Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Dánsko : Malta - 19. listopadu 2019   18:00

Dánsko
Dánsko
1' Larsen  • 4' Nelsson  • 15' Odgaard  • 40' Larsen  • 67' Olsen
5:1
(4:1)
Malta
Malta
44' Pulis
Dánsko
Christensen – Rasmussen, Nelsson (C) (77. Sery), Sørensen, Poulsen (46. Møller Madsen) – Kofod Andersen – Olsen, Laursen (63. N. Madsen, Damsgaard (46. Hjulmand), Bruun Larsen (63. Dreyer) – Odgaard.
Aalborg Stadion, Aalborg (DEN)
Malta
Vella – Borg (C), Shaw, Pulis, Grech – Grima (74. Tanti), Guillaumier, Zerafa, Beerman (74. Busuttil) – Brincat, Nevin (87. Friggieri).

Dánsko potvrdilo roli papírového favorita a na domácí půdě si dnes snadno poradilo s Maltou. Dánové během prvního poločasu vstřelili čtyři góly, z nichž dva obstaral Jacob Bruun Larsen, a bylo po zápase. Jediný gól Malty vstřelil těsně před přestávkou Nicholas Pulis. Konečný výsledek dnešního utkání. Dánsko 5 Malta 1.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Zachary Brincat, přichází Omar Elouni.
90'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 2 minuty.
88'
Dánsko mělo obrovskou šanci, jenže Andreas Vella v závěru zápasu vytáhl další skvělý zákrok!
87'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Nevin Portelli, přichází Aidan Friggieri.
86'
Matthew Guillaumier se vzápětí postavil k rozehrání volného přímého kopu, žádná šance z toho ale nebyla.
83'
Hostující kapitán Matthew Guillaumier vypálil zpoza šestnáctky a jeho střela zamířila vedle dánské brány.
81'
Zachary Brincat se mohl řítit do slibné brankové příležitosti, jenže hostujícího hráče zastavil ofsajd.
79'
Dánsko si vytvořilo obrovský tlak a další šanci měl střídající Morten Hjulmand, hostující brankář ale jeho střelu vyrazil a dorážka zamířila mimo!
79'
Andreas Skov Olsen měl na kopačce další gól, brankář Andreas Vella ho ale dokázal vychytat!
77'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Victor Nelsson, přichází Japhet Sery Larsen.
76'
Fotbalisté dánské reprezentace vybojovali rohový kop, který rozehrál Andreas Skov Olsen.
74'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Marcus Grima, přichází Jan Tanti.
74'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Myles Beerman, přichází Jan Busuttil.
70'
Střídající Anders Dreyer pobyl na hřišti necelé tři minuty a mohl se řítit do slibné šance, postup domácího fotbalisty ale zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
67'
Dánsko právě vstřelilo branku!
ANDREAS SKOV OLSEN skóruje po přihrávce střídajícího Mortena Hjulmanda a Dánsko vede nad Maltou opět o čtyři góly, tentokrát 5:1!
63'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Anders Dreyer.
63'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nikolai Laursen, přichází Nicolas Martin Hautorp Madsen.
62'
Jens Odgaard se ocitl ve slibné střelecké pozici, Andreas Vella si ale s jeho pokusem bez větších potíží poradil.
60'
Ve druhém poločase jsme byli svědky pouze jedné střely, když na straně hostů střílel mimo Zachary Brincat.
55'
Malta sice prohrává o tři góly, může se ale pochlubit stoprocentní úspěšností střel, protože se dnes dostala pouze k jedné střele a navíc z ní dokázala skórovat.
52'
Ze druhého poločasu uběhlo necelých šest minut a vývoj zápasu je stejný. Dánsko dominuje v držení míče a Malta se snaží především o to, aby popáté neinkasovala.
46'
Hlavní rozhodčí Luis Teixeira dal pokyn k výkopu druhého poločasu, do kterého Dánsko vstupuje s čtyřbrankovým vedením. Jacob Bruun Larsen má zaděláno na hattrick.
46'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Andreas Poulsen, přichází Mads Emil Møller Madsen.
46'
Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Mikkel Damsgaard, přichází Morten Hjulmand.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Jacob Bruun Larsen vstřelil v prvním poločase dva góly a Dánsko jeho zásluhou dominuje, když vsítilo čtyři góly. Za hosty krátce před přestávkou snižoval Nicholas Pulis. Skóre po prvním poločase. Dánsko 4 Malta 1.
45'
44'
Malta právě vstřelila branku!
NICHOLAS PULIS nyní využil skvělé přihrávky kapitána Matthewa Guillaumiera a těsně před přestávkou dokázal snížit! Stav zápasu je 4:1.
41'
Nemuselo to trvat dlouho a Jacob Bruun Larsen mohl vstřelit hattrick, jeho postup vpřed ale zastavil ofsajd.
40'
Hostující kapitán Matthew Guillaumier vehementně protestoval a poté viděl od rozhodčího žlutou kartu.
40'
Kurt Shaw fauloval v pokutovém území a následnou penaltu proměnil JACOB BRUUN LARSEN, který vstřelil svůj druhý gól v zápase a má zaděláno na hattrick! Dánové dominují.
39'
Malta se dostala v závěru prvního poločasu do zakončení, její střelu ale zablokoval Andreas Skov Olsen.
38'
Pro nezaujatého fanouška je škoda, že Dánsko rychle vstřelilo tři góly, protože od té doby tempo zápasu opadlo a domácí fotbalisté se těžko dostávají do zakončení.
35'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát deset minut a Dánsko má vývoj dnešního zápasu pod kontrolou.
33'
Jens Odgaard si počínal příliš ostře a ve středu hrací plochy fauloval hostujícího Jamieho Zerafu.
32'
Obrázek hry se vůbec nemění. Fotbalisté Dánska obléhají pokutové území Malty a snaží se překonat její obranný val, který během posledních minut funguje dobře.
30'
Na delší dobu jsme se odmlčeli, protože na hrací ploše se nic neděje. Dánsko sice dominuje držení míče, jenže hra se odehrává převážně ve středu hrací plochy.
25'
Magnus Kofod Andersen fauloval v blízkosti středového kruhu a Malta může v klidu rozehrát. Standardní situace.
21'
Malta vyrazila do ojedinělého protiútoku, ze kterého mohla být velká šance. Pomezní rozhodčí ale mával ofsajd.
19'
Hra se v úvodu zápasu odehrávala pouze na polovině Malty. Hosté ale nyní zlepšili kombinaci a vyrovnali statistiku držení míče, která mírně vyznívá pro Dánsko.
15'
Neuplynula ani čtvrthodina hry a Dánsko už vede nad Maltou 3:0! O poslední gól Dánů se postaral útočník JENS ODGAARD. To je jízda.
11'
Andreas Skov Olsen vzápětí napřáhl k další dánské střele, jenže také jeho pokus zamířil mimo bránu.
10'
Nikolai Laursen byl posledním hráčem, který vystřelil zpoza šestnáctky a minul bránu hostující Malty.
10'
Fotbalisté domácího týmu vystřelili dvakrát na bránu a obě dvě střely skončili v síti. Celkem Dánsko vystřelilo třikrát a pouze jedna střela zatím byla nepřesná.
4'
VICTOR NELSSON se prosadil krátce po rozehrání rohového kopu a Dánsko vede po necelých čtyřech minutách 2:0! Fotbalisté Malty zřejmě zůstali hlavami v kabinách a chtělo by to budík.
3'
Dánsko vstoupilo do utkání nejlépe, jak mohlo, a nyní má možnost skórovat podruhé. Rohový kop.
1'
Dánové vstoupili do utkání pořádně zostra a po necelé minutě je posílá do vedení JACOB BRUUN LARSEN! Parádní začátek dnešního střetnutí.
1'

Dánsko: Christensen – Rasmussen, Nelsson (C), Sørensen, Poulsen – Kofod Andersen – Olsen, Laursen, Damsgaard, Bruun Larsen – Odgaard.
Náhradníci: Vindahl-Jensen – Anyembe, Dreyer, Sery, Amundsen, Hjulmand, Tengstedt, M.E. Møller Madsen, N. Madsen. Trenér: Albert Capellas Herms.

Malta: Vella – Borg (C), Shaw, Pulis, Grech – Grima, Guillaumier, Zerafa, Beerman – Brincat, Nevin.
Náhradníci: Aquilina – Friggieri, Busuttil, Xuereb, Tanti, Camilleri, Elouni, Debono, Cassar. Trenér: Silvio Vella.

Rozhodčí: Luis Teixeira (AND). Asistenti: Hugo Jourdan Pereira (AND), Bruno Filipe Parente (AND). Čtvrtý rozhodčí: Juan Guiu Serra (AND).
Dánsko má v kvalifikaci na EURO stoprocentní bilanci, když vyhrálo všechny čtyři zápasy, a v úterý večer se ji pokusí potvrdit proti Maltě. Hosté mají na kontě jeden jediný bod a nachází se na posledním místě skupiny 8, zatímco Dánové jsou na jejím čele a mají náskok tří bodů na druhé Rumunsko, které zřejmě čeká baráž.