Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Portugalsko : Lucembursko - 11. října 2019   20:45

Portugalsko
Portugalsko
16' B. Silva  • 66' Ronaldo  • 89' Guedes
3:0
(1:0)
Lucembursko
Lucembursko
Portugalsko
Patrício – N. Semedo, Rúben Dias, Pepe, Guerreiro – Moutinho (90+1. Neves), Danilo, B. Fernandes – Ronaldo (C), Félix (88. Mário), B. Silva (77. Guedes).
Stefanski – Boniek, Golis
José Alvalade, Lisabon
Lucembursko
Moris – Bohnert (46. Sinani), Gerson, Chanot, Carlson, Jans (C) – O. Thill, V. Thill (89. Bensi), Barreiro – Rodrigues, Turpel (60. da Mota).

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:8.
Je dobojováno. Portugalsko potvrdilo roli velkého favorita, bylo dnes jasně lepším týmem a nakonec porazilo Lucembursko jasně 3:0. Za domácí se trefili Bernardo Silva, Cristiano Ronaldo a na 3:0 zbyšoval Gonçalo Guedes. Hosté bojovali, ale na soupeře to nestačilo.
90+4'
90+3'
Hraje se poslední minuta, víc se už nejspíše nestane.
90+1'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Rúben Neves.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Portugalsko právě vstřelilo branku!
Tak domácí v samotném závěru přidávají ještě jednu branku a jdou do vedení 3:0. Po rohovém kopu se do zakončení dostal střídající GONCALO GUEDES, který s přispěním protihráče dostal míč do branky.
89'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Vincent Thill, přichází Stefano Bensi.
88'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází João Félix, přichází João Mário.
87'
Individuálně to zkoušel Cristiano Ronaldo, ale tentokrát se prosadil nedokázal.
85'
Domácí drží míč a nikam už nepospíchají, vypadá to, že jim vítězství o dvě branky stačí.
83'
Kombinační akci hostujícího celku ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
81'
Je před námi posledních zhruba deset minutek. Domácí stále dominují, tak uvidíme, co vymyslí.
79'
Cristiano Ronaldo po souboji upadl, ale rozhodčí faul neodpískal. Domácí hvězda pak s rozhodčím debatovala a vše skončilo úsměvem.
77'
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Gonçalo Guedes.
76'
Po velkém závaru to hosté nakonec zvádli a míč sebral Anthony Moris, který si dnes na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže.
74'
Po dlouhé době se do zakončení dostali i hosté, ale Danel Sinani snížit nedokázal a znovu už hrají domácí.
72'
Žlutou kartu dostává Gerson Rodrigues (Lucembursko).
71'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
69'
Ale ani tentokrát se do zakončení hráči portugalského celku nedostali.
68'
Domácí pokračují v náporu a snaží se přidat další branku.
66'
Je to 2:0! CRISTIANO RONALDO skvěle napadal, donutil soupeře k chybě, získal míč a hnal se sám na brankáře, kterého parádně přehodil!
65'
Domácí stále hrají v hodně poklidném tempu, chybí jim pohyb a proto se do větších šancí dostávají opravdu jen sporadicky.
63'
Ale ani čtvrtý rohový kop Portugalců nic nepřinesl, takže stále pokračujeme za stavu 1:0.
62'
Aktivní Cristiano Ronaldo napřáhl z hranice velkého vápna, jeho rána byla tečovaná a je z toho roh pro domácí.
62'
Po chybě šli hosté do přečíslení čtyři na tři, ale hned první přihrávka byla nepřesná a domácí se lehce ubránili.
60'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází David Turpel, přichází Daniel da Mota.
60'
Další rohový kop zahrával João Moutinho, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprodral.
59'
Po další akci to vyzkoušel znovu Cristiano Ronaldo a tentokrát byl jeho pokus o poznání povedenější, ovšem branku i tak těsně minul!
57'
I tentokrát z toho byl centr, k míči se dostával Cristiano Ronaldo, ale nakonec mu pár centimetrů chybělo a míč proletěl do zámezí.
56'
Opět se hraje na polovině lucemburského celku, který se stále pouze brání.
54'
Po dalším centru se nůžky prezentoval Cristiano Ronaldo, ale míč šel jen doprostřed branky, kde byl připravený Moris.
52'
Po faulu zahrávali domácí hodně zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo.
50'
A hostující celek se i tentokrát ubránil. Poté se Lucembursko vydalo dopředu, ale snažení zastavil útočný faul.
49'
Domácí drží míč a kombinují, ale stále daleko od branky Morise.
48'
Domácí začali náporem, tak uvidíme, zda z úvodního tlaku něco vytěží, zatím se do zakončení nedostali.
46'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Florian Bohnert, přichází Danel Sinani.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:48 hodin.
První poločas je za námi. Domácí celek byl jasně lepší, na trávníku dominoval a nakonec se dostal do vedení, když se prosadil Bernardo Silva. Žádné další branky se už diváci nedočkali a Portugalsko tedy nad outsiderem vede zcela zaslouženě 1:0.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Hráči Portugalska drží míč na své polovině a trpělivě kombinují.
42'
Domácí ale zatím hrají v hodně poklidném tempu a do šancí se příliš nedostávají. Ve druhém poločase musí Portugalsko určitě trochu přidat.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
A nyní Cristiano Ronaldo z otočky střílel, ale hradbu těl před sebou nepropálil a Moris byl bez práce.
38'
Cristiano Ronaldo se na hranici velkého vápna pustil do kliček, ale během chvilky u něj byla trojice protihráčů a o míč ho obrala.
37'
Domácí to zkusili po pravé straně, ale po dlouhé přihrávce nedokázal Semedo udržet míč na hrací ploše.
35'
První zakončení hostujícího celku. Do vápna se dostal Vincent Thill, ale s jeho pokusem si Rui Patrício v pohodě poradil. To byl hodně propagační pokus.
34'
Tempo hry malinko opadlo a nyní se na trávníku neděje nic zajímavého. Domácí drží míč, kontrolují své vedení a nikam příliš nepospíchají.
32'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože míč nakonec sebral pozorný Anthony Moris.
31'
Rohový kop pro Portugalsko.
30'
Je za námi úvodních třicet minutek a Portugalsko vede zcela zaslouženě 1:0, když se prosadil Bernardo Silva.
28'
Hostující hráč skvěle přenesl hru na levou stranu, ale z následného centru nic nebylo, protože u míče byl jako první Rúben Dias.
27'
Své střelecké štěstí o minutku později vyzkoušel také Bruno Fernandes,ale ani on branku netrefil.
26'
Nyní to Cristiano Ronaldo vyzkoušel ze standardní situace, ale jeho rána z dobrých třiceti metrů byla hodně nepřesná a rozehrávat tak bude Moris.
24'
Cristiano Ronaldo si pohybem řekl o míče, ve vápně se přešlapovačkou zbavil protihráče, ale míč za brankáře dostat nedokázal!
23'
Hosté se ale prezentovali pouze dlouhým odkopem a na tahu je tedy znovu Portugalsko.
22'
João Félix se nyní pustil mezi čtveřici protihráčů, ale neměl šanci na úspěch a také to tak dopadlo, míče se zmocnil Chanot.
21'
Portugalci stále drží míč a kombinují, ale daleko od hostující branky. Domácí borci jsou hodně trpěliví.
19'
Z něho ale nic nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté, kteří na trávníku jasně dominují.
18'
Lucembursko se vydalo dopředu a nakonec vybojovalo svůj první rohový kop.
16'
Ale po další akci už jde domácí celek do vedení 1:0! Semedo se prodral do vápna, dobře ale zasáhl Moris, jenže k odraženému míči se dostal BERNARDO SILVA, který ho uklidil do prázdné branky.
16'
Ale tohle už byla tutovka! João Félix dostal parádní přihrávku do vápna, zpracoval si míč a byl zcela sám před brankářem, ale ze dvou metrů netrefil branku!
14'
Nakonec to z hranice velkého vápna zkusil João Félix,ale s jeho přízemním a hlavně hodně slabým pokusem si Anthony Moris poradil.
13'
Ale do zakončení se hráči portugalského celku nedostávají, stále drží míč daleko od branky, kterou střeží Anthony Moris.
12'
Domácí se znovu usadili na polovině soupeře a kombinují.
11'
Po levé straně se dopředu dral João Félix, ale po dlouhé přihrávce míč na hrací ploše nezachytil.
10'
Žlutou kartu dostává Leonardo Barreiro (Lucembursko).
8'
Cristiano Ronaldo upadl ve vápně soupeře, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
7'
Obraz hry je stále stejný. Hraje se hlavně na polovině hostujícího celku, který je dnes jasným outsiderem.
5'
Nakonec to na sebe vzal Cristiano Ronaldo, ale po jeho střele z dálky skončil míč zhruba metr nad šibenicí.
4'
Ale z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo. U míče jsou však stále domácí, kteří se tlačí před branku soupeře.
3'
2'
Z první útočné akce domácích ale nic nebylo, Lucembursko ale míč soupeři rychle vrátilo a znovu se brání.
1'
Domácí favorit začal tento duel poklidnou kombinací na své polovině.
1'

Portugalsko: Patrício – N. Semedo, Rúben Dias, Pepe, Guerreiro – Moutinho, Danilo, B. Fernandes – Ronaldo (C), Félix, B. Silva.
Náhradníci: J. Sá, Beto – J. Fonte, André Silva, Mário, Bruma, R. Pereira, Guedes, Neves, R. Semedo, Pizzi, A. Gomes.

Lucembursko: Moris – Bohnert, Gerson, Chanot, Carlson, Jans (C) – O. Thill, V. Thill, Barreiro – Rodrigues, Turpel.
Náhradníci: Schon, Cabral – Hall, Malget, Selimovic, Philipps, Martins Pereira, da Mota, Skenderovic, Sinani, Bensi, Curci.

Rozhodčí: Stefanski – Boniek, Golis.
Kvalifikační utkání mezi Portugalskem a Lucemburskem začíná ve 20:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si zápas nenechte ujít.
LUCEMBURSKO zatím získalo solidní čtyři body, což pro tento celek není vůbec špatný výsledek. V prvním zápase Lucembursko porazilo 2:1 Litvu, ale poté prohrálo s Ukrajinou, remizovalo s Litvou a dvakrát prohrálo, a to s Ukrajinou a Srbskem.
PORTUGALSKO nerozehrálo skupinu nejlépe, ale v posledních zápasech výrazně přidalo a ještě to bude zajímavé. Po čtyřech zápasech mají domácí zatím 8 bodů, když remizovali 0:0 s Ukrajinou a 1:1 se Srbskem, ale poté Portugalsko porazilo 4:2 Srbsko a 5:1 Litvu.
Skupina B

1. Ukrajina 13 bodů
2. Portugalsko 8 bodů
3. Srbsko 7 bodů
4. Lucembursko 4 body
5. Litva 1 bod
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Kvalifikace na ME má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Portugalskem a Lucemburskem. Jasným favoritem je parta kolem Cristiana Ronalda, tedy Portugalsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.