Je dobojováno. Utkání mezi Teplicemi a Znojmem skončilo nerozhodně 2:2 a týmy si tedy body rozdělily. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Žlutou kartu uviděl znojemský Hrošovský.
86
Domácí podnikli bleskovou akci, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná střela na další branku tedy stále čekáme.
83
Kabokeme se dostal do šance, ale Lukač skvěle vyběhl a vychytal. Odražený míč se dostal Hájkovi, ale ten branku přestřelil!
81
Žlutou kartu uviděl hostující Šrámek.
77
Z následného rohu ale hosté nic nevytěžili.
76
Hostující Hájek hezky utekl po levé straně, nakonec i vystřelil a po teči domácího zadáka měl Lukač co dělat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop.
75
Domácího Malce nahradil Kulhánek.
73
Hosté opět střídají. Kirschnera nahradil Juhaňák.
71
Střídají i hosté. Dohrál Ugwu a přišel Čermák.
71
Domácí střídají. Dohrál Kejval a zahraje si Batryn.
68
Simerský fauloval Urmu a může být rád, že za tento zákrok neuviděl žlutou kartu.
64
Z následného rohového kopu nic nebylo.
63
Po rohovém kopu domácích se dostal míč na velké vápno, kde byl Pavel Verbíř, ale jeho střelu hostující brankář s vypětím všech sil zlikvidoval.
59
Verbíř unikl po pravé straně, odcentroval před branku, ale nenašel žádného svého spoluhráče a stav zápasu se tedy nemění.
55
Teplice právě vstřelily branku!
Domácí brankář rychle rozehrál, kulatý nesmysl propadl až za obranu Znojma, kde byl JAN MALEC, který nadvakrát prostřelil Dolečka a vyrovnal.
54
Do velké šance se dostával hostující Kirschner, ale domácí brankář skvěle zakročil a míč znojemskému hráči sebral.
49
Kukačka poslal zajímavý míč do vápna Znojma, kde byl dobře postavený Malec, ale před ním skvěle zasáhl brankář Doleček, který míč sebral.
46
Hosté střídali. Dohrál Hověz a zahraje si Hájek.
46
Znojmo právě vstřelilo branku!
Tak hosté ze Znojma vstoupili skvěle i do tohoto poločasu a jdou opět do vedení. Domácí zadák Heger chtěl přihrát svému brankáři, ale podklouzl a míče se zmocnil Kirschner, který našel PEREHO KABOKEMEHO, který uklidil míč do prázdné branky.
46
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které zatím přineslo dvě branky. Do vedení šlo Znojmo, když se už ve 3. minutě prosadil Kirschner. Domácí dokázali srovnat ve 37. minutě, kdy se trefil Kukačka. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a začne zhruba v 18:04.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
42
Vypadá to, že v tomto poločase se už branky nedočkáme.
40
Po vstřelené brance tempo hry malinko opadlo a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Na další šanci stále čekáme.
37
Hosté nyní propadli uprostřed hřiště a domácí mladíci to dokázali potrestat. Aktivní Verbíř našel za obranou TOMÁŠE KUKAČKU, který povedenou střelou na zadní tyč překonal Dolečka – 1:1.
33
Domácí zadáci chybovali, k míči se dostal hostující Hověz, ale s jeho projektilem si domácí brankář Lukač v pohodě poradil.
29
K centrovanému míči se dostal znojemský Šrámek, který orazítkoval břevno domácí svatyně!
28
Rohový kop pro Znojmo.
26
Do dobré pozice se dostal hostující Kirschner, který se dostal i ke střele, ale tu zblokoval domácí Urma.
23
Kukačka si vzal na polovině míč, obešel dva znojemské hráče, poté přihrál na střed hřiště, kde byl Verbíř, který se objevil sám před Dolečkem, jenže po jeho ráně skončil kulatý nesmysl pouze na hrudi hostujícího brankáře.
20
Na druhé straně se do míče opřel Kirschner, který jen těsně minul teplickou branku. Lukač se ani nepohnul a míč pouze sledoval očima.
18
Malec vysunul Stibora, který postupoval sám na branku Znojma. Jenže si v rozhodující chvíli ukopl míč, ale i tak stačil vystřelil. Po jeho střele skončil kulatý nesmysl těsně vedle. Nutno ale dodat, že Doleček skvěle vyběhl a zmenšil domácímu hráči střelecký úhel.
15
Rychlou akci Znojma zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd, ve kterém byl Ugwu.
13
Verbíř poslal hezký centrovaný míč do vápna Znojma, který propadl až na malé vápno, ale Bubeníček na kulatý nesmysl nakonec nedosáhl.
10
Z prvního rohového kopu ale domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
9
Rohový kop pro Teplice.
8
Domácí zadáci kombinovali na své polovině. Pak přišel dlouhý míč za obranu, kam si naběhl Kukačka, ale kulatý nesmysl těsně před ním vypíchl jeden ze znojemských obránců.
5
Domácí mladíček Verbíř si vzal míč, dostal se s ním až do vápna Znojma, ale jeho střele scházela přesnost a Doleček nemusel zasahovat.
3
Tak to je parádní začátek v podání mladíků ze Znojma. Domácí Urma ztratil míč, kterého se zmocnil Ugwa. Ten byl faulován a hosté zahrávali zajímavou standardní situaci. Poslali míče do vápna, ten propadl až před branku, kde byl PETR KIRSCHNER, který ho levačkou napálil za záda Lukače.
1

FK Teplice: Lukač – Heger, Hejda, Verbíř, Stibor – Bubeníček, Richter, Kukačka, Urma – Kejval, Malec
Náhradníci: Procházka, Batryn, Kulhánek, Kvída, Skalák

1. SC Znojmo FK: Doleček – Jurič, Simerský, Ugwu, Kirschner – Šrámek, Kabokeme, Tomeček, Hověz – Hrošovský, Melicha
Náhradníci: Hrazdílek, Hlávka, Čermák, Juhaňák, Hájek, Konvalina

Rozhodčí: Nenadál – Štěrba, Kapoun.
Srovnání obou soupeřů nemáme, protože 1. SC Znojmo je nováčkem Juniorské ligy. Uvidíme tedy, jak toto utkání, které pro Vás bude komentovat Jakub Zahradníček, dopadne.
Juniorský tým FK Teplice se naopak bude snažit odčinit debakl, který tepličtí utrpěli v minulém kolo, když prohráli v Příbrami 0:6! Teplice se nacházejí až na šestnácté pozici s dvanácti body na kontě, ale mají k dobru jedno utkání.
Poslední tři odehrané utkání:
10. kolo 1.FK Příbram – FK Teplice 6:0
9. kolo FK Teplice – 1.FC Slovácko 3:2
8. kolo FK Baumit Jablonec – FK Teplice 3:2
Nováček 1. SC Znojmo FK se bude snažit potvrdit bodový zisk z minulého kola, kdy si znojemští fotbalisté připsali výhru na hřišti Bohemians Praha 1905. Hosté se momentálně nachází na dvanácté pozici se čtrnácti body na kontě.
10. kolo Bohemians Praha 1905 – 1.SC Znojmo 2:3
9. kolo 1.SC Znojmo – 1.FK Příbram 1:1
8. kolo 1.FC Slovácko – 1.SC Znojmo 1:0
Dalším hracím dnem pokračuje Juniorská liga. Do Teplic zajíždí juniorský tým 1.SC Znojmo. Zápas se odehraje v Dubí u Teplic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.