Je tady konec zápasu. Hradec Králové postupuje do dalšího kola poháru naprosto po zásluze! Loučí se s vámi Martin Fejfar.
90
86
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Ještě jeden gól pro Votroky! Na 4:1 upravil FILIP ZORVAN.
85
Hradec drží míč na svých kopačkách a dopředu se moc nežene.
81
Nádeníčka nahradil jakl v dresu domácích.
79
Hradec Králové měl před brankou soupeře dobrý závar, který ovšem v gól nevyústil.
74
Janouška nahradil Schwarz.
69
Admira právě vstřelila branku!
Z přímého kopu osmnáct metrů od brány vybojovala Admira rohový kop a po něm se dokázal prosadit JAN MARTINIC. Pražané snižují.
67
Další žlutý trest inkasoval hostující Pázler.
63
Střídali i Pražané Za Michálka nastoupil na hrací plochu Šimek.
62
Za Vlkanovu přišel Mudra.
60
Hradec Králové v klidu hlídá náskok, navíc jeho hráči v další příležitosti trefili břevno.
48
O postupujícím už je určitě rozhodnuto, další gól zaznamenal ADAM VLKANOVA.
48
Zápas v Kobylisích sleduje celkem 275 diváků.
46
45
První poločas skončil. V závěru ještě měli domácí ještě jednu šanci, ale tu už nevyužili a poločas končí jejich prohrou 0:2.
40
Admira má sice k dispozici několik standardek, ale žádná z nich se neujala, Hrade Králové se v pohodě brání.
35
Mošna dostává žlutou kartu.
34
V dalších šancích Hradce Králové se objevoval Pázler, ale tentokrát na Víška nevyzrál.