89
Utkání se nám už jen dohrává.
87
Baník ještě v závěru se snaží kombinační hrou dostat do šance, ale Třinec výborně brání.
85
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martin Vlachovič, přichází Tomáš Bulawa.
84
Foltyn si teď pomohl útočným faulem proti Rohelovi.
81
Šanci Ostravy zastavuje ofsajd.
79
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Filip Kaša, přichází Josef Celba.
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Marek Švabík, přichází Marek Dawid.
79
77
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Vladan Milosavljev, přichází Adam Hrdlička.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Jan Staško, přichází Tomasz Gomola.
77
75
Švábik nepřesně přihrál a Třinec tak přišel o míč.
73
Třinec už v závěru jen brání. Ostrava má stále čím dál tím více prostoru ke kombinaci.
70
Centrovaný míč do pokutového území odvrací hostující obrana do bezpečí
69
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Josef Opatřil, přichází Kamil Půda.
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Dino Trajkovski, přichází Daniel Kufa.
69
69
Baník bude zahrávat rohový kop.
69
Vše je ale v pořádku a hra nám pokračuje.
68
Hra je přerušena. Jeden z třineckých hráčů si vyžádal ošetření.
66
Baník si navíc pomohl útočným faulem a přišel o míč.
65
Hostující obrana si dokázala s centrovaným míčem poradit.
64
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Pyclík, přichází Radim Čech.
64
62
Nyní se nám hraje převážně ve středu hřiště. Baník má sice míč častěji na svých kopačkách, ale obrana Třince ho nepouští do zakončení.
60
Martin Foltyn vystřelil z hranice vápna, ale střílel těsně mimo.
58
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Martin Sporysz, přichází Marek Machala.
57
Ze standardní situace střílí Trajkovski těsně mimo.
55
Baník i nadále kombinuje a má více ze hry.
53
Baník právě vstřelil branku!
Hostující obraně dokázal svou rychlostí utéct JOSEF OPATŘIL, který pozemní střelou přidává třetí branku Ostravy.
50
Nedáš dostaneš. Krásnou střelou z pokutového území se prosadit dokázal JOSEF OPATŘIL.
49
Šanci Trajskovského zblokovala domácí obrana.
48
Začátek druhého poločasu je zatím hodně opatrný, ještě jsme neviděli žádnou šanci. Hraje se nám převážně ve středu hřiště.
46
Výkop do druhého poločasu mají hráči Třince.
46
Hráči a rozhodčí už jsou na hřišti. Druhý poločas nám začne za pár okamžiků.
Skončil nám první poločas slezského derby Juniorské ligy mezi FC Baník Ostrava a FK Fotbal Třinec. Domácí zatím vedou 1:0 díky jediné trefě z 6 minuty, kde se prosadil Ondřej Pyclík. Druhý poločas nám začne přibližně za 5 minut.
45
45
Tomáš Voves vidí za držení protihráče za dres žlutou kartu.
44
Baník teď uzavřel Třinec před jejich pokutovým územím, ale nedokáže se prosadit přes její obranu.
43
Na podruhé míč našel Oldřicha Byrtuse na přední tyči, který hlavou trefuje vzdálenější tyč Rohelovi Branky.
43
Centrovaný míč do pokutového území byl zblokován na další roh.
42
Rohový kop pro ostravské.
41
Kaša se zkoušel prosadit pro pravé straně, ale obrana Třince ho dokázala odzbrojit.
39
Na druhé straně si ostravští pomohli útočným faulem a přišli o míč.
38
Nepřesnou přihrávkou ovšem o míč přichází.
37
Třinec drží teď míč a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.
35
Vlachovič odcentroval z pravé strany do pokutového území, ale tam našel jen ostravské obránce.
34
Třinec teď bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.
33
Oldřich Byrtus trefuje po rohovém kopu tyč Rohelovi Branky!
32
29
Vypadá to, že oba dva budou v pořádku. Hra nám pokračuje.
28
Hra je teď přerušena. Na zemi leží hráč Třince a Ostravy, oba potřebují ošetřit.
26
Příležitost Vlachoviče končí nad bránou ostravských.
24
Ti ovšem přihráli míč Rekishemu, který z dálky napálil nepřesně.
23
Voves odcentroval do pokutového území, ale tam našel pouze domácí obránce.
23
Kaša zastavil soupeře nedovoleně. Třinec bude zahrávat standardní situaci od rohového praporku.
21
Rohovému kopu se dokázali hráči Třince ubránit.
20
Staško trefil při rozehráni standardní situace zeď, od které se míč odrazil na rohový kop.
19
Baník bude zahrávat nebezpečnou standardní situaci asi z 20 metrů.
18
Baník stále kombinuje na polovině soupeře, ale zatím je to bez žádné vážné šance.
16
Nakonec přeci dokázal odcentrovat do pokutového území, ale tam si míč pohlídal Rohel.
15
Baník teď kombinuje na polovině soupeře, ale zatím se nedokáže přes dobře hrající obranu dostat do zakončení.
13
Nyní se nám hraje taková nakopávaná ve středu hřiště, bez žádné vážné šance na jedné či druhé straně.
11
Třinec se ovšem nevzdává a začíná kombinovat.
9
Centrovaný míč do pokutového území skončil v náručí Rohela.
9
8
Na druhé straně šanci hostů zastavuje rozhodčí pro ofsajd.
6
Třinecké obraně dokázal uniknout ONDŘEJ PYCLÍK, který si skvěle naběhl na centrovaný míč a střelou podél brankáře dává úvodní branku utkání.
4
Milosavljev vyzkoušel pozornost Rohela, ale ten byl pozorný.
3
Ostrava od začátku utkání drží míč častěji na svých kopačkách, ale zatím se nedokázala dostat do zakončení.
2
Oldřich Byrtus se v pokutovém území dostal málem do šance, ale na poslední chvíli dokázali obránci Třince míč před ním odkopnout.
1
Domácí hráči nastupují do utkání v tradičních bílých dresech a Třinec hraje v červených dresech.
1
Úvodní výkop do utkání měli hráči Baníku Ostrava.
1
Jediný rozhodčí mužského pohlaví dal polibek pro štěstí svým kolegyním, a utkání nám může tedy začít.
Hráči společně s rozhodčími právě nastupují na hřiště, Utkání nám za chvíli začne.

FC Baník Ostrava: Macej – Dedič, Kaša, Foltyn, Byrtus Oldřich, Kundrátek Lukáš, Staško, Milosavljev, Pyclík, Stronati, Opatřil
Náhradníci: Hrdlička, Gomola, Půda, Celba, Čech, Matěj, Matějka

FK Fotbal Třinec: Rohel – Byrtus Ondřej, Samek, Trajkovski, Prejči, Hála, Vlachovič, Sporysz, Voves, Švábik, Rekish
Náhradníci: Kufa, Machala, Bulawa, Dawid, Galusik

Rozhodčí: Adámková Jana – Antoníček Petr, Hanáková Gabriela.
V rámci Juniorské ligy se jedná o první slezské derby. Ostrava je mírným favoritem utkání. To ovšem neznamená, že na konci se může radovat Třinec.
Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos 13. kola Juniorské ligy, ve kterém se potkají v Moravskoslezském derby FC Baník Ostrava a FK Fotbal Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.