Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : Srbsko - 23. března 2018   20:00

Gibraltar
Gibraltar
0:6
(0:3)
Srbsko
Srbsko
15' Lukić   • 21' Jović   • 40' Gajić   • 49' Lutovac   • 61' Jović   • 82' Zlatanović
Gibraltar
Banda – Britto, Barnett, Jolley, Serra (59. Ronan) – Vinet (71. De Los Santos), Torilla (C) – Ballantine, Hernandez, Coombes (78. Isola) – Pizarro.
Coleign – Isola, Ronan, De Los Santos, Negrette, Parker, Barr.
Juri Frischer
Victoria Stadium, Gibraltar
Srbsko
Radunović – Gajić, Milenković, Jovanović (C), Bogosavac – Pantić, Račić (81. Mićin), Lukić – Radonjić, Jović (63. Šaponjić), Lutovac (73. Zlatanović).
Nikolić – Mašović, Šaponjić, Stevanović, Mesarović, Zlatanović, Mićin.

Srbsko tedy vítězí v dalším kvalifikačním utkání a v dosavadním průběhu kvalifikace tak zůstává v tabulce číslo 7 neporaženo. Gibraltar nepřidal další vítězství, kdy minule slavil výhru 1:0 nad Makedonií.
Srbsko se v dalším zápase utká s dalším outsiderem skupiny a to s Makedonií, kterou na jejich hřišti, porazilo v prvním zápase kvalifikace 2:0. Tento zápas se odehraje až v září. Gibraltar se však ještě v úterý (27.3.) utká v dalším zápase s Ruskem (první zápas vyhrálo Rusko 3:0).
Střely na branku: 0:9. Střely mimo: 1:6. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:9.
90+1'
90+1'
Poslední minuty zápasu má Gibraltar míč ve své moci na své polovině a ten to tak nejspíše dohraje.
90'
Již běží nastavený čas a rozhodčí nastavuje pouze jednu minutu.
88'
Gibraltar nyní drží míč, ale následný dlouhý nákop směrem dopředu nebude slavit úspěch a nyní se musí bránit útoku Srbska.
86'
Nyní je to taková překopávaná z jedné strany na druhou a obě mužstva již dohrávají tento zápas.
85'
O vítězi v dnešním utkání již nemůže být zcela pochyb a Srbsko si připisuje povinné tři body do kvalifikační tabulky.
82'
Srbsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je IGOR ZLATANOVIĆ, který stál před brankou a jen míč doklepnul do branky poté co přiletěl z levé strany.
82'
Z protiútoku se snažili hosté docílit další branky. Útok vedený po levé straně však nepřinesl tento scénář.
81'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Račić, přichází Mićin.
80'
Srbsko již hodně polevilo a tu se otevírá cesta pro domácí, kteří nyní delší dobu operují s míčem na jejich polovině, ale je to takové nemastné, neslané.
77'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Coombes, přichází Isola.
76'
Utkání již zcela ztratilo nějaký náboj, Srbsko má nahrané a již se nikam více nežene. Nyní bude ošetřován Račič a domácí mezitím vystřídají dalšího hráče.
74'
Domácí byli krátce na polovině soupeře, ale příliš se zde neohřáli a Srbsko má opět míč pod svou kontrolou. Gibraltar není v útoku v tomto zápase vůbec, ale vůbec nebezpečný.
73'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Lutovac, přichází Zlatanović.
71'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Vinet, přichází De Los Santos.
70'
Tentokrát se jim jejich úmysl nezdařil a musí vymyslet jinou cestu směrem k brance soupeře.
69'
Na hřišti nyní není nic téměř k vidění, Srbsko si v poklidu přihrává na půlce hřiště, aby následně dlouhou přihrávkou po křídle zaútočilo.
67'
Britto je již na nohou a uvidíme zda bude pokračovat nebo vystřídá.
66'
Na hřišti se nyní nehraje, neboť jeden z hráčů domácího celku je nyní ošetřován.
64'
Srbsko stále pokračuje ve své hře a kombinuje s míčem, nyní operuje na pravé straně.
63'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Jović, přichází Šaponjić.
61'
A je tu v pořadí pátá branka zápasu, kdy si na centr z levé strany výborně naběhl LUKA JOVIĆ, který dává svou druhou branku v tomto zápase.
60'
Rozhodčí odpískal domácím další faul, kteří se již nadechovali k nějakému útoku, nakonec se hra vrací na polovinu Gibraltaru a hosté budou rozehrávat.
59'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Serra, přichází Ronan.
58'
Z poloviny hřiště pak přenesli hru na pravou stranu, kde se domácí ubránili a ti budou poprvé střídat.
57'
Hráčům Gibraltaru se něco nelíbí a rozhodčí nyní ukazuje, že Srbsko bude rozehrávat po jejich faulu.
55'
Gibraltar překonal půlící čáru a dostává se k šestnáctce soupeře. Avšak zde již míč ztrácí a ani nyní nedokážou vystřelit na Radunoviće.
53'
Vzápětí další útok Srbska, kdy došlo k hlavičce a vypadalo to, že Banda vyráží míč v době, kdy byl míč za brankovou čarou, avšak rozhodčí nechává pokračovat hru a stále tedy hosté vedou o čtyři branky.
51'
Gibraltar nebyl nyní daleko od další inkasované branky. Gajić už nahrával z pravé strany před branku a na poslední chvíli skluzem zabránil této přihrávce jeden z obránců.
49'
Autorem branky je ALEKSANDAR LUTOVAC. Velký podíl na ní měl i Jović, který přeloboval vybíhajícího brankáře z levé strany a Lutovac už jen doklepával míč mířící do branky.
47'
Pěkná rána ze střední vzdálenosti, kterou vyslal Račič a míč zaplul jen kolem levé tyče!
46'
První poločas nám podle papírových předpokladů ukázal to, že favorit zápasu již vede, po prvním poločase, o tři branky. Kolik Srbsko ještě dokáže dát branek ve druhém poločase je zatím ve hvězdách a to se budeme dozvídat po patnáctiminutovkové přestávce.
45'
45'
Jemu se následně domácí ubránili.
44'
Avšak nakonec se jim podařilo přenést hru na pravou stranu útoku a je tu rohový kop...
44'
Blíží se závěr prvního poločasu a Srbsko se skutečně již nikam nežene.
42'
Srbsko i nadále má míč a svými přihrávkami na půlící čáře se snaží dohrát první poločas.
40'
Této brance předcházela situace, kdy Radonjić vystřelil z levé strany a nastřelil protější pravou tyčku, od které se míč odrazil a následně přišla střela MILANA GAJIĆE a ten posílá svůj celek do vedení 3:0!.
39'
Domácím se otevírala cesta k útoku po pravé straně, ale hráči Srbska velmi rychle a zodpovědně přistoupili ke svým hráčům a zažehnali rodící se nebezpečí.
37'
Srbové nyní nemají proč se za každou cenu vydávat do útoku a stačí jim si dobře přihrávat a vyčkávat na nějakou tu skulinu v útoku.
35'
A opět vleká šance ke skórování. Míč se přízemní přihrávkou dostal z levé strany až před branku, kde mohli dva hráči zakončovat. Nakonec zakončoval ten druhý hráč u pravé tyčky, ale ve snaze trefit branku byla snaha, ze ji minul.
34'
Další útok hostů zastavuje ofsajd.
33'
Srbsko po faulu rozehrávalo a nyní kombinuje na půlce.
31'
Nyní úsměvná situace, kdy obloučkem propadl míč za obranu soupeře, kde si k němu doběhl Jović a klidně mohl zkusit vystřelit. Nicméně nechtěl být sobec a přihrával do lepší pozice na pravou stranu, avšak Radonjić nejspíše neodhadl rychlost přihrávky a doběhl v době, kdy již míč byl mimo.
29'
Gibraltar se nyní bude moci dostat na půlku soupeře, neboť těsně před polovinou hřiště došlo k útočnému faulu.
28'
Nepodařený útok hostů a Banda se může ujat odkopu od své svatyně.
26'
Další zajímavý únik srbského hráče, tentokrát Radonjić, dostal přihrávku na levé křídlo, ale do zakončení se nemohl dostat, neboť již nebyl v ideální zakončovací pozici.
25'
Outsider se sice snaží po zisku míče ihned zaútočit, ale zatím si velkou šanci nevytvořil.
24'
Srbsko opět u míče a kombinuje. To bude nejčastější obrázek dnešního zápasu.
22'
Žlutou kartu dostává Torilla (Gibraltar).
21'
Tohle byl pěkný a rychlý útok Srbska. Hráč dostal na pravé křídlo dobrý pas a ještě výborně přihrál na svého spoluhráče před branku, kde LUKA JOVIĆ neměl problém uklidit míč za záda brankáře Bandy.
19'
Hosté opět s míčem a kombinují s ním před polovinou a čekají na skulinu, kterou se vydat do útoku.
18'
Standardní situaci zahrával Gibraltar, ale žádné nebezpečí pro brankáře Radunoviće z tohoto nevyplynulo.
16'
Srbsko spěchalo s dalším útokem, ale tentokrát jim souhra v pokutovém území nevyšla a obrana ihned vyváží míč pryč.
15'
Srbsko se prosazuje z nenápadné akce. Radonjić na středu hřiště sklepl jen míč a SAŠA LUKIĆ svou přízemní střelou k pravé tyči, dává první branku zápasu.
14'
Druhý rohový kop již nepřinesl žádnou situaci před brankou.
13'
Centr na přední tyč, kde krkolomným způsobem zakončoval jeden z hráčů a pravděpodobně to bylo s tečí a bude následovat další roh.
13'
Srbsko nyní vedlo útok po pravé straně a je z toho první rohový kop...
11'
Hosté mají opět míč pod svou kontrolou a na nějakou gólovou, potažmo přímo branku, šanci čekáme.
9'
Za velkého potlesku z tribuny se Gibraltar dostal do takové polo šance, kdy střílel po zemi Pizarro, ale střela mu nesedla.
8'
Z dalšího útoku Srbska taktéž nic nebude, protože byl proveden útočný faul.
7'
Nyní to Srbsko zkoušelo individuálně, ale hráč nakonec v pokutovém území nechal za sebou míč a Gibraltar jej vyváží na soupeřovu polovinu.
6'
Gibraltaru se daří narušovat rozehrávku soupeře ihned na polovině hřiště.
5'
Až nyní vyplynula první vážnější akce, kdy Radonjić přihrával z levé strany k tyčce, kde jeho spoluhráč zakončil mimo. Avšak nutno říci, že byl tísněn obránci.
4'
Srbsko kombinuje s míčem, ale zatím se do před brankového prostoru domácího týmu nedostává.
2'
Gibraltar se následně dostal ještě k vhazování na soupeřově polovině a to bylo z jeho strany tak vše. Nyní Srbsko a žene se do útoku.
1'
Začátek zápasu rozehrálo Srbsko, které se do prvního útoku vzápětí nedostalo, protože soupeř jim za polovinou hřiště vzal míč.
1'

Gibraltar: Banda – Britto, Barnett, Jolley, Serra – Vinet, Torilla (C) – Ballantine, Hernandez, Coombes – Pizarro.
Náhradníci: Coleign – Isola, Ronan, De Los Santos, Negrette, Parker, Barr.

Srbsko: Radunović – Gajić, Milenković, Jovanović (C), Bogosavac – Pantić, Račić, Lukić – Radonjić, Jović, Lutovac.
Náhradníci: Nikolić – Mašović, Šaponjić, Stevanović, Mesarović, Zlatanović, Mićin.

Rozhodčí: Juri Frischer.
Favoritem tohoto zápasu je bezesporu Srbsko, které by mělo proti Gibraltaru bodovat naplno. Gibraltar odehrál již šest utkání a pouze jedno dokázal vyhrát a to 1:0 nad Makedonií. Nicméně v ostatních zápasech dostal dohromady čtrnáct branek a ani jednu nevstřelil!

Srbsko je naopak v tabulce po pěti zápasech první se ziskem 15 bodů. Dokonce za sebou má týmy jako Rusko či Rakousko. Doposud vyhrálo všech pět zápasů se slibným skóre 13:3! První zápas proti dnešnímu soupeři vyhrálo Srbsko s přehledem 4:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.