Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bordeaux : Le Mans - 3. ledna 2020   20:55

Bordeaux
Bordeaux
53' Briand  • 90+5' Basic
2:0
(0:0)
Le Mans
Le Mans
Bordeaux
Poussin – Sabaly, Ait Bennasser, Pablo, Basic, Koscielny (C), Tchouameni, Benito, Adli, De Preville, Briand
Costil – Cafu, Jovanovic, Kwateng, Maja, Otavio, Poundje
Letexier
Matmut Atlantique, Bordeaux
Le Mans
Patron – Duponchelle, Dasquet, Lemonnier (C), Vardin, Confais, Maziz, Fofana, Manzala, Moussiti Oko, Diarra
Camara – Crehin, Ebosse, Hafidi, Julienne, Kante, Vincent

V dnešním zápase jsme viděli velice bojovný výkon obou celků, domácí Bordeaux si od začátku zápasu cílevědomě šlo pro postup a díky trefě Brianda v 53. minutě z penaltového kopu vyhrává v dnešním zápase. V závěru zápasu Toma Basic pouze zpečetil výhru domácích. Hosté si k jejich smůle nevytvořil žádnou šanci, která by ohrozila bránu Poussina.
90+5'
90+5'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Z brejkové situace se podařilo domácímu celku vstřelit gól, když TOMA BASIC svou střelou propálil gólmana Pierreho Patrona a posílá svůj tým do dvougólového vedení.
90+3'
Centr Laurenta Koscielnyho poslal do obrovské příležitosti Josha Maju, který se ovšem nacházel v ofsajdovém postavení.
90+2'
Jeden z hráčů hostujícího celku upadl v pokutovém území, sudí Letexier ale jasně dává najevo, že tohle pískat nebude.
90+1'
Alois Confais se provinil nedovoleným zákrokem, rozehrávat budou domácí fotbalisté.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
89'
Jeden z hráčů hostujícího celku se ocitl na trávníku, rozhodčí pozastavuje hru.
88'
Hostující fotbalisté nejsou schopni dostat se přes organizovanou obranu soupeře.
87'
Velice nepovedný centr z pravé strany hřiště končí v zámezí, následuje odkop od brány Patrona.
86'
I tentokrát pomezního zvednutý praporek zabránil v pokračování gólové šance domácích fotbalistů.
85'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Adli, přichází Otavio.
84'
Kapitán týmu Bordeauxu vychází z hlavičkového souboje vítězně, míč tedy v držení domácího celku.
83'
Střídání v týmu Le Mans FC: ze hřiště odchází Diarra, přichází Vincent.
82'
Rohový kop odhlavičkoval do bezpečí obránce, stojící na přední tyči.
81'
Domácí fotbalisté budou kopat rohový kop.
80'
Jeden z hráčů domácího celku se ocitl ležet na trávníků, rozhodčí signalizuje výhodu, domácí mohou nadále pokračovat v postupu vpřed.
78'
Zvednutý praporek pomezního vystavil stopku akci domácího celku po levé straně hřiště.
77'
Lemonnier skvělým obranným zákrokem zastavil rozvíjející se akci domácího celku po pravé straně hřiště.
76'
Dlouhý výkop hostujícího gólmana nenašel adresáta, který by dokázal zpracovat míč.
75'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází De Preville, přichází Maja.
74'
Střídání v týmu Le Mans FC: ze hřiště odchází Maziz, přichází Crehin.
73'
Hosté po delší době získali míč a snaží se vytvořit si šanci, která by mohla ohrozit bránu Poussina.
72'
Po faulu jednoho z hostujících obránců budou mít domácí jedinečnou příležitost v podobě standartní situace.
71'
Po hlavičce Lemonniera následuje rohový kop domácího Bordeauxu.
70'
Laurent Koscielny svým skvělým obranným zákroem obral soupeře o míč a pomáhá rozvinout další útočnou akci domácích.
69'
Útočným faulem se provnili Briand, rozehrávat tedy budou fotbalisté hostujícího celku.
68'
Střídání v týmu Le Mans FC: ze hřiště odchází Manzala, přichází Kante.
66'
Fotbalisté Bordeauxu moc soupeři míč nepůjčují a kontrolují dění na hřišti.
65'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Sabaly, přichází Kwateng.
64'
Nyní již opět domácí získali míč a kombinují na své vlastní polovině hřiště.
63'
Centrovaný míč snadno odvrácí obrana domácího celku, u míče ovšem stále hosté.
79'
Domácí se prokombinovali k bráně soupeře, akce ovšem skončila u Joshe Maji.
61'
Žlutou kartu dostává Sabaly (Girondins Bordeaux FC).
60'
Teď domácí fotbalisté předvádí sérii krátkých přihrávek, kterými se snaží unavit obranný blok soupeře.
58'
Fotbalisté Le Mans se snaží o klidnou rozehrávku, která by jim mohla vytvořit si gólovou příležitost.
57'
Gólman Patron tasí pohodlný zákrok, když chytil míč do svých rukavic.
56'
Jimmy Briand byl faulován, rozehrávat standartku budou fotbalisté Bordeauxu.
55'
Alexandre Vardin si v osobním souboji počínal nedovoleně, rozehrávat budou domácí fotbalisté.
54'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku jasné gólové příležitosti domácího celku.
53'
JIMMY BRIAND se z pokutového kopu nemýlil a svou střelou, téměř doprostřed brány, překonává gólmana soupeře a posílá svůj tým do vedení.
51'
Žlutou kartu dostává Confais (Le Mans FC).
50'
Domácí fotbalisté po faulu na Jimmyho Brianda budou kopat pokutový kop.
48'
Thouameni se střetl s Fofanou, výsledkem je rozehrávka pro hostující celek.
47'
Domácí kombinují na své vlastní polovině hřiště a snaží se dostat skrz obranu soupeře.
46'
V prvním poločase bylo lepším celkem domácí Bordeaux, které si ovšem nedokázalo vypracovat šanci, která by ohrozila gólmana Pierreho Patrona. Hostující celek i přes velké množství exekucí rohových kopů (6) si také nedokázal vypracovat šanci, která by dokázala strhnout vedení na jejich stranu.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Moussiti Oko Bevic (Le Mans FC).
45+1'
Nepřesný centr z pravé strany hřiště končí v rukavicích Patrona.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Laurent Koscielny si v souboji počínal tvrdě, ale dle sudího Letexiera v souladu s pravidly.
43'
Yacine Adli již nestihl míč na hrací ploše, vhazovat bude tedy Le Mans.
42'
Dlouhý výkop Patrona nenašel svého adresáta, u míče tedy opět domácí stoperská dvojice.
41'
Nepřesná průniková přihrávka jednoho z domácích hráčů končí pouze v rukavicích gólmana soupeře.
39'
Hosté velice aktivně napadají rozehrávku domácí stoperské dvojice, která ovšem zatím chybu nevytvořila.
38'
I tento rohový kop byl špatně kopnutý, u míče již teda domácí Bordeuaxu.
37'
Hosté se chystají k rozehrávce svého 4. rohového kopu v utkání.
35'
Do rozehrávky se zapojuje i Gaetan Poussin a snaží se překvapit hostující celek.
34'
Hostující gólman ve vápně svým zákrokem trefil jednoho z domácích hráčů, rozhodčí to ovšem za nedovolený zákrok nepovažuje, hra tedy pokračuje dále.
33'
Tentokrát byl faulován Alois Confais, rozehrávat budou hosté.
32'
Zvednutý praporek sudího zastavil rozvíjející se akci domácího celku.
31'
Alois Confais se dopustil faulu na půli hřiště, rozehrávat tedy budou domácí fotbalisté.
30'
Hráči domácího celku se po dlouhém obléhání hostující brány nedokázali dostat k zakončení, míč tedy již v držení Le Mans.
29'
Standartní situace rozehraná nakrátko nijak neohrozila bránu Patrona.
27'
Aurelian Tchouameni nasadil svému soupeři ukázkové jesle, z akce ale nakonec nevzniklo nic.
26'
Harisson Manzala vypálil na hranici vápna, jeho střelu ovšem hravě chytá Gaetan Poussin do svých rukavic.
25'
Domácí obrana si s přehledem poradila s tímto rohovým kopem.
24'
Hosté budou kopat rohový kop, tentokrát z pravé strany hřiště.
23'
Youssef Maziz vyslal povedenou střelu, se kterou měl gólman Poussin jisté problémy, míč v držení domácího celku.
22'
Míč z rohového kopu se nesl přímo ke gólmanovi, který jej pohodlně lapil do svých rukavic.
21'
Standartní situaci odvrátila obrana soupeře, následuje ovšem rohový kop.
20'
Domácí celek bude rozehrávat standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
19'
Hra opět může pokračovat.
17'
Jeden z hráčů domácího celku se ocitl na trávníku, hra je tedy přerušena.
16'
Benito se dostal do souboje s Fofanou, sudí ovšem signalizuje rozehrávku pro hostující celek.
15'
Střela Aloise Confaise letěla pouze do míst, kde vyčkával pozorný gólman domácího celku.
14'
Kapitán Lemonniery převedl skvělý obranný zákrok, když si poradil s nabíhajícím Adlim.
13'
Jeden z hostujících hráčů si počínal nedovoleně, rozehrávat tedy budou domácí.
12'
Patron vytasil bravurní zákrok, když zlikvidoval střelu z beprostřední blízkosti jednoho z hráčů Bordeaxu.
11'
Hlavička Youssefa Maziz minula bránu soupeře, následuje odkop Poussina.
10'
Rohový kop se bude opakovat, míč si staví Lemonnier.
8'
Harisson Manzala si počínal zkušeně a získal další rohový kop pro hostující celek.
7'
Pablo svým skvělým obranným zákrokem vybojoval míč ve prospěch svého týmu.
6'
Jimmy Briand si nepočínal ve vápně soupeře zrovna střelecky, jeho slabý pokus chytá jistým zákrokem Patron.
5'
Domácí se pomocí rychlých nahrávek snaží proniknout skrz pozornou obranu soupeře, zatím bez většího úspěchu.
4'
Rohový kop z levé strany hřiště odklidila pozorná obrana do bezpečí.
3'
Hosté se ujmou exekuce prvního rohové kopu v utkání.
2'
Hostující celek kombinuje na své vlastní polovině hřiště a snaží se vymyslet první šanci, která by mohla ohrozit bránu Poussina.
1'

Girondins Bordeaux FC: Poussin – Sabaly, Ait Bennasser, Pablo, Basic, Koscielny(C), Tchouameni, Benito, Adli, De Preville, Briand
Náhradníci: Costil – Cafu, Jovanovic, Kwateng, Maja, Otavio, Poundje

Le Mans FC: Patron – Duponchelle, Dasquet, Lemonnier(C), Vardin, Confais, Maziz, Fofana, Manzala, Moussiti Oko, Diarra

13.12.08 Le Mans 1:3 Bordeaux
Velkým favoritem tohoto zápasu bude Bordeaux, které se v současné době nachází na průběžné třinácté pozici tabulky, což je tak trochu za očekáváním. Girondins má na svém kontě šestadvacet bodů, nicméně ztráta na pohárové pozice je pouze pětibodová. Bordeaux z posledních pěti ligových duelů vyhrál pouze v jediném případě, navíc na jakýkoliv bodový zisk čeká už tři zápasy v řadě. Na opačné straně se nachází druholigové Le Mans, který se pro změnu nachází na patnácté pozici. Le Mans má na svém kontě přesně dvacet bodů, avšak od sestupového pásma ho dělí pouze tři body. Le Mans se v posledních duelech dokázalo dostat ze sestupových pozic, vyhrálo totiž dva zápasy v řadě.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Francouzský pohár má na programu zápasy v rámci 1/32 finále, my budeme společně sledovat souboj mezi Girondins Bordeaux FC a Le Mans FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:55.