Island - Maďarsko | ONLINE | 18.6.2016 18:00 | Mistrovství Evropy ve fotbale 2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je z mé strany pro dnešek vše, někdy příště zase na počtenou!
Zajímavostí je, že vyrovnávací gól Maďarska byl už třináctou trefou na tomto šampionátu, která padla po sedmaosmdesáté minutě.
Je dobojováno! Tento duel se vyplatilo sledovat až do konce, Maďaři totiž pár minut před koncem dokázali odšpuntovat gejzír radosti v sektoru svých fanoušků, když si míč nešťastně srazil do vlastní svatyně Birkir Sävarsson. V nastavení mohl vrátit vedení Islanďanům ze standardky Sigurdsson, jeho rána se ale stejně jako dorážka Gudjohnsena neujala. I po druhém hracím dnu tak zůstávají oba dnešní soupeři neporaženi – Island má na kontě dva body, zatímco Király a spol. už čtyři. To znamená prakticky jistý postup pro maďarskou partu!
90+5'
Konec zápasu.
90+5'
Rána Gylfiho Sigurdssona zblokovala zeď a poté se ještě dostal ke střele střídající veterán Eidur Gudjohnsen, jehož dělovku ale zblokoval Nagy a je konec!
90+4'
Ruský sudí Karasjov ještě uklidňuje rozhádaného Finnbogasona, který se pustil do výměny názorů s Nikolićem...
90+3'
Nyní se vše opět otočilo a tlačí pro změnu Islanďané. Alfred Finnbogason upadl těsně před hranicí pokutového území v souboji s Langem, svěřenci Larse Lagerbäcka tak budou zahrávat standardku ze skvělé pozice!
90+2'
Hannes Halldórsson musel opět zasahovat, střídajícímu Szalaiovi ale zakončení vůbec nevyšlo, a tak měl strážce svatyně ledové ostrovní země úlohu snadnou.
90+1'
Ádám Nagy zbytečně fauloval na polovině hřiště a ruský arbitr mu za jeho zákrok ukázal žlutou kartu.
90'
Sudí Karasjov nastavil hned čtyři minuty, což je voda na mlýn pro maďarský tlak. Islanďané se nyní opět zmohli pouze na nekonstruktivní odkop k Langovi.
89'
Skutečně tomu tak je. Nyní už se opět hraje, Maďaři mohou pokračovat v ofenzívě. Posledních pár minut zápasu bude ještě hodně zajímavých!
88'
Stále se nehraje, radující se Maďaři totiž vytasili dělobuchy a dýmovnice. Kapitán Balázs Dzsudzsák prosí fanoušky, aby s tím přestali a zdá se, že úspěšně.
88'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
V sektoru maďarských fanoušků vypukla nespoutaná euforie, hráči v bílém se nakonec přeci jen dočkali vyrovnání! Nemanja Nikolić poslal z pravé strany přízemní centr do předbrankového prostoru, který si BIRKIR SÄVARSSON nešťastně srazil do vlastní sítě!
86'
Ani jemu ale míč nezůstal na kopačkách příliš dlouho a svěřenci Bernda Storcka rychle zakládají další akci. Mnoho času na vyrovnání už Maďarům nezbývá.
85'
Právě Szalai krátce po svém nástupu na trávník poslal zajímavý centr do pokutového území, který ale nikoho v bílém nenašel a po zaváhání Balázse Dzsudzsáka může zahrozit střídající Gudjohnsen.
84'
Maďaři reagují posílením ofenzívy, za Rolanda Juhásze nastupuje Adam Szalai.
84'
Islanďané už podruhé v zápase změní kapitána! Po Gunnarsonovi a Sigthórssonovi, jenž nyní opouští hřiště, kapitánskou pásku navlékne už sedmatřicetiletý veterán Eidur Gudjohnsen!
83'
Skvěle to udělal Birkir Bjarnason, jenž na sebe navázal pozornost tří protihráčů a nakonec byl faulován Kleinheislerem, jenž si neodpustil poznámky směrem k rozhodčímu a za to dostal žlutou kartu.
83'
Po trmě-vrmě před Halldórsonem se pokusil k míči prodrat střídající Nemanja Nikolić, Kári Árnason mu to ale nakonec nedovolil a Islanďané mohou zamířit do rychlého protiútoku.
82'
Po Gunnarsonově střídání s kapitánskou páskou hrající Kolbeinn Sigthórsson se provinil útočným faulem na v podstatě neviditelného Juhásze, zkušený maďarský bek tak bude mít spoustu času na rozehrávku.
81'
Hráčům v bílých dresech se čas začíná rychle krátit. Tamás Kádár navíc zatáhl za záchranou brzdu a nedovoleně seslal k zemi Finnbogasona, za což si vykoledoval žlutou kartu.
79'
Kádárův centr našel v pokutovém území hlavu Zoltána Gery, po němž už se ale nikdo v bílém k balonu nedostal a Hannes Halldórsson si celou situaci zkušeně pohlídal.
78'
Tentokrát to ale maďarským fotbalistům nevyšlo, přihrávka Kleinheislera za moc nestála a Islanďané se alespoň na chvilku ubránili. Király a spol. ovšem ihned poté vybojovali další roh!
77'
Právě Dzsudzsák byl faulován Birkirem Sävarssonem, který za svůj zákrok vyfasoval žluté napomenutí a svěřenci Bernda Storcka budou mít k dispozici další standardku.
76'
Hráči v modrých dresech už jen odkopávají míče do bezpečí. Nyní se jim to ale může vymstít, po další ztrátě míče míří kupředu po levém křídle Balázs Dzsudzsák.
75'
Exekuce přímého kopu se opět ujal maďarský kapitán Balázs Dzsudzsák, jehož pokus se sice vešel mezi tři tyče, ale zamířil přímo do míst, kde stál připravený Hannes Halldórsson.
74'
Střídající Alfred Finnbogason po ztrátě míče pro jistotu stáhl k zemi unikajícího Guzmicse. Sudí Karasjov mu udělil žlutou kartu, Finnbogason tak o příští zápas přijde.
72'
Halldórsson se musí cítit jako u Verdunu, kolem jeho branky létá jeden projektil za druhým. Nyní to z uctivé vzdálenosti zkusil Tamás Kádár, jemuž ovšem střela příliš nevyšla.
71'
Dvacet minut před koncem dal o sobě poprvé vědt střídající Dániel Böde, jemuž střela jeho slabší nohou ale příliš nesedla a Hannes Halldórsson měl úlohu vcelku snadnou.
70'
Hannes Halldórsson o fous nedokázal zachytit nákop z levé strany do pokutového území a míč opět propadl až na zadní tyč, tam se ale Lang nedokázal zorientovat a Islanďané to díky Ragnaru Sigurdssonovi nakonec zvládli!
69'
Lars Lagerbäck sáhl ke druhé změně. Jón Dadi Bödvarsson má odpracováno, na jeho místo nastupuje Alfred Finnbogason.
68'
Svěřenci Bernda Storcka mají k dispozici už jen něco málo přes dvacet minut, tak se nechme překvapit, zdali jim posílení o dva útočníky Nikoliće a Bödeho pomůže k vytouženému gólu.
67'
Ofenzívu Maďarů vyztuží i Dániel Böde, jenž nahrazuje Tamáse Priskina.
67'
Maďaři poprvé střídají, Nemanja Nikolić si zahraje místo Zoltána Stiebera.
66'
Exekuce přímého kopu se nakonec ujal Dzsudzsák, který ovšem mířil přímo do středu branky a Hannes Halldórsson si s jeho pokusem – leč s problémy – poradil.
65'
Ze hřiště odchází kapitán severské party Aron Gunnarsson, jehož místo zaujme krajánek z italského Udine Emil Hallfredsson.
64'
Nyní budou mít po faulu Sigurdssona hráči v bílých dresech k dispozici přímý kop, ještě předtím ale dojde k prvnímu islandskému střídání.
63'
Maďaři jsou v posledních minutách jasně lepší a tlačí se za vyrovnání. Stále jim ale chybí přesnost a klid ve finální a předfinální fázi, Islanďané tak stále drží těsný náskok.
61'
Po trmě-vrmě v islandském vápně se k míči málem dostal jeden z dvojice Kleinheisler – Gera, nikdo v bílém ale ze skvělé pozice nakonec nevypálil!
60'
Po hodině hry svěřenci Larse Lagerbäcka stále drží nejtěsnější možný náskok. Až v posledních minutách hra začíná nabírat spád, Hannes Halldórsson je ale v podstatě bez práce.
59'
Šanci na druhé straně zastavil odmávaný ofsajd. Gylfi Sigurdsson povedeným centrem z levé strany našel hlavu Kolbeinna Sigthórssona, veškerý vzruch byl ale nakonec bezpředmětný.
58'
Tlak Maďarů začíná sílit! László Kleinheisler vypálil zpoza hranice pokutového území a nechybělo mnoho k tomu, aby se jeho projektil vešel mezi tři tyče!
57'
Hannes Halldórsson neodhadl místo, kam doletí Kádárův centr a ve vzduchu propadl, Ádám Lang ale nebyl dostatečně důrazný a do zakončení se nedostal.
56'
O efektní nůžky se pokusil Jón Dadi Bödvarsson, jenž ale netrefil kulatý nesmysl podle svých představ a pumlíč nakonec proletěl vysoko nad břevnem Királyho svatyně.
55'
Před Birkirem Bjarnasonem se otevřela dálnice volného prostoru ve středu hřiště, islandský středopolař ale neměl dostatečnou rychlost. Seveřané však ještě zůstanou u míče, nedovoleným zákrokem se totiž prezentoval Zoltán Gera.
54'
Balázsi Dzsudzsákovi se nepodařilo prostrčit míč Stieberovi a svěřenci Larse Lagerbäcka se vydali do rychlé protiakce, Jón Dadi Bödvarsson ale na Skúlasonův pas nedosáhl.
53'
Zoltán Stieber se skácel k zemi v pokutovém území po souboji s Kárím Árnasonem, tentokrát se ale o penaltový zákrok podle všeho nejednalo.
52'
Kleinheisler byl okamžitě po převzetí míče vystaven pod tlak a nakonec chyboval, Maďaři však budou mít k dispozici ještě autové vhazování.
51'
Gábor Király si ve druhé půli ještě nesáhl na míč. Důvod je prostý – pokud mne nešálí paměť, Islanďané se ještě s balonem na kopačkách ani nepodívali za půlící čáru.
50'
Nakonec to Maďaři rozehráli signálem. Překvapivý adresát přihrávky Zoltán Gera připravil míč na střelu Kleinheislerovi, ten se ale ukopl, a Halldórson tak byl bez práce.
49'
László Kleinheisler si došel pro Gunnarsonův faul a po nepříliš ideálním došlápnutí se skácel k zemi, Maďarsko tak bude mít k dispozici přímý kop, jehož exekuce se ujme Balázs Dzsudzsák.
48'
Zoltán Stieber se k míči neprotlačil, svěřenci Bernda Storcka však měli k dispozici ještě aut a po něm přišel Kádárův centr do pokutového území, který ovšem Priskina nenašel a útočník Slovanu Bratislava navíc ve vzduchu fauloval.
47'
Maďaři pokračují v nastolené taktice z první půle – v poklidu kombinují a nikam se neženou, jejich severský soupeř se v podstatě jen brání.
46'
Začal druhý poločas.
Vše je již připraveno k začátku druhé půle. Pokud dobře vidím, oba týmy do ní nastoupí beze změn v sestavě.
Ta je nyní u konce, sudí Karasjov foukl do píšťalky a aktéři námi sledovaného utkání putují do šaten za stavu 1:0 pro Island. V úvodu byli aktivnějším týmem Maďaři, zhruba po půlhodině hry ale převzali iniciativu svěřenci Larse Lagerbäcka a po chybě Gábora Királyho se z penalty dostali do vedení brankou Sigurdssona. Jinak toho příliš zajímavého k vidění nebylo, oba soupeři se prezentovali spíše defenzivní hrou. Změní se na tom něco ve druhé půli? To začneme společně odkrývat v 19:01.
45+1'
První poločas skončil.
45'
Gerův pas na Ádáma Langa modří srazili do autu, svěřenci Bernda Storcka ještě budou mít k dispozici jednu nastavenou minutu!
44'
Z tribun se ozývá skandování islandského kotle a pískot toho maďarského, hráči v bílých dresech se totiž ne a ne dostat byť jen za půlící čáru.
43'
Svěřencům Larse Lägerbacka narostla křídla. Kupředu se nyní prodral Jón Dadi Bödvarsson, který byl ovšem hraničně zastaven Tamásem Kádárem a ruský sudí tento souboj pustil.
42'
Johann Gudmundsson ve středu hřiště nedovoleně atakoval Lászla Kleinheislera a za svůj zákrok si vysloužil žlutou kartu.
40'
Za zaváhání teplákového krále Királyho nakonec Maďaři draze zaplatili a nyní to budou mít hodně těžké, protože Islanďané se okamžitě po vstřelení gólu zatáhli do pevného defenzivního bloku.
39'
Island právě vstřelil branku!
Seveřané se pár minut před poločasem dostávají do vedení! Exekuce pokutového kopu se ujal GYLFI SIGURDSSON, který zakončil neomylně do Királyho protipohybu!
38'
To je zvrat! Gáboru Királymu vypadl míč z náruče a Islanďané se následně dostali k míči. Gunnarson si balon šťouchl do strany a byl Kádárem faulován, sudí Karasjov byl nemilosrdný!
37'
Penalta pro Island!
35'
Svěřenci Bernda Storcka opět zaváhali v rozehrávce a byla z toho příležitost pro Island. Kolbeinn Sigthórsson měl spoustu času něco s míčem vymyslet, nakonec to ale vzal na sebe a Guzmics jeho pokus zblokoval!
34'
Maďaři nyní nabírají procenta držení míče, ale kolotoč přihrávek na polovině hřiště stále k ničemu nevede. Hráči v bílých dresech se jen stěží dostávají na útočnou půli.
33'
Původní centr od rohového praporku žádné nebezpečí nezpůsobil, poté se však ještě dostal k míči László Kleinheisler, jenž se z poměrně ostrého úhlu rozhodl vystřelit a nechybělo mnoho k tomu, aby trefil branku!
32'
Po nějaké době bude rušno i před Hannesem Halldórssonem, Guzmicsovi se totiž podařilo vybojovat rohový kop pro výběr Bernda Storcka.
30'
Po půlhodině jsme se dočkali první šance zápasu! Obrovským podceněním svého soka se o to postaral Tamás Kádár, jenž pustil k balonu Johanna Gudmundssona, jehož přízemní ránu dokázal Király vyrazit!
29'
Na hřišti se v posledních minutách nic převratného neděje. Něco na tom změnit se pokusil Balázs Dzsudzsák, jenž zpoza šestnáctky zkusil najít Priskina, ten ale záměr svého kapitána nepochopil.
28'
Zápasu mezi Islandem a Maďarskem předcházely konflikty příznivců obou zemí, které musela přímo na tribunách řešit ochranka a policie. Nyní se zdá být vše v pořádku a zápas se hraje v mírumilovných podmínkách.
26'
Birkir Bjarnason na pozorného Ádáma Langa nepříliš originální kličkou navyzrál. Poté se ještě dostal k míči Kolbeinn Sigthórsson, jenž ovšem pouze odevzdal balon do Királyho moci.
26'
Gerův nákop nazdařbůh nikoho v bílém dresu nenašel, Hannes Halldórsson měl úlohu snadnou – stačilo nastavit náruč.
25'
Balázs Dzsudzsák se nedokázal zorientovat včas a míč mu ujel do autu, Islanďané tak budou mít k dispozici vhazování z hranice půlící čáry.
23'
Aktivně napadající fotbalisté Islandu rozehrávající Maďary nepouštějí ani za půlící čáru, defenzivní podívaná vesele pokračuje dál.
22'
Po pokračujícím závaru se ještě pokoušel prokousat do zakončení Birkir Bjarnason, vlasatý záložník Islandu ale neuspěl a ve vzdušném souboji navíc podle ruského sudího fauloval.
21'
Napadající Jón Dadi Bödvarsson dostal pod tlak Nagyho a byl z toho rohový kop pro Island, z něj ale žádné nebezpečí pro Királyho nepramenilo.
20'
László Kleinheisler náramně přenesl hru na úplně odkrytou pravou stranu, kam si seběhl Ádám Lang, odcentrovat se mu ale nepodařilo a svěřenci Larse Lagerbäcka už zakládají protiútok.
19'
Asi jsem to zakřikl – Gunnarson zaváhal při rozehrávce a byl z toho rychlý protiútok Maďarů. Pálil opět Balázs Dzsudzsák, Ragnar Sigurdsson ale jeho střelu srazil do zámezí!
18'
Kromě jedné nebezpečné hlavičky Bödvarssona se zatím hraje v podstatě bez šancí, oba týmy se soustředí především na pečlivou defenzívu.
17'
Stieberovi utekl míč v souboji s Birkirem Sävarssonem, ten ale posléze odkopl kulatý nesmysl pouze ke Kleinheislerovi.
16'
Balázs Dzsudzsák si umně navedl míč na střed hřiště a zpoza hranice pokutového území tvrdě vypálil, jeho pokus ale obětavě zblokoval islandský kapitán Aron Gunnarsson.
14'
Tamás Priskin po dalekonosném centru z levé strany hlavičkoval z krkolomné pozice zády k brance a na přesnosti zakončení útočníka bratislavského Slovanu se to projevilo.
13'
Za pískotu maďarského kotle se Islanďané dostali ke kombinaci na polovině hřiště, sami sebe ale dostali pod tlak a Jón Dadi Bödvarsson nakonec jen odevzdal míč bílým.
12'
Zoltán Stieber se po narážečce s Langem dostal k centru do pokutového území, ten se mu ale příliš nepovedl a Hannes Halldórsson bez sebemenšího zaváhání ukryl pumlíč ve své náruči.
11'
Gerův centr adresovaný Tamásovi Priskinovi postrádal přesnost a islandská defenzíva si bez problémů poradila, hráči v modrém zkušeně dopravili míč až k půlící čáře.
10'
Po deseti minutách jsme viděli první šanci zápasu! Dalekonosný Gunnarsonův aut našel ve vápně hlavu Jóna Dadiho Bödvarssona, jenž nasměroval míč těsně nad břevno Királyho svatyně!
10'
No a do zakončení se nakonec prokousal v závaru v pokutovém území Gylfi Sigurdsson, jeho nepovedenou hlavičku ale Maďaři odvrátili do autu.
9'
Ádám Lang v hlavičkovém souboji předčil Kolbeinna Sigthórssona a odvrátil kulatý nesmysl do zámezí, Islanďané ale budou zahrávat rohový kop.
8'
Skúlasonův nepřesný nákop skončil v moci teplákového mága Királyho, následná rozehrávka ale hráčům v bílém nevyšla a v akci mohou pokračovat Islanďané.
7'
Ari Skúlason v pozici používané spíše v řeckořímském zápase udržel na uzdě napadajícího Kleinheislera, Islanďané z toho nakonec vytěžili rozehrávku od brankáře Halldórsona.
6'
Stade Vélodrome na tento zápas není zaplněné do posledního místečka, fanouškovské tábory obou týmů se ale už od začátku starají o skvělou atmosféru.
5'
Kádárův nákop na rozběhnutého Priskina odkopl Kári Árnason do autu, parta Bernda Storcka tak zůstane nastěhována na útočné polovině.
4'
Právě maďarský kapitán Dzsudzsák poslal z pravé strany zajímavý centr do předbrankového prostoru, který ovšem našel pouze hlavu Birkira Sävarssona.
3'
V úvodu utkání jsou na balonu častěji Islanďané, ty ale brzdí nepřesnosti v rozehrávce a Zoltán Gera nyní vyslal povedenou kolmicí kupředu Balázse Dzsudzsáka, ten se ale daleko nedostal.
2'
Ádám Lang zkontroloval trajektorii míče mířícího do zámezí a zkušeně si pohlídal napadajícího Bjarnasona, následovat tak bude odkop od svatyně Gábora Királyho.
1'
Výkopu se ujali svěřenci švédského kouče Larse Lagerbäcka, první nákop dopředu jim ale nevyšel – Maďaři dopravili balon do autu.
1'
Utkání právě začalo.
Hráči obou týmů už jsou na hřišti a za námi je islandská i maďarská hymna, jdeme na to!
Úvodní sestavy:

Island: Halldórsson – Sävarsson, R. Sigurdsson, Árnason, A. Skúlason – Gudmundsson, G. Sigurdsson, Gunnarsson (C), B. Bjarnason – Sigthórsson, Bödvarsson.
Náhradníci: Jónsson, Kristinsson – Gudjohnsen, Finnbogason, Traustason, Sigurjónsson, Hallfredsson, Ingason, Magnússon, Hermannsson, Hauksson, E. Bjarnason.

Maďarsko: Király – Lang, Guzmics, Juhász, Kádár – Kleinheisler, Gera, Nagy – Stieber, Priskin, Dzsudzsák (C).
Náhradníci: Dibusz, Gulácsi – Bese, Fiola, Korhut, Elek, Lovrencsics, Pintér, Böde, Németh, Nikolić, Szalai.

Rozhodčí: Sergej Karasjov – Nikolaj Golubjov, Tichon Kalugin (všichni Rusko).
Dnešní duel se odehraje v překrásném přístavním městě Marseille, které bylo The New York Times vyhlášeno druhým nejkrásnějším letoviskem světa. V nejstarším městě Francie se mimo jiné narodil slavný Zinedine Zidane, v Marseille působí proslulý velkoklub Olympique, jenž hraje své zápasy na honosném Stade Vélodrome. Nedávno zrekonstruovaná aréna pojme hned 67000 příznivců, což z ní dělá po Stade de France druhý největší stadion EURA.

Na stadionu postaveném v roce 1937 se těsně před startem mistrovství Evropy uskutečnil koncert rockové skupiny AC/DC, tato skutečnost v kombinaci s nezvykle deštivým počasím způsobila, že trávník v Marseille není ve stoprocentní kondici. Maďaři i Islanďané tak v pátek trénovali v náhradních lokalitách, aby měl trávník na Stade Vélodrome čas zregenerovat po předchozích duelech.

Ty se v aréně klubu, který v roce 1993 získal titul v Lize mistrů, zatím konaly dva. Anglie zde remizovala 1:1 s Ruskem, o čtyři dny později domácí Francouzi díky dvěma trefám v závěru před frenetickými fanoušky udolali houževnatou Albánii. V rámci základních skupin se na Stade Vélodrome odehraje ještě duel mezi Polskem a Ukrajinou, následně pak jedno čtvrtfinále a jedno semifinále.
Reprezentace Islandu a Maďarska se dnes utkají už pojedenácté v historii. Zatím žádné vzájemné měření sil neskončilo smírně, sedmkrát se radovali Maďaři a třikrát Islanďané. Ti však na svého sobotního soupeře nestačili už pětkrát v řadě, minulý duel v roce 2011 ovládli zelenobíločervení vysoko 4:0 i díky trefě svého současného kapitána Balásze Dzsudzsáka.
Posledních pět zápasů:

Island:
1:1 s Portugalskem
4:0 proti Lichtenštejnsku
2:3 v Norsku
3:2 v Řecku
1:2 v Dánsku

Maďarsko:
2:0 s Rakouskem
0:2 v Německu
0:0 s Pobřeží Slonoviny
1:1 s Chorvatskem
2:1 s Norskem
Oba dnešní soupeři mají po prvním hracím dnu více než reálnou možnost postoupit ze skupiny, poněvadž svěřenci německého lodivoda Bernda Storcka si díky trefám Szalaie a Stiebera v Bordeaux poradili 2:0 s Rakouskem, které bylo mnohými označováno za černého koně turnaje. To Islanďané měli ještě obtížnějšího protivníka, přesto ho dokázali obrat o body – remíza 1:1 s hvězdami nabitým Portugalskem v čele s Cristianem Ronaldem se zapíše tučným písmem do islandských fotbalových análů.
Islandská i maďarská reprezentace zažívají skvělé období. Svěřenci švédského trenéra Larse Lagerbäcka šokovali celý fotbalový svět, fotbalový trpaslík z třísettisícové země si totiž poprvé v historii zajistil účast na evropském šampionátu. Islanďané postoupili přímo z druhého místa, jejich úspěch je o to sladší, že se na úkor seveřanů neprobojovali na závěrečný turnaj Nizozemci.

Maďaři vytěžili maximum z toho, že k nim byl kvalifikační los vcelku mírný. Do skupiny F totiž byly nalosovány reprezentace Severního Irska, Rumunska (ty si zajistily přímý postup), Finska, Faerských ostrovů a Řecka. Teplákový mág Gábor Király a spol. si samotný postup zajistili v baráži, v níž si v dvojzápase poradili s houževnatými Nory.
Hezké odpoledne! Co nejsrdečněji vítám všechny fotbalové příznivce u sledování textového přenosu z duelu druhého hracího dne v rámci skupiny F, v němž se na marseillském Stade Vélodrome představí reprezentace Islandu a Maďarska. Začínáme v 18 hodin, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
Články odjinud