Přenos se aktualizuje automaticky

Je tu konec, hosté vítězí 2:1 a dál tak zůstanou na čele tabulky. K vítězství jim dnes ale hodně pomohli domácí vlastními chybami. O to více je bude mrzet, že nakonec nemají ani bod.
Konec zápasu.
90+2
Jakirovič s Mlynaříkem mají míč na centr, ale nedaří se jim odeslat míč do vápna.
90+2
Domácí jsou v útoku...
90
Hosté celkem logicky ještě střídají, na hřiště přišel Fidrich.
90
Nastavují se tři minuty, Plzeň tak ještě má nějaký čas na vyrovnání.
90
Míč sice směřoval na branku, ale po hlavičce jednoho z domácích hráčů míří do zámezí a hosté budou odkopávat.
89
Standardní situace pro Plzeň, ovšem téměř z poloviny hřiště.
89
Klíma těsně před koncem nahrazuje na hřišti Tvrzníka.
88
Roh sice domácím vůbec nevyšel, ale Hradecký aspoň získal míč.
88
Rohový kop pro domácí.
87
Hradecký šel ostře do souboje, rozhodčí ale nepíská a Plzeň hraje s míčem.
87
Tvrzník sice baletním skokem přeskočil míč a nechal jej propadnout za obranu, jenže rozhodčí mávají ofsajd. Zádné body za provedení Tvrzník také neobdržel...
86
Živnůstka střídá Brunclíka v týmu Mladé Boleslavi.
85
Standardni situaci ale domácí nevyužili, Smejkal míč odhlavičkoval do bezpečí.
84
Boleslavský Vraštil dostává žlutou kartu.
83
Jeden z hostujících hráčů se teď po rohu dostal zcela sám k hlavičce, ke své smůle ale míč poslal do rukou Švihoříka, který byl připraven!
81
Míč z rohového kopu se ani na dvakrát nepodařilo domácím dostat až k Petráčkovi, balón se ale odrazil proti Hradeckému, který jej halfvolejem napálil na branku a postrašil Hankice.
80
Libotovský s Hamerníkem s přehledem vyřešili protiútok hostí, sami naopak zakadají útočnou akci svého týmu.
79
Míč z přímého kopu hostujícího týmu končí vedle a Švihořík rychle rozehrává. To hostům po faulu trvalo daleko déle, než míč připravili ke zmiňované nepřesné střele.
78
Útočná akce Plzně končí nedorozuměním mezi Rusňákem a Hamerníkem, míc nakonec doputoval až ke gólmanovi Hankicovi, který s rozehrávkou dvakrát nespěchá.
77
Klobása zkoušel narhávku šajtlí na nabíhajícího spoluhráču a tato technická parádička mu málem vyšla, Libotovský ale míč zastavil a uchránil tak Plzeň od velkého nebezpečí.
76
Mlynařík se na čáře ukopl balón, se kterým by jinak mohl sprintovat do dobré pozice pro centr před branku.
75
Veselinovič pro dnešek dohrál, nahrazuje ho Rusňák.
74
Druhou žlutou kartu v týmu Plzně vidí Jakub Hamerník.
73
Míč po rohovém kopu Mladé Boleslavi propadl mezi hráči, evidentně jej trefil hostující hráč, ale hodně nepřesně, míč totiž zastavila až ochranná síť za brankou.
71
...a hostující Skořepa.
71
Žlutou kartou je potrestán domácí Lukeš...
71
Hosté také střídají, Jeslínka nahrazuje Zahustel.
70
Po sérii chyb v plzeňské obraně se dostal centrovaný míč ke Klobásovi, který si ale tentokrát s protihráči neporadil
69
Nebylo daleko k další chybě před vlastní brankou, Libotovský si ale na poslední chvíli míč dobře pokryl tělem a odevzdal jej Švihoříkovi, který odkopl do dáli.
67
Série hlaviček a vysokých míčů u postranní čáry, týmy si přehazují míč ze strany na stranu jak horký brambor.
66
Jakirovič parádní nahrávkou našel úplně přesně Petráčka, který se dostaval za obranu, jenže akci zastavuje pomezní zdviženým praporkem.
65
Mlynařík hledal Petráčka před brankou Hankice, ale míč trefil jen boleslavského stopera.
64
Vraštil se dostal do střelecké pozice uvnitř pokutového území, ale trefil jen dobře postaveného Švihoříka! To byla první vypracovaná gólovka hostí v zápase!
63
Michal Lukeš zkusil z levé strany obstřelit gólmana a jeho pokus nakonec zamířil jen těsně vedle spojnice břevna a levé tyče branky.
62
Jakirovič chtěl centrovat, ale trefil prvního obránce, je z toho ale rohový kop pro Plzeň.
61
Domácí roezhrávají od branky.
59
Plzeň právě vstřelila branku!
Viktoria neskládá zbraně a snižuje! TOMÁŠ PETRÁČEK se chvíli po svém příchodu na hřiště dostal mezi obránce, protáhl se s míčem a šikovným lobem překonal i gólmana Hankice!
57
Domácí vedli útok středem hřiště, dostali míč k levé čáře na Mlynaříka, který hned centrem hledal někoho ze spoluhráčů v šestnáctce, jenže tam nebyl vůbec nikdo...
56
Prvnís třídání domácího týmu, odchází Mariánus a nahrazuje ho Petráček.
55
Hradecký rozehrával přímý kop z nějakých třiceti metrů, rozhodl se pro střelu, míč ale skončil hodně nad břevnem.
53
Veselinovič po ubráněném rohovém kopu vyvezl balón a dlouhým pasem poslal míč do míst, kde byl Mariánus, Křapka ale včas zasáhl.
51
Hankic teď uspěl v souboji s Veselinovičem, který měl výškový deficit v souboji s gólmanem hostí.
50
Slušná šance domacího týmu. Hamerník si před vápnem navedl míč na pravou nohu, mohl ještě nahrávat Hrubému na pravou stranu, rozhodl se ale pro střelu, po níž míč zamířil těsně vedle levé pravé tyče branky Hidajeta Hankice, který se za míčem jen podíval.
49
Mlynařík znovu u míče, místo aby nahrál Jakirovičovi, tak zkusil individuální průnik, mezi třemi hráči ale neuspěl.
48
Mlynařík nezpracoval hodně vysoký míč, ale pomohl si s Hamerníkem, který balón posílá dopředu.
47
Hrubý teď naopak musel sám zasahovat v obraně, povedlo se mu ale připravit soupeře o míč čistým způsobem.
46
Jeden z boleslavských obránců si pořádně naskočil na Hrubého, který po zásahu do hlavy padl na trévník. Rozhodčí píská pro Plzeň.
46
Druhý poločas začaly oba týmy ve stejné sestavě, nikdo nestřídal.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli dvě branky. O obě se postaral Stanislav Klobása, který dvakrát využil hororových chyb v obraně Plzně. Domácí tak prohrávají o dvě branky, přestože jsou vedoucímu týmu tabulky minimálně vyrovnaným soupeřem.
První poločas skončil.
45
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Neuvěřitelné – Plzeň inkasuje druhou branku po druhé fatální chybě! Hamerník zřejmě za sebou neviděl STANISLAVA KLOBÁSU, který sám postupoval na Švihoříka, kterého nakonec také umístěnou střelou k tyči podruhé v zápase překonal.
44
Vraštil si teď vedl výborně v důležitém souboji s Jakirovičem. Boleslavský obránce byl posledním hráčem, udržel ale Jakiroviče na zádech a dokázal míč odehrát.
42
Domácí hráči se snažili rozehrát roh po vzoru Pavla Horvátha a jeho spoluhráčů z A-týmu Viktorie, jenže nakrátko rozehraný míč si jen dvakrát vyměnili, než jej sami poslali do autu...
41
Rohový kop pro domácí.
40
Hamerník s Růžičkou si dávali přednost, kdo bude hrát odražený vysoký míč, a nakonec jej tak málem nabídli Tvrzníkovi, ten ale podskočil.
39
Hosté rozehrávají od obránců, domácí hráči zatím jen stínuji a jsou spíše zataženi.
38
Mariánus na středovém kruhu tak dlouho přemýšlel, co s míčem udělá, až mu nezbyl čas na nic. Mariánus musí teď poděkovat Růžičkovi, který za něj vzniklý problém hasil.
36
Závar před brankou Mladé Boleslavi konči hvizdem rozhodčího po útočném faulu.
36
Hradecký se po narážečce dostával středem hřiště do zajímavé pozice, byl ale faulován.
34
Po delší době pohledná akce – Růžička našel na polovině hřiště Hrubého, který hned prodloužil na Veselinoviče. Ten se kličkou zbavil obránce a centroval na vrchol vápna, kde na poslední chvíli míč odkopl Křapka.
33
Pokus o útok hostujícího týmu měl opravdu jepičí život, nepřesnou nahrávku domácí obrana propustila až ke gólmanovi Švihoříkovi, který má hodně času na rozehrávku.
32
Hankicovi se hodně nepovedl odkop, měl ale štěstí, že před Veselinovičem stál ještě Křapka, který míč zastavil a odkopl do bezpečí.
31
Domácí obrana se sice dostala pod tlak, ale na několik pokusů se jí nakonec podařilo získat míč a dostat jej do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. Míč se nakonec u lavice náhradníků domácího týmu dostal do autu a vhazovat budou domácí.
29
Hrubý si v souboji se Skořepou evidentně pomáhal rukou, a tak rozhodčí píská. Mladoboleslavští budou rozehrávat z půlící čáry.
28
Hrubý s Hamerníkem aktivním napadáním získali míč, jenže Hamerník jej vzápětí odevzdal zpět na kopačky hostujících hráčů.
27
Nyní se moc nehraje, po odkopu od branky je tu autové vhazování a rozhodčí navíc přerušuje hru, protože jeden z domácích hráčů zůstal po souboji ležet na trávníku.
26
Růžička musel na pravé straně zachraňovat nepovedenou rozehrávku svých spoluhráčů, hosté mu ale dali dost času a plzeňský kapitán tak v klidu rozehrává se svým gólmanem.
24
Domácí mohli rychle srovnat, minimálně o to usilovali, ale gólman Hankic včas vyběhl.
23
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Obrovská chyba v podání plzeňské obrany a vedoucí gól hostí je na světě! Jeden z domácích obránců ve složité situaci vyslal směrem ke Švihoříkovi nepochopitelně pomalou nahrávku, tu doběhl STANISLAV KLOBÁSA, který ve skluzu poslal míč za záda domácího gólmana.
21
Plzeňský Lukeš byl podobně jako před chvíli Tvrzník zády k brance a s rychlým míčem proti noze si neporadil.
20
Jiří Jeslínek faulem zastavil unikajícího Růžičku, který dobře řešil situaci, kdy se mu nenabízel nikdo ze spoluhráčů, a vydal se s míčem sám kupředu.
18
Tvrzní se dostal do neřešitelné situace – zpracovával vysoký balón zády k brance a mezi vysokými stopery Plzně neměl šanci na úspěch.
17
Domácí Hrubý na poslední chvíli výborně zastavil postup Křapky, který by jinak mohl sám zakončovat, nebo velice nebezpečně centrovat.
16
Lukáš Eliáš točil míč na hranici malého vápna, nejvýše ale vystoupal gólman Plzně, který míč odrazil do bezpečí z pohledu svého týmu.
16
Lukáš Vraštil dlouho neměl komu rozehrát a nakonec mu pomohli domácí hráči faulem. Hosté tak rozehrávají na polovině soupeře.
14
Hosté s dalším útokem neuspěli, a tak míč mají opět domácí. Ti jsou zatím o něco aktivnější, i když hra se odehrává především kolem středového kruhu a po stranách, gólmani zatím příliš práce neměli.
13
Libotobvský nepřesně rozehrál, hosté ale z jeho chyby nic nevytěžili. Míč se naopak dostal k Růžičkovi, který jej předal Veselinovičovi a ten ihned rozehrál útočnou akci, Hrubý se ale vepředu s míčem příliš neohřál.
11
Klobása zkusil náročnou střelu z první, míč ale Švihořík pozorval jen z dálky. Balón totiž velkým obloukem zamířil kamsi k rohovému praporku.
10
Série autových vhazování na stejné straně hřiště, teď už ovšem vpřed postupují hosté. O velkém postupu se tedy mluvit nedá, už potřetí vhazují před střídačkami.
9
Viktoria teď pro změnu zvolila postup po levé straně hřiště, hosté ale míč odkopli do autu. Domácí budou pokračovat vhazováním ze zámezí.
8
Růžičkův pas na Veselinoviče byl hodně nepřesný, míč vyváží středem hřiště Skořepa.
7
Veselinovič na pravé straně oklamal obránce a měl dost času na centr, ten mířil hodně blízko brance hostí, gólman Hankic ale míč jen vyrazil a měl štěstí, že u něj první byli jeho obránci.
6
Jeslínek zpoza vápna prověřil poprvé gólmana domácích, Švihořík si ale na střelu počkal a míč pohodlně chytil a rychle rozehrál.
4
Veselinovič teď trošku sobecky vystřelil a jeho sebevědomý pokus mířil hodně vedle.
3
Prudká přihrávka podél pravého kraje hřiště měla vybídnout k útoku Michala Lukeše, ten ale míč nemohl stihnout na hřišti.
3
Hosté vhazovali na útočné poloivně až u rohového praporku, ale z nadějné situace nic nevzešlo.
2
Plzeňský Růžička opět musel hrát až ke Švihoříkovi.
1
Hosté rozehrávali a dlouhým nákopem poslali míč až k brankáři Švihoříkovi, ten s přehledem odkopává.
1
Utkání právě začalo.
Hráči už se vrací ze šaten zpět na hřiště, rozhodčí už jsou také připraveni, za malý moment utkání začíná.
Utkání začíná přibližně za pět minut, na hřišti už jsou jen náhradníci.
Úvodní sestavy:

FC Viktoria Plzeň: Švihořík – Hamerník, Mlynařík, Hrubý, Lukeš, Hradecký, Růžička, Jakirovič, Libotovský, Mariánus, Veselinovič
Náhradníci: Rusňák, Medvěděv, Krčál, Petráček, Šiman

FK Mladá Boleslav: Hankic – Smejkal, Křapka, Brunclík, Skořepa, Vraštil, Eliáš, Klobása, Tvrzník, Jeslínek, Geissler
Náhradníci: Prieložný, Klíma, Fidrich, Živnůstka, Zahustel, Dědek

Rozhodčí: Černý – Pospíšil, Janoch.
FK Mladá Boleslav v posledním kole prohrála na vlastním hřišti se Slavií 2:3, když po poločase byl stav vyrovnaný 2:2. FC Viktoria Plzeň měla ve dvanáctém kole volno, svůj poslední zápas hrála s Hradcem Králové, se kterým na domácím hřišti remizovala 2:2.
V Plzni náš čeká souboj domácího týmu s lídrem tabulky, do západočeské metropole totiž míří Mladá Boleslav, která s 28 body neohroženě kraluje tabulce juniorské ligy. Domácí tým má na své kontě o deset bodů méně a nachází se v klidném středu tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.


Články odjinud