Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Island : Sev. Irsko - 11. října 2018   18:45

Island
Island
0:1
(0:0)
Sev. Irsko
Sev. Irsko
90' Ballard
Island
Fridriksson – Sampsted, Andresson, T. Gunnarsson, Fridriksson – Sigurdsson, Kristinsson (86. Þórðarson), Friðjónsson (C), Willumsson (82. Haraldsson), Magnusson – Karlsson (82. Ljubičič)
Maae J. – Hummelgaard L., Sørensen H. (všichni DEN)
Fylkisvöllur (Reykjavík)
Sev. Irsko
Hazard – McDonagh, Ballard, Donnelly (C), Bird – Thompson, Gorman (74. Sykes), Burns – Smyth, Lavery (83. Parkhouse), Holden (77. Roy)
Dunne – Amos, Dunwoody, Sykes, Roy, Parkhouse, McClean

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek večera a u dalších přenosů na počtenou.
Máme tu konec dnešního utkání. Severní Irsko si díky brance z 90. minuty odváží z Islandu všechny tři body. McDonagh zahrál přesně rohový kop na DANIELA BALLARDA a ten dal jedinou branku tohoto utkání.
90+5'
90+3'
Friðjónsson střílí mimo branku.
90+2'
Žlutou kartu dostává David Parkhouse (Severní Irsko).
90+1'
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
90'
Severní Irsko právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení. McDonagh zahrál rohový kop přesně na DANIELA BALLARDA a ten posílá Severní Irsko do vedení.
89'
Další rohový kop tentokrát se k němu staví McDonagh.
88'
Rohový kop zahraje Thompson.
87'
Bird měl největší šanci Severního Irska v zápase, Fridriksson svůj tým podržel jeho střelu vyráží na rohový kop.
86'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Kristinsson, přichází Þórðarson.
86'
Aktivnější jsou nyní hosté, ale ke střele se nedostávají.
84'
Thompson fauluje Friðjónssona.
83'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Lavery, přichází Parkhouse.
82'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Willumsson, přichází Haraldsson.
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Karlsson, přichází Ljubičič.
81'
Domácí mají k dispozici ještě všechny možnosti vystřídání, aby to nakonec domácí nemrzelo.
80'
Roy se snaží být aktivnější než Holden a drží míč na kopačkách pro své spoluhráče.
78'
Magnusson fauluje Thompsona.
77'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Holden, přichází Roy.
77'
Island se snaží být aktivnější, ke střele to zatím nevede.
76'
Hraje se nyní na polovině hřiště.
74'
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Gorman, přichází Sykes.
74'
Lavery nachytán v ofsajdu ke smůle hostů.
73'
Domácí mají větší chuť na výhru v dnešním zápase, jejich pokusy zatím likviduje Hazard.
71'
Střela Laveryho minula branku.
70'
Po dlouhé době je tu faul. Bird si ho připisuje proti Kristinssonovi.
69'
Domácí se dostali na delší dobu k míči, ale jsou zatím daleko na ohrožení branky.
68'
Zatím čekáme na první střídání v zápase, uvidíme který trenér oživí své mužstvo jako první.
67'
Delší dobu se hraje bez faulů a hře to pomáhá v plynulosti.
65'
Hosté se dostali na polovinu domácích, zatím se drží daleko od Fridrikssonovi branky.
64'
Hosté kombinují na polovině hřiště a snaží se něco vymyslet.
62'
Domácí se snaží podržet déle míč na kopačkách, příliš se jim to zatím nedaří.
61'
Willumsson fauluje Donellyho.
60'
Smytha zastavuje ofsajd.
59'
Hosté se snaží vypracovat také šanci, jejich střely zatím míři mimo branku.
58'
Island měl dnes již dvě "tutovky" na otevření skóre, k jejich smůle to brankami neskončilo.
56'
Kristinsson byl blízko branky. Hazard podržel svůj tým.
55'
Domácí se dostávají do tempa, jaké měli v průběhu prvního poločasu.
54'
Následuje série faůlu na obou stranách.
53'
Žlutou kartu dostává Daniel Ballard (Severní Irsko).
52'
Donnelly v šanci minul branku.
52'
Kristinsson si počkal na Lavery a fauluje ho.
51'
Lavery si připisuje útočný faul proti Gunnarssonovi.
50'
Žlutou kartu dostává Ottar Karlsson (Island).
50'
Domácí se dostali k míči, ale dlouhou dobu ho u kopaček neměli.
49'
Magnusson fauluje Donnellyho.
48'
Domácí se ve druhém poločase ještě nepotkali s míčem, hosté se snaží zaskočit domácí rychlou kombinací.
47'
Druhý poločas začali aktivněji hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:55.
V prvním poločase jsme branku neviděli. Více ze hry měl domácí Island. Největší šanci měl Karlsson v nastavení prvního poločasu, ale obránce zastoupil Hazarda a míč do branky nepustil. Další dobré šance si připravil Friðjónsson a také Sigurdsson, ale ani jedna ze střed brankou neskončila.
45+5'
45+4'
Andresson fauluje Holdena.
45+3'
Rohový kop Islandu.
45+2'
Výborná šance pro domácí. Karlsson v obrovské šanci nedává branku. Jeden z obránců zastoupil Hazarda a nepustil míč do branky.
45+2'
Další faul na Burnse tentokrát od Sigurdssona.
45+1'
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
45'
Kristinsson fauluje Burnse.
44'
Na konci poločasu si na obou stranách týmy vytvořily dobré šance na zakončení, ovšem muška obou týmů je zatím vychýlená.
42'
McDonagh v dobré šanci minul branku.
40'
Sigurdsson netrefuje branku v dobré šanci.
39'
Blíží se konec prvního poločasu a domácí jsou o něco aktivnější a vypadá to, že by chtěli do poločasu vstřelit branku.
37'
Thompson si pomohl faulem proti Magnussonovi.
36'
Friðjónsson v dobré šanci minul branku.
35'
Hra nyní probíhá mezi oběmi vápny bez střeleckých pokusů.
33'
Domácí obrana si může na chvilku vydechnout.
32'
31'
Domácí nestíhají a musí se dopouštět faulů.
30'
Domácí se nemohou dostat z hostujícího tlaku.
28'
Hosté se drží u vápna Islandu a snaží se dostat do vedení.
27'
Sigurdsson fauluje McDonagha.
25'
Rohový kop pro Severní Irsko.
24'
Na druhé straně další důležitý zákrok Hazarda tentokrát proti střele Karlssona.
23'
Thompson si připisuje první střelu svého týmu v zajímavé šanci minul branku.
21'
Hosté se drží na polovině domácích, ale přihrávky postupují spíš do stran než dopředu.
20'
Hosté se snaží dostat do zakončení, ovšem domácí obrana je zatím pevná.
19'
Hra je nyní opět vyrovnána s nepřesnými přihrávkami na obou stranách.
18'
Hosté se dlouhou na míči neudrželi Thompson fauloval Sigurdssona.
18'
Karlsson si pomohl útočným faulem proti Gormanovi.
17'
Sigurdsson měl možnost poslat domácí do vedení. Hazard si připisuje důležitý zákrok.
17'
Nyní se zase hosté musí bránit tlaku Islandu.
16'
Sampsted v dobré pozici branku nedává.
15'
Další rohový kop Islandu.
14'
Andresson si pomohl útočným faulem proti Thompsonovi.
13'
První rohový kop pro domácí.
12'
Domácí neví kde jim hlava stojí, nemohou se vůbec dostat z vlastní poloviny.
11'
Hosté jsou aktivnější, střelu si zatím nepřipsali.
10'
Hosté nyní mají více ze hry a domácí se osvobozují pouze odkopy.
9'
Fridriksson fauloval Laveryho. Zajímavou standartní situaci rozehraje McDonagh. Smyth se dostal k míči, ovšem byl zastaven praporkem pomezního rozhodčí.
8'
Hosté nyní vyrazili do útoku a drží Island před jejich vápnem.
7'
Magnusson měl první střelecký pokus a hned z toho byla šance, jeho střela zamířila mimo branku.
6'
Držení míče se nám srovnalo a hra je nyní vyrovnaná.
5'
Smyth si pomohl útočným faulem proti Gunnarssonovi.
4'
Burns se dopustil faulu proti Kristinssonovi.
3'
Chyba v domácí kombinaci a hosté se podívají na svojí útočnou polovinu.
2'
Domácí se drží na polovině hostů, střela z toho zatím není.
1'
Domácí se ženou dopředu a ihned si vybojovali zajímavé autové vhazování.
1'

Island: Fridriksson – Sampsted, Andresson, T. Gunnarsson, Fridriksson – Sigurdsson, Kristinsson, Friðjónsson (C), Willumsson, Magnusson – Karlsson
Náhradníci: Gíslason – Hauksson, Haraldsson, Ljubičič, H. I. Gunnarsson, Leifsson, Þórðarson

Severní Irsko: Hazard – McDonagh, Ballard, Donnelly (C), Bird – Thompson, Gorman, Burns – Smyth, Lavery, Holden
Náhradníci: Dunne – Amos, Dunwoody, Sykes, Roy, Parkhouse, McClean

Rozhodčí: Maae J. – Hummelgaard L., Sørensen H. (všichni DEN).
První vzájemný zápas ze skupiny

Severní Irsko – Island 0:0
Severní Irsko

tým se po 8. kolech nachází na 3. místě z 6. Severní Irsko si zatím připsalo bilanci 4-2-2 při skóre 13:11. Nejlepším střelcem týmu je obránce skotského Motherwellu Liam Donnelly s 5 brankami. Na venkovních hřištích si Severní Irsko připsalo ze 4 zápasů bilanci 2-1-1 při skóre 5:4. Na barážové 2. místo ztrácí bod.
Island

tým se po 8. kolech nachází na 4. místě z 6. Island si zatím připsal bilanci 3-2-3 při skóre 14:11. Nejlepším střelcem týmu je útočník nizozemského AZ Alkmaaru Albert Gudmundsson s 6 brankami. Na domácím hřišti si Island připsal z 3 zápasů bilanci 1-0-2 při skóre 9:8. Na barážové 2. místo ztrácí 4 body.
Příjemný čtvrteční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z 9. kola kvalifikace skupiny 2 na ME U21 mezi Islandem a Severním Irskem. Výkop je stanoven na 18:45 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.