Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Island : Andorra - 14. října 2019   20:45

Island
Island
38' Sigurdsson (Sigthórsson) • 65' Sigthórsson (R. Sigurdsson)
2:0
(1:0)
Andorra
Andorra
Island
Halldórsson – Pálsson, R. Sigurdsson (66. Ingason), Fjóluson, A. Skúlason – Sigurdsson, G. Sigurdsson (C), B. Bjarnason (70. Hallfredsson), Traustason – Finnbogason (64. Bödvarsson), Sigthórsson.
Bognar – Buzás, Kóbor
Reykjavík
Andorra
J. Gómes – V. Rodríguez, Lima (C), Llovera, San Nicolás – A. Martínez (80. Marc García), Rebés, Vales, Cervós – Aláez (87. Sebastián Gómez), M. Vieira (59. Fernandez).

Ode mě je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu na počtenou!
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:17.
Máme za sebou utkání, ve kterém byli zcela lepší domácí fotbalisté. Svého soupeře k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli, a to i navzdory neproměněnné penaltě a tyčce z přímého kopu v závěru utkání.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Marc Rebés (Andorra).
90+4'
V ofsajdu byl chycen Sigthórsson.
90+3'
Gylfi Sigurdsson napálil míč z přímého kopu do tyče hostující brány! Obrovská škoda pro domácí!
90+2'
Přímý kop z těsné blízkosti vápna mají k dispozici domácí fotbalisté! Tohle je obrovská možnost ke skórování.
90+1'
Brankář Gómez vyráží centrovaný míč daleko od své brány.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Po centrovaném míči z rohového kopu a následné hlavičce bránícího hráče se bude pokračovat znovu rohovým kopem domácích.
89'
Domácí fotbalisté mají výhodu rohového kopu.
88'
Střela ze střední vzdálenosti skončila pouze na Gómezových rukavicích!
87'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Jordi Aláez, přichází Sebastián Gómez.
86'
Islandští fotbalisté budou vhazovat v těsné blízkosti pokutového území hostů.
85'
Palsson padá ve vápně, ale maďarský sudí nenařizuje druhou penaltu v zápase.
84'
Dalekonosná rána Fernandéze skončila nad domácí bránou.
83'
Domácí teď zatlačili soupeře do jeho vlastní šestnáctky a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci.
82'
Po nepřesné ráně následuje odkop od brány hostů.
81'
Islandští si teď přihrávají míč na vlastní polovině.
80'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alexandre Martínez, přichází Marc García.
80'
Žlutou kartu dostává Victor Pálsson (Island).
79'
Brankář Halldórsson chytá míč po centru Aláeze.
78'
Andorra bude vhazovat poblíž vlastní brány.
77'
Hostující brankář navzdory výsledku zdržuje hru. Domácím to však nevadí ani zdaleka.
76'
Rychle rozehraný přímý kop mají na svědomí domácí fotbalisté.
75'
Z důvodu špatného zpracování teď přišli hosté o míč.
74'
Po dlouhém nákopu je u míče domácí brankář.
73'
Brankář Gómes vystihl směr Sigurdssonovy rány a fantastickým zákrokem pokutový kop likviduje.
73'
Penalty se ujme Gylfi Sigurdsson.
72'
Hlavní rozhodčí nařizuje pokutový kop pro domácí z důvodu hry rukou!
72'
Po doteku míče s rozhodčím přišli hosté o balón, proto hlavní sudí přerušil a aplikoval nové pravidlo.
71'
Po faulu na Sigurdssona mají domácí k dispozici přímý kop na polovině soupeře.
70'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Birkir Bjarnason, přichází Emil Hallfredsson.
69'
Islandští se druhým gólem uklidnili a najednou nikam nespěchají. Kombinace na polovině soupeře je pro ně aktuální cestou.
68'
Po špatném výkopu Gómese jsou u míče domácí fotbalisté.
67'
Po dlouhém nákopu se dostal k míči brankář Halldórsson.
66'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Ragnar Sigurdsson, přichází Sverrir Ingason.
65'
Island právě vstřelil branku!
Po dlouhé přihrávce na obranu hostů se do samostatného úniku dostal KOLBEINN SIGHTHORSSON! Poradil si s dobíhajícím obráncem a levou nohou poslal míč za záda bezmocného Gómese.
64'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Jón Bödvarsson.
63'
Rychlý přechod do útoku přinesl domácím rohový kop.
62'
Po neúspěšné přihrávce z kopačky hostujícícho fotbalisty mají domácí k dipozici auotvé vhazování.
61'
Andorra má k dispozici přímý kop na vlastní polovině.
60'
Hosté se tlačili dopředu v rámci rychlého protiútoku, avšak jejich snažení zhatila nepřesná přihrávka a u míče jsou domácí.
59'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Ricard Fernandez.
58'
Domácí fotbalisté pošlou míč do hry od rohového praporku.
57'
Hosté odkopávají míč až na polovinu soupeře.
56'
Z nařízeného přímého kopu pro domácí nevzniklo žádné nebezpečí, takže si hráči Andorry můžou na chvíli oddechnout.
55'
Hosté v duchu fair-play vrátili Islandským balón, za což je domácí fanoušci ocenili potleskem.
54'
Vieira už je na nohou, takže se může znovu hrát.
53'
Islandští zakopnuli balón do zámezí, protože na zemi zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů.
52'
Domácí se teď hodně zlobí. Nepřišlo jim totiž, že Finnbogason fauloval. Rozhodčí jsou však jiného názoru, takže budou rozehrávat hosté.
51'
Přímý kop z vlastní poloviny budou rozehrávat fotbalisté Andorry.
50'
Brankář Halldórson bude odkopávat od své brány.
49'
Sigurdssonovu ránu z přímého kopu brankář Gómes vyrazil a z následné dorážky nebylo nic.
48'
Domácí mají k dispozici nebezpečnou standartku zhruba 25 metrů od hostující brány.
47'
Hosté mají k dispozici autové vhazování.
46'
Dvacet sekund druhého poločasu a mohlo to být 2:0! Nebezpečnou střelu ze strany si však pohlídal brankář Gómes, který tak stále drží naděje svého týmu.
46'
Islandští fotbalisté zahájili druhý poločas výkopem.
46'
Máme za sebou první poločas, ve kterém dominovali domácí fotbalisté. Svého soupeře prakticky k ničemu nepustili. Útočné snažení Islandských se dočkalo svého ocenění v podobě první gólu, a to když v 38. minutě zaznamenal sovu první reprezentační branku Artur Sigurdsson. Kromě gólového momentu jsme však nějakou velkou šanci neviděli. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45'
45'
Nadvakrát teď domácí obrana odvrátila centru hostů.
44'
Hosté budou vhazovat poblíž domácí brány.
43'
Na centrovaný míč ze strany si nejvýše vyskočil Ragnar Sigurdsson, ale jeho hlavička mířila nad bránu.
42'
Sudí přerušil hru po faulu na Sigurdssona ve středovém kruhu.
41'
Poslední minuty se spíše bojuje o míč uprostřed hřiště a žádný z týmů není schopen vytvořit si nějakou akci.
40'
Hosté budou vhazovat na vlastní polovině.
39'
Domácí pokračují i po vstřelení gólu v dobývání hostující brány.
38'
Svou první reprezentační branku si připisuje ARTUR SIGURDSSON! Centrovaný míč z pravé strany se odrazil přímo na kopačku tohoto mladíka, který neměl problém rozvlnit síť a poslat tím domácí do vedení.
37'
Klidnou kombinací se Islandští snaží dostat do další gólové příležitosti.
36'
Po dlouhém nákopu jsou u míče domácí.
35'
Brankář Gómes chytá míč do rukou po přihrávce od svého spoluhráče. Oči všech se tedy upřely na rozhodčího, který nepíská. Podle něj se totiž nejednalo o úmyslnou přihrávku.
34'
Po přímém kopu Andorry následuje odkop od brány domácích.
33'
Velice špatný centr vyslal Arnor Sigurdsson, takže se bude kopat od brány hostů.
32'
Domácí pošlou míč do hry z přímého kopu poblíž vlastní šestnáctky.
31'
Druhou třicetiminutovku zahájili domácí závarem v pokutovém území hostů. V kritickém okamžiku se Gylfi Sigurdsson poroučel k zemi, avšak hlavní rozhodčí Bognar rozpažuje, penalta se nepíská.
30'
Po Sigurdssonově centrovaném míči si zahraje brankář Gómes.
29'
Po nepřesné přihrávce budou hosté vhazovat poblíž půlící čáry.
28'
Rozhodčí teď domlouvá Valesovi a Sigurdssonovi. Domácímu záložníkovi se to však nelíbí, protože se dožadoval odpískání nedovoleného zákroku.
27'
Rodrigues se provinil proti pravidlům, takže mají domácí fotbalisté k dispozici přímý kop na vlastní polovině.
26'
Až nyní se podařilo hostům alespoň na chvíli odvrátit nebezpečí. Po dlouhém nákopu si zahraje i brankář Halldórsson.
25'
Islandští teď drží svého soupeře ve velkém tlaku. Pokračovat budou už několikátým autovým vhazováním v rychlém sledu.
24'
Islandský útok neměl dlouhého trvání, protože po nepřesném centru mají hosté k dispozici odkop od brány.
23'
Sigurdssonův centr nenašel svého adresáta, ale i tak zůstávají domácí u míče.
22'
Sigthórsson vybojoval pro domácí rohový kop.
21'
Po obranném zákroku Limy následuje autové vhazování domácích fotbalistů.
20'
Hostující fotbalista už je v pořádku, takže se může ve hře pokračovat.
19'
Hra je nyní přerušena, protože poblíž půlící čáry zůstal ma zemi ležet San Nicolas.
18'
Nepřesnou přihrávku z kopačky Traustasona nedokázal zachytit Finnbogason, takže následuje odkop od brány.
17'
Vysoký pressing hostů zahnal domácí se svou kombinací až k vlastnímu brankáři.
16'
Domácí budou vhazovat na vlastní polovině.
15'
První střelecký pokus mají na svědomí také hostující fotbalisté. Autorem ne příliš nebezpečné rány byl Moises San Nicolas.
14'
Po chybě Traustasona jsou u míče fotbalisté Andorry.
13'
Hosté mají k dispozici autové vhazování v blízkosti domácí brány.
12'
Pro centrovaný míč si vyskočil brankář Gómes a může tak rozehrát další útok svého týmu.
11'
Na útočné polovině byl faulovaný Gylfi Sigurdsson. Po centrovaném balónu z přímého kopu se dostal do zakončení volný Finnbogason. K jeho smůle netrefil míč ideálně a bránu vysoko přestřelil.
10'
Centrovaný míč z rohového kopu opustil hrací plochu, takže následuje odkop od brány domácích.
9'
Po dlouhém nákopu a obranném zákroku Fjólusona bude k vidění také první rohový kop Andorry.
8'
Gylfi Sigurdsson zatáhnul balón po levé straně až k pokutovému území hostů, ale nerozuměl si se svými spoluhráči, takže je u míče soupeř.
7'
Souboj o míč uprostřed hřiště vyhráli Islandští, a díky tomu můžou založit další útočnou akci.
6'
Po nepřesné přihrávce Finnbogasona mají možnost jít dopředu hostující fotbalisté.
5'
Hostující Lima si nedělal těžkou hlavu, když odpálil míč dopředu, aby zabránil útoku Islandu.
4'
Podruhé rozehráli domácí rychle, ale ani tato varianta jim nepřinesla větší brankovou příležitost.
3'
Nebezpečnou hlavičku vyrazil brankář Gómes na další rohový kop.
3'
Po první větší akci budou Islandští zahrávat rohový kop.
2'
Po útočném faulu Vieiry mají domácí k dispozici přímý kop na polovině hřiště.
1'
Fotbalisté Islandu zahajují dnešní utkání poklidnou kombinací na své vlastní polovině.
1'

Island: Halldórsson – Pálsson, R. Sigurdsson, Fjóluson, A. Skúlason – Sigurdsson, G. Sigurdsson (C), B. Bjarnason, Traustason – Finnbogason, Sigthórsson.
Náhradníci: I. Jónsson, Kristinsson – Árnason, Bödvarsson, Fridjónsson, Hallfredsson, Hermannsson, Ingason, Kjartansson, Sävarsson, Thrándarson.

Andorra: J. Gómes – V. Rodríguez, Lima (C), Llovera, San Nicolás – A. Martínez, Rebés, Vales, Cervós – Aláez, M. Vieira.
Náhradníci: Pires – Clemente, Ferré, E. García, Marc García, Sebastián Gómez, S. Moreno, Fernandez, Rodrígues.

Rozhodčí: Bognar – Buzás, Kóbor.
Utkání mezi Islandem a Andorrou začíná ve 20:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít, máme se na co těšit.
ANDORRA už na postup samozřejmě myslet nemůže. Hostující celek zatím získal jen tři body, když v posledním utkání doma porazil 2:1 Moldavsko. A sláva to byla samozřejmě velká, protože Andorra příliš kvalifikačních bodů ve své historii zatím neuhrála.
ISLAND si nevede špatně, ale postup má už poměrně vzdálen, alespoň tedy přímý postup, protože na vedoucí dvojici ztrácí zatím 6 bodů a to je samozřejmě poměrně dost. Island v posledních dvou zápasech nezískal ani bod, protože prohrál 2:4 v Albánii a poté doma 0:1 s Francií. Dnes musí získat povinné tři body.