Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Řecko - 10. října 2017   20:30

San Marino
San Marino
0:5
(0:2)
Řecko
Řecko
36' Karachalios   • 43' Koulouris   • 73' Vergos   • 79' Androutsos   • 81' Katranis
San Marino
Marconi – Valentini, Venerucci, Della Valle, Matteoni, Quaranta, Giardi.
Alijev – Žappasbajev, Hodin (všichni KAZ)
San Marino Stadium, Serravalle
Řecko
Astras – Saliakas, Mavropanos, Katranis, Melikiotis, Galanopoulos, Vergos.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Je dobojováno! Řecko na hřišti San Marina potvrdilo roli velkého favorita a bez sebemenších problémů bere do tabulky očekávané tři body za vítězství 5:0, když se o branky postarali Karachalios, Koulouris, Vergos, Androutsos a Katranis. Domácí vzdorovali jen v první půlhodině a po vyloučení Cevoliho už byli bez šance.
90+3'
90+3'
Evangelou vedle vlastního vápna fauloval Tomassiniho. Jeden z domácích hráčů po rozehrání standardky ale fauloval a Kotsaris bude z klidu vykopávat.
90+2'
Ani z dalšího rohového kopu Řekové nezahrozili. Dopředu naopak míří hráči San Marina.
90+1'
Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty nastavení.
90'
Koulouris si poněkolikáté udělal prostor ke střele, které v tomto případě scházela potřebná přesnost.
88'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Lunadei, přichází Venerucci.
87'
Ofsajd a v něm hostující Katranis, který si nepohlídal své postavení a ocitl se za obrannou linií San Marina.
85'
Řekové vybojovali další dva rohové kopy z pravé strany. Oba rozehrál Katranis, ale jeho spoluhráči se ke střele nedostali.
83'
Zavoli nejprve vyrazil pokus Koulourise a poté dostal od hlavního arbitra žlutou kartu.
82'
Sanmarinská reprezentace už mele z posledního a v posledních minutách ještě bude mít co dělat, aby zamezila dalším inkasovaným brankám.
81'
Řecko právě vstřelilo branku!
Uteklo jen pár desítek vteřin a hosté se radují už popáté. Po přihrávce od Manthanise napřáhl ALEXANDROS KATRANIS a nedal šanci brankáři Zavolimu.
79'
Přímočará akce po ose hřiště končí čtvrtým gólem v domácí síti, kterou svou přesnou střelou rozvlnil THANASIS ANDROUTSOS.
77'
Řekové se prokombinovali až do šestnáctky, ze které ale byli vyhnáni a musí si vystačit s autovým vhazováním.
75'
Deligiannidis nic nevymyslel ze standardní situace po faulu Della Valleho. Řecký tým to však mrzet nemusí.
73'
Výrazný favorit zápasu přidává třetí přesný zásah! Brankáře Zavoliho tentokrát předčil střídající NIKOLAS VERGOS.
72'
Hosté si tak dlouho hráli s míčem, až o něj přišli. Po odkopu brankáře si ho ale znovu vybojovali.
70'
Řekové dvacet minut před koncem kontrolují hru. Případné zdramatizování zápasu se rozhodně čekat nedá.
68'
Po kratší odmlce se do hry zapojil domácí strážce branky, jenž zneškodnil zakončení Koulourise.
67'
Na druhé straně nic nevymyslel ani Censoni, který rozehrával standardku po faulu Katranise na Tomassiniho.
65'
Zmíněnou standardní situaci rozehrál Deligiannidis, ale centrovaným balónem nenadělal žádné větší problémy sanmarinské obraně.
64'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Tamagnini, přichází Della Valle.
63'
Volný kop pro hosty. Na přímou střelu to ale není, míč je poměrně daleko od branky.
62'
Nedovolený zákrok Evangeloua domácí nepotrestali, po rozehrávce Censoniho o míč brzy přišli.
60'
Nově příchozí Vergos se ihned zapojil do hry a vystřelil, jenomže na překonání Zavoliho to nestačilo.
59'
Ani rohový kop v podání Katranise hostům nepomohl k navýšení náskoku. Díky faulu ve středu hřiště ale opět hrají Řekové.
58'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Lamprou, přichází Vergos.
57'
Pokus Evangeloua letěl mimo domácí branky. Před odkopem následuje třetí řecké střídání.
57'
Domácí u balónu moc dlouho nevydrželi a rovněž o něj přišli ještě před vstupem do pokutového území.
56'
Deligiannidis nakopl míč kupředu, jenže sanmarinská obrana dvakrát za sebou nepustila Řeky do velkého vápna.
55'
Po Tamagniniho faulu na půlící čáře budou rozehrávat hosté. Ti se po změně stran zatím nikam neženou.
53'
Odkop od domácí branky. Předcházela tomu akce Řeků, kteří si ale nevypracovali žádné zakončení.
51'
Řekové předvádí vlažnější nástup i ve druhé půli. Domácí se teď v deseti snaží něco vymyslet.
49'
Jenomže Censiniho centr žádný z jeho spoluhráčů v pokutového území nezkrotil a míč doletěl do zámezí.
48'
Deligiannidis fauloval Tamagniniho, jehož zásluhou budou domácí zahrávat standardní situaci z levé strany.
46'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Nikolaou, přichází Mavropanos.
46'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Tsimikas, přichází Katranis.
46'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Gatti, přichází Valentini.
46'
San Marino první půlhodinu srdnatě odolávalo, nicméně ještě do přestávky dvakrát inkasovalo a navíc bude dohrávat v oslabení. Řecko je tak na dobré cestě k povinným třem bodům.
45+2'
45+2'
Kvůli ošetřování Koulourise se nastavený čas trochu protáhl, nicméně střelu Lamproua Zavoli zlikvidoval.
45+1'
Cevoli hodně nevybíravě fauloval Koulourise a viděl rovnou červenou kartu! San Marino tak bude celou druhou polovinu utkání dohrávat v oslabení.
45'
Nastavuje se 1 minuta.
44'
Domácí faulovali ihned po odkopu od branky. V závěru první půle tak musí pokračovat v defenzivě.
43'
Hosté podruhé skórují a zřejmě definitivně tím zlomili sanmarinský odpor. Tsimikas po dlouhém nákopu připravil výbornou střeleckou pozici pro kapitána EFTHYMISE KOULOURISE, po jehož střele se Zavoli natahoval marně.
41'
Trpělivou kombinací a řadou přesných krátkých přihrávek si Řekové našli cestičku k další střele, jenže brankář Zavoli Koulourise vychytal.
39'
Řekové na hřišti stále více dominují, domácí se v těchto chvílích zbavují balónu ukvapenými odkopy do bezpečí.
37'
Ofsajd Tomassiniiho předčasně ukončil jednu z mála akcí San Marina.
36'
Šestatřicet minut nakonec trvalo hostující dobývání obrany San Marina! Brankář Zavoli se marně natahoval po střele ZISISE KARACHALIOSE, jenž zužitkoval přihrávku od Lazarose Lamproua.
35'
Domácí útočník Gatti fauloval Evangeloua a vyfasoval žlutou kartu.
34'
Až Koulouris dostal dostatek času na zakončení, které však nemělo přesnost a Zavoli tentokrát zůstal bez zákroku.
33'
San Marino si opět poradilo v obranné fázi a nenechalo hosty nijak zakončit po dlouhém autu z pravého konce hřiště.
32'
Řekové se vrátili do držení balónu a další útočné snažení začínají až z vlastního předbrankového prostoru.
31'
Domácí si mohou na chvíli oddechnout, což jim umožnil faul jednoho z ofenzivních hráčů Řecka.
30'
A znovu úspěšný domácí gólman, který tentokrát zastavil zakončení Lamproua.
29'
Druhý úspěšný zákrok pro Zavoliho, který si poradil se střelou Tsimikase a udržel bezbrankové skóre.
28'
Tsimikasův nákop domácí obrana zpacifikovala. O chvíli později ale domácí znovu faulovali a musí bránit.
27'
Daleko se San Marino nedostalo, ještě na vlastní polovině Conti fauloval a všichni se tak přesunují před Zavoliho.
26'
Domácí nepustili své soupeře až do pokutového území. Po útočném faulu rozehrávají z vlastní poloviny.
24'
Řekové se po ose prokombinovali k dalšímu zakončení, jenomže Manthanis nemířil přesně a Zavoliho tentokrát neohrozil.
23'
Mularoni se po odmávaném ofsajdu rozčiloval tak moc, že od hlavního rozhodčího inkasoval žlutou kartu.
21'
Lamprou rozehrál na Orfanidise, který se v zahuštěném prostoru dostal ke střele, ale tu Zavoli dobrým zákrokem zlikvidoval.
20'
Deligiannidisův dlouhý aut doletěl až do prostoru vedle šestnáctky. Řekové sice neodcentrovali, ale vzhledem k faulu Mularoniho budou pokračovat standardní situací.
19'
Menší zmatky v pokutovém území hráči San Marina vyřešili resolutním odkopem, kvůli kterému se hosté vrátili až na vlastní polovinu.
18'
Před domácí branku přilétl další centr, který si Řekové zopakují z rohového kopu.
16'
Tsimikas centroval z pravé strany, ale míč přistál jen na domácích kopačkách, které ho dostaly doprostřed hrací plochy.
15'
Další postupnou akcí si hosté zajistili rozehrávku rohového kopu. Zavolimu se totiž povedlo vyrazit střelu Koulourise.
14'
To platí i na začátku čtrnácté minuty, kdy sice vypálil Karachalios, ale balón se mezi tři tyče nevešel.
13'
Hráči San Marina velmi dobře brání a všechny hostující akce vytlačují do středu hřiště. Ani jeden z brankářů tak zatím nemusel zasahovat.
12'
Řecko už naplňuje očekávání a v drtivé většině času kontroluje balón. Děje se tak i v těchto vteřinách.
10'
Zavoli zasahovat nemusel, protože jeho spoluhráči po rozehrávce Tsimikase odkopli míč přes většinu hřiště do bezpečí.
9'
Dlouhým nákopem z poloviny hřiště se Řecko dostalo před pokutové území, kde Tomassini fauloval a je z toho slibný přímý kop.
8'
Po minutové kombinaci hosté získali aut z pravé strany, jenže po něm je zastavil útočný faul.
7'
Řecko se znovu zmocnilo balónu, se kterým zatím hraje jen na vlastní polovině.
6'
Ani teď se hosté k ničemu nepropracovali. Následuje odkop od Zavoliho branky.
5'
Řekům se zatím příliš nedaří podržet míč na kopačkách. V úvodu tak jsou překvapivě aktivnější mladí reprezentanti maličkého státu San Marino.
3'
Znovu měli domácí výhodu vhazování poblíž velkého vápna. Ke střele se ale nedostali kvůli odpískanému útočnému faulu.
2'
San Marino se hned přesunulo k pravému rohovému praporku, kde získalo vhazování, ale po něm mu míč utekl za koncovou čáru.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali domácí.
1'

San Marino: Zavoli – D´Addario, Cevoli, Casadei, Conti – Tomassini, Lunadei, Censoni (C), Tamagnini, Mularoni – Gatti.
Náhradníci: Marconi – Valentini, Venerucci, Della Valle, Matteoni, Quaranta, Giardi.

Řecko: Kotsaris – Deligiannidis, Evangelou, Nikolaou, Tsimikas – Karachalios, Orfanidis – Manthatis, Androutsos, Lamprou – Koulouris (C).
Náhradníci: Astras – Saliakas, Mavropanos, Katranis, Melikiotis, Galanopoulos, Vergos.

Rozhodčí: Alijev – Žappasbajev, Hodin (všichni KAZ).
San Marino je tradičním outsiderem, nicméně ve dvou odehraných zápasech odehrálo solidní zápasy. V Bělorusku padlo pouze 0:1, když jediná branka padla z nařízeného pokutového kopu. Další snesitelnou porážku 0:2 pak San Marino přidalo v domácím utkání, nad jeho síly tentokrát bylo Moldavsko.

Řekové jsou na tom mnohem lépe, ve třech zápasech hned devětkrát skórovali a inkasovali jedinou branku. V Bělorusku Řecko vyhrálo 2:0, načež doma přejelo Moldavsko 5:1 a naposledy přidalo další tři body za vítězství 2:0 v Moldavsku. Díky tomu se Řekové usadili v tabulce na druhém místě, od prvních Chorvatů je dělí jen horší skóre.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu z kvalifikačního zápasu na Mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Od dvaceti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na střetnutí, ve kterém se proti sobě postaví San Marino a Řecko!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.