MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  TJ Sokol Lanžhot : Hodonín - 28. července 2019   17:00

TJ Sokol Lanžhot
9' Dovhanjuk  • 28' Dovhanjuk  • 79' Krejčíř
3:1
(2:0)
Hodonín
Hodonín
70' Konečný
Klimeš – Dobšíček, Hílek (C), Simandl, Bartoš, Kleiber, Dovhanjuk, Bárta, Šenk, Králové, Krejčíř
Lapin, Včelka, Mikúšek, Trubač
Vařacha – Vostrejž, Bělák
Na Šlajsi, Lanžhot
460 diváků
Hodonín
Sasín, Hromek, Blažek, Petráš

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
Je dobojováno! Lanžhot dnes byl daleko nebezpečnějším týmem a po zásluze postupuje do dalšího kola MOL Cupu. Utkání přihlížela dobrá divácká kulisa, která si tak může užívat vítězství svých oblibenců.
90+1'
90'
Nad rámec základní hrací doby se odehraje jedna minuta.
88'
Ofsajd zastavuje akci hodonínského celku.
87'
Jan Bartoš mohl přidat gólovou tečku za dnešním zápasem, po dobré individuální akci ovšem minul.
86'
Tím míč proletěl bez většího zájmu, přesto ho mají na kopačkách domácí.
85'
Standardní situace pro Lanžhot, ze které nejspíše přijde centr do vápna.
84'
Střídání v týmu TJ Sokol Lanžhot: ze hřiště odchází Kleiber, přichází Lapin.
83'
Ricardo se s bolestivou grimasou poručil k zemi, nicméně rozhodčí zákrok jako nedovolený neposoudil.
82'
Hodonín se ještě snaží utkání otočit, nemyslím si ale, že je to možné.
81'
Dobšíček zachytil přihrávku soupeře a rozjel rychlou akci přes střed hřiště.
79'
Lanžhot právě vstřelil branku!
Troufám si říct, že je rozhodnuto! Z dorážky se prosazuje JAKUB KREJČÍŘ.
78'
Pavel Dovhanjuk odkopl míč co nejdál od brány Lanžhota.
77'
Hodonín tlačí svého soupeře, v posledních minutách je jasné lepší.
76'
Začíná se nám přiostřovat. Nervy tečou na obou stranách.
75'
Jakub Křížka naprosto zbytečně zastavil útočnou akci, která měla na samém začátku velký potenciál.
73'
Domácí drží míč a snaží se utkání rozhodnout.
72'
Rohový kop z pravé strany proletěl šestnáctkou Hodonína.
70'
Hodonín právě vstřelil branku!
ONDŘEJ KONEČNÝ dopravil míč do prázdné branky a dostává Hodonín zpět do hry.
68'
Rohový kop domácího týmu byl odhlavičkován obráncem Hodonína.
67'
Centr z levé strany nedokázal domácí hráč hlavou usměrnit tak, aby překonal Koníčka.
66'
Do vápna Lanžhota směřuje jeden centr za druhým, obrana domácího týmu je ale pozorná.
65'
Dnešní utkání sleduje 460 diváků.
64'
Hodonínský fotbalista se odhodlal ke střele z poměrně velké vzdálenosti, která těsně minula protější tyč!
62'
Projektil domácího hráče minul horní tyč, i tak ale pořádně vystrašil Koníčka.
61'
Dobšíček ve skluzu zabránil odcentrování soupeře, následuje roh Hodonína.
60'
Rohový kop Lanžhota byl zastaven prvním stojícím soupeřem.
59'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Saltigué, přichází Hromek.
58'
Koníček se musel natáhnout k levé tyčí, kam směřovalo zakončení soupeře.
57'
Přímý volný kop pro Lanžhot, odtud přijde střela na bránu.
56'
Dovhanjuk se řítil do zajímavé příležitosti, na poslední chvíli mu však skočil pod nohy soupeř.
55'
Břevno! Bartoš vyslal jedovatou pumelici, která byla zastavena až brankovou konstrukcí.
54'
Jan Bartoš se snažil najít přihrávkou do běhu spoluhráče, ta byla ale příliš dlouhá.
52'
Radim Kleiber vyslal přízemní střelu, avšak ke gólu měla dost daleko.
51'
Lanžhot měl co dělat, aby si se situací poradil. Nakonec to byl Krejčíř, jenž definitivně uklidnil hru.
50'
Šenk fauloval soupeře, Hodonín bude mít k dispozici standardní situaci ze zajímavé pozice.
49'
Jan Bartoš měl dost času na nachystání střely, ta se mu ale příliš nepovedla.
48'
Saltigué raději jen odkopl míč do bezpečí. Zatím to je Lanžhot, který udává tempo druhého poločasu.
47'
Střela domácího fotbalisty skončila pouze v ochranné síti.
46'
Krejčíř si chtěl narazit se svým spoluhráčem, jenomže ten přitom podklouzl.
46'
První půle je u konce! V ní jsme byli svědky skvělého představení domácího týmu, který zásluhou kanonýra Dovhanjuka vede 2:0.
V kabině Hodonína musí proběhnout velká bouře, protože není možné, aby s takovou tady dnes dokázal postoupit.
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45+0'
44'
Koníček nezvládl naprosto primitivní zákrok a měl velké štěstí, že na čáře ho zastoupil spoluhráč.
43'
Žlutou kartu dostává Saltigué (FK Hodonín).
41'
Bodlem to zkusil jeden z fotbalistů v bílých dresech, nicméně projektil minul bránu hostí.
40'
Obrana Lanžhota skvěle zapracovala, tady byl útok Hodonína bez šance.
39'
Ricardo pálil z hranice vápna, poprvé v zápase někdo pořádně prověřil domácího gólmana.
37'
Fantastický Koníček! Ani on sám nevěří tomu, co teď dokázal pochytat!
36'
Dovhanjuk se hnal do útoku, míč mu následně utekl, na což zareagoval faulem.
35'
Šenk dobře vybojoval míč, přečíslení ale zazdil špatnou přihrávkou.
34'
Ricardo byl trefen míčem do obličeje. O nic vážného se nejedná.
33'
Koníček raději odkopl míč do autu před dotírajícím soupeřem.
32'
Hílek si poradil a ve složité pozice nahrál spoluhráči.
30'
Domácí hráč to zkusil z úctyhodné vzdálenosti. Bránu minul, i tak si ale vysloužil obdiv diváků.
29'
Hodonín si přeje pauzu. S hrou, co zatím předvádí, to na postup nevidím.
28'
PAVEL DOVHANJUK je dnes nezastavitelný! Teď si obehrál dvojici soupeřů a pohotovou střelou skóroval.
27'
Střídání v týmu TJ Sokol Lanžhot: ze hřiště odchází Simandl, přichází Mikúšek.
26'
Hostující hráč si navedl balón na střelu a pálil, míč ale neletěl zrovna prudce, Klimeš si připsal rutinní zákrok.
25'
Ricardo na druhé straně zkazil přihrávku, Klimeš bude odkopávat od brány.
24'
Fotbalová nádhera! To, co teď vymyslel domácí záložník, bylo neskutečně! Škoda, že na jeho geniální přihrávku nenavázal spoluhráč gólem.
23'
Na hřišti jsou dva míče, hra je tím pádem přerušena.
22'
Centr z pravé strany dopadl přesně na hlavu domácího fotbalisty, jehož střela minula zařízení!
21'
A situaci si Lanžhot zopakuje poté, co byl zablokován přízemní centr tohoto týmu.
19'
Z něho nic nebezpečného nebylo, míče se tak ujal Hodonín.
18'
Pavel Simandl čekal příliš dlouho s centrem, přesto z této akce vytěžil Lanžhot roh.
17'
Přízemní střela končí v rukavicích Klimeše, který nikam spěchat s rozehrou nebude.
16'
Obrovská šance! Dovhanjuk utíkal z pravé strany sám na Koníčka, toho první střelou trefil, načež z dorážky poslal míč na hlavu obránce Hodonína!
15'
Útočný faul hodonínského hráče, k míče se tak dostávají domácí.
14'
S centrem z pravé strany si obrana Hodonína poradila na jedničku.
13'
Hodonín je aktivnějším celkem, chybí mu ale přesnost v zakončení.
11'
Dovhanjuk dostal míč za záda hostujícího brankáře, toho však zastoupil na brankové čáře spoluhráč!
10'
Hosté měli k dispozici přímý volný kop ze zajímavé pozice. Vznikl z toho centr na hlavu hodonínského fotbalisty, jenž těsně minul domácí svatyni.
9'
Po hraničním souboji v blízkosti šestnáctky se k samostatnému úniku dostal PAVEL DOVHANJUK, jemuž se následně podařilo překonat brankáře soupeře.
7'
Ricardo upadl ve vápně a dožadoval se penalty, což bylo od něj hodné naivní.
6'
Saltigué to udělal moc pěkně, jenže míč mu na kopačkách dlouho nevydržel.
5'
Ricardo si udělal prostor ve vápně a vyzkoušel pozornost Klimeše.
4'
Střela domácího hráče neměla gólové parametry, následuje odkop od brány.
3'
Domácí obrana propadla, naštěstí pro Lanžhot to zaskočilo i útočícího hráče, který zaváhal a zazdil dobrou šanci.
2'
Hodonín kontroluje balón, zatím ovšem bez něčeho zajímavějšího.
1'
Úvodní výkop měli k dispozici hráči hostí, ti se snažili hru okamžitě přenést blíže domácí brány, což se jim nepovedlo.
1'

TJ Sokol Lanžhot: Klimeš – Dobšíček, Hílek (C), Simandl, Bartoš, Kleiber, Dovhanjuk, Bárta, Šenk, Královič
Náhradníci: Lapin, Včelka, Mikúšek, Trubač

FK Hodonín: Koníček – Helísek, Michna, Žák, Kyselka (C), Konečný, Ricardo, Bohun, Saltigué, Křižka
Náhradníci: Sasín, Hromek, Blažek, Petráš

Rozhodčí: Vařacha – Vostrejž, Bělák.
FK Hodonín

Hodonín je od Lanžhota vzdálený asi tak půl hodiny autem, přesto spolu hrát Divizi D nebudou. Což je škoda, měření těchto týmů by nám nabídlo určitě skvělou podívanou. Hodonín nebude chtít ve čtvrté nejvyšší soutěži příliš dlouho setrvat, vždyť před rokem sestoupil z MSFL.
Zajímavý byl poslední zápas minulé sezóny. Líšeň musela vyhrát, Hodonín zase bodovat. Dlouho to vypadalo na remízu, jenomže v jednaosmdesáté minutě skóroval Rolinek a posunul brněnský tým do Národní ligy, oproti tomu domácí sestoupili.

Lanžhot je menší město, které leží na trojmezí Česka, Slovenska a Rakouska. Patří pod okres Břeclav a disponuje necelými čtyřmi tisíci obyvatel. Od minulé sezóny tamní klub hraje Divizi D, kde si vůbec nevede zle a nezastírá, že by klidně v budoucnu zabojoval o MSFL. Lanžhot z části těží i z herní krize Břeclavi, a tak hráči, kteří nastupovali za juniorské výběry prvoligových celků, přechází odtud právě sem. Rivalita mezi týmy jde cítit, vždyť loni toto derby navštívilo v jihomoravském městečku přes tisíc fanoušků!
Příprava Sokolu příliš nevyšla, avšak nutno dodat, že sehrál zápasy s výběry, které jsou o poznání silnější.
Vítám vás u utkání předkola MOL Cupu, kde se utkají týmy TJ Sokol Lanžhot a FK Hodonín. Zápas, z jehož průběhu vám poskytnu textový on-line přenos, má naplánovaný začátek na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.