Rossbach- Risa, Hanche-Olsen, Ajer, Ryerson- Zekhnini(82. Bjordal), Jenssen, Sakor, Odegaard- Fossum, Svendsen (63. Johnsen)
Izrael
Hasson- Meir, Bitton, Barda, David- Nassar (73. Nachmias), Peretz, Plakushchenko- Einbrom (87. Hozez), Weissman (65. Awwad), Barshazky
Avraham, Awwad, Ben Ari, Gamoun, Hozez, Nachmias, tzur

Přeju pěkný zbytek úterního večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou.
Sledovali jsme velice nudné utkání, které končí bezbrankovou remízou 0:0. Viděli jsme sice v prvním poločase nějaké šance, jenže v druhém nebyla snad žádná. Fanclub defenzivního fotbalu musí být za dnešek rád. Izrael klesá na třetí místo, Norsko se posouvá na páté před Ázerbájdžán.
90+4'
90+2'
Nepřesná přihrávka Risy končí v zázemí.
90+1'
Norsko kombinuje na své polovině hřiště, protože hosté dobře napadají.
90'
Rozhodčí Hjaltalin se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Awwadova dělovka letí pouze do míst, kde stojí domácí brankář Rossbach.
88'
Nepřesná kombinace hostů končí za brankovou čarou.
87'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Einbrom, přichází Hozez.
86'
Hostující trenér si připravil své poslední střídání v utkání.
85'
Žlutou kartu dostává Einbrom (Izrael).
84'
Odegaardův centr byl nepřesný, neboť skončil u prvního bránícího hráče.
83'
Rohový kop pro domácí celek.
82'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Zekhnini, přichází Bjordal.
81'
Domácí si připravil své druhé střídání v utkání
80'
Žlutou kartu dostává David (Izrael).
79'
Do rychlého brejku pádil Einbrom, nicméně domácí Ajer předvedl dobrý obranný zákrok.
78'
Hanche-Olsen vykoupal napadajícího Awwada, který se doklouzal až mimo hřiště.
77'
Ten nepřinesl absolutně žádné nebezpečí, neboť míč do rukavic chytl domácí brankář.
76'
Rohový kop pro Izrael.
75'
Dalekonosná střela Plakushchenka končí na rukavicích připraveného Rossbacha.
74'
Risa na útočném výletě nedokázal udržet míč na hřišti. Vhazovat bude Meir.
73'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Nassar, přichází Nachmias.
72'
Hostující trenér si připravuje své druhé střídání, neboť jeden z jeho hráčů je zraněný.
71'
Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Odegaard.
70'
69'
Ten přinesl pouze ofsajd dorážejícího norského hráče. Hasson bude odkopávat od brány.
68'
67'
Izrael kombinuje opět kolem půlicí čáry. Hra je v druhém poločase ještě nudnější než v tom prvním poločase.
66'
Faulem se na polovině hřiště provinil domácí Sakor.
65'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Weissman, přichází Awwad.
64'
I hostující trenér mění svého hráče za nového.
63'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Svendsen, přichází Johnsen.
62'
Domácí trenér bude poprvé střídat.
61'
Po hodině hry je výsledek stále bezbrankový, snad se dočkáme změny, jinak bude mít fanclub defenzivního fotbalu velikou radost.
60'
Teď se k nákopu na Weissmana odhodlal Barda, jenže domácí stoper Ajer ho v osobním souboji čistě zboural.
59'
Kombinace hostů nekončí, stále si přihrávají ze strany na stranu kolem půlicí čáry.
58'
Norsko v posledních minutách dominuje. Izrael se to snaží změnit napadáním a hned to přineslo ovoce.
57'
Přesný centr Zekhniniho našel Odegaarda, jenže ten nedokázal prostřelit hostující obránce.
56'
Domácí nicméně kombinují poblíž vápna, hosté si mohou oddychnout, neboť se Ryerson provinil útočným faulem v pokutovém území Izraele.
55'
Norsko z volného přímého kopu nic nevytěžilo, neboť míč nenašel jednoho z urostlých norských hráčů.
54'
Žlutou kartu dostává Weissman (Izrael).
52'
Další ofsajd Svendsena.
51'
Rohový kop pro hostující národní tým do jednadvaceti let
50'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Svendsen.
49'
Hosté v rozehrávce chybovali a tak musel rozvíjející tlak zastavit faulem Peretz.
48'
Izrael kombinuje na útočné polovině, jenže zatím se nemůžou dostat do zakončení.
47'
Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Hassona.
46'
Oba trenéři se rozhodli, že zatím nikoho nevystřídají.
46'
Sledovali jsme první poločas utkání mezi Norskou U21, které vyzvalo Izraelskou U21, který skončil bezbrankovou remízou. Na začátku utkání hráli lépe hosté, nicméně domácí se včas probrali a začali si vytvářet šance, které ale neskončili brankou. Uvidíme, co přinese poločas druhý.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
Velká šance domácího celku byla chycena skvělým zákrokem Hassona, který opět podržel svůj celek.
45'
Rozhodčí Hjaltalin se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Celý útok byl zastaven pomalou přihrávkou, následuje postupný útok.
43'
Odegaard nepřesně přihrál na svého spoluhráče, Izrael spěchá do rychlého brejku.
41'
Nepřesná kombinace Norska končí za brankovou čarou.
40'
Hanche-Olsen se provinil faulem na Einbromem.
39'
Ten nepřinesl žádnou zábavu, neboť se Odegaard provinil útočným faulem.
38'
Rohový kop pro mladíčky z Norska.
37'
K Hassonovi museli přiběhnout zdravotníci. Uvidíme, jestli bude moct pokračovat v utkání.
36'
Risa zboural hostujícího brankáře Hassona, ten leží na zemi a drží se za hlavu.
35'
Norsko kombinuje na své polovině hřiště, jenže se jim nedaří dostat do útoku, neboť hostující útočníci dobře napadají.
34'
Einbrom se na levém křídle prodral do vápna, udělal zasekávačku a vystřelil. Rána jde ovšem nad bránu Rossbachovy brány.
33'
Hostující brankáře měl velké štěstí že ho Svendsen fauloval, jinak by to mohlo skončit nepěkně.
32'
Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí, neboť míč vyboxoval do bezpečí brankář Hasson.
31'
Domácí vybojovali rohový kop.
30'
Domácí národní mužstvo pomalu kombinuje na levém křídle a čeká na vhodnou příležitost.
29'
Norsko už začíná přebírat aktivitu, Izrael se hodně zatáhlo.
28'
Útočným faulem se provinil Barshazky, který v osobním souboji fauloval loktem Fossuma.
27'
Tentokrát vyslal Zekhnini nepřesný centr. Hasson bude odkopávat od brány.
26'
Izrael se odkopem až na polovinu Norska osvobozuje z většího tlaku.
24'
Hanche-Olsen dokázal vybojovat vhazování potom, co ho atakoval Plakushchenko.
23'
Zekhnini se dostal po pravém křídle až do pokutového území, nacentroval do vápna na Svendsena, jenže ten nedokázal usměrnit hlavičku do sítě.
22'
Rozhodčí Hjaltalin píská útočný faul hostujícího Einbroma.
21'
Hosté kombinují na polovině hřiště. Meir se pokusil o dlouhý kop na Weissmana, jenže ten nebyl v hlavičkovém souboji se Sakorem úspěšný.
20'
Ajer se vydal na útočný výlet, z hranice vápna vystřelil, jenže naneštěstí pro něho tečoval míč mimo bránu jeho útočník Svendsen.
19'
Fossum vybojoval míč a pro jistotu ho posouvá na svého spoluhráče z obrany, konkrétně Jenssena.
17'
Odegaard se pokoušel o individuální průnik, jenže celá obrana o něm moc dobře ví.
16'
Hráči Izraele se nedokázali z volného přímého kopu prosadit.
15'
Žlutou kartu dostává Ajer (Norsko).
14'
David si pohlídal rozběhnutého Hanche-Olsena.
13'
Izrael kombinuje na své polovině hřiště a snaží se najít volnou skulinku v domácí obranné tvrzi.
12'
Zekhimiho střela končí mimo tři tyče. Domácí národní tým se už začíná zlepšovat.
11'
Barshazky se sice uvolnil přes jednoho hráče, vystřelil, jenže jeho rána bez problémů chytá Rossbach.
10'
Nepřesná přihrávka Fossuma končí u brankáře Hassona, který okamžitě přihrává na Bittona.
9'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí jenssen.
8'
Rohový kop pro hostující celek.
7'
Izrael je opět aktivnější, jenže domácí jsou zatím obezřetní.
5'
Ryerson se pokusil o střelu, jenže ta končí mimo bránu.
4'
Domácí Ajer si pomohl faulem na půlicí čáře.
3'
Nepřesná kombinace mezi Peretzem a Barshazkym končí v zázemí.
2'
Hostující celek je zatím aktivnější.
1'
Hostující hráč Weissman se dostal k zakončení, jenže Rossbach blokoval tento pokus.
1'

Norsko: Rossbach- Risa, Hanche-Olsen, Ajer, Ryerson- Zekhnini, Jenssen, Sakor, Odegaard- Fossum, Svendsen
Náhradníci: Bratveit- Bjordal, Hoff, Johnsen, Knudsen, Kristoffersen, Reitan

Izrael: Hasson- Meir, Bitton, Barda, David- Nassar, Peretz, Plakushchenko- Einbrom, Weissman, Barshazky
Náhradníci: Avraham, Awwad, Ben Ari, Gamoun, Hozez, Nachmias, tzur

Rozhodčí: Thoroddur Hjaltalin (ISL).
Poslední tři vzájemné utkání:
31.08.17 Izrael U21-Ázerbájdžán U21 3 : 1
03.09.14 Ázerbájdžán U21-Izrael U21 3 : 0
08.09.13 Izrael U21-Ázerbájdžán U21 7 : 2
Izrael je na tom opačně. Za jedno utkání si připsali plný počet bodů a jsou na druhém místě. V prvním utkání dokázali na domácím hřišti přehrát Ázerbájdžán, který porazila 3:1. Nejprve se v 12. minutě Pak sice v 25. minutě dostal červenou Lavi, jenže v 38. minutě zvýšil na 2:0 Peretz. Na 3:0 zvýšil vedení v 57. minutě Plakushchenko. V 70. minutě už jenom korigoval hostující Jafarov na konečných 3:1.
Norsko je na posledním šestém místě. Na svém kontě mají ze dvou zápasů dvě prohry se skórem 2:6. Nejprve podlehli Kosovu 0:3 a následně je opět porazili 3:2. O norské branky se postaral Bjordal a slavný mladíček Martin Odegaard. Uvidíme, zda se domácí celek dokáže dnes probrat.
Hezký den u sledování ME do 21 let! V dnešním utkání skupiny 5 se představí domácí Norsko, které přivítá Izrael. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.