Z Plzně je to pro dnešek všechno. Děkuji Vám za pozornost a za čtrnáct dnů u přenosu z Juniorské ligy opět na shledanou.
Je za námi utkání patnáctého kola mezi Plzní a Slováckem, které přineslo tříbodový zisk domácí fotbalistům, kteří dokázali proměnit dvě zajímavé možnosti. Utkání celkově nebylo žádnou velkou reklamou na fotbal, el to se mohlo na měkkém terénu a s ohledem na postavení soupeřů v tabulce očekávat.
90
Poslední minuta je v plném proudu a nastavovat se nebude.
89
Domácí si kontrolují závěr utkání.
87
Hosté vystihli rozehrávku a Machač se dostal ke střele, kterou neposlal zrovna přesně.
86
Domácí střídají. Mlynaříka nahrazuje na trávníku Krčál.
84
Hosté se pokoušejí o závěrečný nápor, ale zatím marně.
82
Oba celky střídají, Domácí trenér posílá místo Lukeše Petráčka. Hostující trenér stahuje Svízelu a na jeho místo posílá Prajzu.
82
81
Slovácko se mohlo dostat do další šance, ale domácí ji faulem zastavují na polovině hřiště.
79
Filip Rusňák napřáhl z dálky, ovšem vypálil vysoko nad.
75
Plzeň po rohu přišla o balón, ovšem hosté ze své šance nic nevytěžili.
73
Plzeň získala možnost zahrávat rohový kop.
72
Slovácko se nyní dostalo pod tlak, uvidíme, zda domácí něco vymyslí.
70
Domácí kouč Jiří Kohout připravil první střídání. Místo Hrdličky přichází na hřiště František Rusňák.
69
Bartoš si dobře všiml, že mu mezi obránce nabíhá jeho spoluhráč Janečka, ale neměl dostatečnou rychlost, aby mohl přihrávku zachytit.
67
Slovácko se snaží, to se hostům určitě odepřít nedá, ale zatím nic z toho.
65
Slovácko druhá branka poměrně zaskočila, což se dá ale říci i o některých fanoušcích.
63
Plzeň právě vstřelila branku!
Tak to byla nádhera. Míč po rohovém kopu dostal na nohu MLADENA VESELINOVIČE, který z dobrých dvaceti, možná pětadvaceti metrů napřáhl a o tyč dostal míč do branky!
62
Plzeň bude moci zahrávat rohový kop.
60
Hosté přicházejí se druhým dnešním střídáním. Ze hry jde Daniel Adams Jibril a na jeho místo přichází Martin Janečka.
58
Plzeň získala rohový kop, který ale obrana Slovácka bez potíží uhlídala.
57
Velká šance Plzně! Hradecký dostal přihrávku za obranu, ale míč trefil pouze do brankáře, který jeho ránu vyrazil. Hradecký ještě míč vybojoval, avšak Veselinovič z otočky minul.
55
Tentokráte znovu hosté zkoušeli po pravé straně dojít až před Šimana, ale obrana zastavuje.
53
Jibril dostal dobrý pas za obranu, ale ve finální fázi mu chyběla trochu rychlost.
51
Tak domácí se snaží tato slova o opatrném začátku ihned vyvrátit a daří se jim to nejlepším možným způsobem. Přesnou přihrávku před branku uklízí do sítě DOMINIK HRADECKÝ!
50
Začátek druhého poločasu je zatím hodně opatrný.
48
Hosté se dostali na útočnou polovinu, ale to bylo z jejich strany nakonec vše.
46
Hosté přichystali do druhé půle jednu změnu. Na trávníku už se neobjevuje Fojtášek, kterého nahrazuje Filip Rusňák
46
Oba týmy už se vracejí na hrací plochu.
Je za námi první poločas zatím bojovného fotbalu, ale zatím jsme šanci na vstřelení branky ani na jedné straně neviděli. Douejme, že druhý poločas bude v tomto směru lepší.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
45
První půle pomalu, ale jistě spěje do svého konce.
43
Slovácko je momentálně v držení balónu poblíž středu hřiště.
42
První půle nám zatím nabídl pár dobrých střeleckých pokusů, ale zatím žádný, o kterém by se dalo říct, že by to byl pokus gólový.
40
Z dálky napřáhl směrem na branku Plzně Oliver Trajler a dobrou ránou prověřil Šimana, který si sice na míč nesáhl, ale musel se proti němu vydat do vzduchu.
36
Od hostů byla k vidění další dobrá možnost., Přihrávka za obranu nakonec nebyla využita.
34
Hosté začínají svojí kombinaci od vlastní branky hodně zvolna.
33
Jeleček neuhlídal Veselinoviče v souboji a ten zajímavým lobem zkoušel pozornost Fryštáka. Míč nakonec končí nad.
30
Plzeň se v posledních minutách stále složitěji dostává do útoku. Hosté jako kdyby prvních dvacet minut ještě byli v autobusu.
29
Z dálky vyslal nenápadnou, zato obrovsky nebezpečnou ránu Malý! Šiman jeho pokus tlumí v rukavicích.
27
Hra nyní trochu ztratila spád, ale Slovácko je momentálně u míče více.
25
Za hranicí pokutového území vybojoval míč Bartoš, ale jeho pokus nebyl přesný.
24
Slovácko se postupně dostává do hry, i když nyní hosté další možnou slibnou akci prováhali.
22
Hosté propadli v obraně se hned se naskytla šance pro Lukeše, jehož centr ale pouze proletěl pokutovým územím.
21
Hosté se po zajímavé akci ocitli až před Šimanem. V zakončení se jim nakonec nevedlo, ale celkově se dá tato možnost označit jako povedená.
20
Zajímavá akce se rýsovala pro hosty, jenže dlouhý nákop na Svízelu přišel příliš pozdě.
19
Jako bych to zakřikl. Slovácko se už dobrou minutu usadilo na útočné polovině.
17
Hostující trenér je zatím poměrně nespokojený, ale po necelých dvaceti minutách má proč. Slovácko zatím směrem dopředu nepředvedlo prakticky nic.
16
Velmi dobrá šance na protiútok! Hráči Slovácka šli dva proti jednomu , ale nakonec se z této akce ni neudálo.
14
Hra se nyní chvíli přerušila kvůli ležícímu Jibrilovi, ale sudí Svatík už v první moment ukázal, že faul nebude pískat.
13
Dobrá kombinace Viktorie nakonec končí odmávaným ofsajdem.
12
Plzeň je zatím v úvodu aktivnější a nyní to domácí znovu zkoušejí směrem dopředu.
10
Hosté to poprvé zkusili směrem na domácí branku, ale projektil z pětadvaceti metrů zamířil jen na přilehlé parkoviště.
8
Z dalšího rohového kopu už Plzeň nic nevybojovala, naopak Slovácko mohlo jít do protiútoku, který dokázal zastavit vracející se Koukal.
7
Koukal prodloužil hlavou míč po rohu na Hamerníka, který z první napálil míč pouze do Fryštáka.
6
Plzeň po postupném útoku vybojovala rohový kop.
3
Po nepříliš povedené rozehrávce hostů se k balónu dostal Hradecký, ale následný pokus najít Veselinoviče se mu nepovedl.
1
Domácí se po úvodním výkopu ihned snažili dostat do šance zakončit, ale průnik byl nakonec zastaven na kraji hřiště.
1

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Hamerník, Hrdlička, Mlynařík, Hrubý, Lukeš, Hradecký, Růžička, Koukal, Piroch, Veselinovič.
Náhradníci: Švihořík – František Rusňák, Domavbyl, Krčál, Marianus, Petráček.

1. FC Slovácko: Fryšták – Malý, Břečka, Machač, Bartoš, Jeleček, Jibril, Svízela, Kolínek, Fojtášek, Trajler.
Náhradníci: Kohoutek – Prajza, Janečka, Filip Rusňák.

Rozhodčí: Svatík – Mokrusch, Bacík..
FC VIKTORIA PLZEŇ

Plzeňanům se poslední dobou na domácí půdě příliš nedaří. S Mladou Boleslaví zde totiž na konci září prohráli a předtím jen remizovali s Hradcem Králové a Sigmou Olomouc. Nyní by však určitě rádi navázali na vítězné utkání v Příbrami, kam se je vydala podpořit také početná skupina plzeňských fanoušků.

1. FC SLOVÁCKO

Fotbalisté z Uherského Hradiště sice od 2. kola poměrně dlouho čekali na venkovní výhru, v posledních dvou duelech v roli hostujícího týmu ale bodovali stoprocentně, když vyhráli v Pardubicích a na Dukle. Doma se oproti tomu trápí a jak s Táborskem, tak naposledy se Zbrojovkou prohráli shodně 0:3.
V rámci 15. kola letošního ročníku Juniorské ligy na sebe narazí Viktoria Plzeň a Slovácko. Západočeši vstupují do tohoto domácího utkání z desátého místa tabulky a s 21 body. Hosté jsou zatím osmí, když dokázali nasbírat ještě o bod více.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.