Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Rumunsko : Angers - 19. ledna 2020   17:15

Rumunsko
Rumunsko
13' Sidibé
1:4
(1:3)
Angers
Angers
4' Aliou   • 18' Melali   • 23' Melali   • 81' Bahoken
Rumunsko
Monteiro – Ouadah, Burel (C), Fourneuf (38. N´Chobi), Sanson, Bassin – Benzia, Rogie (60. Sainte-Luce), Diarra, Barthélémy (75. Fataki) – Sidibé.
Biziki – Gabé, N´Chobi, Sainte-Luce, Drais, Sahloune, Fataki.
Millot – Drouet, Luzi
Stade Robert Diochon
Angers
Petković – Capelle, Thomas, Pavlović, Manceau, Santamaria, Mangani (C), Fulgini, El Melali (65. Thioub), Bobichon, Alioui (77. Bahoken).
Butelel – Traoré, Bamba, Pelelnard, Ninga, Thioub, Bahoken.

Velká snaha a bojovnost FC Rouen nestačila a Angers SCO postupuje do dalšího kola francouzského poháru pohodlnou výhrou 1:4. Mějte hezký zbytek dne.
90+2'
90+1'
Přímý kop pro fotbalisty z FC Rouen ve středu hřiště.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Hráči Rouenu se dostali pouze k půlící čáře.
88'
Hostující hráči s míčem klidně kombinují ve středu hřiště.
86'
Na druhé straně se musí ocenit vysoká herní kvalita hráčů a celého týmu Angers SCO.
84'
Sidibé byl zastaven nedovoleně před pokutovým územím.
83'
Až příliš nemilosrdně zní výsledek pro domácí tým.
81'
Angers právě vstřelilo branku!
Fulgini po pravé straně hřiště zatáhl míč, ještě lépe nalezl v pokutovém území STEPHANE BAHOKEN– 1:4!
78'
Sidibé na hranici sebeobětování vybojoval další roh pro FC Rouen.
77'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Stephane Bahoken.
77'
Útok Rouenu byl zakončen velmi nevydařenou střelou mimo branku Angers.
75'
Střídání v týmu FC Rouen: ze hřiště odchází Nicolas Barthélémy, přichází Archi Fataki.
73'
Žlutou kartu dostává Valentin Sanson (FC Rouen).
72'
Sanson sestřelil pronikajícího hráče přímo před zraky sudího.
71'
Emoce opět ovládají hřiště.
69'
Kdyby býval Fulgini lépe zareagoval mohlo to být pro Angers daleko zajímavější.
67'
Rouen je v neustále snaze něco s výsledkem udělat- snaha tohoto celku proti kvalitnějšímu soupeři je obdivuhodná.
65'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Farid El Melali, přichází Sada Thioub.
65'
Monteiro rychlým výhozem posílá míč na své spoluhráče.
64'
Rohový kop pro Angers SCO.
63'
Obrovitý Sidibé vybojoval pro FC Rouen rohový kop což je s velkým povděkem kvitováno u horkokrevného obecenstva.
62'
Hostující Santamaria dostal v souboji pořádně naloženo.
60'
Střídání v týmu FC Rouen: ze hřiště odchází Anthony Rogie, přichází Kevin Sainte-Luce.
59'
Centr zprava končí nedůraznou hlavičkou, navíc do míst, kde byl připraven brankář Petković.
57'
Chorály zní stadionem zatímco hra se odvíjí převážně v oblasti kolem středového kruhu.
57'
Žlutou kartu dostává Mustapha Benzia (FC Rouen).
56'
Po odvrácení rohu se hra pomalu stěhuje na polovinu Angers.
55'
Po zásahu brankáře Monteira to bude rohový kop pro Angers SCO:
54'
Útočný faul v hlavičkovém souboji ukončuje útočnou snahu Rouenu o korekci výsledku.
53'
Publikum velmi bouřlivě kvituje snahu domácího týmu.
53'
Tlak Renu poblíž pokutového území je přerušen faulem na Oudaha.
52'
Centr Rogieho nenalezl v pokutovém území Sidibého, jelikož byl odvrácen na rohový kop.
52'
Přímý kopu pro FC Rouen ze slibné vzdálenosti.
51'
El Melaliho technická střela z přímého kopu nakonec neskončila mezi třemi tyčemi.
50'
A i druhý trenér dnes dostal od sudího žlutou kartu.
49'
Fulgini byl faulován kapitánem Rouenu Burelem
48'
U postranní čáry si nedovoleně v souboji počínal N´Chobi.
47'
Mangani rozehraje přímý kop Angers SCO ze středu hřiště.
46'
Angers SCO vede zaslouženě po prvním poločasu proti bojovnému celku FC Rouen 3:1! Dva parádní góly střelil El Melali a Aliou, za domácí korigoval stav pohotovou střelou Sidibé. Druhý poločas začne cca v 18:17 hodin.
45+2'
45+1'
Rouen se snaží dohrát první poločas na útočné polovině.
45'
45'
Parádní ránu N´Chobiho k tyči fantasticky vyrazil brankář Angers Petković!
44'
Žlutou kartu obdržel trenér hostujícího týmu.
43'
Jeden z hráčů Angers leží na trávníku a je ošetřován přímo na hrací ploše.
42'
Hra se po divokém úvodu velmi zklidnila.
40'
N´Chobi sice prohrál osobní souboj, ale je to aspoň pro Rouen rohový kop.
38'
Střídání v týmu FC Rouen: ze hřiště odchází Vincent Fourneuf, přichází Yapo N´Chobi.
36'
V defenzívě svého týmu Angers výborně zapracoval Santamaria.
35'
Angers má utkání zřetelně pod kontrolou, Rouen se snaží stále o brejky.
33'
Sidibé u postranní čáry fauloval.
32'
Rohový kop pro celek Angers SCO.
31'
Obrovská šance Angers ztroskotala na tento moment skvělého bran káře Monteira, který domácí zachránil od čtvrté inkasované branky!
30'
Další míč za domácí obranu, u kterého byl jako první vyběhnuvší Monteiro.
28'
Zablokována rána z 35 metrů obětavou dvojicí bránících hráčů Rouen.
27'
Vysoký centr nadělal daleko větší potíže brankáři Petkovićovi než by se na první pohled zdálo.
26'
Průnik Manganiho podél levé postranní čáry byl zastaven.
25'
Hráč Rouenu si na útočné polovině hřiště počínal nedovoleně.
23'
Brankář Monteiro netakticky vyběhl Alioui přiťukl míč spoluhráči FARIDU EL MELALIMU a jeho lob skončil přesně v prázdné brance soupeře – 1:3!
22'
Sledujeme, zatím rychlý zápas s velkým množstvím branek.
20'
Domácí celek nadšeně bojuje, ale vyšší kvalita je jednoznačně na straně hostujících fotbalistů.
18'
Centr zprava byl sklepnut mimo pokutové území přesně k nohám FARIDA EL MELALIHO, který povedenou střelou z voleje posílá Angers zpět do vedení – 1:2!
16'
Přímý kop Pavloviće končí mimo tři tyče branky Rouen.
15'
Přímý kop pro Angers SCO:
13'
Rouen právě vstřelilo branku!
Centr Rogieho obrana hostí velmi chabě odvrátila a z voleje napálil míč pohotový ADAMA SIDIBÉ a zatloukl ho doslova do sítě – 1:1!
12'
Barthélémy předvedl perfektní kličku a posléze musel být nedobrovolně skolem k zemi protihráčem.
12'
Hra se nyní odehrává převážně kolem středového kruhu.
10'
Vedoucí branka uklidnila favorizované fotbalisty Angers SCO:
8'
Další centr ze vzduchu sbírá jistě brankář Petković.
7'
Opět se hraje na útočné polovině FC Rouen.
6'
Domácí celek před fantastickým publikem zatím velmi nadšeně bojuje o každý míč.
5'
Obránce Capelle se provinil faulem u postranní čáry.
5'
Centrovaný míč z přímého kopu sbírá brankář Petković.
4'
Autorem branky je RACHID ALIOU, když se prosadil umístěnou přízemní střelou – 0:1!
4'
Žlutou kartu dostává Pavlović (Angers SCO).
3'
Dobrou práci odvedl Benzia.
2'
Každý dotek domácího hráče s míčem za polovinou hřiště je podpořen řevem domácích fandů.
1'
FC Rouen bude hrát v červených dresech, Angers SCO v bíločerných dresech.

FC Rouen: Monteiro – Ouadah, Burel (C), Fourneuf, Sanson, Bassin – Benzia, Rogie, Diarra, Barthélémy – Sidibé.
Náhradníci: Biziki – Gabé, N´Chobi, Sainte-Luce, Drais, Sahloune, Fataki.

Angers SCO: Petković – Capelle, Thomas, Pavlović, Manceau, Santamaria, Mangani (C), Fulgini, El Melali, Bobichon, Alioui.
V předchozím kole FC Rouen porazilo nečekaně vysoko 3:0 FC Méty.

Angers SCO uspěl proti soupeři z Dieppe na jeho hřišti v poměru 1:3.
Ve francouzském poháru se utká FC Rouen proti favorizovanému Angers SCO z nejvyšší francouzské soutěže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:15.