Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Bulharsko - 16. října 2018   19:00

Lucembursko
Lucembursko
25' Hall
1:0
(1:0)
Bulharsko
Bulharsko
Lucembursko
Roulez – Ewert (C), Skenderovič, Hall, Held – Ostrowski, Duriatti – Prudhomme, Johansson, Ricardo Pinto – Muratovič
Machado – Sacras, Schaus, Simon, Kuete, Avdusinovič, Olesen
Walsh – Mulvanny, Carr (všichni SCO)
Stade Jos Haupert
Bulharsko
Naumov – Atanasov, A. Hristov, P. Hristov, Kerčev – Jusejn, Vutov (C), Karabeljov – Jomov, Jordanov, Stojev
N. Krastev – Ljaskov, Georgijev, K. Krastev, Milev, Kotev, Kostadinov

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:3. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 19:16.
Je dobojováno! Lucembursko i podruhé v této kvalifikaci dokázalo porazit bulharský celek a připsalo si další tři body. O vítězství rozhodl v pětadvacáté minutě Tim Hall. Viděli jsme spoustu faulů, žlutých karet, zároveň i kartu červenou.
90+6'
90+5'
Domácí obránce Held fauloval Hristova, bylo to na polovině hřiště. Víc už se v tomto utkání ale pravděpodobně nestane.
90+4'
Do zakončení se dostal hostující Karabeljov, úspěšný zákrok si připisuje Roulez. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.
90+3'
Zatím se hraje především na polovině Bulharska, hosté se s balónem nemohou dostat až k pokutovému území soupeře.
90+1'
Rozhodčí přidal pět minut nad rámec druhého poločasu. V té první je tady žlutá karta, za zdržování ji vidí brankář Roulez.
89'
Hristov si v pokutovém území pomohl útočným faulem. Tohle domácím vyhovuje, Lucembursko nikam nepospíchá.
88'
Přímý kop rozehrál Jordanov, balón končí v zámezí, bude z toho rohový kop pro Bulhary, jedna z posledních příležitostí na srovnání skóre!
87'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Ricardo Pinto, přichází Kuete.
87'
Olesen se na hřiště dostal před malou chvílí, tentokráte si pomohl taktickým faulem na polovině hřiště, Hristov se rychle zvedá.
86'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Johansson, přichází Olesen.
84'
Nejtěžší zákrok domácího brankáře přichází až v závěru tohoto duelu! Roulez si dokázal poradit se střeleckým pokusem Mileva!
82'
Druhá žlutá karta pro Edvina Muratoviče během tří minut. Domácí útočník tak dnešní utkání nedohraje, Lucembursko jde do desíti!
81'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Vutov, přichází Kostadinov.
79'
Žlutou kartu dostává Edvin Muratovič (Lucembursko).
78'
Dva rohové kopy na obou stranách hřiště během krátké chvíle. Hra se v posledních minutách hodně otevřela, hosté už nemají na co čekat.
76'
Do zakončení se dostal Ostrowski! Střelu domácího fotbalisty zastavil brankář Naumov, který míč vyrazil na rohový kop!
75'
Zblokovaný střelecký pokus Kerčeva, následně se balón dostal do zámezí, vhazovat budou domácí fotbalisté z vlastní poloviny.
74'
Bulharům už tolik času nezbývá, hosté budou rozehrávat další rohový kop, ten si i v tomto případě na starost vezme Jusejn.
72'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Prudhomme, přichází Schaus.
72'
Jeden z hostujících fotbalistů se nacházel v ofsajdovém postavení, což neuniklo čárovému rozhodčímu, hra je přerušena.
70'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka tohoto utkání, hosté jsou v posledních minutách nastěhovaní na útočné polovině.
69'
Nejprve střílel Jusejn, vzápětí také Atanasov. Oba střelecké pokusy byly zblokované, bude z toho rohový kop pro Bulharsko.
67'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Milev, přichází Stojev.
66'
Žlutou kartu dostává Andrea Hristov (Bulharsko).
64'
Právě Jusejn následně rozehrával. Vzrušení bylo naprosto zbytečné, celé situaci totiž předcházel ofsajd hostujícího hráče.
63'
Další žlutou kartu vidí Noé Ewert, který zasáhl Jusejna. Třetí karta pro domácí fotbalisty, v této statistice máme srovnáno.
62'
Domácí celek se vydal rychle dopředu, jejich útočné snažení nakonec zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!
61'
Zadáci Lucemburska se ubránili znovu za cenu rohového kopu, celou situaci si za malou chvíli zopakuje hostující Jusejn.
60'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná půlhodina tohoto utkání, Bulharsko vybojovalo rohový kop, ten rozehraje Jusejn.
58'
Balón si vzal Jusejn, který centrem našel Jordanova. Jeho následné zakončení skončilo vedle domácí branky!
57'
Ricardo Pinto teď nedovoleně zastavil Stojeva a nabízí zajímavou standarku Bulharsku, které může srovnat!
55'
Hlavní rozhodčí Walsh vytahuje další žlutou kartu. Tu momentálně vidí Lucas Prudhomme, který před malou chvílí fauloval Kerčeva.
54'
Po faulu na Muratoviče je tady standardka pro Lucembursko! Míč si staví Johansson, který podle všeho bude centrovat.
52'
Další nedovolený zákrok ze strany zatím jediného střelce dosavadního průběhu utkání, Hall se musí rychle vracet.
51'
Hra se i nadále hodně kouskuje drobnými fauly. Těmi se v posledních dvou minutách provinili Hall s Ostrowskim.
48'
Atanasov fauloval Muratoviče, následnou standardní situaci ze strany Lucemburska rozehraje Prudhomme.
47'
Hosté se hned v úvodu druhého poločasu dostávali do zajímavé příležitosti. Tu nakonec zastavilo ofsajdové postavení!
46'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Jomov, přichází N.Krastev.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka tohoto utkání je za námi. Domácí vedou nejtěsnějším možným rozdílem, postaral se o to v pětadvacáté minutě Tim Hall. Sledujeme spoustu faulů, viděli jsme už i čtyři žluté karty.
45+2'
45+1'
Bulhaři v nastaveném čase rozehrávali přímý kop. Jordanov to vzal na sebe a střílel, jeho pokus skončil pouze vedle branky!
45'
Domácí se dostávali rychle dopředu, Duriatti si ovšem počínal nedovoleně, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu Walshovi.
44'
Bulharsko má v posledních minutách první části navrch. Další roh pro hosty, opět je u toho Vutov.
42'
Hra se v závěru prvního poločasu hodně kouskuje, hosté budou také rozehrávat rohový kop, ujme se ho Vutov.
40'
Žlutou kartu dostává Ventsislav Kerčev (Bulharsko).
39'
Následně se do zakončení dostal Skenderovič. Střela domácího hráče byla zblokovaná, další roh pro Lucembursko.
38'
Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Lucembursko nyní vybojovalo svůj druhý rohový kop v dosavadním průběhu utkání.
37'
Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná desetiminutovka prvního poločasu, další faul byl odpískán Atanasovovi.
35'
Hosté v posledních minutách výrazně přidali na aktivitě směrem dopředu. Kerčev zakončoval zpoza velkého vápna, ovšem nepřesně.
34'
Po delší době střelecký pokus na straně Bulharska! Jusejn zakončoval vedle branky, zahraje si také Roulez, který bude odkopávat.
32'
Následnou standardní situaci si vzal na starost Jordanov. Domácí obrana byla pozorná a opět celou situaci zvládla na jedničku!
31'
Třicet minut tohoto utkání je za námi, domácí zatím vedou, u balónu jsou především hosté, kteří se do zakončení ovšem téměř nedostávají.
29'
Petko Hristov fauloval Skenderoviče, Lucembursko s následnou rozehrávkou rozhodně nikam nepospíchá. Hostující fotbalista vidí žlutou kartu!
28'
Žlutou kartu dostává Aldin Skenderovič (Lucembursko).
Žlutou kartu dostává Tonislav Jordanov (Bulharsko).
26'
Uvidíme, jak zareagují hosté, kteří se pokusili o rychlou odpověď. Také oni vybojovali svůj úvodní rohový kop v zápase.
25'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Johansson našel TIMA HALLA, který překonává Naumova, otevírá skóre tohoto utkání a posílá domácí celek do vedení!
24'
Domácí fotbalisté teď z pravé strany hřiště vybojovali svůj úvodní rohový kop v tomto duelu. Ten rozehraje Duriatti.
23'
Další standardní situaci Bulharska si vzal opět na starost Jusejn. Hosté se ovšem ani v tuto chvíli do zakončení nedostali!
21'
Hristov si v souboji s Muratovičem počínal nedovoleně a byl mu odpískán faul. Vše se naštěstí pro hosty odehrálo na polovině hřiště.
19'
K prvnímu střeleckému pokusu se v tuto chvíli dostal domácí fotbalista Ostrowski! Brankář Naumov si připisuje úspěšný zákrok!
16'
Několik nepřesností na obou stranách. Aktivnější jsou zatím hosté, kteří drží balón na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet.
14'
Další faul na domácího fotbalistu, opět na Ewerta. Lucembursko rychle rozehrálo, o balón však nakonec stejně přišlo.
11'
Úvodní desetiminutovka tohoto utkání je za námi, oba celky se zatím nedokázaly dostat do zakončení, faulován byl Ewert.
9'
Těch faulů je v úvodu tohoto utkání opravdu hodně. Hosté budou rozehrávat zajímavou standardní situaci, konkrétně Jusejn.
8'
Balón končí v zámezí, podle všeho to bylo od domácího fotbalisty. Odkopávat od branky bude gólman Naumov.
7'
Totožná situace také na druhé straně hřiště, tentokráte si nedovoleně pomohl Ostrowski, brankáři jsou zatím bez práce.
5'
Hostující Jusejn si v souboji s Duriattim pomohl faulem, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, balón pro Lucembursko.
3'
Hodně nepřesností v úvodu tohoto utkání na obou stranách, u balónu jsou v tuto chvíli domácí fotbalisté, kteří budou vhazovat.
1'
Jejich první vzájemné utkání skončilo překvapením, Lucembursko totiž zvítězilo na půdě svého soupeře tím nejtěsnějším možným rozdílem (1:0). Dnešní bude jako hlavní řídit pan Nicholas Walsh. Na čarách mu budou pomáhat pánové Alan Mulvanny a Sean Carr. Čtvrtým rozhodčím pak bude Steven Reid. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Lucembursko je zatím se čtyřmi body poslední, má nejméně vstřelených, zároveň nejvíce inkasovaných branek (6:21). Na druhé straně Bulharsko, které je na tom o něco lépe, ani hosté však už nemůžou dosáhnout na druhé místo, které zaručuje baráž. Na to v tuto chvíli ztrácí pět bodů! Těch mají deset, skóre vyrovnané (10:10).
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Kvalifikace hráčů do jednadvaceti let má na programu závěrečné skupinové zápasy. Lucembursko v jednom z nich narazí na Bulharsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.