Přenos se aktualizuje automaticky

Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
Střely na branku: Anglie 12:2 Černá Hora.
Střely celkem: Anglie 22:7 Černá Hora.
Držení míče: Anglie 62% ─ 38% Černá Hora.
Hlavní rozhodčí Undiano ukončil dnešní utkání, ve kterém Anglie porazila Černou Horu 4:1. Všechny góly padly až ve 2. poločase. Anglie byla aktivní už v prvním poločase, ale Černá Hora se bránila statečně a odolávala velkému tlaku. Nicméně Anglie se nevzdala a nadále útočila. Ve 49. minutě poslal domácí tým do vedení Rooney a vedoucí skóre navýšil v 62. minutě Bošković, jenž si dal vlastní gól a přiblížil Anglii k vítězství. Černá Hora se ale nevzdala a v 71. minutě snížil na 2:1 Damjanović, a dal tak hostům malou naději. Netrvalo to dlouho a Townsend poslal domácí tým opět do dvoubrankového vedení. Anglie závěr zápasu kontrolovala a před konečným hvizdem přidala branku na 4:1, kterou zaznamenal Sturridge, když bezpečně proměnil pokutový kop.
Konec zápasu.
90+3
Anglie právě vstřelila branku!
DANIEL STURRIDGE bezpečně proměňil pokutový kop a navýšil vedoucí skóre Anglie na 4:1. Brankář Poleksić nevystihl směr a inkasované brance zabránit nedokázal.
90+2
Anglie bude zahrávat pokutový kop! Faulovaný ve vápně byl Sturridge, kterého poslal k zemi Kecojević.
90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
89
Faulovaný byl Sturridge, proti kterému se provinil Savić.
87
Poslední změnu v sestavě udělal také trenér Hodgson. Hrací plochu opustil Steven Gerrard, kterého nahradil James Milner.
87
Rooney vyslal do útoku svého spoluhráče, kterým byl Sturridge, ale ten si nepohlídal ofsajdové postavení, a nemohl tak sám pokračovat na branku soupeře.
84
Volný přímý kop si vzal na starost Drinčić, ale jeho pokus zablokovala zeď.
83
Gerrard fauloval a Černá Hora dostane výhodu standardní situace.
81
Kouč Brnović provedl poslední střídání. Ze hry odešel Stevan Jovetić, kterého vystřídal Filip Kasalica.
80
Drinčić se ocitl v šanci, ale střela mu nesedla a mezi tři tyče se nevešla.
80
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Jack Wilshere.
78
Anglie právě vstřelila branku!
ANDROS TOWNSEND si střihl parádní sólo, které okořenil vstřeleným gólem. TOWNSEND nejprve ustál souboj s Vukćevicem, navedl si míč na střelu a poté nádhernou trefou nedal Poleksićovi šanci. TOWNSEND to provedl opravdu výtečně a nejspíš prožívá debut snů.
77
Rooney obdržel přihrávku a vzal vše na sebe. Balon si navedl na střelu a zkusil to. Jeho pokus však gólem neskončil, protože mířil přesně do těch míst, kde se pohyboval pozorný Poleksić.
75
Cahill fauloval a hosté dostali výhodu standardní situace. Volný přímý kop si vzal na starost Drinčić, jenž zvolil přímou střelu, ale ta mu nesedla a mezi tři tyče se nevešla.
74
Sturridge se ocitl v šanci, ale Poleksić jeho pokus zneškodnil.
72
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vladimir Volkov, přichází Simon Vukčević.
71
Černá Hora právě vstřelila branku!
Hosté podnikli rychlý protiútok a vytěžili z něj maximum. Míč na střelu si připravil Bećiraj a zkusil to. Nicméně v ještě lepší pozici byl DEJAN DAMJANOVIĆ, jenž pouze nastavil kopačku a přesnou trefou nedal Hartovi šanci.
70
Baines odcentroval míč do vápna, kde se k prudké střele dostal Sturridge, ale Poleksić vytasil výtečný zákrok a zlikvidoval stoprocentní gólovku.
69
Za obranu si výborně naběhl Rooney, jenž obdržel přihrávku a poté počkal na své spoluhráče. Ve vápně se mu nabídl Gerrard, který před sebou měl prázdnou branku, avšak střelecký pokus mezi tři tyče nedopravil. Následuje rohový kop ve prospěch Anglie.
68
Anglie dostala výhodu rohového kopu, který si vzal na starost Baines a prezentoval se slušným centrem k bližší tyči. Nicméně pozorný Poleksić byl na místě a balon si stáhl do rukavic.
65
První změnu v sestavě udělal také kouč Hodgson. Hrací plochu opustil aktivní Frank Lampard, kterého nahradil Michael Carrick.
64
Anglie vyrazila do protiútoku, kde se ke střele dostal Sturridge, ale jeho pokus byl úspěšně zablokován. Pak se ještě do zakončení dostal Lampard, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou a Poleksić zasahovat nemusel.
64
Černá Hora chtěla na inkasovanou branku odpovědět, ale nepodařilo se to. Gól na kopačce měl Damjanović, ale jeho pokus trefil pouze břevno.
62
Anglie právě vstřelila branku!
Na levém křídle spolupracovali Sturridge a Welbeck. Druhý jmenovaný nastartoval své rychlé nohy, obehrál své protihráče a poté přihrával zpětně do vápna. Nicméně Sturridge se k balonu už nedostal. BRANKO BOŠKOVIĆ chtěl míč odkopnout do bezpečí, ale střela mu nesedla a zapadla do vlastní branky.
61
Sturridge se výborně uvolnil a řekl si o přihrávku, ale sudí mu odpískal ofsajd a hru přerušil. V této situaci se o ofsajd nejednalo.
60
Přihrávku obdržel Townsend, dovezl si míč do velkého vápna, přichystal si jej na střelu a vystřelil. Jeho pokus mířil přesně k tyči, ale Poleksić měl dobrý výhled a balon ukryl do náruče.
59
Další rohový kop ve prospěch Anglie.
58
Anglie dostala výhodu rohového kopu, ale Gerrardův centr byl nepřesný a domácí tým o balon přišel.
57
Kouč Brnović udělal první změnu v sestavě. Hrací plochu opustil Savo Pavićević, kterého vystřídal Fatos Bećiraj.
56
Černá Hora mohla být opět nebezpečná, ale tentokrát útočnou akci zastavil ofsajd, ve kterém uvízl Damjanović.
55
Damjanović si vzal volný přímý kop na starost a prezentoval se výborným centrem do vápna, kde se ke střele hlavou dostal Bošković. Nicméně Hart ze své sbírky vytasil brilantní zákrok a jedovatý pokus zneškodnil.
55
Faulovaný byl Jovetić, proti kterému se provinil Kyle Walker a sudí ho potrestal žlutou kartou.
53
Za faul na Lamparda vyfasoval žlutou kartu Volkov.
52
Ofsajd si nepohlídal Jovetić a sudí musel útočnou akci hostů přerušit. Rozehrávat bude Anglie.
51
Proti pravidlům se provinil Savo Pavićević a sudí ho potrestal žlutou kartou.
49
Anglie právě vstřelila branku!
Z pravé strany přilétl do vápna zajímavý centr, kterého se zmocnil Welbeck, ale Poleksić byl úspěšný a jedovatý pokus zneškodnil. Odražený balon si pak elegantně zpracoval WAYNE ROONEY a poté chladnokrevně zakončil. Brankář Poleksić byl tentokrát bez šance a inkasovanému gólu nezabránil. ROONEY to provedl nádherně a zkušeně.
47
Zpoza vápna vystřelil Damjanović, ale jeho pokus byl úspěšně zablokován bránícím protihráčem.
47
Černá Hora získala míč ve svůj prospěch a pohybuje se s ním na soupeřově polovině, avšak Anglie se pozorně brání.
46
Míč do druhého poločasu uvedla domácí Anglie.
46
Začal druhý poločas.
Střely na branku: Anglie 4:0 Černá Hora.
Střely celkem: Anglie 12:2 Černá Hora.
Držení míče: Anglie 66% ─ 34% Černá Hora.
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas skončil.
45
Anglie na svého soupeře vyvíjela tlak, ale Černá Hora se ubránila bez potíží.
44
Gerrard zahrával rohový kop a balon odcentroval do vápna ke vzdálenější tyči. Tam se ke střele dostal Sturridge, ale jeho pokus byl nepřesný.
44
Sturridge přihrál patičkou Welbeckovi, jenž si navedl míč na střelu a zkusil to. Do jeho střely se však postavil jeden z bránících protihráčů a balon zblokoval na rohový kop.
42
Lampard zahrával rohový kop, ale jeho spoluhráči branku Černé Hory neohrozili.
40
Anglie mohla jít do vedení, ale Townsenda vychytal Poleksić a Rooney trefil boční síť. Právě tito dva hráči mezi sebou kombinovali na pravém křídle a Townsend pak ze své levačky vyslal jedovatý pokus, avšak Poleksić střelu vyrazil. K míči se dostal jako první Rooney, který vystřelil z bezprostřední blízkosti, ale trefil pouze boční síť. To byla velmi slušná příležitost na vstřelený gól.
38
Rooney obdržel složitou přihrávku, ale poradil si a poté nabil Gerrardovi, jenž neváhal a okamžitě vystřelil. Nicméně Poleksić vše monitoroval a balon ukryl do náruče.
37
Lampard ze své kopačky vyslal výborný centr, kterého se zmocnil Cahill, jenž se prezentoval nepřesnou střelou.
36
Tentokrát zahrával rohový kop Gerrard, ale nikdo z jeho spoluhráčů branku hostů neohrozil. Následuje však další rohový kop ve prospěch Anglie.
34
Baines odcentroval míč do vápna, ale nikdo z anglických hráčů se ke střele nedostal.
33
Míč na pravačku si připravil Gerrard a ze své kopačky vyslal velmi jedovatou střelu, která mířila přesně k tyči. Nicméně brankář Poleksić vytasil brilantní zákrok a zabránil stoprocentnímu gólu.
31
Lampard fauloval a hosté dostali výhodu standardní situace. Volný přímý kop si vzal na starost Jovetić, ale nikdo ze spoluhráčů se ke střele nedostal. Navíc Bošković uvízl v ofsajdu a hra byla přerušena.
29
Anglie vybojovala rohový kop, ale nic z něj nevytěžila. Na centrovaný balon si vyskočil hlavičkující Welbeck, ale jeho pokus branku netrefil.
28
Černá Hora podnikla postupnou útočnou akci, kterou zakončil Jovetić. Nicméně Lampard se mu do střely postavil a zblokoval ji. Hart byl pak na místě a tečovanou střelu ukryl do rukavic.
26
Anglie získala míč zpět na své kopačky a Sturridge se dostal ke střele. Jeho pokus asi z 18 metrů byl nepřesný a skončil vysoko nad brankou.
25
Gerrard rozehrál, ale domácí tým o míč přišel.
24
Zverotić fauloval Lamparda a Anglie získala výhodu standardní situace.
24
Přihrávku obdržel Jovetić a chtěl překvapit Harta, avšak to mu nevyšlo a jeho střela se do branky nevešla.
23
Gerrard odcentroval balon do vápna, ale Černá Hora se ubránila a vyrazila do protiútoku.
23
Na levém křídle odvedl kus práce Baines, jenž dovezl míč do velkého vápna, obehrál protihráče a poté zpětně přihrával. Do hry byl zapojen Welbeck, jenž si připravil míč na střelu a zkusil to. Nicméně Poleksić si připsal úspěšný zákrok a balon vyrazil na rohový kop.
22
Zverotić se provinil proti pravidlům, postiženým byl Lampard a Anglie bude rozehrávat.
19
Lampard nabil Gerrardovi, jenž vystřelil z první, ale jeho pokus byl nepřesný a Poleksić zasahovat nemusel. Rozehrávat bude Černá Hora.
18
Anglie se pohybuje v blízkosti Poleksićovy svatyně a na svého soupeře vyvíjí tlak.
17
Anglie je u míče a pohybuje se s ním na vlastní polovině hřiště. Teď už se domácí fotbalisté přesouvají do středu hřiště, mezi sebou kombinují Lampard a Townsend.
16
Výbornou přihrávku za obranu obdržel Damjanović, jenž mohl postupovat sám na Harta, ale nepohlídal si ofsajdové postavení a sudí útočnou akci přerušil.
16
Hosté získali míč na své kopačky a zakládají postupný protiútok.
15
Volný přímý kop si vzal na starost Baines a prezentoval se povedeným centrem. Nicméně Poleksić byl pozorný a balon vyboxoval do bezpečí.
15
Jovetić opět fauloval a rozehrávat budou domácí hráči.
14
Černá Hora podnikla protiútok, ale nic z něj nevytěžila. Ke střele se probojoval Jovetić, ale jeho pokus byl nepřesný a mezi tři tyče se nevešel.
14
Volný přímý kop si vzal na starost Gerrard, jenž odcentroval míč do velkého vápna, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. Černá Hora se ubránila a balon odhlavičkovala daleko od své branky.
13
Faulovaný byl Jagielka, proti kterému se provinil Jovetić. Rozehrávat bude domácí Anglie.
13
Na pravém křídle získal autové vhazování Townsend.
12
Anglie je v úvodních minutách jasně aktivnější a svému soupeři dělá potíže.
12
Rooney nabil Townsendovi, ale ten trefil pouze bránícího protihráče.
11
Sturridge obdržel přihrávku, připravil si míč na pravačku a vystřelil zpoza vápna. Brankář Poleksić zasahovat nemusel, protože střelecký pokus byl nepřesný.
10
Anglii rychlý protiútok nevyšel, ale u míče zůstala.
10
Hráči v červených dresech o balon přišli opět lacině a už se musí vracet na vlastní polovinu a bránit se.
9
Černá Hora se ujme autového vhazování.
8
Baines odcentroval míč do vápna, ale jeho spoluhráči branku Černé Hory neohrozili.
8
Rooney obdržel přihrávku, připravil si míč na střelu a zkusil to. Jeho pokus gólem neskončil a byl zblokován na rohový kop.
7
Nicméně ti ho na své straně příliš dlouho neudrželi a lacině jej vrátili soupeři.
7
Přišla nepřesnost v přihrávce a balon se přestěhoval na kopačky hostujících fotbalistů.
7
Anglie je stále u míče a pohybuje se s ním na soupeřově polovině. Mezi sebou kombinují Lampard, Welbeck a Sturridge.
6
Černá Hora získala míč na své kopačky, ale příliš dlouho se s ním nepomazlila. Hosté se přesunuli na soupeřovu polovinu, kde přišla nepřesná přihrávka a do protiútoku vyrazila Anglie.
6
Gerrardovi se nabídl Townsend, a tak mu okamžitě přihrál. Nicméně Townsend to měl těžké, protože ho stíhali hned dva protihráči, kteří ho o balon čistě obrali.
5
Domácí Anglie rozjela další útočnou akci, ale tentokrát ji nedokončila, protože Rooney uvízl v ofsajdu a sudí musel hru přerušit.
4
Baines ze své kopačky vyslal zajímavý centr ke vzdálenější tyči, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
3
Townsend obdržel přihrávku na pravém křídle a poté míč prodloužil do těch míst, kam mu nabíhal Sturridge. Druhý jmenovaný vybojoval rohový kop ve prospěch Anglie.
3
Lampard obdržel přihrávku a rozjel útočnou akci, do které zapojila Welbecka. Anglický útočník si navedl míč na střelu a zkusil to z větší vzdálenosti, avšak jeho pokus byl nepřesný a skončil vysoko nad brankou.
2
Hráči v bílých dresech získali míč zpět na své kopačky a opět se s ním pohybují na vlastní polovině. Nyní už se přesouvají do středu hřiště.
2
Domácí tým to zkoušel podél levé postranní čáry, ale Černá Hora byla pozorná a útočnou akci zastavila.
1
Angličtí fotbalisté získali míč ve svůj prospěch a pohybují se s ním na vlastní polovině.
1
Anglie zvolila bílé dresy a tmavě modré trenýrky.
1
Míč do hry uvedla Černá Hora, která dnes hraje v červených kompletech.
1
Utkání právě začalo.
-5
Nyní následují státní hymny obou zemí.
-6
Hlavní sudí Undiano přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-7
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
Úvodní sestavy:

Anglie: Hart ─ Walker, Cahill, Jagielka, Baines ─ Gerrard, Lampard ─ Townsend, Rooney, Welbeck ─ Sturridge.
Náhradníci: Ruddy ─ Carrick, Smalling, Milner, Defoe, Forster, Wilshere, Gibbs, Jones, Barkley, Lambert.

Černá Hora: Poleksić ─ Kecojević, Savić, Jovanović, Volkov ─ Pavićević, Zverotić, Drinčić, Bošković ─ Damjanović, Jovetić.
Náhradníci: Blažić ─ Vešović, Vukčević, Delibašić, Bećiraj, Igumanović, Kasalica, Krkotić, Novaković.

Rozhodčí: Undiano ─ Cabañero, Diaz Perez.
Bookmakeři tak označili Černou Horu jako outsidera a favorizují domácí Anglii.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru Anglie 1.42, kurz na remízu pak 5.2 a kurz na výhru Černé Hory 11.53.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Alberto Undiano, na čarách mu budou asistovat Raúl Cabañero a Roberto Diaz Perez. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Clos Gómez.
To Černá Hora má bodů 15 a v tabulce se nachází na 3. příčce. Fotbalisté z Černé Hory čtyřikrát zvítězili, třikrát remizovali a jednou poznali chuť hořké porážky. Dosavadní skóre je 15:8.
Anglie odehrála 8 zápasů, ve kterých získala celkem 16 bodů a v tabulce se nachází na 1. pozici. Angličtí fotbalisté čtyřikrát zvítězili, čtyřikrát remizovali a ani jednou nebyli poraženi. Dosavadní skóre je 25:3.
Dobrý podvečer, dnes máme na programu kvalifikační utkání na mistrovství světa, které se bude hrát v Brazílii. V rámci skupiny H na sebe narazí mimo jiné i Anglie a Černá Hora.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.


Články odjinud