Příbram ve druhém poločase otočila duel s Baníkem a nakonec vítězí 2:1. V 71. minutě nejprve vyrovnal Barák a stejný hráč v závěru připravil vítězný gól Airapetianovi.

Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen fotbalista Příbrami Levon Airapetian.
90
Blíží se konec, Baník už asi nestihne odpovědět.
89
Příbram právě vstřelila branku!
Domácí v závěru střílí možná rozhodující gól! Barák přihrál LEVONU AIRAPETIANOVI, který se ve vápně opřel do míče a trefil se k pravé tyči Macejovy brány. Příbram vede těsně před koncem 2:1.
88
Foltyn se snažil vniknout do domácí šestnáctky, ale byl včas zastaven.
86
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Půda, přichází Marek Novák.
84
Následný roh Foltýna odhlavičkoval Trégler.
83
Lukáš Kundrátek zahrával přímý kop, po kterém si domácí málem vstřelili vlastní gól!
81
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Kvída, přichází Bolina.
80
Po rohu Airapetiana se nic zvláštního neudálo.
79
Centr Krameše odvrátil na roh Zawada.
78
Gólman Macej ve vápně riskantně obehrál Krameše. Svému trenérovi asi pořádně zahrál na nervy, ale zvládl to.
77
Hrdlička hledal Půdu, ale ten byl opět v ofsajdu.
76
Akci hostí zastavil odmávaný ofsajd Půdy.
74
Macej dobře odhadl situaci a stačil odkopnout balón před domácím Kvídou.
73
Další nebezpečná skrumáž před Macejovou svatyní. Hosté se tentokrát ubránili.
72
Šípek je rozhodčím slovně napomínám za žlutý faul.
71
Domácí se dočkali vyrovnání! Po rohu Airapetiana míč doslova dotlačil do brány ANTONÍN BARÁK – 1:1.
70
Vyrovnání měl na kopačce Airapetian, jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil nohou výborný Macej.
69
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Kdolský, přichází Trégler.
69
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Behan, přichází Čech.
68
Lukáš Kundrátek fauloval Krauta.
67
Ze třiceti metrů vystřelil Patrik Kundrátek, úspěšný zákrok si připsal Krček.
66
Po faulu na Šípka rozehrával přímý kop Airapetian, který poslal míč mimo bránu.
64
Hrdlička opět chyboval, Tarczal to však nedokázal potrestat.
63
Do brejku se hnal Šípek, ale až k zakončení se domácí hráč nedostal.
62
Hrdlička ztratil na půli míč, ale domácí toho nevyužili.
61
Míč se přes Baráka a Krameše dostal až ke Krautovi, který se však netrefil mezi baníkovské tyče.
60
Z otočky parádně vypálil Patrik Kundrátek, bránu minul jen o centimetry.
59
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Matěj, přichází Lukáš Kundrátek.
58
Po zranění Stronatiho hosté vrací soupeři sportovně míč. Stronati bude moci pokračovat.
57
Další nebezpečná akce domácích. Barák vysunul Krameše, který pálí z vápna nepřesně.
56
Nyní se dostal ke střele z hranice šestnáctky Šípek, Macej zasáhl úspěšně.
55
Příbram soupeře svírá před jeho šestnáctkou, dobrým obranným zákrokem se však prezentoval Foltyn, který zastavil akci domácích.
54
Hosté hrozí z rychlých brejků, Kundrátka teď vychytal Krček.
52
Honiš pro hosty vybojoval roh. Ten rozehrál Celba, domácí však odvrátili.
50
Do dobré příležitosti se dostal Kdolský, trefil ale pouze boční síť Macejovy brány.
48
Centr Kdolského minul ve vápně Krameš, domácí začali druhý poločas aktivně.
47
Do zakončení se dostal domácí Šípek, Macej jeho pokus zlikvidoval.
46
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Pyclík, přichází Opatřil.
46
Rozhodčí Houdek nenastavil ani sekundu a první poločas ukončil. Jeho nejpodstatnější chvíle se udála hned v první minutě, kdy chybu domácí obrany potrestal gólem Pyclík. Za Příbram mohl ve 40. minutě srovnat Kraut, toho však skvěle vychytal Macej.
45
45
Poslední akci prvního poločasu táhl Kraut, do zakončení se neprotlačil.
44
Airapetian vybojoval pro domácí rohový kop, který však následně poslal pouze do zámezí.
43
Přestalo pršet, hostující brankář Macej vykopává.
41
Z nějakých 30 metrů vypálil Airapetian, bránu hostů přestřelil.
40
Dosud největší šance Příbrami v zápase! Šindelář krásně prostrčil míč do vápna na Krauta, který pálil z bezprostřední blízkosti hostujícího gólmana. Macej však předvedl skvělý zákrok a míč vyrazil.
38
Foltým fauloval asi 25 metrů od brány Baráka. K rozehrání přímého kopu se postavil sám faulovaný a jeho pěknou ránu musel bravurně vyrazit brankář Macej.
35
Před rozběhnutým Barákem odkopl balón do autu Stronati.
34
Barák se probil obranou soupeře, jeho centr ale dokázal hlavou odvrátit do bezpečí Zawada.
33
Žlutou kartu dostává Ondřej Pyclík (FC Baník Ostrava) za nafilmovaný pád v domácí šestnáctce.
31
V Příbrami nám začíná intenzivně pršet.
30
Po faulu na Šípka zahrával domácí kapitán přímý kop, obrana Baníku však odvrací.
28
Barák byl na polovině hřiště faulován Kundrátkem. Obešlo se to bez karty.
27
Dobrý obranný zákrok si připsal Kvída, který odhlavičkoval míč do náruče svého brankáře Krčka.
24
Pronikajícího Pyclíka zastavil čistým způsobem Tarczal. Domácí u balónu.
22
Kraut hezky uvolnil Baráka, toho však obral o balón obránce Zawada.
21
Na polovině hřiště fauluje domácí Kraut Celbu.
20
Šípek posílal dopředu Krauta, ale Macej vystihl tuto přihrávku a byl u míče dříve.
19
Hosté střídají. Zraněného Celbu nahrazuje Hrdlička.
18
Airapetianovi se nepovedla rozehrávka rohového kopu. Domácí hráč poslal míč pouze do autu.
17
Dopředu se hnal hostující Pyclík, ale před ním stačil odkopnout míč do autu Šindelář.
16
Hra opět pokračuje, hosté sportovně vrací míč domácímu brankáři.
15
Ošetřován je hostující Foltyn, měl by být ale v pořádku.
14
Rohový kop Matěje odvrací odkopem bránící Krameš.
12
Domácí zaútočili po ose Šípek – Kraut. Jejich akce ovšem končí pouze odkopem od hostující brány.
11
Střelec gólu Pyclík fauloval na polovině hřiště Baráka.
10
Kraut se snažil dostat balón do vápna hostů, obrana Baníku však zapracovala dobře a situaci v pohodě vyřešila.
9
Akci Baníku rozehrával dlouhým nákopem Honiš, míč končí v náručí brankáře Krčka.
6
V nadějné pozici se ocitl příbramský Barák, o balón ho ale obral Kundrátek.
5
Šípek se snažil prostrčit míč do vápna na nabíhajícího Krauta, až k němu však balón neprošel.
4
Šípkův přímý kop ze 30 metrů odvrací Zawada.
3
Průnik Krauta zastavil faulem Celba. Domácí budou rozehrávat zajímavou standardku.
1
Baník právě vstřelil branku!
Parádní nástup Baníku do utkání! Domácí obrana ztratila balón, kterého se zmocnil ONDŘEJ PYCLÍK a přesnou střelou k pravé tyči otevřel skóre zápasu.
1
Zatím čekáme na zahájení duelu. Mělo by se tak stát každým okamžikem.

1.FK Příbram: Krček – Barák, Krameš, Airapetian, Divíšek, Tarczal, Kvída, Kdolský, Kraut, Šípek, Šindelář.

Náhradníci: Kočí – Trégler, Junek, Ježdík, Hlinka, Bolina

FC Baník Ostrava: Macej – Zawada, Honiš, Foltyn, Behan, Půda, Celba, Pyclík, Matěj, P. Kundrátek, Stronati.

Náhradníci: Matějka – Hrdlička, Novák, Čech, Opatřil, L. Kundrátek, Malcharek.

Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Szikszay.
Vítám tu všechny příznivce fotbalu. V rámci Juniorské ligy se na stadionu na Litavce uskuteční utkání mezi domácí 1.FK Příbram a FC Baníkem Ostrava. Příbram do zápasu vstupuje ze sedmého místa v tabulce, když dosud posbírala 59 bodů. Baník má ještě o dva body více a je pátý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.