Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Limonest : Dijon - 28. ledna 2020   18:30

1:2
(0:0)
Dijon
Dijon
56' Cadiz   • 120' Mavididi
Limonest
Levionnois – Garcin, Tanard (91. Michelini), Kayombo, Leurent (C), Lardiere, Canales, Bouzit, Simon (82. Merabai), Rouviere (78. Dutreive), Prault (112. Meneceur)
Ndiaye, Dutreive, Michelini, Merabai, Meneceur, Girin, Ostrowski
Abed – Viala, Luzi
Groupama OL Academy Décines-Charpieu, Décines-Charpieu
Dijon
Rúnarsson – Ngouyamsa, Coulibaly, Lautoa, Mendyl – Marie (97. Ndong), Balmont (C) (56. Mavididi), Amalfatino – Soumare, Cadiz, Sammaritano (68. Baldé)
Hatfout, Chafik, Aguerd, Ngonda, Ndong, Mavididi, Baldé

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který došel až do prodloužení. V něm bylo k vidění několik střel a nakonec se duel rozhodl z poslední akce v tomto utkání. Trefil se Mavididi a rozhodl o postupu Dijonu.
120'
Dijon právě vstřelil branku!
Tak zmýlená neplatí, protože z poslední akce v prodloužení dávají hosté vítěznou branku a postupují do další fáze. Prosadil se STEPHY MAVIDIDI. Po brance rozhodčí duel hned ukončil.
118'
Akce hostů skončila další nepřesnou střelou a víc se toho už zřejmě nestane.
116'
Po rohovém kopu míč sebral hostující brankář, který okamžitě rozehrál.
114'
Je to velká bitva o každý kousek hřiště, ani jeden celek už nechce udělat chybu a vypadá to, že o postupujícím rozhodnou penalty.
112'
Střídání v týmu FC Limonest: ze hřiště odchází Prault, přichází Meneceur.
110'
Po rohu se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale to nebylo přesné a míč skončil v zámezí.
109'
Rohový kop pro Dijon.
108'
Hosté se tlačí dopředu, evidentně chtějí rozhodnout, ale zatím se jim to nedaří.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
104'
Po centru si pro míč došel Levionnois, který tak pomohl svým zadákům.
102'
Jenže domácí dnes opravdu výborně brání, což prokázali i tentokrát, kdy lehce získali míč a vydali se dopředu.
101'
Už se opět hraje. Hosté drží míč a snaží se něco vymyslet...
99'
Po tvrdém zákroku je ošetřován jeden z hostujících hráčů, takže se chvíli hrát určitě nebude.
97'
Na druhé straně to vzal na sebe Prault, ale jeho přízemní střela byla hodně propagační.
95'
Hostující hráč se dral dopředu, ale byl zdvojen a nakonec skončil i s míčem v zámezí.
93'
Prodloužení začalo několika fauly, je tedy zřejmé, že to bude ještě velká bitva. Máme se na co těšit.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Po centru se dostal k hlavičce jeden z hostujících hráčů a míč orazítkoval břevno!
90+3'
Hraje se na polovině domácího celku, ale daleko od branky, kterou střeží Levionnois.
90+1'
Rozhodčí přidal pět minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
87'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a snaží se něco vymyslet.
86'
85'
Hosté se stále snaží rozhodnout tento duel, tlačí se dopředu, ale nemohou se dostat do zakončení.
83'
Žlutou kartu dostává Dutreive (FC Limonest).
82'
Střídání v týmu FC Limonest: ze hřiště odchází Simon, přichází Merabai.
80'
Baldé se dral dopředu, dostal se do vápna, ale tam si podle rozhodčího pomohl faulem.
78'
Střídání v týmu FC Limonest: ze hřiště odchází Rouviere, přichází Dutreive.
76'
Nyní to Dijon zkusil dlouhým nákopem, ale ani ten se neujal. Domácí dnes brání velmi dobře a soupeře k ničemu nepouští.
74'
Ani tentokrát to hostům nevyšlo a od své branky bude rozehrávat Levionnois, který nikam nepospíchá.
72'
Hosté jsou v této fázi zápasu lepším týmem, stále se tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají.
70'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Sammaritano, přichází Baldé.
68'
Z dálky napřáhl Nathan Tanard a byla to parádní rána, po které míč orazítkoval břevno!
66'
Z rohu ale nic nebylo a pokračujeme tedy za nerozhodného stavu.
65'
64'
Soumare si na hranici velkého vápna hezky zasekl míč, vystřelil, ale nemířil přesně a Levionnois tak zasahovat nemusel.
62'
Je před námi zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to 1:1, tak to bude ještě hodně zajímavé. V případě remízy přijde na řadu prodloužení.
60'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Balmont, přichází Mavididi.
59'
Žlutou kartu dostává Coulibaly (Dijon FCO).
58'
Žlutou kartu dostává Mendyl (Dijon FCO).
56'
A je vyrovnáno! Po závaru míč nakonec za brankáře doslova dotlačil JHONDER CADIZ, který tak srovnává a začínáme od začátku!
55'
Žlutou kartu dostává Rouviere (FC Limonest).
53'
Domácí jsou na koni a znovu se tlačí dopředu.
51'
Limonest právě vstřelil branku!
A pozor, protože outsider tohoto utkání jde do vedení 1:0! Po rychlé akci přišla přihrávka před branku a AZIZ BOUZIT uklidil míč za brankáře!
49'
Zatím se hraje hlavně uprostřed hrací plochy, bez šancí.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30 hodin.
První poločas je za námi. A nutno dodat, že nám toho opravdu moc nenabídl. Viděli jsme jednu střelu, jednu šanci, ale hostujícího hráče vychytal domácí brankář a tak je stav 0:0. Bude to ještě hodně zajímavé.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Nyní to hosté skvěle vykombinovali, Simon se dostával do šance, ale nakonec mu k zakončení chyběl krok.
42'
Ale ve vápně Dijonu dominoval Coulibaly, který míč uklidil do bezpečí a nepustil tak domácího borce do zakončení.
41'
Rohový kop pro domácí.
40'
A další povedená přihrávka na domácího útočníka, ale toho tentokrát zradilo zpracování.
38'
Za dlouhou přihrávkou se hnal domácí hráč, ale Rúnarsson vše skvěle přečetl, vyběhl a celou akci zastavil.
36'
Po rychlé akci a následném zakončení měl plné ruce práce domácí brankář, ale poradil si s nepříjemnou střelou a míč vyrazil!
34'
Domácí nyní skvěle napadali hostující rozehrávku, ale hráči Dijonu to nakonec zvládli a povedenou kombinací udrželi míč.
32'
Zatím je stále k vidění hlavně hodně nepřesností. Sledujeme bojovný zápas bez šancí.
30'
Po neodpískaném faulu se na trávníku pořádně přiostřilo a k vidění nyní bylo hodně tvrdých zákroků. Rozhodčí musel hráče uklidňovat.
28'
Ale ani domácí ze svého prvního rohu v tomto utkání nic nevymyslel a pokračujeme tedy za nerozhodného stavu.
27'
Rohový kop pro domácí celek.
26'
Stále je to od vápna k vápnu, bez šancí, takže nějaká ofenzivní show to tedy rozhodně není.
23'
Domácí hráč nyní obešel tři protivníky, ale pak zbytečně pokazil přihrávku a celou akci tím ukončil. Velká škoda pro Limonest, to vypadalo hodně nadějně.
21'
Ani tentokrát z toho nic nebylo, protože hosty zastavil útočný faul a na tahu je tak Limonest.
19'
Nyní se jeden z hostujících hráčů dostal k hlavičce, ale ta neměla gólové parametry.
17'
Vše podstatné se stále odehrává hlavně uprostřed hrací plochy. Ani jednomu celku se zatím směrem dopředu příliš nedaří a stále čekáme na první střelu na branku.
15'
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten se vůbec nepovedl a hrát budou domácí.
13'
Po hodně zajímavé přihrávce před branku se do zakončení tlačila trojice hráči Dijonu, ale ani jeden na míč nakonec nedosáhl a ten skončil v zámezí.
11'
Ale nutno dodat, že domácí zatím skvěle brání a soupeře nepouští do zakončení.
9'
Hostující Dijon začíná na trávníku stále více dominovat. Nyní se hraje už pouze na polovině Limonestu.
7'
Ale z úvodního rohu v tomto utkání nic nebylo. Míč skončil v zámezí a od své branky bude rozehrávat Levionnois.
6'
5'
Na druhé straně se ve vápně objevil Sammaritano, ale jeden z obránců ho zastavil povedeným skluzem.
3'
Domácí outsider začal hodně aktivně a zatím je lepším týmem. Nyní se Simon dostal do vápna, ale zakončit nedokázal.
1'
O první útočné snažení se postarali domácí, kteří to zkusili po levé straně, ale bez úspěchu.
1'

FC Limonest: Levionnois – Garcin, Tanard, Kayombo, Leurent (C), Lardiere, Canales, Bouzit, Simon, Rouviere, Prault
Náhradníci: Ndiaye, Dutreive, Michelini, Merabai, Meneceur, Girin, Ostrowski

Dijon FCO: Rúnarsson – Ngouyamsa, Coulibaly, Lautoa, Mendyl – Marie, Balmont (C), Amalfatino – Soumare, Cadiz, Sammaritano
Náhradníci: Hatfout, Chafik, Aguerd, Ngonda, Ndong, Mavididi, Baldé

Rozhodčí: Abed – Viala, Luzi.
Pohárové utkání FC Limonest – Dijon FCO začne v 18:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
Dijon FCO hraje nejvyšší francouzskou soutěž, tedy Ligue 1. Hostující celek zatím v poháru odehrál dva zápasy. Nejdříve porazil 2:1 celek Valenciennes a naposledy hrál proti Nimes a byla to jasná záležitost, protože Dijon vyhrál vysoko 5:0. Uvidíme, jak si hosté povedou dnes.
FC Limonest je tým z nižší soutěže, který dnes čeká velký zápas. Domácí celek v poháru vyřadil čtyři soupeře. Nejdříve porazil 4:0 Annecy-le-Vieux, poté v prodloužení Villefranche, následně na penalty Le Puy a naposledy hrál proti týmu Prix les Mezieres, který porazil těsně 1:0. Dnes čeká ale na domácí hráče o hodně těžší oříšek.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu osmifinále a my budeme sledovat duel FC Limonest – Dijon FCO. Jasným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.