácí fotbalisté ještě napadají svého soupeře na útočné polovině a dnes si utkání opravdu užívají. Reuben Yem ustál atak dvou protihráčů, které měl na zádech.
87'
Trenčín právě vstřelil branku!
Nyní už je definitivně rozhodnuto, tři body zůstanou v Trenčíne! JAKUB KADÁK dostal mnoho prostoru ve vápně a střelou k levé tyči se prosadil! Matúš Macík se nedostal na zem včas.
86'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází Eduvie Ikoba.

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ivenzo Comvalius, přichází Artur Gajdoš.
86'
Fotbalisté v oranžových dresech kombinují na útočné polovině, ale čas jim nyní utíká velmi rychle. Jednomu z nich ještě podjela noha a Ružomberok míč ztratil.
85'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matúš Kmeť, přichází Martin Boďa.
84'
Trenčín si nyní naprosto v pohodě hlídá svůj dvougólový náskok a je téměř jistě, že dnes zapíše dva body. Ty se mu budou do tabulky rozhodně hodit.
83'
To byla dobrá možnost na straně hostů! Viděli jsme hned dvě nebezpečné střely, avšak jednu z nich zastavil obránce, a to druhou chytil gólman do rukavic.
81'
Moc hezky to nyní udělal jeden z domácích obránců, který se vydal do ataku a přešel přes tři soupeře. Následně ovšem na polovině hřiště míč ztratil.
80'
A do konce základní hrací doby nám chybí posledních deset minut! Ivenzo Comvalius rozjel útočnou akci, která nakonec byla velmi zpomalena.
79'
Martin Regáli upadl ve vápně, ale penalta z toho nebude. Sudí ho okamžitě zvedá a jeho gesto je naprosto jasné. Hostům čas nyní ubíhá velmi rychle.
78'
Jakub Kadák schytal ostrý šlapák, a tak domácí mohli rozjet nějakou ofenzivní akci. O tu se však připravili sami velmi nepřesnou přihrávkou.
77'
Domácí se následně dostali do kontru, avšak Ivenzo Comvalius svou střelou značně minul zadní tyč. Ružomberok by potřeboval brzy vstřelit branku.
76'
Martin Regáli si naběhl na parádní přihrávku za obranu. Následně ještě našel Tihomira Kostadinova, který pálil z nějakých deseti metrů, ale Igor Šemrinec fantasticky zasáhl!
75'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adam Tučný, přichází Abdul Zubairu.
74'
Adam Tučný nakonec opravdu opouští hrací plochu na nosítkách a dnes s jistotou dohrál! Domácí trenér bude muset sáhnout k nucenému střídání.
73'
A domácí hráč nejspíše bude muset střídat! Křeč v lýtku se nedá odehnat a sudí rovnou povolává nosítka! Zatím jsou tedy v akci lékaři domácího Trenčína.
72'
Fotbalisté v oranžových dresech drží balón na svých kopačkách, ale Adam Tučný začíná dostávat křeče do nohy. Ružomberok následně sportovně míč zakopl.
71'
Ivenzo Comvalius se hnal dopředu a chtěl vymyslet něco individuálně. V tu chvíli tam však přiběhl soupeř, který mu míč od nohy velmi rychle odkopl.
70'
Do konce základní hrací doby nám chybí posledních dvacet minut, dá se očekávat nějaké nastavení, i když ne velké. Domácí celek dnes nejspíše vyhraje.
68'
Domácí fotbalisté dnes i podruhé udeřili z rohového kopu a nejspíše si právě došli pro tři body do tabulky! Kadák poslal míč do ohně, kde si ho do vlastní sítě trefil MATEJ ČURMA! To je už druhý vlastní gól Ružomberoka...
68'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ruben Ligeon, přichází Reuben Yem.
67'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abubakar Ghali, přichází Ivenzo Comvalius.
67'
Trenčínští fotbalisté vybojovali rohový kop a s jeho rozehrávkou tedy nespěchali. S následným centrem si obrana hostů poradila s velkým přehledem.
65'
Domácí se po delší době dostali dopředu a Abubakar Ghali vybojoval aut. Domácí obrana by si přece jen potřebovala alespoň chvilku oddychnout.
64'
Hosté mají navíc v ofenzivě spoustu místa! Martin Regáli si narazil se spoluhráčem v šestnáctce, ale finální přihrávku znovu odehrála obrana na roh.
63'
Ružomberok v posledních minutách svírá domácí v okolí jejich šestnáctky. K dispozici měli i tři rohové kopy, avšak po nich domácí brankář nemusel zasahovat.
62'
Martin Regáli se prokličkoval až do vápna, kde hledal přízemním pasem před brankou spoluhráče, ale těsně před ním stihla zasáhnout obrana.
61'
Matúš Kmeť si na jedničku poradil s napadajícím soupeřem, ale bylo to k ničemu. Jeho spoluhráč pálil z hodně velké dálky a jeho střela šla vysoko nad.
60'
Už je za námi šedesát minut hry a domácí fotbalisté nadále vedou o jednu branku. Nyní se pokusili o navýšení náskoku, ale střela z dálky šla vysoko nad.
59'
Matúš Kmeť pelášil po levé straně, ale jeho kličku na střed hřiště soka odhalil a míč vypíchl. Hosté ještě napadali, ale právě od nich šel míč do zámezí.
58'
Jinak ale zatím hrají domácí fotbalisté dobré utkání a svého soupeře nepouštějí téměř k ničemu. Ružomberok však má ještě na vstřelení gólu spoustu času.
57'
Jakub Kadák odešel za postranní lajnu po svých a už se hlásí o návrat zpět do hry. Nic vážného to tedy nebude a domácí hráč bude schopen pokračovat.
56'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matej Madleňák, přichází Dalibor Takáč.
56'
Jakub Kadák zůstává sedět na hrací ploše a vypadá to na potíže s pravým kolenem. Hra je přerušena a domácí hráč nakonec bude potřebovat ošetření.
55'
Jenže se o něj sami připravili. Abubakar Ghali šel do souboje jeden na jednoho, ale kličkou neuspěl. Tu soupeř dobře přečetl a míč mu jasně sebral.
54'
Hamza Čataković hledal z první svého spoluhráče, ale jeho přihrávka byla zastavena obráncem. Hráči v bílém se ale poté ještě dostali k balónu a kombinují.
53'
Abubakar Ghali stihl dlouhou přihrávku po pravé straně, avšak nakonec ho zastavil jeden ze soupeřů. Domácí však ještě vybojovali autové vhazování.
52'
Martin Regáli uspěl dokonce proti třem protihráčům, ale Richard Križan poté zastavil akci hostujícího celku. Trenčín se však na balónu zrovna dlouho neudržel.
51'
Vypadá to, že se bude hrát nahoru dolu. Ružomberok se snaží útočit a má hodně otevřenou obranu. Zatím se Igor Šemrinec ale příliš činit nemusel.
50'
Je za námi pět minut druhého poločasu a do hry se znovu zapojil hostující gólman. Až k němu se totiž dostal daleký odkop v podání domácího hráče.
49'
Matej Madleňák si vzal na starosti autové vhazování, avšak následně přišla špatná přihrávka a ztráta. Trenčínský hráč byl poté faulován, nabrán na stoličku.
48'
A mohlo to být o dvě branky! Adam Tučný měl spoustu prostoru na levé straně. Naběhl si na nějakých dvacet metrů, avšak jeho ránu Matúš Macík nohou vyrazil, pak míč sebral.
47'
Hostující fotbalisté vstoupili do druhého poločasu se dvěma změnami, rozhodně se jedná o posílení útoku. Ti musí stáhnout jednogólový náskok.
46'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Ladislav Almási, přichází Štefan Gerec.

Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Timotej Múdry, přichází Peter Ďungel.
46'
Hlavní sudí dnešního zápasu nakonec nenastavil ani jednu minutu navíc, a tak nám první poločas už skončil. Spokojenější po něm budou rozhodně domácí fotbalisté, kteří vedou o jednu branku. O tu se po rohovém kopu postaral hlavičkou pod břevno Richard Križan. Domácí poté měli více ze hry, avšak branku se jim vstřelit nepodařilo. Avšak i Ružomberok měl své šance, ale ta největší skončila zakončením mimo tři tyče.

Další poločas začne přibližně v 17:59.
45'
45'
Ružomberok ještě zahrával rohový kop, avšak tento centr znovu nebyl nijak nebezpečný. Domácí fotbalisté zatím působí ve vzduchu mnohem lepším dojmem.
44'
Nakonec jsme viděli střelu v podání hostujícího záložníka, jenže s ní trefil jen svého spoluhráče. Jinak by musel Igor Šemrinec zapsat nějaký zákrok.
43'
Jenže v posledních minutách se nám do hry vkrádají nepřesnosti na obou stranách. Hosté proto získali balón a snaží se ještě něco vymyslet v ofenzivě.
42'
Domácí fotbalisté byli ještě aktivní na útočné polovině, avšak nic tam nevymysleli. Stejně se však dařilo i jejich soupeřům na druhé straně.
41'
Adam Tučný byl ošetřovaný mimo hrací plochu, konkrétně dostal obstřik na kotník. Už se však hlásí o návrat do hry a bude schopen nadále pokračovat.
40'
První poločas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci a trenčínští hráči nadále vedou o jednu branku. Nejspíše půjdou do kabin ve vedení.
39'
Skvělá práce domácího hráče branku nepřinesla! Fotbalista Trenčína obral soupeře ve vápně, jenže jeho obstřel šel hodně vedle zadní tyče.
38'
Juha Pirinen dlouho neměl komu vhodit autové vhazování. Nakonec našel spoluhráče ve vápně, jenže ten byl pod tlakem a o balón brzy přišel.
37'
Ružomberok se snaží aktivně napadat rozehrávku svého soupeře, nejspíše už pochopil, že bude muset vykazovat nějakou činnost, bez toho to prostě nepůjde.
36'
Fotbalisté v oranžových dresech už trochu zvedli úroveň své hry a trochu se svému sokovi vyrovnali. Po rohovém kopu jsme navíc viděli dobrou možnost, po které přišla střela vedle!
35'
Aschraf El Mahdioui pouštěl balón ještě o kousek dále, což byla škoda. Kdyby si míč převzal, dostal by se nejspíše do nějaké gólové příležitosti.
34'
Jenže ta skončila dříve, než začala. Přesto jsme viděli ještě jednu akci a hlavičku hráče Ružomberoka, jenže ta mířila přesně doprostřed brány, chyběla tomu síla.
33'
Hráč Trenčína byl nyní doslova zahozen na polovině hřiště, ovšem hlavní rozhodčí dnešního duelu ho zvedá. Hosté se proto mohou hnát do šance.
32'
Fotbalisté v bílých dresech jsou znovu u míče a jasně dominují tomuto utkání. Fotbalisté v oranžových dresech předvedli jednu zajímavější šanci, ale jinak nic.
31'
Fotbalisté v bílých dresech to zkusili také po pravé straně, k čemuž se dneska ještě mockrát neuchýlili. S centrem si však Ružomberok bez potíží poradil.
30'
Již je za námi třicet minuty hry, což znamená vlastně jednu třetinu utkání. Domácí nadále vedou o jednu branku a mají podstatně více ze hry než soupeř.
29'
Následný rohový kop nepřinesl žádné nebezpečí do obrany domácího celku. Ta si s ním v pohodě poradila, avšak hostující celek se k míči dostal znovu.
28'
Ružomberok se nám zase po další době dostal na útočnou polovinu, kde se snaží kombinovat. Matúš Kmeť centroval, ale jeho přihrávka byla sražena na roh.
27'
Akce domácích pokračovala a viděli jsme další šanci! Juha Pirinen se dostal k odraženému balónu ve vápně, ale jeho parádní rána trefila jen břevno! Už to mohlo být o dvě branky.
26'
Adam Tučný měl na levé straně hodně místa, tady je to zatím hodně průchodné. Následný přízemní centr hosté s vypětím všech sil dokázali odvrátit.
25'
To nebyla vůbec špatná možnost na straně Trenčína! Ruben Ligeon nejspíše nakonec zakončoval, ale zadní tyč minul o velký kus... škoda pro domácí.
24'
Trenčín se znovu dostává do převahy. Juha Pirinen se rozhodl utéct po levé straně, jenže jeho následný centr byl moc vysoký. Tam nikdo zakončit nemohl.
23'
Ani rohový kop nebyl kopnutý vůbec špatně! Alexander Mojžiš se dostal k hlavičce, ale byl v záklonu, a tak mířil poměrně vysoko nad brankovou konstrukci.
22'
Hosté se hnali do akce po pravé straně a Matúš Kmeť vymyslel dobrý centr. S tím si ale nejlépe poradil domácí obránce, který míč odvrátil na rohový kop.
20'
Tlak domácího celku je nakonec využit, Trenčín vede o jednu branku! Centr z rohového kopu od Jakuba Kadáka mířil na přední tyč, kde si ho do vlastní sítě srazil JÁN MASLO!
19'
Velká šance také na druhé straně, tady chyběly milimetry! Juha Pirinen střílel z hranice vápna a trefil ještě soupeře před sebou. Ten jeho pokus tečoval těsně vedle levé tyče!
17'
Jenže o chvilku později už to byla obrovská šance! Igor Šemrinec trochu nesmyslně vyrazil míč jen vedle sebe, kde měl protihráče. Ten však vůbec netrefil poloprázdnou bránu!
17'
Martin Šulek se šikovně zbavil napadajícího soupeře, ale domácí potí vyrobili chybu! Hosty ovšem ve velké šanci zastavilo špatné zpracování.
16'
Fotbalisté v bílých dresech si znovu nahrávají mezi sebou a čeká je další dobývání útočné poloviny. To pro ně zatím nebylo ani trochu složité.
15'
Fotbalisté v oranžových dresech mají co dělat v obranné činnosti. Domácí měli další roh, ale Hamza Čataković hlavičkoval přesně do rukavic gólmana.
14'
Abubakar Ghali si pěkně nabíhal na přihrávku za obranu, ale těsně před ním stihl zasáhnout obránce. Domácí však vybojovali alespoň rohový kop.
12'
Avšak tentokrát se domácí sami připravili o balón, když si nepohlídali ofsajdovou past. Ružomberok se proto může také dnes podívat do ofenzivy.
11'
Tentokrát musí domácí fotbalisté začít se svou akcí od vlastní branky, avšak jinak se domácí obrana zatím nudí. To defenziva na druhé straně má více práce.
10'
Již je za námi deset minut hry a domácí se pokusili o centr do šestnáctky z pravé strany. Ten se však nepovedl ani trochu a skončil hodně mimo dané území.
9'
Trenčín vstoupil do tohoto zápasu hodně aktivně a je jasně lepším týmem na hřišti. Zatím toho však nedokázal nijak využít vstřelenou brankou.
8'
A my jsme se dočkali další střely na branku v podání domácího celku! Matúš Macík se však natáhl a tuto střelu ze střední vzdálenosti vyrazil na roh.
7'
Hamza Čataković byl znovu v akci, ale v těžké pozici nezachytil balón. Ten nakonec dojel až k domácímu gólmanovi, který ho následně poslal na půlku hřiště.
6'
Hamza Čataković předvedl dobré napadání gólmana, který raději odehrál jen balón mimo hrací plochu. Domácí však z následného autu nic nevytěžili.
5'
No, zatím je to hra jen na jednu branku, i když na jakékoliv závěry je zatím brzy. Hráč v oranžových dresech se ale ještě nedostali pořádně k balónu.
4'
Jenže hráči hostujícího celku se zrovna daleko nedostali. Abubakar Ghali se následně dostal přes čtyři soupeře ke střele, ale Matúš Macík byl na zemi včas.
3'
Trenčín zatím drží balón na svých kopačkách na útočné polovině, jenže se provinil nepřesnou přihrávkou, kterou bez potíží sebral záložník Ružomberoka.
2'
A dnešní utkání nám nakonec začalo dokonce o chvilku dříve! Domácí fotbalisté hrají v bílých dresech, zatímco ti hostující nastupují v oranžových.
1'

AS Trenčín: Šemrinec – Ligeon, Križan, Šulek, Pirinen – Roguljić (C), El Mahdioui – Ghali, Čataković, Tučný – Kadák.
Náhradníci: Bergsen – Zubairu, Kapuadi, Gajdoš, Ikoba, Comvalius, Yem.

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo (C), Mojžiš – Kmeť, Múdry, Kochan, Kostadinov, Madleňák – Almási, Regáli.
Náhradníci: Krajčirík – Mrva, Takáč, Gerec, Boďa, Filinský, Ďungel.

Rozhodčí: Ochotnický – Pozor, Jánošík.
MFK Ružomberok

Ružomberok je na tom podstatně lépe než jeho soupeř. Po jedenácti zápasech má na svém kontě šestnáct bodů, které stačí na šestou pozici. Ani hosté na tom nejsou nejlépe s inkasováním branek, jelikož jich dostali už sedmnáct, zatímco oni sami jich dali šestnáct. Celkové skóre je tedy -1. Hostující fotbalisté mají z posledních tří kol plný počet bodů, jelikož třikrát vyhráli.
AS Trenčín

Trenčínu se zatím nedaří a hodně se to odráží také na tabulce. V jedenácti kolech totiž nasbíral jen osm bodů a patří mu poslední pozice ve Fortuna lize. Domácí fotbalisté dostávají hodně branek, jelikož jich inkasovali už dvacet, zatímco oni sami jich dali třináct. Celkové skóre je tedy -7. Trenčín nevyhrál už pět kol v řadě. Za tu dobu sice bral tři remízy, jenže to jim na lepší umístění stačit nebude. Domácí musí začít vyhrávat.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Fortuna ligy! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Trenčínem a Ružomberokem. Výkop je naplánován na 17:00 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.