Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Srbsko : Bulharsko - 8. září 2020   20:00

Srbsko
Srbsko
86' L. Ilić
1:2
(0:1)
Bulharsko
Bulharsko
45' Iliev   • 64' Krastev
Srbsko
M. Ilić – Vlalukin (25. Maksimović), Mašović (C), Kamenović (63. Gavrić), Šehović – I. Ilić (75. Mičević), Nišić, N. Petrović – Čumić (63. L. Ilić), Stuparević, Birmančević
Eskås – Ytterland, Bashevkin (NOR)
Stadion FK Metalac, Gornji Milanovac
Bulharsko
Naumov (C) – Tombak (67. Najdenov), Antov, A. Christov, Ljaskov – Čandarov, Iliev (87. Stefanov), Jurukov – Ivanov, Krastev (90+3. Jordanov), Dimitrov (87. Rusev)

To je ode mě z tohoto utkání všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:6.
Střely mimo: 2:0.
Rohy: 7:2.
Ofsajdy: 1:5.
Fauly: 10:15.
V dalších dnešních zápasech této skupiny vyhráli doma Poláci nad Ruskem 1:0, čímž mu připravili první porážku v kvalifikaci a navíc ho sesadili z prvního místa skupiny, a Lotyšsko remizovalo s Estonskem 1:1. Skupinu vede Polsko se ziskem 17 bodů, má ale o jeden odehraný zápas více než druhé Rusko. To ztrácí na Poláky jeden bod. Třetí Bulhaři mají 11 bodů. Čtvrté Srbsko (8 bodů) dnešní prohrou přišlo už i o teoretickou šanci na postup. Páté Estonsko a šesté Lotyšsko mají po čtyřech bodech.
Druhý poločas nabídl mnohem zajímavější fotbal a po jednom gólu na obou stranách, což nakonec stačilo Bulharům na vítězství. Bulhaři odskočili do dvougólového náskoku zásluhou gólu Krasteva, pak ale začali konečně hrát i Srbové. Ti si vytvořili obrovský tlak, své gólové příležitosti ale dlouho nedokázali proměnit. Gól se jim povedlo vstřelit až z penalty, kterou proměnil Luka Ilić. Úplný závěr zápasu se pak domácímu výběru vůbec nepovedl, když se nechal vyloučit po druhé žluté kartě Birmančević a Bulhaři mohli ještě dvakrát skórovat. To se jim sice nepovedlo, výhra 2:1 je ale i tak vrátila alespoň teoreticky do boje o postup.
90+7'
90+7'
Ivanov v další akci našel přesným centrem z levé strany v šestnáctce volného Jordanova, kterého střela z voleje se od země odrazila do břevna domácí branky.
90+6'
Ivanov po zisku míče vyrazil do pořádně otevřené srbské obrany a z levého křídla se dostal až před brankáře Marka Iliće. Ten jeho střelu zblízka zlikvidoval a ještě udržel svůj tým ve hře.
90+5'
Bulhaři drží míč na útočné polovině a už ho zjevně chtějí podržet pod svou kontrolou až do konce utkání. Srbové za nimi jen běhají ze strany na stranu.
90+3'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává za zásah loktem do hlavy Najdenova v hlavičkovém souboji Veljko Birmančević (Srbsko). Bulharský hráč musí být navíc ošetřen, což je další zdržení pro Srby.
90+3'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Kalojan Krastev, přichází Tonislav Jordanov.
90+2'
Srbové rychle získali míč zpět na své kopačky a okamžitě se natlačili k bulharské šestnáctce. Bulharská obrana teď odvrací ze svého pokutového území jeden centr za druhým.
90+1'
Gavrić hezkým centrem z pravé strany našel ve středu bulharského pokutového území volného Stupareviće, ten ale prudkou hlavičkou namířil jen do středu branky na brankáře Naumova.
90'
Bude sa hrát ještě pět minut.
89'
Právě Krastev pak spadl na trávník s křečí v pravém stehnu. U bulharského útočníka už jsou lékaři jeho týmu.
88'
Antov vystihl srbskou rozehrávku a hned vyrazil do rychlého protiútoku. Kolmicí za domácí obranu pak vysunul do úniku Krasteva, který ale vybíhal z ofsajdu.
87'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ilian Iliev, přichází Ilijan Stefanov.
87'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Zdravko Dimitrov, přichází Georgi Rusev.
86'
Srbsko právě vstřelilo branku!
Srbové z pokutového kopu snižují! Míč si na penaltový puntík postavil LUKA ILIĆ a míč kopl po zemi přesně k pravé tyči. Brankář Naumov sice směr vystihl, dobře umístěnou střelu už ale vyrazit nedokázal.
85'
Gavrić se tlačil v šestnáctky za míčem z autového vhazování a Čandarov ho v souboji srazil zezadu na trávník. Penalta pro Srbsko!
84'
Stuparević připravil po krátké kombinaci před šestnáctkou střeleckou pozici Gavrićovi, který si zasekl obránce a vystřelil. Rána se mu ale nepovedla a slabý pokus po zemi chytil bez větších problémů brankář Naumov.
82'
Maksimović napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a jeho tvrdý pokus letící pod brvno musel bulharský gólman Naumov výborným zákrokem vyrazit.
81'
Gavrić poslal z přímého kopu velmi nebezpečný centr na zadní tyč, ani jeden z nabíhajících srbských hráčů ale nedokázal míč zasáhnout. Hrací předmět tak končí těsně mimo bulharské branky.
80'
Žlutou kartu za nesportovní chování dostává Veljko Birmančević (Srbsko).
80'
Žlutou kartu za sražení pronikajícího Birmančeviće dostává Ilija Jurukov (Bulharsko).
79'
Birmančević se znovu rozběhl na levém křídle směrem do šestnáctky a těsně před ní ho srazil na trávník Jurukov. Hned poté ještě vznikla šarvátka mezi faulovaným Birmančevićem a Jurukovem, kterou řeší hlavní rozhodčí.
78'
Jejich akce ale skončila jen velmi nepovedeným centrem střídajícího Luky Iliće, který letěl přímo do rukou brankáře Naumova. Ten s rozehrávkou nikam nespěchá.
77'
Bulhaři chtěli zjevně trochu podržet míč na svých kopačkách ve středu pole, Srbové je ale dobrým pohybem donutili k chybě. Domácí tak mohou vyrazit dopředu.
75'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Ivan Ilić, přichází Nemanja Mičević.
75'
Žlutou kartu za podražení pronikajícího Ivana Iliće skluzem zezadu do kotníku dostává Ilian Iliev (Bulharsko).
73'
Po vzdušném souboji se Stuparevićem zůstal na trávníku ležet bulharský obránce Antov. I v jeho případě se ale nejedná o vážnější zranění a bude pokračovat v zápase.
72'
Birmančević se snaží hrát velmi aktivně, co potvrdil dalším pokusem o sólový průnik. Na hranici bulharského pokutového území se ale dostal mezi dva obránce a ti ho čistým způsobem připravili o míč.
71'
Právě faulovaný Gavrić sám nakopl ze standardní situace míč do šestnáctky Bulharska, jeho nákop ale bez větších problémů vyboxoval brankář Naumov. Míč se pak rychle dostal na opačnou stranu, kde po další špatné malé domů od svého obránce musel gólman Marko Ilić odkopávat míč rychle alespoň do zámezí.
70'
Jurukov fauloval na levé straně vlastní poloviny hřiště pronikajícího Gavriće. Přímý kop pro Srbsko.
69'
Hostům se ale zatím daří držet domácí na distanc od své branky a dokonce teď i na jejich vlastní polovinu.
68'
Srbové po druhém inkasovaném gólu výrazné zvýšili svou aktivitu směrem dopředu a Bulhary od něj nepustili pořádně k míči.
67'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Ertan Tombak, přichází Ivajlo Najdenov.
66'
Žlutou kartu za protesty proti neodpískané penaltě dostává Njegoš Petrović (Srbsko).
66'
Hned po výkopu po inkasované brance pronikl po levé straně Birmančević a jeho centr skoro z brankové čáry zblokoval bulharský obránce rukou. Penalta, která se asi mohla nařídit, se ani teď navzdory velkým protestům Srbů kopat nebude.
64'
Bulharsko právě vstřelilo branku!
Hosté odskakují do dvougolového náskoku! Ivanov se po autovém vhazování uvolnil na levém křídle a přesným centrem po zemi našel na přední tyči nabíhajícího KALOJANA KRASTEVA. Ten míč nekompromisně uklidil k bližší tyči.
63'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nikola Čumić, přichází Luka Ilić.
63'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Dimitrije Kamenović, přichází Željko Gavrić.
62'
Birmančević byl opět na konci dlouhého srbského nákopu z vlastní poloviny. Tentokrát si navedl míč na střelu a ze zhruba 25 minut minul branku Bulharska.
61'
Mašović výborným pasem našel na levém křídle rozběhnutého Birmančeviće, který si naváděl míč k šestnáctce Bulharska. Možnost na centr ale prováhal a míč mu napokon při snaze o průnik odskočil za brankovou čáru.
60'
Centr z bulharského rohu letěl na přední tyč, odkud míč odhlavičkoval hned první bránící hráč Srbska. K odraženému míči se pak dostali hráči v červeném.
59'
Kamenović znovu skoro ztratil míč po špatném zpracovávaní, tentokrát ho ale na rozdíl od situace před inkasovaným gólem dokázal na poslední chvíli alespoň odkopnout do Dimitrova na rohový kop.
58'
Srbové kontrolovali zhruba minutu míč, pak si ale neporozuměli ve středu pole a míč poslali nepřesnou přihrávkou přímo do zámezí. Na domácích je výrazně viditelná nervozita z nepříznivého vývoje zápasu.
57'
Žlutou kartu za zásah Birmančeviće vysokou nohou dostává Ertan Tombak (Bulharsko).
55'
Centr z levé strany zasáhl srbský obránce Kamenović při svém odkopu míč rukou. I když Bulhaři vehementně protestují, tak hlavní rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
54'
Kamenović pokazil malou domů svému brankáři a Marko Ilić musel míč rychle odkopnout před dobíhajícím Krastevem. Bulhaři se tak znovu pohodlně dostali k míči.
53'
Srbové mají konečně míč pod svou kontrolou a snaží se o založení postupného útoku, v jejich hře je ale teď obrovské množství nepřesností a vůbec se jim nedaří ani dostat se na bulharskou polovinu hřiště.
51'
Domácí tak museli vyrazit do presinku proti rozehrávajícím Bulharům, jejich aktivitu ale ukončil faulem na Tombaka Ivan Ilić.
50'
Srbům se ve druhém poločase zatím vůbec nedaří rozehrávka a dvakrát za sebou domácí obránci odevzdali míč prakticky bez boje Bulharům.
49'
Dimitrov vypálil přímo na branku a jeho tvrdou ránu končeky prstů vyškrábl brankář Marko Ilić na břevno. Od něj se pak míč odrazil do zad srbského brankáře a do pravé tyče, od které se nakonec odrazil ven. Teď měli Srbové obrovskou dávku štěstí...
48'
Žlutou kartu za držení Dimitrova dostává Dimitrije Kamenović (Srbsko). Bulharsko bude mít přímý kop ze vzdálenosti zhruba 35 metrů od domácí branky.
47'
Srbové hned ze své první útočné akce ve druhé půli získali rohový kop. Maksimovićův centr z rohu ale nebezpečí nepřinesl, míč totiž chytil brankář Naumov.
46'
Výkop druhého poločasu měli Bulhaři. Během přestávky nedošlo k žádnému střídání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl a hra se odehrávala téměř výhradně jen mezi šestnáctkami. Mírnou územnou převahu měli domácí Srbové, kterým se povedlo si vytvořit i dvě velmi dobré gólové příležitosti, ani jednu z nich ale neproměnili. Trest pak přišel v úplném závěru prvního dějství, když po chybě domácího obránce Kamenoviće skóroval Iliev. Uvidíme, jak na tento vývoj zareagují ve druhém poločase Srbové.

Fauly: 5:8
45+2'
45+1'
Bude se hrát ještě dvě minuty.
45'
Hosté po velké chybě domácího hráče otevírají skóre! Kamenovićovi jako poslední hráči vypíchl při zpracovávaní míč ILIAN ILIEV, který se hned rozběhl směrem k srbskému pokutovému území. Míč si posunul do domácí šestnástky a střelou po zemi ho nakonec poslal od pravé tyče do srbské branky.
44'
Ten chtěl rozehrát po zemi se svými obránci, ti se ale okamžitě ocitli pod vysokým presinkem Srbů a Ljaskov míč musel odkopnout jen na polovinu domácích.
43'
Srbové následně dokázali zatlačit Bulhary do obrany a jejich postupný útok zakončil střelou ze střední vzdálenosti Birmančević. Jeho pokus letěl jen do středu branky na připraveného brankáře Naumova.
42'
Stuparević při napádání bulharské rozehrávky zasáhl loktem do zad obránce Tombaka. Bulharský obránce se jen těžce zvedá z trávníku, nic vážného se mu ale nestalo.
41'
Srbský gólman míč odkopl jen do středu pole, kde se k němu dostal Tombak. Ten se rozběhl do odvážného sólového průniku a téměř se dostal až do šestnáctky, na její hranici ho ale o míč připravila hned trojice domácích obránců.
40'
Nišić napokon míč získal a posunul ho dozady na spoluhráče v obraně. Ti ho ale téměr ztratili, protože Krastev dostal pod velký tlak Kamenoviće. Ten naštěstí pro Srby dokázal na poslední chvíli přihrát brankáři Markovi Ilićovi.
39'
Hra se zasekla ve středu pole. Ani jeden z týmů se nedokáže dostat na polovinu svého soupeře a hra probíhá mezi šestnáctkami.
37'
Dlouho si ale bílí míč na svých kopačkách neužili a Srbové ho dobrým napadaním získali zpět. Šehović pak centroval z levé strany, Antov ale jeho nákop odkopl do zámezí.
36'
Nišićův centr z rohu doletěl na hlavu Mašovićem, ten ale tísněn obráncem nedokázal hrací předmět pořádně zasáhnout. Po následném faulu Kamenoviće na Čandarova v hlavičkovém souboji získali míč Bulhaři.
35'
Srbové odpovídají na tuto akci svým útokem. Čumić vyhrál na pravém křídlo sprinterský souboj s Ljaskovem, bulharský obránce mu ale na poslední chvíli skluzem vypíchl míč na rohový kop.
34'
Ljaskov posílal z levé strany výborný centr do šestnáctky za srbskou obranu a Krastevovi na hrotu bulharského útoku chybělo ve skluzu pár centimetrů, aby míč zasáhl. Ten nakonec skončil těsně mimo domácí branky.
33'
Stuparević byl tvrdě sražen v souboji o míč bulharským obráncem a zůstává ležet na trávníku. Hlavný rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.
31'
Bulhaři hned nakopli míč dopředu za srbskou obranu, Dimitrov ale přihrávku nedoběhl. Domácí gólman Marko Ilić si míč s klidem posouvá ve vlastní šestnáctce.
30'
Srbové v posledních minutách převzali iniciativu a mnohem více se tlačí dopředu. Ivan Ilić to zkoušel teď individuálně po levém křídle, při své akci ale fauloval bulharského obránce.
29'
Centr na přední tyč Bulhaři odhlavičkovali. Míč pak domácí vrátili „do ohně“, kde se k hlavičce přetlačil Petrović, jeho pokus ale skončil výrazně mimo bulharské branky.
28'
Stuparević se dostal po průniku Ivana Iliće před bulharskou šestnáctkou k míči, potáhl si ho dovnitř a jeho sražená střela po zemi skončila těsně mimo levé tyče Naumovovy branky.
27'
Nišićův center ze standardní situace letěl do středu bulharského pokutového území, odkud míč odhlavičkoval Antov. Hosté odražený míč získali a chtěli vystartovat rychle dopředu, Srbové se ale bleskurychle seřadili do obranného postavení.
26'
Tombak o několik desítek sekund fauloval na pravé straně vlastní poloviny Kamenoviće. Přímý kop pro Srbsko.
25'
První žlutou kartu dostává za držení rozběhnutého Kamenoviće za dres Kalojan Krastev (Bulharsko).
25'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Jovan Vlalukin, přichází Igor Maksimović.
24'
Bulhaři ale získali odražený míč a pokračují v tlaku. Srbové jsou teď zataženi velmi hluboko v obraně, zatím ale drží obranné postavení. U střídačky navíc připravují střídání, Vlalukin tak zřejmě nakonec nebude pokračovat v zápase.
23'
Dimitrov se dostal k centru z levé strany, ten ale odkopl z vlastní šestnáctky Nišić. Nišić pak odvrátil z nebezpečného prostoru i další center zleva.
21'
Naštěstí se zdá, že zranění Vlalukina není vážné a srbský obránce se brzo vrátí do hry. Na trávníku se mezitím snaží o založení svého postupného útoku Bulhaři.
20'
Na trávníku zůstal ležet po souboji s Krastevem u autové čáry Vlalukin. Domácí pravý obránce musí být ošetřen.
19'
Tak rychle, jako Srbové míč získali, tak rychle o něj i prišli. Nepřesný nákop na pravé křídlo nedokázal Čumić doběhnout a míč skončil za brankovou čárou.
18'
Srbové vysokým presinkem zatlačili rozehrávající Bulhaři do obrany a hosté museli pod tlakem odkopnout míč jen na polovinu domácích.
17'
Čumić hledal hezkým centrem z pravé strany na zadní tyči nabíhajícího si Birmančeviće, ten ale nedokázal míč doběhnout. Jeho přihrávka na Stupareviće pak šla do ofsajdu.
16'
Ivanov se ale snažil probít z pravé strany do šestnástky sám, takže moc šancí na úspěch neměl. Srbové rychle otáčejí hru na opačnou stranu.
15'
Oba týmy si teď několikrát za sebou rychle vyměnili ve středu pole kontrolu nad míčem a nakonec z těchto soubojů vyšli vítězně Bulhaři, kteří se tlačí dopředu.
14'
Srbové získali standardní situaci z pravé strany útočné poloviny, sami se ale připravili o nadějnou příležitost. Jeden z nabíhajících si domácích hráčů fauloval bulharského obránce.
12'
Mašović pronikl až k bulharskému pokutovému území, kde si chcel narazit míč s Nišićem, zpětnou přihrávku ale nedokázal zpracovat. Bulhaři míč hned odkopli až k domácímu gólmanovi.
11'
Rozehrávku ale úplně pokazili a míč doslova darovali Srbům. Ti dopředu vůbec nespěchají a obranná čtveřice domácího výběru si míč posouvá na vlastní polovině.
10'
Nišić zasáhl v souboji o míč před vlastní šestnáctkou rukou do tváře Krasteva. Bulhaři získávají přímý kop ze zajímavé pozice,
9'
Hned ho ale i on špatně rozehrál a znovu ho tak mají na kopačkách domácí. Úvod utkání je zatím z obou stran plný nepřesností.
8'
Srbská rozehrávka nebyla ani tentokrát příliš úspěšná a domácí ji museli vyřešit nákopem na Stupareviće. Proti němu ale včas vyběhl bulharský gólman Naumov, který se dostal k míči jako první.
7'
A nakonec se jim to nepovedlo vůbec, protože Ljaskovův pokus o individuální průnik po levé straně nebyl úspěšný. Míč má na kopačkách domácí brankář Marko Ilić.
6'
Hosté se po špatné rozehrávce Srbů dostali ve středu pole ke kulatému nesmyslu a postupnou kombinací se snaží usadit se na polovině soupeře. Zatím se jim to ale příliš nedaří.
5'
Poprvé zaútočili i Bulhaři. Jejich rychlá akce probíhala na pravé straně útočné poloviny, Ivanov ale o míč přišel a následně fauloval protihráče.
4'
Center z rohu hřiště odvrátila do bezpečí bulharská obrana. Srbové se pak míče zmocnili, Vlalukin ale postupný útok domácích ukončil nepřesnou přihrávkou na spoluhráče na pravé křídlo.
3'
Stuparević se po zblokované střele svého spoluhráče dostal mezi bulharskými stopery k míči a namířil si to k brance. V šestnáctce mu ale odvážným zákrokem míč vyrazil z nohy brankář Naumov a i když se domácí dožadovali penalty, tak budou zahrávat jen rohový kop.
2'
Vlalukin nakopl míč na hrot útoku na Stupareviće, ten ale prohrál hlavičkový souboj s bulharským obráncem Antovem. Ten pak pod tlakem hrací předmět odkopl jen na srbskou polovinu hřiště.
1'
Výkop zápasu měli domácí Srbové. Míč okamžitě posunuli dozadu a domácí obránci tak mají možnost poprvé v zápase založit postupný útok.
1'
Srbové budou hrát v červených dresech, Bulhaři v bílých.
Oba týmy už jsou na hrací ploše, zápas se tak o malou chvíli začne.

Srbsko: M. Ilić – Vlalukin, Mašović (C), Kamenović, Šehović – I. Ilić, Nišić, N. Petrović – Čumić, Stuparević, Birmančević
Náhradníci: D. Petrović – Devetak, Topić, Lukić, L. Ilić, Gavrić, Maksimović, Mičević, Nikolić

Bulharsko: Naumov (C) – Tombak, Antov, A. Christov, Ljaskov – Čandarov, Iliev, Jurukov – Ivanov, Krastev, Dimitrov
Náhradníci: Djulgerov, Šejtanov – Najdenov, Jordanov, Rusev, Stefanov, P. Christov, Stojev, Klimentov

Rozhodčí: Eskås – Ytterland, Bashevkin (NOR).
V rámci opatření proti šíření onemocnění COVID-19 se dnešní zápas, stejně jako ostatní kvalifikační zápasy na ME U21, odehraje bez diváků.
Situace v kvalifikační Skupině 5

Skupinu vede Rusko, které má na kontě 17 bodů. Druhé je Polsko se ziskem 13 bodů a za ním je dvojice Srbsko – Bulharsko, přičemž oba týmy mají na kontě po 8 bodech. Páté Estonsko a šesté Lotyšsko získaly po třech bodech a už nemají ani teoretickou šanci na postup. Kromě tohoto zápasu se dnes ještě odehrají v rámci této kvalifikační skupiny zápasy Polsko – Rusko (18:00) a Lotyšsko – Estonsko (16:00).

Vzájemné zápasy

Vzájemná bilancia mluví výrazně ve prospěch mladých Srbů, kteří vyhráli pět ze sedmi utkání proti bulharské jedenadvacítce. Mladí Bulhaři vyhráli jednou a jeden zápas se skončil remízou. První vzájemné utkání v této kvalifikaci vyhrálo Srbsko v Bulharsku 1:0.

Bulharsko

Mladí Bulhaři jsou na tom ve srovnání se Srbskem lépe jen v tom, že ještě budou hrát o jeden zápas více. V tabulce jsou se stejným počtem bodů na čtvrtém místě, nicméně pokud by se jim povedlo vyhrát všechny zbývající zápasy, tak ještě můžou skupinu teoreticky i vyhrát. Bulharští mladíci se v dosavadním průběhu kvalifikace prezentovali skvělou obranou, když za 6 odehraných zápasů inkasovali jen tři branky, na druhou stranu až ve 4 zápasech nevstřelili ani jeden gól.

Srbsko

Srbsko je už ve složité pozici a navíc mu do konce kvalifikace zbývá odehrát už jen tři zápasy. V tabulce své kvalifikační skupiny je na třetím místě se ziskem 8 bodů, na druhé Polsko ale ztrácí už 5 bodů a na první Rusko dokonce 9. Jeho šance na postup je tak už jen v rovině velmi divokých teorií a pokud by se i teorie stala realitou, tak by měli Srbové šanci na postup přinejlepším z druhého místa. Důvodem je, že při rovnosti počtu bodů by rozhodovaly vzájemné zápasy s Ruskem a mladí Srbové je oba prohráli.

Rusko – Srbsko 1:0
Srbsko – Lotyšsko 1:1
Polsko – Srbsko 1:0
Srbsko – Estonsko 6:0
Srbsko – Rusko 0:2
Lotyšsko – Srbsko 2:2
Vítejte u on-line přenosu ze zápasu Srbsko – Bulharsko. Utkání Skupiny 5 kvalifikace ME U21 začíná v 20:00.