A je tu konec. Vzhledem k vývoji druhé půle, v níž měla hostující Dukla řadu gólových příležitostí, asi spravedlivá remíza. Já se s vámi loučím z jihlavské arény a budu se těšit u dalších nejen fotbalových přenosů.
90
Poslední roh Vysočiny.
90
Fulnek se snažil uličkou vysunout Dubu, míč na druhého jmenovaného neprošel.
89
Berky zachytil rozehru soupeře, vyslal po lajně Urbánka, který čaroval proti dvěma soupeřům, byl ale přemožen. Roh. Na něj si naběhl Mikula. Poslední slovo měl ovšem Němčanský.
88
Mikulův přetažený centr. Škoda té laxnosti, mohla z toho být slušná šance.
86
Jihlavský Urbánek obdržel žlutou kartu.
86
Duba se dostával do zajímavé šance, tu ale zhatila jeho přihrávka. Nutno dodat, že to myslel dobře.
84
Kulikov vedle.
84
Bezpalcova pumelenice orazítkovala břevno Vejmolovy brány!
82
Urbánkův centr do vápna odhlavičkoval Bezděk.
81
Tomanovu hlavičku v poklidu kryje jihlavský gólman. To pro něj byla lahůdka.
79
Vopat v další obrovské šanci trefil jen ležícího Vejmolu. Tohle měl být gól.
78
Mazel vystřelil, zaklonil se ale, a tak vysoko přestřelil.
77
A další duklácké střídání. Na hřiště jde Klar, ze hřiště odchází Bartůněk.
76
Střídání Dukly. Dolů šel Preisler, na hřiště nastoupil Bezděk.
76
Urbánek do vápna na nabíhajícího Fulneka, před ním míč skočil. To je škoda!
74
Berky vyslal Dubu, ten o míč zakopl. Ani tak jej ale Vysočina neztratila a její akce pokračuje. Ztečovaný balon nakonec končí v autu.
72
Vysočina střídá. Hřiště opustil Klusák, nastoupil Spirkoski.
69
Štírek Brejcha zkoušel projít středem hřiště, na stoperech Vysočiny se utopil a jako bonus skončil na zemi. Jako by se Jihlavané řídili heslem "Kdo chce kam, pomozme mu tam."
67
Brejcha vypálil, tuhle střelu doprostřed branky Vejmola chytit musel. A taky tak učinil.
65
Dukla právě vstřelila branku!
ONDŘEJ BREJCHA po parádní akci svého týmu a gólovém pasu Vopata srovnává na 2:2. Začínáme od začátku.
63
Klusák zkusil zleva, úspěšný nebyl.
63
Utkání sleduje přibližně 70 diváků.
60
Kapitán Fulnek doslova podkosen. Jihlava má další standardní situaci.
59
Preisler po zemi, Vejmola musel na zem.
58
Jihlava je kompaktní. Hosté se přes dobře zformovaného soupeře těžko prosazují.
56
Duba zrychlil, potáhl míč, přes tři ale neměl šanci projít.
53
Bartůněk jen do připraveného Vejmoly.
53
Dukla bude zahrávat standardku ze zhruba 25 metrů.
52
Mikula důrazně zatlačen, míč ale neztratil. Jihlavané hru přenáší na druhou stranu... Z následné šance nic není.
49
A další šance Vysočiny! Hráči Dukly teď spí.
48
Duba lízl boční síť.
48
Fulnek z metru "narval " jednoho z hostujících obránců.
47
Střídající Mazel v první šanci, míč mu ale uskočil.
46
Skončil první poločas dnešního utkání, v němž zatím Jihlava po zásluze vede 2:1. Po většinu poločasu byla aktivnějším týmem, i přesto ale mohlo být skóre opačné, to kdyby Dukla ve slabé pětiminutovce domácích vsítila víc než jednu branku. Na kdyby se ale nehraje. Druhá půle začíná v 16:02.
45+1
45
Fulnek centroval na Dubu, ten ve velké šanci těsně minul.
41
Kelbler se snažil tečovat po rohu míč do branky, brankář Dukly u tyče připraven.
40
Kelbler po zemi do Němčanského.
38
Bartůněk v obrovské šanci trefuje Vejmolu! Jihlava má chvilkový výpadek.
36
MILAN VRKOČ korunoval snahu Dukly posledních minut. Jeho tečovanou střelu Vejmola chytit nemohl – 2:1.
33
Urbánkovu bombu vyrazil hostující gólman na roh.
32
Vrkoč dostal nabito, bránu vysoko přestřelil.
31
Krásná ulice od Urbánka na Kelblera, zabrzdil ji ofsajd.
28
Následný rychlý protiútok Jihlavy. A nic z něj.
28
Vopat se probíjel do vápna Vysočiny, byl od míče čistě odstaven. Precizní práce jihlavské defenzivy.
26
Dukla dala gól po pěkné akci, ten ale neplatí – signalizovaný ofsajd!
25
Tetour se zjevil ve vápně, nejednomu Jihlavanovi zatrnulo. Těsně vedle.
23
Jihlava právě vstřelila branku!
JAKUB FULNEK utekl s míčem po pravé straně a krásnou střelou k levé tyči nedal Němčanskému šanci – 2:0.
22
Vopat z prostředka, razance jeho střele chyběla.
22
Mikula měl možnost ke střele, míč však zbytečně předkládal spoluhráčům a Jihlava tak přišla o gólovou šanci.
20
Tetour zabojoval proti přesile dvou Jihlavanů a vybojoval roh pro Duklu.
18
Bartůňkův centr z pokutového území Vysočiny odvrácen.
16
Duklácká obrana teď zaspala a po pěkném pasu se otevřel královský prostor pro Dubu. Ten však z levého křídla trefil pouze dobře vyběhnuvšího Němčanského!
16
Mikula vyhrál souboj a ukopl míč do bezpečí.
15
Brejchův přízemní pokus sražen na roh.
14
Vopatova rána z vápna orazítkovala tyč! Teď měl Vejmola a s ním celá Jihlava velké štěstí!
13
Salcinův pokus ze třiceti metrů branku minul.
11
Mikula zkoušel vzduchem, bránu minul.
10
Kelbler byl sražen k zemi. Faul. Hned ale rozehrává. A Jihlava se žene do šance.
9
Bartůněk si dělal prostor pro centr, Tomovič jeho snahu včas překazil.
8
Klusák předkládal další zajímavý míč do "vápna" Dukly, tentokrát si s tím obrana Dukly věděla rady.
5
Další centr do pokutového území Dukly, tentokrát zleva. Němčanský chytá.
4
Fulnek zatáhl míč po pravé straně, průnik před branku mu nebyl umožněn. Jihlava bude kopat roh.
2
MARTIN KELBLER se po parádním centru Tomáše Duby trefuje do černého a posílá Jihlavu do vedení. Hned z první jihlavské akce!
1
Lépe začala hostující Dukla. Jihlavané stojí v obranném bloku a čekají.
1
Jihlavané nastupují v tradiční žluté, Pražané v červené. Kopírují přesně barvy svých seniorských kolegů, kteří zde hráli přátelské utkání v pátek.
Hráči obou týmů jsou na trávníků. Čeká se pouze na příchod rozhodčích. Těmi jsou dnes pánové Váňa, Kubr a Reich.
Dobrý den, vítám vás z prosluněné Jihlavy. V dnešním utkání 38. kola Juniorské ligy se utkají domácí Vysočina a hostující Dukla Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.