Máme za sebou parádní zápas, ve kterém Německo díky dvěma brankám Kosslerové zvítězilo 2:1.
80+3
80+3
Centr to nebyl špatný, ale Johannesová ho dokázala vyboxovat mimo vápno.
80+3
Nejspíše poslední šance pro Francii, která bude zahrávat standardní situaci poblíže vápna Německa.
80+2
Obrovskou ránu od své spoluhráčky teď schytala Oberdorfová, která dostala míčem z metru přímo do obličeje. Na hrací plochu spěchají ošetřovatelky německého týmu.
80
Hlavní rozhodčí Balerová nastavila tři minuty.
80
Rozeběhla se nám poslední minuta utkání! Míč mají ve své moci Francouzky.
78
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Bachová, přichází Pihilippová.
77
Francie právě vstřelila branku!
Tak přece jenom to bude pořádné drama! Francie zahrávala standardní situaci, po které se ve vápně k odraženému míči dostala kapitánka MAELLE LAKRAROVÁ, která napálila míč po břevno a máme tu snížení na 1:2 z pohledu Francie!
76
Centrovaný balón Francouzek tečovala Brunnerová a málem z toho byl vlastní gól, ale Johannesová dokázala míč zkrotit do svého náručí.
74
Nadějný útok francouzského týmu zastavil další ofsajd.
73
Francouzky zahrávaly přímý volný kop, po kterém to zkusily přímo na branku, ale Johannesová byla připravena.
72
I s nastavením nám dokonce zápasu zbývá zhruba deset minutek. Německo si celkem v poklidu hlídá své vedení a rozhodně nebude chtít dopustit žádné komplikace.
70
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Anyomiová, přichází Rackowová.
69
A již to mohla být tří nula. Na branku postupovala Melissa Kosslerová, která mohla vstřelit hattrick, ovšem první pokus Lemondová výborně vyrazila a následná dorážka končí vedle, takže oslava hattricku se zatím nekoná.
68
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Wiederová, přichází Schimmerová.
67
Příbramská Energon aréna je velmi dobře zaplněná, větší diváckou podporu si mohou užívat hráčky Německa.
65
Rohový kop, stejně jako všechny předchozí, nepřinesl před branku žádné větší nebezpečí.
64
Němky nedokázaly na dvakrát odcentrovat do vápna, ovšem nemusí je to tolik mrzet, vybojovaly alespoň rohový kop.
63
Němky zkusily signál po standardní situaci, ovšem Lohmannová při střele uklouzla a míč končí vysoko nad.
61
A máme zde další ofsajd, tentokrát opět na straně Německa.
60
Ofsajd je odmávaný i odpískaný na druhé straně.
59
Další útok Německa nyní skončil ofsajdovém postavením Kosslerové.
58
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází De Carvalihová, přichází Martinová.
57
Centr byl po rohovém kopu příliš přetažený a nikdo v bílém tak neměl šanci se k němu dostat.
57
Německo bude zahrávat další rohový kop.
55
Na středu hřiště si nyní pomohla rukama Politová, takže míč opět dostanou do své moci hráčky v bílém.
53
Hráčky obou týmů se opravdu vůbec nešetří! Lohmannová zajela do Bachové na půlicí čáře opravdu tvrdě až to zavánělo žlutou kartu, ale tu nyní Balerová ze své kapsičky nevytáhla.
51
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Rouxová, přichází Malardová.
50
O střelu z hranice vápna se postarala, před chvílí faulovaná, Wiederová, ovšem střelecký pokus to nebyl dobrý a končí mimo.
48
Německo drží Francii před jejich pokutovým územím, které dobývá postupným útokem.
46
Tvrdě byla faulovaná Wiederová, která nyní v bolestech leží za postranní čarou.
44
Německo vstoupilo do druhého poločasu velmi aktivně, což značí jejich další střelecký pokus, který tentokrát tak úspěšný nebyl.
42
Německo právě vstřelilo branku!
Tak to je povedený vstup Německa do druhého poločasu! Krásnou kolmicí za obranu se uvolnila MELISSA KOSSLEROVÁ, což jí dostalo tváří tvář pro Lemondové, kde byla úspěšnější německá hráčka.
41
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Riepelová, přichází Uebachová.
41
Hráčky se nám již pomalu trousí zpátky na hrací plochu. Druhý poločas začne za malou chvíli.
Druhý poločas začne zhruba ve 12:00.
Máme za sebou první poločas, po kterém vedou hráčky Německa, když Mellisa Kosslerová dokázala překonat vyběhnutou Lemondovou, která si o podobný malér koledovala celý první poločas. Jinak sledujeme velmi Jinak jsme neviděli vůbec špatný fotbal, ovšem obě týmům chybělo více štěstí ve finální fázi.
40+1
40+1
Z rohového kopu žádné nebezpečí pro Lemondovou nepramenilo.
40
Rozhodčí nastaví jednu minutu nad rámec hrací doby.
40
Lemondová dobře přečetla hru a zastavila výpad Německa, rohový kop pro hráčky v bílém.
39
Lemndová si pro míč došla a stáhla si ho ze vzduchu pro sebe.
39
A taky, že byla! Němky předvedly signál, po kterém vypálila kapitánka Lohmannová a Lemondová musela předvést nádherný zákrok, po kterém bude následovat rohový kop Německa.
38
Cardiaová faulovala zhruba třicet metrů od své branky, tohle může být dobrá šance pro Němky.
36
Lemondová si opět zahrávala, když zůstala dlouho vysunutá, ovšem tentokrát toho hráčky Německa nedokázaly využít.
35
Dokonce prvního poločasu nám zbývá zhruba pět minutek, Francie je v tuto chvíli aktivnější, ale stále to zatím nevede k žádnému ohrožení Johannesové.
33
Nyní jsme mohli vidět další pokus německý hráček o získání výhody v podobě pokutového kopu, ale ani nyní Balerová správně nezapískala do píšťalky a nechává hru pokračovat.
31
Rouxová byla ošetřena za postranní čárou a již se hlásí o návrat na hřiště.
30
Na zemi leží Rouxová, která ukazuje, že bude potřebovat lékařské ošetření.
28
Žlutou kartu dostává Cardiaová (Francie) za šlápak, který předvedla u půlicí čáry.
26
Francouzky se dostaly na útočnou polovinu, ale zatím jsou daleko od nějaké ohrožení Johannesové, německá obrana zatím pracuje bez chybičky!
25
Po delší době jsou u míče Francouzky, které zatím ale kombinují pouze na vlastní polovině.
23
Ve vápně spadla na zem kapitánka Lohmannová, ale o faul se zde zcela jasně nejednalo.
22
Němky jsou při chuti! Nyní si vybojovaly první rohový kop zápasu.
20
Obrovská chyba brankářky Lemondové, která si příliš moc vyběhla, čehož využila MELISSA kOSSLEROVÁ, která povedeným lobem otevírá skóre zápasu!
18
Zápas začal velkým tempem, ale nyní se tempo hry trochu vytrácí.
15
Útok německého týmu zastavila pomezní rozhodčí, která správně viděla ofsajdové postavení jedné z útočnic Německa.
14
Z následného přímého kopu nic vážnější nebylo.
13
Žlutou kartu dostává Tellenbrökerová (Německo), která zastavila francouzský útok před pokutovým územím.
13
Pro centrovaný balón do vápna si došla Lemondová, která tak ukázala výborné čtení hry.
12
Tentokrát na pravé straně faulovala Bachová a Němky tak budou zahrávat standardní situaci.
11
Míč je opět v zámezí a vykopávat bude Lemondová.
9
Němky měly k dispozici autové vhazování na útočné polovině, ale o míč přicházejí hned poté, co Oberdorfová neudržela míč na hrací ploše, vhazovat bude Francie.
7
Nuskenová se z pravé strany prodírala do vápna soupeřek, ale její postup byl zastaven, ovšem míč se odrazil Lohmannové, která vypálila ze střední vzdálenosti, což Lemondové nenadělalo žádné větší potíže.
5
První minuty se zatím odehrávají ve velmi slušném tempu, kterému odpovídá i divácká návštěvnost, která je opět velmi solidní.
4
Rouxová si nabíhala za obranu, kam následně dostala balón, ale francouzskou hráčku zradilo zpracování.
2
Po faulu na středu hřiště rozehrávaly Němky a hned z toho mohla být šance, nakopnutý balón se na hranici vápna odrazil ke Kesslerové, která se ale nedokázala dostatečně uvolni, aby mohla zakončovat.
1
Zápas nám zahájily výkopem hráčky Německa, které nastoupily v bílých dresech, Francouzky oblékly tradiční modré dresy.
1
Právě nám dozněly hymny obou států a nezadržitelně se nám blíží začátek utkání.
Na hrací ploše je již vše připraveno a hlavní rozhodčí Balerová přivádí aktérky dnešní střetnutí na plac!

Německo: Johannesová – Rieplová, Tellenbrokerová, Brunnerová, Bahnemannová – Wiederová, Oberdorfová, Lohmannová (C), Nuskenová – Kosslerová, Anyomiová
Náhradníci: Willebrandtová – Hausdorffová, Hausdorffová, Schenková, Rackowá, Schimmerová, Uebachová

Francie: Lemondová – Kouacheová, Kacková, Lakrarová (C), Baltimoreová – Pimentelová, Politová, De Carvalihová, Bachová – Cardiaová, Rouxová
Náhradníci: Esnaultová – Deslandesová, Saint Georgesová, Pihilippová, Malardová, Sureuová, Martinová

Rozhodčí: Balerová (AUT) – Cebanová (MDA), Bombeková (SVN).
Německo zahájilo turnaj parádní výhrou 4:1 nad Španělkama, takže dnes uvidíme souboj leadrů tabulky, kteří svůj úvodní zápas zvládli.
Francie se v prvním zápase utkala s Českou republikou a byl to opravdu vyrovnaný boj, který Francouzky nakonec zvládly a vyhrály 2:1, když se dvakrát prosadila Malardová.
Vítám vás u druhého zápasu skupiny A, ve kterém se utká Německo s Francií. Výkop Na Litavce je od 11:00 a my budeme u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.