90
Bohemians právě vstřelili branku!
Pražský celek si alespoň připisuje čestný úspěch v podobě snižujícího gólu. O jedenáctou vychytanou nulu připravil brankáře Koláře JAKUB KOŠATA.
90
Žlutou kartu viděl Tomáš Egert.
87
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bělíček, přichází Beníšek.
86
Blíží se závěr zápasu a je již jisté, že tři body si z tohoto utkání připíše Liberec.
80
Bohemians zahrávali přímý kop a Jakub Košata orazítkoval břevno liberecké brány!
76
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Káva, přichází Drobílek.
73
A znovu v akci Krivošejev. Tentokrát krásně vystřelil, nicméně balon v brance neskončil.
68
Krivošejev předvedl samostatný únik, ale poté zakončil pouze do brankáře Kováře.
67
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bouška, přichází Vojtěšek.
67
I když klokani byli v úvodu poločasu aktivnější, domácí dvakrát udeřili a je zřejmě rozhodnuto.
61
Liberec právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil DANIEL DYDOWICZ, proměnil a završil tak hattrick.
61
Žlutou kartu navíc viděl Christian Ibeagha.
61
Liberec bude zahrávat pokutový kop!
59
Slovan se dostává do vedení o dvě branky. Káva utekl po pravé straně, následně přihrál na malé vápno DANIELU DYDOWICZOVI, který svým druhým gólem v utkání zvýšil na 2:0.
57
Frimmel v protiútoku Slovanu posunul míč na Ambrože, který zakončil pouze do rukavic Havránka.
55
Klokani jsou ve druhém poločasu zatím aktivnější, ale k nebezpečnému zakončení se nepropracovali.
54
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Krejčí.
53
Bohemians se po rohovém kopu propracovali k zakončení, které nebylo přesné.
53
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Hejno, přichází Krivošejev.
50
V úvodu druhého poločasu se pokračuje v trendu z toho prvního, hraje se hlavně ve středu pole.
46
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Řezníček, přichází Kostka.
46
Druhý poločas začne zhruba v 14:02.
Slovan měl během prvního poločasu optickou převahu a také více příležitostí. V závěru poločasu se mu navíc podařilo díky gólu Dydowicze dostat do vedení. Jinak se ale hra odehrávala převážně mezi šestnáctkami.
45
44
Roh domácího týmu zakončil na zadní tyči Frimmel, branku však minul.
40
Domácí tým se ujímá vedení. Kombinaci Novotného a Kávy zakončil na zadní tyči DANIEL DYDOWICZ.
34
Na druhé straně zahrávala Bohemka přímý kop a střela z 25 metrů letěla nad Kolářovu branku.
32
Tentokrát byl roh domácích o poznání nebezpečnější. Po centru Dydowicze hlavičkoval Pokorný, ale pouze do rukavic brankáře Havránka.
29
Slovan zahrával už pátý roh v utkání, nicméně tentokrát bez zakončení.
24
Dydowicz se z pětadvaceti metrů odhodlal ke střele, která skončila nad brankou Havránka.
24
Žlutou kartu viděl Jakub Košata.
19
Bohemians zahrávali standardní situaci a domácí obrana odvrátila míč do autu.
17
Bouška při protiútoku Slovanu krásnou kolmicí uvolnil Frimmela. Ten posléze ještě nahrál Dydowiczovi, který střílel nad bránu Bohemians.
15
Zápas se zatím odehrává především mezi šestnáctkami.
12
I Bohemians zahrávali svůj první rohový kop, ale k ohrožení branky se nedostali.
8
Stoprocentní šance Liberce. Ambrož utekl po pravé straně a předložil míč na hranici velkého vápna, kde byl volný Frimmel. Ten ale střílí vedle brány klokanů.
4
Domácí Slovan si hned na úvod zápasu vypracoval rohový kop, který ale nebezpečný pro klokany nebyl.
1

FC Slovan Liberec: Kolář – Bong, Egert, Pokorný, Káva, Dydowicz, Novotný, Bělíček, Ambrož, Bouška, Frimmel.
Náhradníci: Kubát – Beníšek, Drobílek, Vojtěšek, Lafranchi, Krejčí.

Bohemians Praha 1905: Havránek – Ibeagha, Žaloudek, Košata, Trýzna, Jeremenko, Havel, Vaitkunas, Řezníček, T. Šebek, Hejno.
Náhradníci: Bartůněk – Krivosheev, Artemuk, Kostka.

Rozhodčí: Starý – Vodrážka, Rais.
Dobrý den z Liberce, kde se dnes odehraje souboj místního Slovanu s Bohemians Praha 1905 v rámci 32. kola Juniorské ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.