Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bastia-Borgo : St. Etienne - 5. ledna 2020   14:15

Bastia-Borgo
0:3
(0:2)
St. Etienne
St. Etienne
34' Nordin   • 45+1' Fofana   • 90+4' Nordin
Milosavljevic – Bilingi, Cropanese, Cros, Doumbia, Grimaldi (66. Cinquini), Kane, Odzoumo, Ouadah, Penneteau, Traoré
Cinquini, Diarrassouba, Di Santantonio, Durimel, Giacomini, Hamdi, Lunardi, Stevanovic, Tamburini
St. Etienne
Ruffier – Abi, Boudebouz, Camara, Debuchy (65. Kolodziejczak), Diousse (84. Cabaye), Fofana, Khazri (72. Correia), Nordin, Palencia, Perrin
Berič, Cabaye, Honorat, Indjai Correia, Kolodziejczak, Moulin, Tshibuabua

To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu.
Je dobojováno. Celek Saint-Étienne potvrdil roli favorita a na hřišti Bastie vyhrál 3:0. Domácí podali dobrý výkon, ale na ligového soupeře to nestačilo. Hosté tedy v poháru postupují do další fáze, naopak domácí v poháru v letošní sezoně končí.
90+4'
90+4'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Tak v samém závěru se hostující celek ještě jednou prosadil. Trefil se podruhé v utkání ARNAUD NORDIN a Saint-Étienne vyhraje tento zápas jasně 3:0!
90+3'
Hosté ještě zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a víc se už zřejmě nestane.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádní hrací doby.
87'
Po zisku míče šli hosté hned dopředu, nakonec zakončoval Fofana, ale jeho rána nebyla přesná a stav utkání se nemění.
85'
Bleskovou akci ligového celku ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy znovu Bastia.
83'
Ale hosté stále velmi dobře brání a domácí nepouští do zakončení.
81'
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda se domácím podaří duel zdramatizovat.
79'
Další akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
77'
Na druhé straně měl práci Ruffier, ale také si poradil a stav utkání se nemění.
75'
Po kombinaci se do zakončení dostal Fofana, ale s jeho pokusem si dobře postavený domácí brankář poradil.
72'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Khazri, přichází Correia.
70'
Dvacet minutek mají domácí na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, ale zatím to vypadá, že si Saint-Étienne postup v pohodě pohlídá.
67'
Po rychlé akci se jeden z hráčů Bastie dostal do zakončení, ale jeho rána nebyla přesná a od své branky bude rozehrávat velezkušený Ruffier.
65'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Debuchy, přichází Kolodziejczak.
63'
Domácím nelze upřít snahu směrem dopředu, ale hosté potvrzují, že jim obrana funguje skvěle a soupeře k ničemu nepouští.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek základní hrací doby. Saint-Étienne vede o dvě branky a je tedy jasné, že domácí musí pořádně zabrat. Budou to ale mít velice složité.
58'
Domácí se snažili něco vymyslet, ale tentokrát je zastavil útočný faul a hrát budou znovu hosté.
56'
Hostující celek zahrával rohový kop, ale nic z něho nebylo a stále tedy vede o dvě branky a míří za postupem do další fáze.
54'
Hostující celek drží míč na své polovině, kombinuje a nikam nepospíchá, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
52'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a musel být ošetřen, takže se chvíli nehrálo.
49'
Z první akce hostujícího celku ve druhém dějství nebylo nic a na tahu je znovu domácí Bastia.
47'
Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně, hned se dostali do zakončení, ale z dobré pozice Ouadah nemířil přesně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:18 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který zatím lépe zvládá celek Saint-Étienne a potvrzuje tak roli favorita. Hosté se dvakrát prosadili a nad Bastií tak vedou 2:0.
45+2'
45+1'
Favorit zápasu přidává v nastaveném čase prvního poločasu druhou branku a udělal tak velký krok k postupu do další fáze. Po rychlé akci se tentokrát prosadil WESLEY FOFANA.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Hostující hráč zůstal ležet na trávníku a nyní je ošetřován.
42'
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale branku trefit nedokázal.
41'
Rohový kop pro hosty.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
37'
Následnou akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
36'
Domácí se hned vydali dopředu, ale z jejich útočného snažení nic nebylo a na tahu je tak celek Saint-Étienne.
34'
Hostující celek jde zcela zaslouženě do vedení 1:0. Z rohového kopu nic nebylo, ale hosté pokračovali ve svém snažení, nakonec se do zakončení dostal ARNAUD NORDIN, který nezaváhal.
33'
31'
Úvodní třicet minutek branku nepřineslo. Hosté jsou mnohem aktivnější, ale na dobrou obranu Bastie zatím recept nenašli.
29'
Tentokrát hostující borce zastavil útočný faul, takže na tahu je Bastia, která nikam nepospíchá.
27'
Hosté kombinovali na polovině soupeře, nakonec se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale nic z toho nebylo a od své branky bude rozehrávat Milosavljevic.
24'
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo, tedy kromě další nepřesné přihrávky. Obrana domácího výběru zafungovala na jedničku.
23'
Hosté se znovu usadili na polovině Bastie, tak uvidíme, co tentokrát vymyslí.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a Bastia hraje s ligovým soupeřem stále bez branek.
17'
Nutno dodat, že domácí dnes zatím opravdu skvěle brání a soupeře ještě k ničemu nepustili.
14'
Celek Saint-Étienne je dnes favoritem zápasu, ale zatím roli nepotvrzuje, sledujeme vyrovnaný duel.
10'
Hosté se usadili na polovině soupeře, ale do zakončení se tentokrát žádný z hráčů nedostal.
7'
Po rychlé akci se jeden z hráčů dostal ke střele, ale jeho pokus nebyl přesný a domácí brankář byl bez práce.
5'
Hosté jsou o něco aktivnější v úvodu, více drží míč, ale to je zatím tak všechno.
3'
Ani jeden celek se na začátku utkání nikam netlačí, zatím je to takové to úvodní oťukávání.
1'

FC Bastia-Borgo: Milosavljevic – Bilingi, Cropanese, Cros, Doumbia, Grimaldi, Kane, Odzoumo, Ouadah, Penneteau, Traoré

AS Saint-Étienne: Ruffier – Abi, Boudebouz, Camara, Debuchy, Diousse, Fofana, Khazri, Nordin, Palencia, Perrin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.