Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Rakousko : Albánie - 4. září 2020   18:30

Rakousko
Rakousko
83' Wolf
1:5
(0:2)
Albánie
Albánie
16' Kallaku   • 26' Tuci   • 63' Muci   • 87' Muci   • 89' Selmani
Rakousko
Ehmann – Malicsek, Maresic (69. Schmidt), Borkovic (19. Schnegg), Friedl – Ljubicic (46. Meister), Demaku – Schmid (69. Demir), Wolf, Arase – Raguz (81. Grull)
Helac – Aiwu, Demir, Grull, Meister, Muller, Reiter, Schmidt, Schnegg
Jenkins R. (Wal)
Keine Sorgen Arena (Ried)
Albánie
Selmani – Marku, Bajrami, Selmani, Ismailgeci (73. Pellumbi) – Celhaka, Kallaku, Tuci (69. Vila) – Mihana (53. Dobra), Xhixha – Vrioni (53. Muci)
Hoxha – Asllani, Bullari, Cara, Dobra, Muci, Pellumbi, Sota, Vila

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:14.
To je pro dnešek vše. Naviděnou!
V prvním poločase jsme po vyrovnaném úvodu viděli dvě rychlé branky Albánie, které nastínili obraz dnešního zápasu. Rakušanům se nedala upřít snaha, ovšem efektivita Albánie byla nad jejich síly. Albánci přidali ještě další tři branky, a tak utkání končí vysokým rozdílem 1:5 ve prospěch hostů.
Snažení ani jednoho z celků nám už žádnou větší šanci nepřineslo. A tak rozhodčí Jenkins závěrečným hvizdem ukončil toto utkání.
90+6'
90+2'
Běží nám již druhá minuta nastavení, Rakušené už ovšem působí velmi odevzdaným dojmem.
90+1'
Žlutou kartu dostává Arase (Rakousko).
89'
Albánie právě vstřelila branku!

A další branka pro hosty. Tentokrát se prosadil hlavičkou ADOLF SELMANI! 1:5 pro Albánii.
87'

Bohužel pro domácí se ale hosté rychle oklepali, po rychlém útoku se míč dostal k ERNESTU MUCIMU, který svou druhou brankou vrací Albánii třígólové vedení.
84'
Žlutou kartu dostává Marku (Albánie).
83'
Rakousko právě vstřelilo branku!

Na puntík si míč postavil střídající HANNES WOLF, poslal gólmana na opačnou stranu a snižuje na 1:3!
82'
A máme tady penaltu pro domácí!
81'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Raguz, přichází Grull.
81'
Žlutou kartu dostává Selmani (Albánie).
80'
Presink Rakušanů teď udělal Albáncům problémy, Wolf ovšem ve finální fázi opět selhal.
79'
A tohle Albánii vyhovuje, pozdržet pár sekundek a rozkouskovat hru.
78'
A byl to právě Wolf, který se dostal do zajímavé pozice, když dostal na vápně míč do druhé vlny. Jeho střela ale skončila někde v hledišti.
76'
Útočného faulu se dopustil Wolf. Zahrají si opět hosté.
75'
Snaha o útok domácích končí pouze v zámezí a odkopávat tak bude hostující brankář Selmani.
73'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ismailgeci, přichází Pellumbi.
73'
Žlutou kartu dostává Celhaka (Albánie).
71'
Po sérii střídaní tady máme další přerušení díky ošetřování jednoho z hostí.
69'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Tuci, přichází Vila.
69'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Schmid, přichází Demir.
69'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Maresic, přichází Schmidt.
66'
Třetí gól, vypadá to, už Rakušany lehce nalomil. Albánie kombinuje na své polovině.
63'

A znovu. Albánie se sice bránila, ale hned z první protiakce našel Dobra přihrávkou za obranu ERNESTA MUCIHO a ten přidává třetí branku hostí!
63'
Trošku prostoru na pravé straně dostal Malicsek, který to hned využil k centru. Raguzova hlavička však mířila hodně nad.
62'
Hosté už se taky logicky nikam neženou, což teď dosvědčil i odkop Selmaniho.
61'
Jakoby domácí neuměli najít recept na obranu Albánie, která zatím pracuje perfektně.
58'
Už po několikáté jsme dnes mohli z levé lajny centrovat Schnegga, bohužel pro Rakušany centry levého beka zatím větší nebezpečí nevytvořily.
56'
Žlutou kartu dostává Schmid (Rakousko).
56'
Do protiútoku se řítil Kallaku, až faulem ho musel zastavit domácí Schmid.
55'
Hostující trenér se snažil okamžitě zareagovat dvojitým střídáním, Rakušané se ale zatím stále drží v tlaku.
53'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Mihana, přichází Dobra.
53'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Vrioni, přichází Muci.
50'
Domácí se po poločase výrazně snaží zvýšit intenzitu, zatím se jim ale nedaří projít obranou hostí.
49'
Žlutou kartu dostává Tuci (Albánie).
48'
Žlutou kartu dostává Malicsek (Rakousko).
47'
Z levé strany se o centr pokoušel Schnegg, bohužel balón pouze proletěl vápnem hostí.
46'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Ljubicic, přichází Meister.
46'
Hráči se nám už pomalu vracejí na hřiště.
Druhý poločas začne přibližně v 19:40.
V první půli jsme mohli sledovat velmi živý fotbal z obou stran. Efektivnější však byli výrazně hosté, kteří ze tří střel rovnou dvakrát skórovali. Albánie tak po poločase vede v Rakousku 0:2.
45+4'
45+4'
Už už to vypadalo, že do nadějného protiútoku půjdou Albánci. Obrana domácích ale v kritickém momentu obstála.
45+2'
Nastavovat se budou celkově 4 minuty, žádné zajímavé akce ale zatím nastavení nepřineslo.
45'
Míč si vzal na starost Friedl, jeho centr ale vyboxoval hostující brankář Selmani.
44'
Po akci střídajícího Schnegga tady máme zajímavou pozici na centr pro Rakousko.
43'
Schmid zkoušel po zasekávačce na střed hřiště odcentrovat. Nenašel ale nikoho ze svých kolegů.
41'
Zdravotní problémy měl po zásahu míčem stoper Selmani, už však stojí připraven u postranní čáry.
39'
Znovu to vypadala na přechod do útoku přes Raguze, Rakušané tentokráte připraveni.
38'
Konečně jsme mohli vidět pořádnou střelu, když se zpoza vápna do míče opřel Vrioni. S přízemní střelou si Selmani poradil.
36'
Raguz se zatím výborně zbíhá pro míče do hloubi pole a dává tak zárodek akcím hostů.
35'
Možná teď by to mohli domácí změnit. Nejprve to zkusili volným přímým kopem, poté rohem. Až z odraženého míče se ke střele dostal Wolf, ta ale byla zablokována.
33'
Albánci teď velmi nešikovně ztratili míč na své polovině, ani z tohoto přečíslení se ale Rakušané nedostali do pořádného zakončení.
32'
Žlutou kartu dostává Demaku (Rakousko).
31'
Rakušanům se nedá upřít snaha, efektivita ale zatím zaostává.
29'
Žlutou kartu dostává Schnegg (Rakousko).
26'

A byl to právě Raguz, který skvělým centrem za obranu našel INDRITA TUCIHO, který už si poté poradil s gólmanem, a zvýšil tak na 0:2!
25'
Nezvedal se vůbec lehce, ale vypadá to, že bude připraven pokračovat v zápase.
24'
Do zajímavého brejku se řítil hostující útočník Raguz, po souboji s domácím kapitánem Maresicem ovšem zůstává ležet na trávníku.
22'
Na druhé straně se míč pokusil vyvést Wolf, nedostalo se mu ale dostatečné podpory svých spoluhráčů.
21'
Ismailgeci po individuální akci vybojoval roh pro hosty. Kallaku teď natolik přesný nebyl.
19'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Borkovic, přichází Schnegg.
18'
A znovu to jsou Albánci, kteří se tlačí do útoku. Zastavil je ovšem útočný faul.
16'

Míče se ujal hostující kapitán SHERIF KALLAKU, který míč napálil přesně pod břevno a posílá tak Albánii do vedení 0:1!
15'
Albánci to zkusili tentokrát dlouhými nákopem a po faulu Maresice z toho bude zajímavá standartka ze střední vzdálenosti.
14'
Zatím můžeme sledovat poměrně živý fotbal, který však občas přeruší drobné nepřesnosti v mezihře obou celků.
12'
Albánie se pokoušela založit útočnou akci ze své poloviny, po krátké interupci získávají další pokus.
11'
Pěknou narážečku teď předvedli Rakušané u pravé lajny, Raguz si ovšem při náběhu pomohl útočným faulem.
9'
Snahy Albánie však nekončí a hostům se podařilo získat míč zpět. Mihana se pravděpodobně pokoušel o centr, ten ale skončil v zámezí.
8'
Po drobné odmlce to opět zkoušejí hosté, bohužel pro ně přenesení na pravou stranu hřiště skončilo pouze v autu.
6'
Na opačné straně to střelou zpoza vápna zkoušel Xhixha, domácímu Ehmannovi ale nenadělal příliš obtíží.
5'
Do obrovské šance se po průnikové přihrávce dostal Schmid, nicméně v situaci jeden na jedna s gólmanem neuspěl a mířil vedle.
4'
Domácí stoper Maresic se pokoušel vyvést balón na útočnou polovinu Albánie, úspěšně jej ale zablokoval Xhixha.
2'
K autu na útočné polovině se dostali hráči domácích, následný postup do vápna, ale zastavil jeden z obránců Albánie.
1'
Úvodním výkopem začali utkání Albánci, kteří začali kombinovat na polovině hřiště.
1'
Hráči nám již nastoupili na hřiště a poslechneme si státní hymny.

Rakousko: Ehmann – Malicsek, Maresic, Borkovic, Friedl – Ljubicic, Demaku – Schmid, Wolf, Arase – Raguz
Náhradníci: Helac – Aiwu, Demir, Grull, Meister, Muller, Reiter, Schmidt, Schnegg

Albánie: Selmani – Marku Albion, Bajrami, Selmani, Ismailgeci Marsel – Celhaka, Kallaku, Tuci – Mihana, Xhixha – Vrioni

09.09.2019 Albánie U21 0 – 4 Rakousko U21
Vítám Vás u dalšího textového přenosu z naší nabídky. Dnes se společně podíváme na zápas, kde se proti sobě v rámci Kvalifikace na EURO hráčů do 21 let postaví týmy Rakouska a Albánie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.