Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Francie : Kazachstán - 13. listopadu 2021   20:45

Francie
Francie
6' Mbappé (Hernández) • 12' Mbappé (Coman) • 32' Mbappé (Coman) • 56' Benzema (Hernández) • 59' Benzema (Mbappé) • 75' Rabiot (Griezmann) • 84' Griezmann  • 87' Mbappé (Diaby)
8:0
(3:0)
Kazachstán
Kazachstán
Francie
Lloris (C) – Koundé, Upamecano, Lucas Hernández (81. Lenglet) – Coman (80. Pavard), Rabiot, Kanté (72. Tchouaméni), Hernández – Griezmann – Mbappé (89. Ben Yedder), Benzema (71. Diaby).
Aréola, Costil – Pavard, Lenglet, Veretout, Tchouaméni, Ben Yedder, Dubois, K. Zouma, Digne, Diaby, Guendouzi.
Nyberg – Beigi, Söderqvist
Parc des Princes, Paris
Kazachstán
Pokatilov – Bystrov, Jerlanov, Maročkin, Alip, Tajkenov – Tapalov (69. Bejsebekov), Kuat (C), Žarynbetov – Ajmbetov (63. Žaksylykov), Omirtajev (63. Vasiljev).
Šajzada, Sejsen – Tursynbaj, Šušenačev, Bejsebekov, Kasym, Vasiljev, Žaksylykov, Kajrov.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 14:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:7.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který zcela ovládla domácí Francie. Ta potvrdila roli velkého favorita a Kazachstán rozstřílela 8:0! Za domácí se blýskl hlavně Kylian Mbappé, který se prosadil hned čtyřikrát. Hosté bojovali, nelze jim upřít snahu, ale kvalita byla jasně na straně domácí Francie.
90+4'
90+3'
Duel se už pouze dohrává.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Wissam Ben Yedder.
88'
Žlutou kartu dostává Vladislav Vasiljev (Kazachstán).
87'
Francie právě vstřelila branku!
Gólostroj pokračuje! Domácí získali míč na polovině hřiště, rozjeli bleskovou akci, Moussa Diaby poslal míč do vápna a KYLIAN MBAPPÉ pohodlně vstřelil svou čtvrtou branku v tomto utkání.
86'
Domácí stále nemají dost a znovu a znovu se tlačí dopředu.
84'
K míči se postavil sám faulováný ANTOINE GRIEZMANN, který nekompromisně propálil brankáře a dává tak sedmou branku Francie!
83'
Antoine Griezmann byl sestřelen na rohu velkého vápna! Rozhodčí vše překontroloval na videu a nařídil pokutový kop!
82'
Jules Koundé po rohovém kopu hlavičkoval a míč směřoval přesně pod břevno, ovšem pozorný Stas Pokatilov ho dokázal vyrazit!
81'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Clément Lenglet.
80'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Kingsley Coman, přichází Benjamin Pavard.
79'
Dalším střeleckým pokusem se prezentoval Kylian Mbappé, ale tentokrát nezamířil přesně a Stas Pokatilov byl bez práce.
77'
A domácí získali míč a hned se vydali dopředu, ovšem tentokrát jejich snažení ukončil ofsajd.
75'
Tak šestá branka nakonec opravdu přišla! Po rohovém kopu se do zakončení dostal ADRIEN RABIOT, který nezaváhal a Francie jde tedy do vedení 6:0!
75'
Rohový kop pro Francii.
74'
Domácí se dočkali šesté branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí. Moussa Diaby si tak musí na přesný zásah ještě počkat.
72'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází N'Golo Kanté, přichází Aurélien Tchouaméni.
71'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Moussa Diaby.
69'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Erkin Tapalov, přichází Abzal Bejsebekov.
68'
Kylian Mbappé odcentroval a jeden z hostujících hráčů si míč srazil do vlastní branky! Hosty zachránila tyč, poté míč sebral Stas Pokatilov!
66'
Po centru do vápna se k míči dostával Kylian Mbappé, ale nakonec mu k zakončení pár centimetrů chybělo.
65'
Opět se hraje na polovině Kazachstánu, který se stále jen brání. Domácí jsou dnes hodně při chuti a je radost je sledovat.
63'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Abat Ajmbetov, přichází Ajbar Žaksylykov.
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Oralchan Omirtajev, přichází Vladislav Vasiljev.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek, domácí vedou o pět branek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
59'
Ale nyní už to gól je a domácí jdou do vedení 5:0! Kylin Mbappé dostal přihrávku do vápna, byl sám před brankářem, přihrál pod sebe a KARIM BENZEMA dával do prázdné!
58'
Adrien Rabiot to vyzkoušel z hranice velkého vápna, ale Stas Pokatilov si nadvakrát poradil.
56'
Domácí zvyšují na 4:0! Theo Hernández vlétl do vápna, prosmýkl se mezi dvěma protihráči, poté přihrál před branku a KARIM BENZEMA míč špičkou kopačky usměrnil za brankáře!
55'
Stas Pokatilov byl ošetřován, ale už je opět na nohou a duel může pokračovat.
54'
Benzema sestřelil hostujícího brankáře a také za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
52'
Snažení hostujících hráčů skončilo útočným faulem, kterým se provinil Oralchan Omirtajev. Ten navíc vyfasoval žlutou kartu.
50'
Druhý poločas toho zatím příliš nenabídl. Domácí se snaží něco vymyslet, ale do zakončení se ve druhém dějství ještě nedočkali.
48'
Antoine Griezmann vymyslel zajímavou kolmici na Benzemu, ale před ním míč sebral pozorný Temirlan Jerlanov. Domácí útočník by šel jinak zcela sám na brankáře.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46 hodin.
První poločas je minulostí. Domácí Francie potvrzuje roli favorita, byla v prvním poločase jasně lepší a zcela zaslouženě vede 3:0! Hattrickem se blýskl Kylian Mbappé, který dělá hostujícím hráčům obrovské problémy. O vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ve druhém dějství ještě dočkáme.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Obraz hry je stále stejný. V závěru prvního poločasu se domácí tlačí dopředu, snaží se něco vymyslet, ale obrana Kazachstánu nyní odolává.
42'
Ale hosté to zvládli a ubránili se. Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
41'
Domácí zamkli svého soupeře a nyní mají doslova drtivý tlak.
39'
Antoine Griezmann skvěle vybojoval míč, hned se tlačil dopředu, ale Samat Žarynbetov ho nakonec zastavil skvělým obranným zákrokem.
37'
Opět se hraje na polovině kazachstánského celku, který se pouze brání. Uvidíme, co domácí ještě vymyslí.
35'
Míč poslal do vápna Antoine Griezmann, naskočil si na něj Kylian Mbappé, ale tentokrát nezamířil přesně.
34'
Domácí jsou při chuti, vybojovali další rohový kop.
32'
Je to 3:0 a hattrick je na světě! KYLIAN MBAPPÉ si naskočil na centr Comana a hlavou míč parádně umístil za bezmocného brankáře!
32'
Jenže nakonec hosté o míč bleskově přišli a dopředu už opět pospíchají domácí borci.
31'
U lajny zkoušel něco vymyslet rychlík Coman, ale nakonec se mu to nepovedlo a hrát mohou hosté z Kazachstánu, kteří zatím nikam nepospíchají.
29'
Dayot Upamecano zajel do soupeře a může být rád, že za tento nevybíravý zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí ho ale důrazně napomenul.
28'
Kylian Mbappé to nyní vyzkoušel dlouhou přihrávkou, ale té scházela přesnost a míč doputoval do zámezí.
27'
Ale ze svého druhého rohového kopu v tomto utkání domácí nic nevytěžili, takže stále vedou o dvě branky.
26'
Domácí nyní kombinovali ve vápně soupeře, míč létal ze strany na stranu, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal. Nakonec je z toho roh.
25'
Hodně důrazný byl před pokutovým územím Kazachstánu Adrien Rabiot, ale nakonec mu byl odpískán útočný faul. Domácí záložník se tomu jen pousmál.
23'
Míč poslal do vápna Antoine Griezmann, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči nedostal, hosté se tedy ubránili.
22'
Rohový kop pro domácí Francii.
21'
Na druhé straně to vyzkoušel Erkin Tapalov, ale s jeho projektilem si zkušený Hugo Lloris poradil.
19'
A opět Benzema. Tentokrát přihrával ještě pod sebe, ale Temirlan Jerlanov si to pohlídal a přihrávku zblokoval.
18'
Karim Benzema, útočník Realu Madrid, se dostal ve vápně soupeře k míči, ovšem zakončit už nedokázal a stav se tedy tentokrát nemění.
16'
Nyní už zase hrají domácí. Těm vyšel začátek utkání, rychle se dostali do vedení o dvě branky a vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto. Uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
14'
Hostující hráči nyní dlouho kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec z toho byl jen nepřesný centr a od své branky tak bude rozehrávat Hugo Lloris.
12'
A je to 2:0! Po dlouhé přihrávce se za míčem vydal brankář Stas Pokatilov, ovšem jako první u něj byl Coman, ten brankáře obešel, poté míč poslal před branku a KYLIAN MBAPPÉ ho opět uklidil do branky!
10'
Hráči Francie se opět vydali dopředu, ale tentokrát je zastavil útočný faul. U míče jsou tedy fotbalisté z Kazachstánu.
8'
Domácí jsou při chuti a znovu se tlačí dopředu. Po rychlé brance to budou mít hodně, hodně složité.
6'
Po další kombinaci už jdou domácí do vedení 1:0! Benzema poslal přihrávku do vápna, Theo Hernández přihrál pod sebe a KYLIAN MBAPPÉ míč skvěle uklidil za brankáře!
4'
Kombinaci domácího výběru nakonec ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu jsou tedy hosté, kteří nikam nepospíchají.
3'
Ale zatím domácí kombinují daleko od branky, kterou střeží Stas Pokatilov.
2'
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco kloudného vymyslet.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči z Kazachstánu, kteří jsou dnes jasným outsiderem.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Francií a Kazachstánem začne za malý okamžik.
Poslední vzájemný zápas

Kazachstán – Francie 0:2
Kazachstán

Hostující celek je outsiderem skupiny a také zatím tuto roli potvrzuje. Kazachstán odehrál sedm utkání, ale na první vítězství stále čeká. Nutno ovšem dodat, že už třikrát remizoval, takže má na svém kontě tři body. O body dokázal obrat dvakrát Ukrajinu a také Bosnu a Hercegovinu. Dnes to bude mít hostující celek obrovsky těžké, ale může jen překvapit a právě z toho může těžit, uvidíme.
Francie

Domácí Francie je samozřejmě největším favoritem na celkové prvenství ve skupině D. A roli zatím potvrzuje, protože po šesti zápasech má na svém kontě 12 bodů a kraluje skupině, když má náskok tří bodů před druhou Ukrajinou, která navíc odehrála o zápas méně. Francie třikrát vyhrála a třikrát remizovala. Naposledy doma hostila Finsko a přehrála ho 2:0. Myslím si, že nikdo nepochybuje o tom, že Francie skupinu vyhraje a zajistí si přímý postup na světový šampionát.

Francie má opravdu hvězdný tým. V kvalifikaci září hlavně Antoine Griezmann, který zatím nastřílel pět branek. Na první kvalifikační branku stále čeká Karim Benzema, střelec Realu Madrid. Kromě toho jsou v týmu ještě například Varane, Lloris, Pogba, Mbappé či třeba Martial.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Kvalifikace na Mistrovství světa má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Francií a Kazachstánem. Jasným favoritem je domácí Francie, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.