Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Anglie : Turecko - 13. října 2020   20:30

Anglie
Anglie
17' Türkmen(vl.)  • 88' Nketiah
2:1
(1:0)
Turecko
Turecko
90+2' Dervişoğlu
Anglie
Ramsdale – Aarons, Godfrey, Guehi, Justin – Bellingham, Dasilva (63. Eze), Skipp – Hudson-Odoi (85. McNeil), Nkatiah, Sessengnon
Willy, Zakrani, Jeanne (všichni FRA)
Molineux , Wolverhampton
Turecko
Bayındır – Asan, Türkmen, Tigar, Sertel (74. Ridvan Yilmaz) – Ülgün (81. Eyibil), Özdemir (89. Karakaş), Canbaz (46. Kapacak) – Dervişoğlu, Beyaz, Yalçın

Oba celky v tomto zápase nedokázaly proměnit pokutový kop. Nakonec šťastnější mohou být domácí Angličané, kteří ze zápasu dokázali vytěžit body za těsnou výhru 2:1. Turecko v závěru snížilo, ale vyrovnat už nestačilo.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 15:15.
90+5'
90+5'
V poklidném tempu se zápas dohrává.
90+2'
Turecko právě vstřelilo branku!
Po bleskové akci hostující celek snižuje. Po přihrávce Karakaş se do střelecké pozice dostal DERVIŞOĞLU. Ten uspěl střelou na vzdálenější tyč.
90+1'
Pět minut uvidíme navíc.
89'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Özdemir, přichází Karakaş.
88'
Anglie právě vstřelila branku!
Domácí navyšují své vedení, po pěkném pasu Sessegnona se prosazuje NKETIAH, který překonal z bezprostřední blízkosti brankáře.
85'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Hudson-Odoi, přichází McNeil.
85'
Nketiah (Anglie) neproměňuje pokutový kop. Domácí celek vedou šanci na navýšení vedení neproměnil, Nketiah trefil tyč.
84'
Serkan Asan fauloval soupeře v pokutovém území, penalta pro domácí.
82'
Domácí celek nyní rozehrával rohový kop, Sessegnon centroval před branku, a pak Nketiah nedokázal vypálit přesněji.
81'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Oğulcan Ülgün, přichází Eyibil.
80'
Deset minut před koncem zápasu pálil Güven Yalçın, jehož rána ale končí vedle branky.
79'
Žlutou kartu dostává Burak Kapacak (Turecko). Hostující hráč vidí žlutou kartu za faul na Justina.
78'
Dervişoğlu se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel, a tak bude vykopávat Ramsdale.
77'
Po rychlé akci vybojoval hostující celek rohový kop, centr se snesl před branku, jeho autorem byl Burak Kapacak.
77'
Právě Skipp bude rozehrávat po faulu soupeře. Hostující hráč si pomohl nedovoleně.
75'
Domácí celek hraje aktivně, Skipp si nabíhal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.
74'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Sertel, přichází Rıdvan Yılmaz.
72'
Hraje se momentálně na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté mají převahu, snaží se něco vymyslet a překvapit obranu soupeře.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, do střelecké pozice se dostal Bellingham, ale jeho rána končí vedle.
67'
Jeden z hráčů Turecka je nyní ošetřovaný na své polovině, hra je tedy dočasně přerušena.
67'
Nyní momentálně mnoho šancí k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí.
64'
Hostující celek bude rozehrávat po faulu Hudsona-Odoia. Güven Yalçın uvedl míč do hry.
63'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Dasilva, přichází Eze.
61'
Beyaz se dostával na dobré pozice, ale jeho pohyb zastavil pomezní sudí, Postavení mimo hru.
61'
Hostující Sertel měl na kopačce vyrovnání, ale domácí brankář Ramsdale vytáhl velmi dobrý zákrok.
60'
Güven Yalçın bude rozehrávat po faulu soupeře, Aarons si počínal nedovoleně.
58'
Anglický celek nyní vybojoval rohový kop, Sessegnon centroval před branku, ale obrana si poradila.
56'
Anglie přečkala důležitý moment, nyní jsou to právě domácí, kteří se pokouší navýšit své vedení.
55'
Güven Yalçın se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.
53'
Dervişoğlu (Turecko) neproměňuje pokutový kop. Náskok domácího celku stále platí, gólman Anglie zneškodnil pokutový kop, trefil stranu, na kterou pálil hráč.
53'
Ramsdale fauloval soupeře, pokutový kop pro hosty.
52'
Zajímavou akci domácích překazil ofsajd a v něm byl Sessegnon.
50'
V úvodu druhého poločasu hraje aktivně hostující celek, Anglie to v tomto mači rozhodně nebude mít snadné.
48'
Dervişoğlu vypálil dobrou střelu, domácí brankář byl pozorný a dokázal si poradit. K dorážce pak už hosté nedostali. Aktivně začalo Turecko.
46'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Ahmet Canbaz, přichází Burak Kapacak.
46'
Hüseyin Türkmen si srazil centr soupeře nechtěně do své branky. Díky tomuto momentu vede domácí celek po prvním poločase o jeden gól.
45'
45'
Dostáváme se do poslední minuty prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
45'
Hüseyin Türkmen byl v osobním souboji lepší, a tak donutil soupeře k faulu. Sessegnon si pomohl nedovoleně.
43'
V závěru prvního poločasu se do střelecké pozice dostal Serkan Asan, jeho rána ale končí vedle branky.
40'
Žlutou kartu dostává Bellingham (Anglie). Domácí hráč dostává žlutou kartu po faulu na Güvena Yalçına.
40'
Rohový kop pro Anglii. Sessegnon nedokázal vypracovat výraznější šanci pro své spoluhráče.
39'
Turecký Ahmet Canbaz zakončoval akci svého celku přesnou střelou, brankář Ramsdale byl připravený a dokázal si poradit.
38'
Žlutou kartu dostává Skipp (Anglie). Domácí hráč dostává žlutou kartu za faul na Özdemira.
36'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do nějaké výraznější šance. Gólmani zatím mnoho práce neměli.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, Dervişoğlu fauloval domácího hráče, Skipp bude vykopávat.
33'
Po delší době registrujeme zajímavý moment. Hostující celek bude rozehrávat rohový kop. Ahmet Canbaz centroval před branku, pak zakončoval Tagir, ale domácí brankář byl připravený.
30'
Půlhodiny hry je pryč, domácí celek zaslouženě vede o jednu branku a pokouší se své vedení navýšit. Turecko je momentálně pod tlakem.
29'
Hostující Özdemir se dopustil faulu, hrát tak mohou domácí fotbalisté. Dasilva bude rozehrávat.
28'
Nátlaková hra domácích pokračuje dál, tentokrát byl v ofsajdu nachytaný Sessegnon.
27'
Další zajímavá akce domácího celku končí špatně načasovanou přihrávkou, v ofsajdu byl znovu Nketiah.
25'
Nketiah dostal míč do sítě, aby ale nachytaný v postavení mimo hru. Gól tedy platiti nemůže.
25'
Velkou šanci na navýšení skóre měli domácí fotbalisté, Dasilva trefil brankovou konstrukci, a pak dokázal Altay Bayındır zasáhnout.
23'
Dasilva bode rozehrávat po faulu soupeře. Proti pravidlům se provinil Beyaz.
22'
Anglie to zkoušela rychlou akcí, ale Nketiah byl nachytaný v postavení mimo hru.
20'
Hosté nyní zlepšili hru, ke střele se dostal Beyaz, ale brankář Ramsdale byl připravený a poradil si. Hlavička nebyla důrazná.
20'
Ahmet Canbaz rozehrával rohový kop hostujícího celku, ale do střelecké pozice se Turecko nedostalo.
18'
Žlutou kartu dostává Dervişoğlu (Turecko).
17'
Po rychlé akci domácího celku centroval před branku Ryan Sessegnon, ale jeho pas si nechtěně do své sítě poslal HÜSEYIN TÜRKMEN.
16'
Registrujeme první střelecký pokus v tomto zápase. Hostující Dervişoğlu pálil mimo branku.
15'
Sertel si poradil nedovoleně, rozehrávat tak bude domácí celek. Nketiah bude rozehrávat.
15'
Godfrey si poradil nedovoleně, a tak budou rozehrávat hosté. Tedy Oğulcan Ülgün.
14'
Na úvodní střelecký pokus tohoto zápasu zatím čekáme, sledujeme takticky vedenou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
12'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.
10'
Deset minut hry je pryč, faulu se dopustil hostující Özdemi, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
9'
Dervişoğlu se dopustil hry rukou, rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
8'
Nyní se domácí celek nastěhoval před branku soupeře, kde se pokoušel něco vymyslet, ale obrana Turecka si dokázala poradit.
6'
Turecko, které nyní zlepšilo hru vybojovalo svůj první rohový kop v tomto zápase. Ahmet Canbaz centroval před branku, ale obrana si dokázala celekm snadno poradit.
5'
Hostující celek se nyní usadil na útoční části hrací plochy, kde se pokoušel něco vymyslet. Akce středem byla nepovedená.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.
3'
Hudson-Odoi rozehrával domácí rohový kop. První v tomto zápase, ale do výraznější šance se jeho spoluhráči nedostali.
2'
Sessegnon bude rozehrávat volný kop po faulu soupeře. Provinil se Hüseyin Türkmen.
1'
Domácí hrají v bílém, hostující celek v červeném. Zápas začíná.
1'

Anglie: Ramsdale – Aarons, Godfrey, Guehi, Justin – Bellingham, Dasilva, Skipp – Hudson-Odoi, Nkatiah, Sessengnon
Náhradníci: Austin, Bursik – Davies, Eze, McNeil, Panzo, Surrindge, Williams B., Williams R.

Turecko: Bayındır – Asan, Türkmen, Tigar, Sertel – Ülgün, Özdemir,Canbaz – Dervişoğlu, Beyaz, Yalçın
Náhradníci: Destanoğlu – Balci, Yilmaz, Kapacek, Süer, Çankaya, Ibrahimoglu, Eyibil, Karakaş

Rozhodčí: Willy, Zakrani, Jeanne (všichni FRA).
Anglie je lídrem ve skupině 3. Ze sedmi zápasů tým ztratil za remízu s Andorrou 3:3. Tým vyhrál nad Rakouskem 5:1, Albánií 3:0, Kosovo 6:0 a Rakousko 2:1.
Turecko odehrálo 7 zápasů s bilancí 2-1-4 a získalo 7 bodů. V tabulce je tým na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Andorrou 1:0. Nestačil na Kosovo 1:3, Anglii 2:3, Rakousko 0:3 a Andorru 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního mládežnického fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí ve skupině 3 Anglie a Turecko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.