International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Tottenham - 21. července 2019   13:35

Juventus
Juventus
56' Higuaín  • 60' Ronaldo
2:3
(0:1)
Tottenham
Tottenham
30' Lamela   • 65' Moura   • 90+3' Kane
Juventus
Buffon (46. Szczesny) – Cancelo, Bonucci (C) (63. de Ligt), Rugani (46. Demiral), De Sciglio – Can (46. Rabiot), Pjanić (76. Muratore), Matuidi (76. Kastanos) – Bernardeschi, Mandžukić (46. Higuaín), Ronaldo (63. Pereira).
National Stadium, Singapur (SIN)
50176 diváků
Tottenham
Gazzaniga – Walker-Peters (71. Marsh), Alderweireld (C) (46. Foyth), Tanganga (46. Vertonghen), Georgiou (71. White) – Skipp (90+2 Bowden), Winks (63. Roles) – Lamela (63. Ndombèlé), Alli (46. Sissoko), Son (46. Moura) – Parrott (46. Kane – C).

Juventus po přestávce předvedl rychlý obrat, když na úvodní gól Erika Lamely odpověděli během rozmezí čtyř minut Gonzalo Higuaín a Cristiano Ronaldo. Tottenham ovšem nesložil zbraně, ba naopak. Lucas Moura nejprve vyrovnal a v nastavení předvedl skvělé napadání, kterého využil Harry Kane a prosadil se střelou ze středového kruhu. Konečný výsledek střetnutí zní. Juventus FC 2 Tottenham Hotspur 3.
90+4'
90+3'
Tottenham právě vstřelil branku!
Wojciech Szczesny byl v samotném závěru zápasu nachytán na švestkách, když ho parádní střelou ze středového kruhu překonal HARRY KANE! Nyní je to 3:2! Asistence: Lucas Moura.
90+2'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Oliver Skipp, přichází Jamie Bowden.
90'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.
88'
Paulo Gazzaniga musel rychle vyběhnout za šestnáctku, aby kolmou přihrávku Juve odkopl.
87'
Tottenham rozjel krásnou kombinační akci, střela z hranice šestnáctky ale byla Juventusem zablokována.
86'
Simone Muratore před pár okamžiky přišel na hřiště a nyní se uvedl nepřesnou střelou zpoza šestnáctky.
84'
Wojciech Szczesny byl po malé domů nepříjemně napadán, situaci ale vyřešil přesnou rozehrávkou.
83'
Na opačné straně hřiště mohl přinést rozhodnutí Gonzalo Higuaín, jenže jeho přízemní střela z pravé strany šestnáctky těsně minula vzdálenější levou tyč! V hledišti to jen hlasitě zahučelo.
82'
Harry Kane si z pravé strany šestnáctky krásně navedl míč na levačku a přízemní střelou těsně minul vzdálenější levou tyč brány Juventusu!
81'
Harry Kane byl zřejmě hráčem, který se snažil uprostřed šestnáctky dostat k hlavičce, ale neuspěl.
80'
Za pár okamžiků se rozeběhne posledních deset minut zápasu a zatím to vypadá po 90 minutách na remízu.
76'
Oba týmy dostaly čas na oddech a občerstvení u střídaček. Pauza trvala tři minuty. Opět se hraje.
76'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Grigoris Kastanos.
76'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Simone Muratore.
71'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Anthony Georgiou, přichází Harvey White.
71'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Kyle Walker-Peters, přichází George Marsh.
68'
Blaise Matuidi krásně vypálil zpoza šestnáctky a brankář Paulo Gazzaniga jeho ostrou ránu vyrazil mimo bránu.
67'
Juventus mohl přispěchat s brzkou odpovědí, jenže přízemní střela z pravé strany vápna byla zablokována.
65'
LUCAS MOURA si naběhl uprostřed šestnáctky na nádhernou diagonální přihrávku od Tanguye Ndombèlého a ve skluzu zamířil k levé tyči! Stav je znovu vyrovnán. Asistence: Tanguy Ndombèlé.
63'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Winks, přichází Jack Roles.
63'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Erik Lamela, přichází Tanguy Ndombèlé.
63'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Matthijs de Ligt.
63'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Matheus Pereira da Silva.
60'
Juventus právě vstřelil branku!
CRISTIANO RONALDO si naběhl na přední tyči na zpětnou přihrávku Mattiy De Sciglia z levé strany šestnáctky a poté přízemní střelou zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Juventus otočil skóre během 4 minut! Asistence: Mattia De Sciglio.
58'
Harry Kane si naběhl před bránu na krásný centr z levé strany šestnáctky a hlavou ji těsně minul!
56'
GONZALO HIGUAÍN si nádherně narazil míč s Federicem Bernardeschim a přízemní střelou z hranice šestnáctky zamířil k pravé tyči! Skóre je vyrovnané. Asistence: Federico Bernardeschi.
54'
Lucar Moura nádherně vypálil ze střední vzdálenosti a jeho střela těsně minula pravou tyč! Tottenham málem vedl nad Juve o 2 góly.
53'
Gonzalo Higuaín vypálil zpoza šestnáctky a jeho přízemní střela zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Paulo Gazzaniga. Snadný zákrok.
49'
Cristiano Ronaldo se snažil prosadit na levé straně šestnáctky, zpětná přihrávka před bránu mu ale nevyšla. Spurs jsou po přestávce pod velkým tlakem.
47'
Juventus vybojoval na levém křídle standardní situaci, následný centr ale hráči Tottenhamu snadno odvrátili.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min, přichází Lucas Moura.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Toby Alderweireld, přichází Juan Foyth.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Moussa Sissoko.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Japhet Tanganga, přichází Jan Vertonghen.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Troy Parrott, přichází Harry Kane.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Daniele Rugani, přichází Merih Demiral.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Gonzalo Higuaín.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Emre Can, přichází Adrien Rabiot.
46'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gianluigi Buffon, přichází Wojciech Szczesny.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:39.
Hlavní rozhodčí Ahmad A'Qashah právě ukončil první poločas, během kterého byl Tottenham herně lepší a zaslouženě se ujal vedení, když se po necelé půlhodině hry prosadil z dorážky Erik Lamela. Juventus dělal v obraně velké chyby a na jednu z nich doplatil. Skóre po poločase. Juventus FC 0 Tottenham Hotspur 1.
45+3'
45+2'
Cristiano Ronaldo předvedl na levém křídle hodně dlouhý centr, který zamířil do zámezí. Odkop od brány.
45+1'
Juventus si v závěru prvního poločasu vytvořil velký tlak, Tottenham ale zatím brání naprosto bezchybně.
45'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty.
44'
Troy Parrott měl nohu hodně vysoko a nepříjemně nakopl do hlavy Joãa Cancela. Ostrý faul a žlutá karta.
43'
V šestnáctce Juventusu došlo k menšímu závaru, fotbalisté italského týmu ale dokázali míč odkopnout.
Harry Winks měl na levém křídle hodně volného prostoru, přesto si na centr do šestnáctky netroufl.
41'
Zatím jsme byli svědky pouze jednoho gólu, který vstřelil po necelé půlhodině hry zápasu Erik Lamela.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát něco málo přes pět minut a Tottenham vede nad Juventusem.
39'
Cristiano Ronaldo si na přední tyči naskakoval na pěkný centr z levé strany hřiště, míč ho ale těsně přelétl.
38'
Federico Bernardeschi odkopl míč do bezpečí a ihned poté do něj ostře zajel jeden z hráčů Tottenhamu.
37'
Obrana Juventusu opět otálela s odkopem míče a Tottenham se dostal v blízkosti šestnáctky k prudké přízemní střele, která byla hráči Juve zablokována.
35'
Mario Mandžukić se pokusil vyrovnat hlavičkou ze středu šestnáctky, Paulo Gazzaniga byl ale připraven.
34'
Song Hung-min si na levé straně šestnáctky naběhl na skvělý kolmý pas a jeden z jeho spoluhráčů poté skóroval do prázdné brány, jenže byl máván ofsajd.
32'
Rozhodčí přerušil hru, aby se hráči obou týmů mohli doběhnout občerstvit ke svým střídačkám. Skóre 0:1.
30'
Gianluigi Buffon sice fantasticky zakročil proti přízemní střele Troye Parrotta z pravé strany šestnáctky, jenže z dorážky ho poté překonal dobíhající ERIK LAMELA! Spurs vedou 1:0!
29'
Alli Dele hledal u levé tyče krátkou kolmou přihrávkou Son Hung-mina, kterému míč bohužel mířil na paty.
27'
Cristiano Ronaldo napřáhl z hranice šestnáctky k prudké přízemní střele, která minula levou tyč brány.
25'
Mattia De Sciglio si špatně zpracoval míč na levé straně obranné poloviny a daroval Tottenhamu vhazování.
24'
Juventus dělá v obraně netradičně obrovské chyby a Tottenham se málem dostal ke střele na vápně.
22'
Juventus si pořádně zahrával s nebezpečím, Gianluigi Buffon ale stačil míč po malé domů rychle odkopnout.
21'
Tottenham se usadil na útočné polovině a pečlivě kombinuje, zatímco obrana Juventusu se zcelila.
20'
Juventus rozehrál rohový kop a na vzdálenější levou tyč poslal ze hry pěkný centr, jenže Mario Mandžukić ani Cristiano Ronaldo ho tečovat těsně nedokázali.
19'
Pro oba týmy je to první přípravné utkání a zejména na straně Juventusu je to znát. Spurs jsou lepší.
18'
Jakmile se Juventus vydává směrem vpřed, fanoušci na National Stadium okamžitě ožívají. Jako v úle.
17'
Tottenham pokračuje ve velice solidním výkonu a dostává Juventus pod tlak, chybí ovšem zakončení.
15'
Dele Alli šikoval s míčem na levé straně šestnáctky, nakonec si ale na střelu netroufl a nepřesně přihrál.
14'
Anthony Georgiou se dostal k míči po odvráceném centru ze standardní situace a ze střední vzdálenosti pohotově vypálil, jeho střela ale skončila vysoko nad.
13'
Kyle Walker-Peters předvedl pěkný sprint podél pravé postranní čáry a vybojoval pro tým standardní situaci.
12'
Cristiano Ronaldo se ocitl u levé tyče v první velké příležitosti, jenže jeho prudká přízemní střela po obrovské chybě Tottenhamu byla zablokována.
11'
Juventus chtěl zrychlit hru dlouhou kolmou přihrávkou, jenže míč skončil pouze na kopačce obránce Spurs.
10'
Tottenham se zatím prezentuje velice sympatickým dojmem a na rozdíl od Juventusu se dostal do šance.
9'
Son Hung-min dokázal zpracovat míč po přízemním centru z levého křídla a na přední tyči rozvlnil boční síť.
8'
Tottenham se sice podél levé postranní čáry prosadit nedokázal, Anthony Georgiou ale mohl vhazovat.
7'
Juventus rozehrál v rychlém sledu dva rohové kopy a po druhém z nich hlavičkoval nad bránu Emre Can.
6'
Cristiano Ronaldo se pokusil vystřihnout nůžky po pěkném centru z levého křídla, míč ale letěl příliš vysoko a hráči Tottenhamu si hlasitě oddechli.
4'
Son Hung-min se ocitl na levé straně šestnáctky v první velké příležitosti, z ostrého úhlu ovšem napálil míč pouze do brankáře Gianluigi Buffona!
3'
Tottenham se snaží hrát od úvodních minut aktivně, jenže Juventus zatím dobře brání kolem šestnáctky.
2'
Juventus se pokusil vydat směrem vpřed po pravém křídle, jenže dlouhá kolmá přihrávka skončila v zámezí.
1'
Utkání mezi Juventusem a Tottenhamem bylo zahájeno. Výkop utkání obstarali fotbalisté Spurs.
1'
Fotbalisté obou týmů nyní vychází na hrací plochu a přípravné utkání mezi Juventusem a Tottenhamem bude moci za pár okamžiků začít. Kdo dnes vyhraje?
V bráně Tottenhamu začne Paulo Gazzaniga, zatímco Harry Kane a Christian Eriksen jsou připraveni na lavičce. V útoku Juventusu nechybí hvězdný Cristiano Ronaldo, který by měl hrát po levici Maria Mandžukiće. Na lavičce je připraven Matthijs de Ligt, letní posila.

Juventus FC: Buffon – Cancelo, Bonucci (C), Rugani, De Sciglio – Can, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi, Mandžukić, Ronaldo.
Náhradníci: Szczesny, Pinsoglio, Loria – de Ligt, Demiral, Di Pardo, Coccolo, Beruatto, Rabiot, Kastanos, Muratore, Toure', Frederiksen, Pereira, Higuain, Mavididi.

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Walker-Peters, Alderweireld (C), Tanganga, Georgiou – Skipp, Winks – Lamela, Alli, Son – Parrott.
Náhradníci: Whiteman, de Bie – Bowden, Moura, Ndombèlé, Roles, Lyons-Foster, White, Vertonghen, Foyth, Kane, Eriksen, Marsh, Sissoko.

Rozhodčí: Ahmad A'Qashah. Asistenti: Ronnie Koh Min Kiat, Chai Lee Ong. Čtvrtý rozhodčí: Nathan Chan.
Juventus a Tottenham v neděli odpoledne zahájí letní přípravu vzájemným zápasem v rámci International Champions Cupu a fanoušci v Singapuru už se jistě nemohou dočkat. Oba týmy se na turnaji potkávají podruhé, první zápas sehrály v roce 2016 v Melbourne a Juventus po dvou brzkých gólech vyhrál těsně 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.