Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Turecko - 16. října 2018   18:30

Maďarsko
Maďarsko
9' Vida
1:2
(1:0)
Turecko
Turecko
55' Hummet   • 83' Okutan
Maďarsko
Demjén – Lenzsér, Spandler (70. Murka), Barna (85. Kundrak) – Szivacski, Hinora, Vida, Szalai – Biró, Szóter (C), Varga
Takács, Pavkovics, Murka, Hegedus, Kundrak, Szabo, Katona
Strukan – Perica, Pepur (vš. CRO)
Panco stadium - Felcsut
Turecko
Cakir – Tokoz, Demiral, Demirbag, Dursun – Hummet, Omur – Okutan, Oktay, Yalcin (88. Cetin) – Caglayan (C)
Yuvakoran, Yilmaz, Alici, Canbaz, Sari, Cetin, Cankaya

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:12.
Je konec! Turecko zvládlo duel v Maďarsku a vítězí 2:1! Maďarsko se totiž už v deváté minutě zásluhou Vidy dostalo do vedení. Turci mělo dlouho problém najít recept na soupeřovu obranu. Naopak krátce před přestávkou mohli inkasovat i podruhé, jenže Varga z hranice pokutového území nechal vyniknout Cakira. Do druhé půle nastoupilo vyměněné Turecko. Hosté najednou byli všude dřív a Hummet dokázal vyrovnat. Maďaři poté zmírnili soupeřův tlak, ale deset minut před koncem neuhlídali Okutana, který vystřelil hostům výhru!
90+4'
90+2'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Szivacski (Maďarsko).
90+2'
Varga zahrával další maďarský roh. Ani tentokrát ale neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
Hinora fauloval v hlavičkovém souboji na hranici velkého vápna a vidí žlutou kartu.
88'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Yalcin, přichází Cetin.
87'
Maďarsko se ještě snaží vyrovnat. Domácí celek tentokrát zahrával rohový kop, ale míč odvrátila pozorná obrana Turecka.
85'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Barna, přichází Kundrak.
83'
Turecko právě vstřelilo branku!
Turecko přidává druhou branku a otáčí vývoj dnešního utkání! Omur zahrával přímý kop, na který si naskočil MELIH OKUTAN a hlavou poslal hosty do vedení!
82'
Maďaři svůj tlak přerušili zbytečným útočným faulem. Nedovoleným zákrokem se provinil Szalai.
80'
Maďarsko se nyní usadilo před pokutovým územím svého soupeře. Domácí se ještě snaží vytvořit šanci ke vstřelení rozhodující branky.
78'
Omur ostrým skluzem fauloval rozběhnutého Hinoru a za svůj přestupek vidí žlutou kartu.
76'
Demiral si v souboji s Vidou pomohl rukou a poslal domácího hráče k zemi. Sudí bez váhání odpískal faul.
74'
Murka se bez přípravy opřel do odraženého míče, ale jeho dělovku zablokoval hned první obránce.
72'
Tokoz poslal dlouhý nákop za obranu Maďarska. Nikdo v tureckém dresu se k jeho pobídce neprodral.
70'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Spandler, přichází Murka.
68'
Dursun zahrával další rohový kop. Jeho centr přiletěl na malé vápno, kde kraloval domácí stoper Spandler.
66'
Domácí fotbalisté nyní přeci jen přerušili rostoucí tlak svého soupeře. Maďarskou obranu ale čeká hodně těžká práce.
63'
Varga ostrým skluzem zastavil rozběhnutého Yalcina a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
61'
Hinora se po dalším rychlém protiútoku Maďarska dostal ke střele z hranice pokutového území, ale pálil ze záklonu a minul branku.
59'
Omur se ujal rozehrávky rohového kopu Turecka. Jeho prudký centr přiletěl na malé vápno, kam si pro míč došel Demjén.
57'
Hosté mohli během několika minut otočit vývoj utkání! Oktay pálil po přiklepnutí Caglayana a jen těsně minul branku Maďarska!
55'
Je vyrovnáno! Turecku se povedl vstup do druhého poločasu dnešního utkání! Tlak hostujícího celku přetavil ve vyrovnávací branku DENIS HUMMET!
53'
Maďaři uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Domácí zadáci s rozehrávkou nespěchají.
50'
Ani Maďaři však nechtějí polevit. Domácí útočník Szóter přetlačil svého strážce, ale své zakončení uklidil mimo tři tyče.
48'
Barna fauloval Okutana na polovině hrací plochy. Turecko může pokračovat v útočení.
46'
Turecko obstaralo výkop do druhého poločasu. Hosté se v něm budou snažit zvrátit nepříznivý stav.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější domácí Maďaři. Maďarsko se totiž už v deváté minutě zásluhou Vidy dostalo do vedení. Turci mělo dlouho problém najít recept na soupeřovu obranu. Naopak krátce před přestávkou mohli inkasovat i podruhé, jenže Varga z hranice pokutového území nechal vyniknout Cakira. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Szivacski (Maďarsko).
43'
Z následného rohu už Maďarsko branku soupeře neohrozilo. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde číhal obránce Dursun.
42'
Maďarsko mohlo navýšit své vedení! Varga se z hranice velkého vápna opřel do míče, ale Cakir jeho pokus vyrazil na roh!
40'
Oktay zahrával další roh Turecka. Jeho prudký centr přiletěl na hranici pokutového území, kde zasáhl obránce.
38'
Szóter v hlavičkovém souboji trefil Oktaye loktem do obličeje a je odměněn žlutou kartou.
36'
Omur zahrával přímý kop Turecka v blízkosti pokutového území. Jeho centr se snesl na zadní tyč, kde se k zakončení nedostal nikdo z hlavičkářů.
34'
Demirbag si zakřičel na spoluhráče, aby mu pustil odražený míč. Turecký hráč poté vystřelil, ale netrefil branku.
32'
Szóter si v pokutovém území našel cestičku k centru z pravé strany. Domácí útočník hlavičkoval zády k brance. Cakir měl snadnou práci.
30'
Turci se po delší době dostali do zakončení. Oktay obdržel přihrávku z pravé strany a vyslal technický pokus placírkou. Jeho ráně scházela přesnost.
28'
Spandler vlétl do souboje na hranici pokutového území. Hostující útočník Caglayan mu nastavil stoličku a dopustil se faulu.
26'
Maďaři v posledních minutách uklidňují hru kombinací v zadních řadách. Nikdo z ofenzivních hráčů Turecka je neatakuje.
23'
Znovu byl v akci praporek asistenta rozhodčího. V posledních minutách je to přehlídka ofsajdů. Své postavení si nepohlídal krajní obránce Barna.
21'
Biro zatím hraje parádní zápas. Domácí útočník byl jako první v hlavičkovém souboji a obránce jej musel faulovat.
19'
Maďaři málem překvapili tureckou obranu vysokou přihrávkou. Celou akci ale zastavuje asistent rozhodčího. Hinora si nepohlídal své postavení. Ofsajd!
17'
Varga zahrával přímý kop domácího výběru. Na jeho nadýchaný centr si u přední tyče naskočil Szalai, jehož hlavička prolétla kolem branky.
15'
Okutan utekl svému strážci po pravém křídle a obránce jej zatažením za dres poslal k zemi.
13'
Turecko se nemůže oklepat ze špatného vstupu do utkání. Naopak Maďaři doslova hýří aktivitou.
11'
Domácí fotbalisté jsou zatím všude o krok dříve. Vida se dostal k odraženému míči a Demirbag jej musel faulovat.
9'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Maďarsko se rychle dostává do vedení! Skvělý vstup domácího celku do utkání podtrhl úvodní brankou MÁTÉ VIDA!
7'
Omur to přehnal s agresivitou v souboji na polovině hrací plochy. Sudí ihned odpískal přímý kop pro Maďarsko.
5'
Na druhé straně se do zakončení dostal Demirbag, jehož pokus prosvištěl nad břevnem.
3'
Maďaři se s míčem usadili na polovině Turecka, jenže nikdo z nich zatím nemůže najít skulinku v obraně soupeře.
1'
Maďarsko obstaralo výkop do dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale obránce Demiral míč odhlavičkoval.
1'

Maďarsko: Demjén – Lenzsér, Spandler, Barna – Szivacski, Hinora, Vida, Szalai – Biró, Szóter (C), Varga
Náhradníci: Takács, Pavkovics, Murka, Hegedus, Kundrak, Szabo, Katona

Turecko: Cakir – Tokoz, Demiral, Demirbag, Dursun – Hummet, Omur – Okutan, Oktay, Yalcin – Caglayan (C)
Náhradníci: Yuvakoran, Yilmaz, Alici, Canbaz, Sari, Cetin, Cankaya

Rozhodčí: Strukan – Perica, Pepur (vš. CRO).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.