Albánie - Estonsko | ONLINE | 12.6.2017 20:00 | Kvalifikace ME U21 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:0. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 5:9.
Je dobojováno! Albánie se nakonec s Estonskem rozešla bez branek. Domácí celek určitě bude ztráta z úvodu kvalifikace mrzet! Albánie byla lepším celkem a vypracovala si šance, ale domácí střelci dnes měli problémy s přesností. Estonsko také podržel brankář Igonen, který deptal domácí kanonýry. Ve druhém poločase uviděl zbytečnou červenou kartu Zeka, jež oslavil svůj výběr. Estonsko ale přesilovku nevyužilo a také nevstřelilo branku.
90+3
Konec zápasu.
90+2
Albánie zahrávala ještě jeden přímý kop. Jeho exekuce se ujal Hebaj, jemuž se rána vůbec nepovedla a míč ohrozil spíše rohový praporek.
90+1
Nastavují se tři minuty!
90
Estonci se sami připravili o možnost zaútočit. Ainsalu se pustil do souboje na polovině hřiště a dopustil se zcela zbytečného faulu.
89
Střídající Klein bojoval na hranici pokutového území o odražený balón, ale přes přesilu soupeřových zadáků se do zakončení neprobil.
88
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Abazaj, přichází Cekici.
87
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Liivak, přichází Klein.
86
Ramadani byl faulován na polovině soupeře a nyní se drží za levé stehnou. Domácí fotbalista je zraněný, ale gestem dává najevo, že chce pokračovat.
85
Albánie se znovu dostala do pokutového území. Brankář Igonen ale dával dobrý pozor a přízemní střelu schoval bez problémů do rukavic.
84
Slein fauloval jednoho z domácích fotbalistů u postranní čáry. Albánie sice hraje v oslabení, ale v posledních minutách dělá Estoncům problémy.
83
Po něm se do zakončení na značce pokutového kopu tlačil Doka, kterého ale pohotově zablokoval výborně hrající obránce Lukka.
82
Albánie zahrávala také rohový kop. Zajímavý centr se snesl na malé vápno, avšak brankář Igonen vyrazil ven z branky a přizvedl míč na další roh.
81
Exekuce přímého kopu se ujal Abazaj, který zvolil technickou střelu, nicméně čtyřčlenná zeď jeho pokus zastavila. Albánie přesto zůstává u míče.
80
Seferi si v souboji na polovině hřiště pokryl míč tělem a vybojoval přímý kop pro domácí celek. Albánie ještě může zahrozit.
79
Doka se vydal po pravé straně na hranici pokutového území, kde se ale skácel k zemi. Domácího obránce podle všeho postihly křeče.
78
Exekuce přímého kopu se ujal Slein. Estonský fotbalista poslal technický pokus kolem zdi a jeho pokus nakonec skončil v rukavicích pozorného brankáře.
77
Magi se vydal podpořit ofenzívu Estonska, vlétl mezi dva obránce Albánie a nechal se faulovat. Hosté budou rozehrávat z nadějné pozice.
76
Rozběhla se závěrečná čtvrthodina dnešního duelu. U míče jsou Estonci, kteří v posledních minutách převzali dirigentskou taktovku a hrají na polovině soupeře.
75
Slein se v blízkosti pokutového území zbavil svého strážce a opřel se do míče pravačkou. Jeho ránu ale zablokoval hned první obránce.
74
Příznivcům Albánie se výkon jejich krajanů vůbec nelíbí. Domácí fanoušci dávají svou nevoli najevo hlasitým pískotem.
73
Estonci po dlouhé době kombinují na polovině svého soupeře. Hosté se drží v blízkosti pokutového území, ale nikdo v bílém nedokázal zakončit.
72
Zraněný fotbalista Bare musí být ošetřován a dnešní duel pro něj podle všeho skončil. Na domácí lavičce už se převlíká jiný hráč.
71
A další zranění! Jeden z domácích fotbalistů schytal ránu na hranici pokutového území a zůstává ležet s bolestivou grimasou v obličeji.
70
Poslední výroky hlavního arbitra vzbudily emoce také na tribunách. Domácí fanoušci nyní pískají. Koncovka utkání bude vypjatá.
68
Abazaj si pokopl míč do pokutového území a po souboji s obráncem upadl. Hlavní rozhodčí měl celou akci ppřímo před sebou a faul neodpískal.
67
Červenou kartu dostává Zeka (Albánie).
66
Domácí brankář vystartoval až na hranici pokutového území, kde si počkal na nepřesnou přihrávku a schoval míč do rukavic. Estonsko je po přestávce úplně bezzubá.
65
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Mustafa, přichází Zeka.
64
Z dalšího rohového kopu už Albánie zahrozila! Hostující brankář se proletěl vzduchem a pohledné zakončení pěkným zákrokem vytáhl mimo tři tyče!
64
Albánie zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale estonský brankář byl pozorný a vyboxoval balón na další roh.
63
Estonsko přeneslo hru na polovinu Albánie, ale pozorná obrana domácího výběru míč okamžitě získala zpět na své kopačky.
62
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Rilberg, přichází Vainumae.
61
Jeden z Estonců si přivodil zranění a zůstává ležet na polovině hrací plochy. Estonský fotbalista musí být ošetřen.
60
Je za námi hodina hry a my stále čekáme na úvodní branku dnešního duelu. Albánie je aktivnější i po přestávce, ale zatím se nemůže prosadit.
59
Seferi si zpracoval krásnou přihrávku na levé křídlo, navedl si míč na hranici pokutového území, jenže technickou střelou poslal míč daleko od branky.
58
Hra je opět přerušena. Na trávníku tentokrát zůstává ležet Liivak, který schytal ránu do levého kotníku. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
57
A další zakončení domácího celku. Seferi se dostal k zakončení zpoza hranice pokutového území, jenže jeho rána prosvištěla kolem zadní tyče.
56
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Sinjakvskij, přichází Miller.
55
Liivak chtěl posunout míč mezi domácí stopery do pokutového území, ale zadáci Albánie byli na místě a nenechali mezi sebou prostor.
54
Abazaj sprintoval po levé straně za prudkou přihrávkou do pokutového území, ale nepohlídal si své postavení a ocitl se v ofsajdu.
53
A další šance Albánců! Mustafa si v pokutovém území naskočil na centr z levé strany, nicméně hlavou poslal míč těsně nad břevno!
52
Bare neuspěl v souboji na polovině hřiště, ale poté míč vybojoval zpět na kopačky Albánců. Domácí fotbalisté kombinují na polovině hřiště.
51
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Kallaku, přichází Hebaj.
50
Hra je přerušena! Na trávníku zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů, který se drží za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
49
Estonsko mělo k dispozici přímý kop. Centrovaný míč přilétl na zadní tyč, kde byl připravený Magi, před kterým balón na poslední chvíli přizvedl Toli.
48
Jeden z estonských fotbalistů si v hlavičkovém souboji na polovině Albánie provinil útočným faulem. Rozehrávat bude domácí tým.
47
Poprvé po přestávce se do útoku vydalo také Estonsko. Hráči v bílém přenesli míč po pravé straně na polovinu Albánie, kde o něj ale přišli.
46
Domácí Albánie obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Vysoký centr přiletěl na hranici pokutového území, kde zasáhl pozorný obránce.
46
Začal druhý poločas.
Jenže ani z přímého kopu Albánie první branku nevstřelila! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se tedy branky nesetkali. Albánie si v úvodních minutách vypracovala šance, ale nikdo z fotbalistů v červených dresech se nedokázal prosadit. Obranu Estonska navíc podržel brankář Igonen, který vytáhl několik skvělých zákroků.
45
První poločas skončil.
45
Kallaku potáhl míč středem hřiště a byl faulován v blízkosti pokutového území. Albánie bude zahrávat zajímavý přímý kop.
44
Seferi potáhl míč vpřed podél levé postranní čáry a poté odcentroval do pokutového území. Zadáci Estonska byli znovu pozorní.
43
Domácí fanoušci cítí, že jejich oblíbenci by mohli ještě do přestávky udeřit. Albánie se tlačí do útoku, ale při Estonsku zatím stojí štěstí.
42
Mustafa zahodil třetí obrovskou šanci! Domácí útočník se hnal sám na brankáře, ale Igonen vytáhl skvělý zákrok a míč vyrazil mimo tři tyče!
41
Další centr z pravé strany poslal do pokutového území Abazaj. Jeho prudká přihrávka našla jen pozorného Lukku, který míč odvrátil ven ze šestnáctky.
40
Tentokrát už domácí brankář Selmani poslal přesnou přihrávku na spoluhráče v červeném a Albánie může znovu zaútočit. V posledních minutách se ze hry vytratily šance.
39
Ainsalu chtěl poslal přihrávku do pokutového území, avšak nikdo v bílém dresu se k míči nedostal před pozorným stoperem Tolim.
38
Kallaku vybojoval míč na vlastní polovině, ale nikdo z fotbalistů v červeném se nenabídl, aby mu Kallaku mohl adresovat přihrávku.
37
První poločas se pomalu blíží ke svému konci a snad poprvé během první půle se probudili také fanoušci. Příznivci Albánie ženou své hráče vpřed.
36
Další rychlý výpad Estonska zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Také domácí obrana sehrála ofsajdovou past dokonale.
35
Do kombinace Estonska se zapojil také brankář Igonen, který přenesl hru na pravou stranu. Nikdo z Albánců rozehrávku Estonska neatakuje.
34
Estonsko mělo k dispozici přímý kop. Slein poslal nadýchaný centr na zadní tyč, kde číhal Lukka, jenže estonský stoper na balón nakonec nedosáhl.
33
Bare pokazil rozehrávku na polovině Estonska a odevzdal míč soupeři. Hráči v bílém se ihned vydali do útoku, ale Kuusk neprošel přes obránce.
32
Mustafa svedl souboj tělo na tělo na hranici pokutového území. Jeden z estonských stoperů jej ale nepustil před sebe a odhlavičkoval míč do bezpečí.
31
Estonsko hraje s Albánií vyrovnanou partii. Domácí fotbalisté si sice vytvořili více šancí, ale ani hostující hráči se nenechávají zahanbit.
30
Domácí brankář vyrazil ven z branky a rozběhnutý Sappinen si jej dokázal obhodit. Hostující útočník se ale dostal mimo střelecký úhel a domácí branku neohrozil.
29
Bare se efektní kličkou ve středu hrací plochy zbavil svého strážce a roztáhl hru na levé křídlo. Nikdo z domácích fotbalistů se ale nedostal k balónu.
28
A další zakončení domácího celku! Ramadani napřáhl ze střední vzdálenosti, obstřelil stojící obránce, ale netrefil estonskou svatyni.
27
Abazaj se stáhl zpět na vlastní polovinu, kde pomohl svým spoluhráčům v souboji s přesilou Estonců. Abazaj nakonec získal míč před Sleinem.
26
Domácí Albánie se od úvodních minut tlačí do útoku, ale domácí střelci zatím neměli potřebné štěstí. Obrana Estonska je však průchozí.
25
Mustafa se znovu ocitl za obranou soupeře, jenže tentokrát jeho akci zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
24
Mustafa se z pravé strany znovu prohnal do pokutového území, přehodil si míč na levačku, jenže z dobré šance poslal míč vysoko nad břevno!
23
Estonci se snaží brzdit rostoucí tlak svého soupeře a nadále kombinují na polovině soupeře. Nikdo z hráčů v bílých dresech si ale neřekl o přihrávku.
22
Seferi se tlačil do útoku podél levé postranní čáry a v souboji s Magim se dopustil útočného faulu. Estonsko bude znovu zahrávat.
21
Liivak si na levé straně vzal odražený míč, navedl si jej na hranici šestnáctky, ale už nestačil odcentrovat okolo připraveného Tafy.
20
A právě Ceka schytal tvrdý zásah do citlivých míst a nyní zůstává ležet v nefotbalové poloze. Domácí obránce ale po ošetření bude pokračovat.
19
Ainsalu táhl estonskou akci středem hřiště, uvolnil rozběhnutého Liivaka, který se tlačil do zakončení, ale jeho ránu zablokoval Ceka.
18
Estonci po delší době vybojovali míč a opět kombinují v zadních řadách. Nikdo v bílých dresech se zatím nedostal do střelecké pozice.
17
Vysoký centr přiletěl na značku pokutového kopu, kde číhal stoper Tafa, jenže před ním vystoupil estonský zadák Lukka, jež vyhlavičkoval míč do bezpečí.
16
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše a drží se za levou nohu. Podle všeho bude pokračovat. Albánie navíc bude zahrávat další přímý kop.
15
Rilberg se prohnal na hranici pokutového území. Estonský fotbalista se dokonce natlačil před obránce, ale jeho rána nenadělala soupeři problémy.
14
Bare vyslal nepříjemnou přihrávku do šestnáctky. V pokutovém území se uvolnil Seferi, jehož zakončení prolétlo kolem pravé tyče!
13
Albánie zahrávala další rohový kop. Tentokrát se centrovaný míč snesl na zadní tyč, odkud jej jeden z obránců prodloužil na další roh.
12
Domácí brankář poslal dlouhý nákop na polovinu Estonska. O míč se pobil Mustafa, který ale neuspěl ve vzdušném souboji a Estonsko může uklidnit hru.
11
Estonci se po delší době dostali k balónu a nyní kombinují na polovině domácí reprezentace. Nikdo v bílém dresu se však neprobil do šestnáctky.
10
Abazaj dostal další pěknou přihrávku na pravou stranu. Tentokrát se záložník Albánie nedostal k odcentrování. Albánie přesto zahrávala aut.
9
Centr od rohového praporku přiletěl na bližší tyč. Tafa se s balónem ihned otočil a poslal centr na zadní tyč, ale tam nebyl nikdo v červeném.
8
Mustafa dohnal na polovině soupeře odražený míč, dostal se na hranici pokutového území, jenže jeho centr srazil obránce na rohový kop.
7
Albánie se dostala do první obrovské šance dnešního utkání! Abazaj se v pokutovém území opřel do odraženého balónu, jenže jeho ránu brankář Igonen vyrazil na brankové čáře!
6
Seferi sprintoval podél levé postranní čáry, jenže prudkou přihrávku už na hrací ploše nedostihl. Estonsko bude vhazovat.
5
Lilander byl jako první u nepřesné přihrávky na levou stranu, otočil se s míčem u rohového praporku, jenže nenašel recept na pozornou obranu.
4
Abazaj dostal pěknou přihrávku na pravou stranu a ihned se snažil odcentrovat před branku. Jeho pobídku ale zastavil hned první obránce.
3
Domácí fotbalisté napadají rozehrávku soupeře, jenže nikdo z fotbalistů v červeném se k míči neprobil. Estonsko může pokračovat v útočení.
2
Estonsko chtělo zahrozit z rychlého protiútoku. Na prudkou přihrávku mezi stopery si brousil zuby Sappinen, nicméně domácí zadáci byli pozorní.
1
Estonsko obstaralo výkop do dnešního utkání. Hosté se ihned vydali do útoku, avšak dlouhá přihrávka prosvištěla ke stoperovi Tolimu.
1
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Estonsko bude hrát v bílém, zatímco Albánie nastoupí v červených dresech.
Úvodní sestavy:

Albánie: Selmani – Doka, Tafa, Toli, Ceka – Abazaj, Ramadani, Bare, Seferi – Kallaku, Mustafa
Náhradníci: Krymi, Cekici, Kastrati, Durmishaj, Nuri, Hebaj

Estonsko: Igonen – Magi, Lukka, Kuusk – Sinjavskij, Slein, Ainsalu, Lilander – Rilberg, Sappinen, Liivak
Náhradníci: Purg, Karofeld, Miller, Roosnupp, Vainumae, Klein, Kaldma.
Ani jeden z dnešních soupeřů není v šestičlenné skupině favoritem na postup. Největším adeptem na účast na evropském šampionátu je Španělsko. Naděje na postup si dělají také Slováci a Severní Irové. Růžky může vystrkovat Island a právě Albánie. Estonci jsou pasování do role outsidera této skupiny.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z kvalifikace o postup na ME do 21 let. Dnes se podíváme na duel mezi Albánií a Estonskem. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.


Články odjinud