Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Turecko : Maďarsko - 10. října 2017   17:00

Bukrán – B. Tóth, Makrai, Katona, Spandler, Hinora, M. Tóth

Viděli jsme takový zápas střední kvality. Oba celky měly šance na vstřelení branky, ale ani jedna z nich nebyla využita a tak jsme viděli jeden z těch zápasů, kdy se neradoval ani jeden tým. Remíza je však pro oba dnešní aktéry spravedlivým výsledkem.
90+3'
90+3'
Na úplný závěr se do útoku ještě dostávalo Turecko, ale ani oni nedokáží otevřít skóre dnešního zápasu a rozhodčí ukončuje zápas.
90+2'
Vypadá to, že se oba celky rozejdou smírně, i když Maďarsko se snaží, ale nedaří se jim dotáhnout své akce dokonce.
90'
Oba celky mají na změnu skóre ještě tři minuty navíc.
88'
Ale ten nebyl vůbec dobře zahraný a míč je na polovině hřiště.
88'
Hra se otočila a sledujeme roh domácích...
87'
Korozman neměl špatnou šanci, ale taktéž posílá kulatý nesmysl vedle levé tyče. Škoda, za poslední desetiminutovku by si zcela Maďaři zasloužili branku.
87'
Zsótér rozehrává rohový kop, ale nakonec se sami Maďaři vyhnali až na polovinu hřiště.
86'
Ke konci zápasu má více ze hry Maďarsko , které kombinuje s míčem a snaží se rozebrat obranu domácích.
84'
Kombinace hostů končí nepovedenou střelou Korozmana, který pálí nad bránu!
83'
Na druhé straně se jeden z hráčů hostujícího celku dostal do ofsajdového postavení.
82'
Özfesli se nerozpakoval a zkusil vystřelit ze střední vzdálenosti a tahle střela nadělala menší trable Demjenovi, který míč musel krotit nadvakrát.
78'
Žlutou kartu dostává Gazdag (Maďarsko).
78'
Trochu konečně pozdvižení před brankou Maďarska, kdy jeden z hráčů hostů dokázal utéct po pravé straně a z úhlu dává přízemní míč před branku, ale tady nikdo v červeném dresu.
77'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Cinar, přichází Özfesli.
76'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Bíró, přichází Makrai.
75'
Zápas se nám vyvíjí zatím tak, že remíza je sice pro oba týmy spravedlivá potom co jsme mohli vidět. Nicméně případná branka by určitě zápas o něco více rozhýbala.
73'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Kanatsizkus, přichází Okutan.
72'
A ten ohrozil branku hostů, ale slibná hlavička Ertugrula zamířila vedle pravé tyče.
71'
A zase je tu pasáž hry, kdy jsou domácí aktivnější a mají příležitost rohového kopu.
70'
Standardní situace v podání domácích, zajímavý centr před branku, kde míč někdo sklepl hlavičkou do klubka hráčů, nakonec se dostal k hostujícími hráči, který se nerozpakuje a vyváží míč.
69'
Maďarsko je na polovině soupeře a střela ze střední vzdálenosti se zajímavě kroutila do branky, nakonec míjí levou tyč.
67'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Hummet, přichází Caglayan.
66'
Dlouho hosté kombinovali na polovině soupeře, ale přihrávka mezi dva obránce nemohla mít šanci na úspěch.
65'
Po rozehrání přichází o kousek dál k dalšímu nedovolenému zákroku, Cinar centruje, ale míč má v rukavicích Demjén a rozehrává.
64'
No oba týmy nehrají zrovna v rukavičkách a je tu na polovině hřiště opět faul od hostů.
62'
Zsótér rozehrává zase po faulu domácích, ale Sengezer může být v klidu, míč se pohybuje daleko od jeho svatyně.
61'
Ale z tohoto nic nebude, rozhodčí přerušuje hru, domácí si nepohlídali ofsajdovou linii.
60'
Faul Maďarska a Cinar se již chystá rozehrát zajímavou standardní situaci.
59'
Sengezer se musel mít na pozoru neboť hostující hráč se dostal k míči a vystřelil, avšak míč nakonec míří hodně nad bránu.
57'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Szoboszlai, přichází B. Tóth.
57'
Turci po zisku míče mají v posledních chvílích velký problém se dostat do útoku,jejich soupeř hodně vysoko napadá a znemožňuje jim jakoukoliv kombinaci směrem dopředu.
55'
...ale následná střela míří hodně vysoko nad branku.
55'
Tyhle minuty opět patří hostům ,kteří mají výhodu dalšího rohového kopu...
53'
Roh sám o sobě nepřináší nic závažného, ale hosté drží míč.
52'
Maďarsko se chystá k rozehrání rohového kopu...
51'
Kecskés fauluje Hummeta na polovině soupeře a Turecko se pak v útoku dostalo do zajímavé šance, kdy jeden z hráčů již byl sám před brankářem, ale Demjén dobře zasáhl.
49'
Hosté se však poctivě brání a nepouští svého soka ke své brance, alespoň prozatím.
48'
Turci nyní mají míč na svých kopačkách a uvidíme, zda něco z této jejich kombinace vzejde.
47'
Po faulu na polovině Turecka odcentroval míč Cinar a Turci se ujali kombinace na polovině soupeře.
46'
První poločas nám branku bohužel nenabídl. Sledujeme vyrovnanou partii, kdy se oba týmy střídají v útočení. Potenciální branka by zápasu určitě prospěla a možná by změnila dosavadní průběh hry. Uvidíme co nám přinese druhý poločas, který začne zhruba v 18:05.
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Tokoz (Turecko).
45'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Do šance se dostával Zsótér, ale jeho střelecký pokus blokuje Sengezer.
42'
Turecko zahrávalo rohový kop, ale i tento zůstane nevyužit a stále pokračujeme za bezbrankového stavu.
40'
Hra se o něco zase změnila a jsou to zase hosté, kteří mají více ze hry, avšak nejsou nebezpeční před brankou.
38'
Standardní situace v podání Maďarů dopadlo dobře a míč prolétl jen kolem pravé tyče. Sympatický pokus hostujícího celku.
36'
A z daného protiútoku Kanatsizkus míjí prostor mezi třemi tyčemi.
34'
Kanatsizkuş se po rohovém kopu dostal k míči a snažil se o trefení branky, ale selhal.
32'
Turecko je aktivnějším celkem v posledních minutách a vybojovalo si další rohový kop.
29'
Nyní sledujeme rohový kop na druhé straně, Turecko se bez problémů ubránilo.
28'
...po rohovém kopu se snažil o zakončení Demiral, ale neúspěšně. Demjén jeho střelu blokuje.
27'
Rohový kop pro Turecko...
26'
Cinar se ujal zahrávání standardní situace a střílí mimo pravou tyč, avšak střela to nebyla vůbec špatná.
25'
Turecko má příležitost standardní situace z poměrně dobré pozice.
24'
Kecskés nyní tvrdě dohrál Kanatsizkus, kdy musel být ošetřen.
20'
Víc než fotbal jsou k vidění časté fauly, tentokrát ze strany hostujícího celku, kdy byl faulován Demiral.
18'
Turecko často fauluje a příkladem je další rohový kop Demirala na Bíra.
16'
Szoboszlai zahrával rohový kop, ale Turecko se dokázalo ubránit bez větších problémů.
14'
Maďarsko je aktivnějším celkem a tlačí se více do útočení.
12'
Lenzsér fauluje Hummeta.
10'
Maďarsko se dostalo do první vážnější šance, kdy jeden z hráčů z úhlu orazítkoval tyčku.
8'
Do úniku se dostával jeden z hráčů Maďarska, ale poslední muž domácího celku mu skluzem zabránil jakékoliv ohrožení branky.
7'
Hra je zatím hodně vyrovnaná a bojuje se o míč zejména na polovině hřiště.
4'
Alici centroval z pravé strany, ale jeho pokus odhlavičkoval hostující obránce mimo nebezpečnou zónu.
3'
Omur přihrával na svého spoluhráče na pravou stranu a ten se pokusil vystřelit. Jeho šanci blokují hostující obránci.
2'
Maďarsko drželo míč na polovině hřiště, avšak na polovinu soupeře se nedokázalo probojovat a míč získali domácí.
1'

Turecko: Sengezer – Alici, Ersoy, Demiral, Celik – Toköz – Erdoğan (C), Ömür – Hummet, Kanatsizkus, Cinar.
Náhradníci: Cakir – Arslan, Kilic, Dursun, Caglayan, Özfesli, Okutan

Maďarsko: Demjén – Szivacski, Kecskés (C), Lenzsér, Szalai – Vida, Gazdag – Zsótér, Szoboszlai, Korozmán – Bíró
Náhradníci: Bukrán – B. Tóth, Makrai, Katona, Spandler, Hinora, M. Tóth

Rozhodčí: Kai Erik Steen – Jan Erik Engan, Tom Harald Grønevik.
Oba týmy se utkaly dvakrát a vždy to bylo na MS do 21 let. Zde platilo rčení, že tým, který hrál doma bral všechny tři body.
Maďarsko má v nové kvalifikaci jednu výhru z prvního zápasu,kdy porazili Maltu 2:1. V dnešním zápase už bude vsak outsiderem.
Turci jsou favoriti,ale nemusí to tak byt,neboť minuly zápas senzačně prohráli 1:2 s Kyprem. Předchozí první duel remizovali bezbrankově s Belgii. Vzhledem k těmto výsledkům potřebují Turci dnes bezpodmínečně bodovat, nejlépe za tři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.