Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Arménie : Rakousko - 10. října 2017   16:00

Arménie
Arménie
0:5
(0:0)
Rakousko
Rakousko
49' Kvasina   • 60' Schlager   • 75' Schlager   • 78' Jakupovič   • 81' Kvasina
Arménie
(3-4-3) Avagjan – Pilumjan, Maghakjan, Kartašjan – Hakobjan, Agbaljan (58. Harutyunjan), Vardanjan, Margarjan – Jeghiazarjan (50. Galstjan), Aghekjan (61. Bičakčjan), Avetisjan (C)
Terterjan, Petrosjan, Galstjan, Grigorjan, Aslanjan, Bičakčjan, Harutyunjan
Bryn Markham-Jones – Lewiss Edwards, Johnathon Bryant (všichni WAL)
FFA Academy Stadium, Jerevan
Rakousko
(4-2-1-3) A. Schlager – Gluhakovič, Ljubičič, Marešič, Friedl – Laimer (C), Lovrič – X. Schlager (76. Jakupovič) – Horvath (58. Prokop), Kvasina, Ullmann (70. Honsak)
Jakupovič, Rabitsch, Prokop, Honsak, Maranda, Thurnwald, Gartler

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Střely na branku: 4:12. Střely mimo: 1:9. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:19.
Je dobojováno! Rakušané se ve druhé půli rozehráli k obrovskému výkonu a nastříleli svému soupeři pět branek, ovšem nutno dodat, že jich mohlo být daleko více! O dvě branky se postarali Kvasina se Schlagerem. Jeden gól si připsal Jakupovič, kterému k tomu stačily dvě minuty na hřišti. Hosté tak v Arménii potvrdili roli favorita a po zásluze si odváží tři body. Domácí po poločase úplně odpadli a mohou být rádi, že výsledek z jejich pohledu není ještě horší.
90+3'
90+2'
Akce po levé straně končí nepřesným centrem, víc už se nejspíše nestane!
90+1'
Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Hosté rozehrávali standardní situaci, míč se dostal až k Friedlovi, kterému se střela vůbec nevydařila.
90'
Málem to bylo o šest branek! Po centru z pravé strany se do zakončení z bezprostřední blízkosti dostal Kvasina. Jeho pokus z voleje nakonec zastavuje břevno domácí brány!
88'
Výborně to nyní přečetl brankář Avagjan, který včasným výběhem přerušil hostující akci a zahrál raději do zámezí.
87'
Rychlý kontr Rakušanů, Honsak hledal Jakupoviče, který se nakonec do zakončení nedostal. Hosté ale i nadále zůstávají u balónu.
85'
Hraje se ze strany na stranu, jedna útočná akce střídá tu druhou. Jakupovič se nyní po míči natahoval marně, rozehrávat budou domácí.
84'
Míč si vzal na starost právě Bičakčjan, který se pokoušel překvapit brankáře Schlagera střelou na bližší tyč. Jeho pokus však pouze minul hostující svatyni.
83'
Hostující Marešič to nyní přehnal s důrazem v souboji s Bičakčjanem a vidí žlutou kartu. Zajímavá standardní situace pro Arménii!
81'
Rakousko právě vstřelilo branku!
To už je pro Arménii hodně kruté, Rakušané přidávají pátý gól! Prokop teď mohl vstřelit branku, ovšem ještě volil přihrávku. Lépe postavený MARKO KVASINA míč poté bez problémů uklidil do sítě!
80'
Minimálně dvě minuty se nehrálo, na hřišti teď zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, který musel za lajnu. Arménie už nemůže střídat.
78'
Hosté přidávají už čtvrtou branku. Prokop posunul na ARNELA JAKUPOVIČE, který si mohl vybrat, komu přihraje. Nakonec zvolil individuální postup a střelu z velkého vápna, která končí v bráně! Dvě minuty stačily tomuto fotbalistovi, aby dokázal skórovat!
77'
Hostující kapitán Avetisjan se ocitl úplně sám na polovině soupeře. Zastavuje ho však praporek čárového, který signalizuje ofsajd!
76'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Schlager, přichází Jakupovič.
75'
Obrovské zmatky v domácí defenzívě, XAVER SCHLAGER postupoval úplně sám na arménského gólmana, kterému nedal žádnou šanci. Hostující útočník skóruje už podruhé v tomto utkání!
73'
Nyní si však Rakušané vůbec nerozuměli, míč skončil až u brankáře Avagjana, který volí dlouhý nákop na polovinu soupeře.
72'
Po kratším ošetření jednoho z domácích fotbalistů se zase pokračuje. Rakušané se ženou dopředu, chtějí přidat další branku!
70'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Ullmann, přichází Honsak.
70'
Gól Rakušanů je nejspíše otázkou času! Parádní pokus Laimera z šestnácti metrů, překonaného brankáře Arménie teď zachránilo břevno!
69'
Další velká příležitost pro hostující fotbalisty, Kvasina se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři! Avagjan však vytáhl skvělý zákrok!
67'
Hra se teď kouskuje drobnými fauly. Hosté už pochopitelně nikam nespěchají, domácí se nemohou dostat na útočnou polovinu.
66'
Jasné zatažení za dres. Pilumjan se v tuto chvíli nemůže vůbec divit, jeho faul na Kvasinu byl evidentní, Rakušané rozehrávají směrem dozadu.
65'
Ten rozehrál Lovrič, ovšem žádné nebezpečí z toho pro arménskou bránu nebylo. Domácí však brzy přišli o míč.
64'
Hosté mají v těchto chvílích jasně navrch, jsou lepším týmem. Fotbalisté Arménie mají obrovské problémy a nestíhají, další roh pro Rakousko.
62'
Mohlo to být už o tři góly! Hodně prostoru dostal Prokop, s jehož střelou si poradil brankář Avagjan, který vyrazil na roh!
61'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Aghekjan, přichází Bičakčjan.
60'
Hosté vedou už o dvě branky! XAVER SCHLAGER si míč navedl na střed hřiště a rozhodl se pro střelu. Jeho zblokovaná rána nakonec končí v bráně, Avagjan neměl nárok!
58'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Agbaljan, přichází Harutyunjan.
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Horvath, přichází Prokop.
56'
Rakušané kombinovali na polovině soupeře. Vybojovali svůj pátý roh v tomto utkání, který míří rozehrát tradiční exekutor Horvath.
55'
Domácí spoléhali především na rychlé brejky. V postupné kombinaci se jim vůbec nedaří. Naopak Rakušané hrají chytře a drží míč na svých kopačkách.
54'
Ke střele se nyní dostal dnes velmi aktivní Horvath. Jeho pokus však končí vedle brány Avagjana!
53'
Agbaljan si v souboji s Ullmannem počínal nedovoleně, hlavní sudí to postřehl a přerušil hru.
51'
Další útočná snaha hostů! Schlager se dobře uvolnil a ve velkém vápně hledal Ullmanna. K tomu se míč nakonec nedostal, brankář Avagjan rozehrává.
50'
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Jeghiazarjan, přichází Galstjan.
49'
Hosté dostali k dispozici rohový kop, který rozehrál Horvath. Na jeho centrovaný míč si na bližší tyči naběhl MARKO KVASINA, jehož hlavička skončila až za zády domácího gólmana, Rakušané jdou do zaslouženého vedení!
47'
Vardanjan teď fauloval Lovriče. Hlavní sudí vytahuje žlutou kartu, kterou uděluje domácímu hráči.
46'
Je to tak, úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Hosté potvrzují roli favorita, ovšem zatím jen v herním projevu. Na úvodní branku stále čekají. Nedokázali jí vstřelit ani v závěru první půle, když se ve stoprocentní šanci ocitl Schlager. Domácí hrozí z rychlých brejků, které mají zvládnuté na jedničku. Uvidíme, s čím oba týmy přijdou do druhého poločasu, který začne zhruba v 17:01.
45+2'
45+1'
Hlavní sudí přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu, která se blíží ke konci. Víc už se nejspíše nestane.
45'
Už se ale zase pokračuje, Rakušané jsou u míče a kombinují na vlastní polovině hřiště.
43'
Na zemi teď zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, který se zranil při obranném zákroku, chvíli se nebude hrát.
42'
Neskutečné, co Rakušané nedali! Po centru z pravé strany se do zakončení dostal Ullmann, s jehož pokusem si brankář poradil. Avagjan však míč vyrazil pouze před sebe a Schlager měl před sebou prázdnou bránu! Avagjan i v pádu dokázal balón vytěsnit na roh!
41'
Hosté rozehrávali roh, který žádné nebezpečí nepřinesl. Naopak, Rakušané se museli rychle vracet. Přečíslení domácích skončilo na nevydařené přihrávce.
39'
To byla skvělá příležitost pro Rakušany! Schlager se uvolnil na malém vápně a ocitl se tváří v tvář domácímu gólmanovi! Avagjan vytáhl výborný zákrok a zachránil Arménii před inkasovanou brankou!
38'
Rakušané však vzápětí o míč přišli, útočný faul byl odpískán Laimerovi, rozehrávat bude brankář Avagjan.
37'
Kartašjan to v souboji se Schlagerem přehnal s důrazem a po zásluze vidí úvodní žlutou kartu tohoto utkání.
36'
Aghekjan teď získal míč a vydal se na polovinu soupeře. Byl však bez podpory svých spoluhráčů a proti pětici protihráčů neměl nárok na úspěch.
34'
Útočný faul odpískán Laimerovi, který si počínal nedovoleně. Trocha odpočinku pro Arménce, kteří s rozehrávkou nepospíchají.
33'
To byla dobrá příležitost pro hosty! Ti využili chybné rozehrávky soupeře a postupovali do přečíslení dva na jednoho. Schlager místo přihrávky volil střelu, která mu vůbec nesedla a skončila vysoko nad!
32'
Po delší době také domácí u pokutového území soupeře. Dobrý výběh předvedl Schlager, který na nic nečeká a rychle rozehrává.
31'
Laimer svou přihrávkou hledal Ullmanna. Hostující útočník však jeho pas nemohl stihnout, rozehrávat bude brankář Avagjan.
30'
Rakušané ale přidali, jsou jasně lepším týmem a kombinují před velkým vápnem soupeře. Nyní vybojovali vůbec první roh v tomto utkání!
28'
Centr Horvatha do velkého vápna odvrací domácí obránci odkopem do zámezí, Rakušané zůstávají u balónu.
27'
Těch faulů je dnes opravdu mnoho! Jedním takovým si nyní v souboji s Ullmannem pomohl Jeghiazarjan, další standardka pro hosty.
25'
Standardní situaci na druhé straně hřiště rozehrál tradiční exekutor Avetisjan. Centr domácího kapitána ale nenašel žádného z jeho spoluhráčů.
24'
Na hranici velkého vápna se uvolnil Schlager, který volil střelu z otočky. Té však chyběla razance, Avagjan neměl žádné problémy!
23'
Taktickým faulem si nyní pomohl Kartašjan, který zastavil Lovrič. Domácí fotbalista může být rád, že se celá situace obešla bez žluté karty.
21'
Hosté teď po faulu na Horvatha dostali možnost standardní situace. Friedl však rychle rozehrál, Rakušané kombinují na polovině hřiště.
20'
Také další útočnou snahu Rakouska teď přerušuje čárový rozhodčí, který signalizuje ofsajd Gluhakoviče.
19'
Arménie teď vybojovala přímý kop z velmi slibné pozice. Míč si vzal na starost kapitán Avetisjan, jehož střelu na bližší tyč chytá Schlager!
17'
Další pokus kapitána Laimera chytá bez větších problémů brankář Avagjan! Domácí se v těchto chvílích pouze brání.
16'
Aghekjan si nyní v souboji s Laimerem pomohl útočným faulem, což neuniklo hlavnímu sudímu, který přerušuje hru.
15'
Ullmann nyní postupoval sám na domácího brankáře, kterého se pokoušel přehodit! Avagjan však tuto myšlenku přečetl a zachránil svůj tým před inkasovanou brankou!
13'
Další ofsajd odmáván a následně i odpískán hostujícímu Schlagerovi, rozehrávat bude opět domácí gólman.
12'
Rakušané jsou v těchto chvílích lepším týmem, Ullmann se nyní nacházel pouze v ofsajdovém postavení.
11'
Kousek za velkým vápnem ke střele napřáhl Horvath! Střela hostujícího fotbalisty končí těsně vedle levé tyče Avagjana!
10'
Domácí teď měli obrovské problémy, Rakušané napadali hodně vysoko. Fotbalisté Arménie chybovali v rozehrávce, autové vhazování pro hosty.
8'
Hosté vybojovali standardní situaci. Závar v pokutovém území vyřešil jeden z arménských zadáků odkopem do bezpečí!
7'
To byla dobrá šance domácích! Sám za obranu soupeře se dostal Aghekjan, který se pokoušel obejít brankáře Schlagera. Na toho ale nevyzrál a přihrával pod sebe, střelecký pokus Avetisjana však trefil pouze jednoho z arménských fotbalistů!
5'
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, oba týmy začaly velmi opatrně.
4'
Rakušané se dostávali do zajímavé příležitosti. Celou situaci vyřešil včasným výběhem brankáře Avagjan.
2'
Špatná rozehrávka na hostující straně, Rakušané se rychle museli vracet. Domácí však celou situaci nevyřešili dobře a o míč také přišli.
1'

Arménie: (3-4-3) Avagjan – Pilumjan, Maghakjan, Kartašjan – Hakobjan, Agbaljan, Vardanjan, Margarjan – Jeghiazarjan, Aghekjan, Avetisjan (C)
Náhradníci: Terterjan, Petrosjan, Galstjan, Grigorjan, Aslanjan, Bičakčjan, Harutyunjan

Rakousko: (4-2-1-3) A. Schlager – Gluhakovič, Ljubičič, Marešič, Friedl – Laimer (C), Lovrič – X. Schlager – Horvath, Kvasina, Ullmann
Náhradníci: Jakupovič, Rabitsch, Prokop, Honsak, Maranda, Thurnwald, Gartler

Rozhodčí: Bryn Markham-Jones – Lewiss Edwards, Johnathon Bryant (všichni WAL).
Utkání, které se odehraje v hlavním městě Arménie, bude jako hlavní řídit pan Bryn Markham-Jones. Na čarách mu budou pomáhat pánové Lewiss Edwards a Johnathon Bryant. Jako čtvrtý bude připravený David Morgan (všichni WAL).
Na druhé straně Rakousko, které bude bezesporu favoritem tohoto utkání! Hosté za sebou mají zatím jen dvě utkání. Po domácí výhře s Gibraltarem podlehli tím nejtěsnějším možným rozdílem Rusku, které zatím vede tabulku sedmé skupiny. Začátkem září hráli Rakušané dva přípravné zápasy, ve kterých remizovali jak s Finskem, tak s Chorvatskem.
Domácí Arménie si zatím nevede vůbec špatně. Ze čtyř zápasů dokázala uhrát sedm bodů a momentálně se nachází na druhém místě tabulky. Po dvou výhrách s Gibraltarem přišla nesmírně cenná remíza na hřišti silného Ruska! Jedinou porážku Arménie zaznamenala na domácí půdě proti Makedonii. Byl to zatím jediný soupeř, který dokázal vyzrát na arménskou defenzívu!
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. I v úterý pokračuje kvalifikace na Mistrovství Evropy fotbalistů do jednadvaceti let. V rámci sedmé skupiny na sebe od čtyř hodin narazí Arménie a Rakousko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.